Soros daje 150 milionów złotych na obalenie PiS-u, czyli na walkę o "demokrację" -- Drugi majdan w Warszawie realny?

Obrazek użytkownika Myślidar
Idee

Soros daje 150 mln na walkę o demokrację w Polsce – Drugi Majdan w Warszawie coraz bardziej realny

]]>]]>foto: Wikimedia Commons/CC

Georgie Soros amerykański bankier żydowskiego pochodzenia ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce.

Mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji. Program ma budżet o wartości 150 mln zl i jest finansowany ze środków tzw. Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego. O dofinansowanie mogą ubiegać się wszystkie liberalno-lewackie organizacje pozarządowe walczące z nacjonalizmem, patriotyzmem, rasizmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów.

Hasła Ryszarda Petru i polityków PO o wyprowadzaniu ludzi na ulicę w ramach KOD celem obrony demokracji nabiera zupełnie innego, bardzo groźnego i realistycznego wymiaru. Petru ma zapewnione finansowanie na opłacanie protestujących, na prowokacje, uliczne zadymy, Majdany i na walkę z Polskimi Patriotami.

Z funduszy Fundacji Batorego korzysta w Polsce mnóstwo organizacji których jedynym celem jest wyszukiwanie tzw. „mowy nienawiści” w Internecie, mediach i donoszenie do prokuratury w oparciu o art. 119 i 256 Kodeksu Karnego – „kto nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych (…) podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.

W ten sposób oskarżonych zostało już w Polsce wiele osób biorących udział w manifestacjach na których wykrzykiwali anty imigranckie hasła.

Drugi Majdan w Warszawie – co buńczucznie ogłaszał Ryszard Petru – nie jest więc fikcją i ma szanse realizacji. Na razie to tylko 150 mln, ale kasa bankierów na obronę swoich interesów poprzez wsparcie zadym w Polsce może być wielokrotnie większa. Soros chwalił się oficjalnie, że ukraiński Majdan kosztował go tylko kilkanaście mln $.

Organizacje sponsorowane przez Sorosa w Polsce szkolą nawet oficjalnie policję, sędziów i prokuratorów jak skutecznie wyszukiwać, identyfikować i osadzać za tzw. „mowę nienawiści”. Szkolenia odbywają się między innymi w Centrum Żydowskim.

„Mowa nienawiści” to doskonały knebel dla wszelkich przejawów patriotycznych i obronnych środowisk walczących przed zalewem Polski imigrancką masą. Z ostatnich informacji które posiadam wynika, że celem zaplanowanych przez Nowoczesną Petru marszów protestacyjnych będzie zakładanie stałych obozowisk pod hasłami powrotu do demokracji. Najważniejsza będzie Warszawa. Planowane są naprawdę duże prowokacje i są na to olbrzymie środki finansowe.

Orwelowska wizja świata staje się coraz bardziej realna. Sprowadzanie imigrantów do europejskich krajów da zaczyn w postaci buntów i zamieszek społecznych a to da lewackim rządom możliwość ograniczenia wszelkich swobód i praw obywatelskich. Nowy Porządek Świata sponsorowany przez amerykańskich bankierów żydowskiego pochodzenia zmierza do eskalacji kryzysu aby zrealizować swoje plany dyktatorskie w ramach NWO.

Polska buntująca się przeciwko sprowadzaniu imigrantów jest bardzo niewygodnym partnerem którego trzeba spacyfikować za pomocą powrotu do władzy PO i Nowoczesnej. W przypadku wybuchu społecznych niepokojów związanych z obroną demokracji przez KOD Polsce może grozić interwencja sojusznicza ze strony Niemiec w ramach ustawy nr 1066.

Oto plany manifestacji Kodu na najbliższą sobotę:

]]>]]>

Z funduszy Sorosa sponsorowane są między innymi takie organizacje i programy jak najskuteczniejsi „łowcy mowy nienawiści”:

]]>http://zglosnienawisc.otwarta.org/]]>

]]>http://www.nigdywiecej.org/brunatna-ksiega]]>

]]>http://www.stopmowienienawisci.pl]]>

]]>http://www.otwarta.org/zrozumiec-zlo-warsztaty-dla-policji-15-17-12/]]>

]]>http://www.otwarta.org/przestepstwa-z-nienawisci-szkolenie-w-prokuraturz...]]>

]]>http://www.otwarta.org/vii-bliskie-spotkanie-chrzescijan-i-zydow/]]>

A tu sam bohater dywaguje o nowym światowym ładzie który ma być realizowany:

 

Rozumiem wszystkich tych którzy protestują bo mają właściwe czyli „słuszne pochodzenie” a także tych którzy tracą lub lada chwila stracą koryto. Nie rozumiem natomiast sporej ilości otumanionych Polaków którzy występują w tym cyrku jako tzw. pożyteczni idioci. Mam nadzieję, że jeśli sprowokowane zostaną jakieś pierwsze rozróby na ulicy to szefowi MSW nie zadrży ręka i natychmiast spacyfikuje tę bandę za działalność terrorystyczną.

Dla narodowców idealnym rozwiązaniem byłoby gdyby policja przynajmniej przestała chronić tę manifę i dała wolną rękę do działania sekcjom sportowym kibiców i Ruchu Narodowego. A tak na poważnie chociaż wymiana opinii między kodomitami a narodowcami byłaby doskonałą formą perswazji dla lewaków, to trzeba zachować spokój na ulicach i nie dopuścić do prowokacji, bo to dałoby argumenty dla potencjalnej niemieckiej interwencji w Polsce.

Grzegorz Nowak

 

Źródło: ]]>amerbroker.pl]]>

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

votevotevotevotevotevotevotevotevotevotevotevotevotevotevotevote
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 [8] => Komentator 5 [9] => Komentator 6 [10] => Bloger 1 [11] => Bloger 2 [12] => Bloger 4 [13] => Bloger 5 [15] => Bloger 3 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
2.2 0 0 -2 -4 -7
statusy do css: comment-published vud-comment-dimmed1

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Yagon 12 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Lewacki terroryzm finansowany przeż żydowskich banksterów nie udał się na Węgrzech wobec powszechnego oporu społecznego, za to udal się na Ukrainie wobec biernosci społeczeństwa. Polacy musza mieć śwaidomość, że moment wyjscia na ulice i przegonienie KOD-zistów nadchodzi, oni sami nie odejdą...

Vote up!
9
Vote down!
-1

Yagon 12

#1503141
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 [10] => Bloger 1 [11] => Bloger 2 [12] => Bloger 4 [13] => Bloger 5 [15] => Bloger 3 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1.8 0 0 -2 -4 -7
statusy do css: comment-published vud-comment-dimmed1

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Myślidar nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wprawdzie sprawa wygląda doś ponuro ale w Bogu nadzieja, że będzie po naszej myśli, w myśl zasady "Psy szczekają karawana jedzie dalej".

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1503147
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 [8] => Komentator 5 [9] => Komentator 6 [10] => Bloger 1 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
2.2 0 0 -2 -4 -7
statusy do css: comment-published vud-comment-dimmed1

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Stanislawos nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Obawiam się, że masz rację. Mam tylko nadzieję, że część otumanionych po okresie świątecznym przejrzy....

Vote up!
1
Vote down!
0

Stasiek

#1503155
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1.8 0 0 -2 -4 -7
statusy do css: comment-published vud-comment-dimmed1

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika poko nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Marny płatnik alimentacyjny , niejaki Kijowski..szef KOD a właściwie -jego ajent..został wyselekcjonowany przez system BANKOWY i zadłuzeniowy

.. Facio miał kłopoty natury finansowej ..ale - nie był zbójem jakimś..Miał, też, predyspozycje na zarządzanie-ambicje..Spłacenie alimentów ,Kijowskiemu , przez baksterów..to zwyczajne - nic!

Tak tez - przypuszczam - powstaje KOD .. Ludziska maja długi , pożyczki..gdzieś tam - zalegają ..gdzieś -tam POdlegają.. Inni , dowiedziawszy się o możliwości zarobienia - umorzenia..jak - muchy na lep..

Skoro moje założenie jest słuszne ... to ONI - banksterzy i inne -krowy nas dojące..(Niemcy - dla przykładu) posługują się danymi osobowymi- wrażliwymi, zbiorem zastrzeżonym.. co jest, jak najbardziej -karalne.. Pokazywałoby to -też -skalę penetracji Polski..przez KROWY DOJNE..

Kijowski, za spłacenie alimentów i tych parę groszy..i tych parę groszy dla siebie.. jest w stanie -PODPALIĆ CAŁĄ POLSKĘ...a LEWICKA go wspiera i nie jest odosobniona.. Ile to może kosztować baksterów?..5.mln ..10..?

a ONI - banksterzy..JUŻ, te pieniądze -nam ukradli..Nieco wcześniej, ale- już NAM -je ukradli!!!!!

Oto, jak Kijowski ..i jemu POdobni..za grosiki,czytaj;- srebrniki, a raczej - miedziaki.. Za; "SZKLANE PACIORKI" Polską handlują.. KOD -buduje struktury z tych okradanych przez BANKSTERÓW ..którym to -ci banksterzy ulgę , finansową, uczynią -chwilową ..aby potem -dalej ich łupić i cała Polskę..

Są też , z pewnością w KOD-zie ludzie o nieco innych ambicjach..łasi na miedziaki czytaj srebrniki..są.

.Są , też -resortowe (Lisy& CO). od ideologii od propagandy -ważną rolę tam odgrywają-ważną!

Przynależą; przedstawiciele tzw - "półświatka" dla których, ów, jest całym światem..

Autor ma rację - uwazam ..ten cały zbiór ludzi..na usługach banksterów będzie budował "campingi" dla treningu w różnych miastach..aby zbudować coś na wzór Majdanu..w W-wie..

Nie o zagrożenie demokracji w Polsce chodzi..bo obecny rząd jest NAD WYRAZ łaskawy dla swoich przeciwników , tu chodzi nie o wolności przeciw "tyranii" Kaczyńskiego ale o zapewnieni dalszej możliwości dojenia Polski.. Z naszego kraju -rocznie są wyprowadzane ciężki miliardy !!!!! Jesteśmy okradani , poniżani na skale niespotykaną- niewyobrażalną!!!!!

My -Światu...naszych żołnierzy..my -Niemcom -zjednoczenie..wsparcie dla Izraela.. transfer Żydów z Rosji - choćby..-choćby..wsparcie dla USA i tu -i tam.. A ONI -nam...upokorzenie i wyzysk..

Nie ma co oczekiwać od tych skurwieli opamiętania, bo to identycznie jak zabieranie loda -dziecku.. Natomiast -słusznym jest przedstawienie społeczeństwu , uważam, projekt zmian jakie dla narodu wynikną, poprzez oderwanie ryja od koryta przez banksterow i inne opcje niemieckie.

Walczymy o godność o poszanowanie o człowieczeństwo.. Jeśli symbolicznie ująć sytuację - jesteśmy w trakcie- powstania Spartakusa..

Kiedyś za Listopadowego..wyszywaliśmy na sztandarach "ZA WASZA I NASZĄ WOLNOŚĆ" tak aby obalenie cara było wyzwoleniem -dla Rosjan-też..

Banksterzy..korporacje..i inne-temu podobne. łupia na całym Bożym Świecie..-wszedzie.

"ZA NASZĄ I WASZĄ WOLNOŚĆ"- pora na nowo wyszywać?..

Czy też- Międzymorze - tylko?

Widać jak na dłoni , że dzieło SOLIDARNOŚCI na naszych oczach się urzeczywistnia.. Mimo jawnej wrogości , tych na Świecie..którzy je -onegdaj..tak mocno wspierali..

Sługusy krajowe -OBCYCH..te różne: PO, PSL-e i ich odmiany- "nowoczesne"-KOD-y , choć -nam już znane nie chcą się przyznawać do rodowodu socjalistycznego.. Różne spaprane UB-cja Krzywonosy ..Borusewicze ..i temu podobne - agenty z WSI i SB.. one teraz są tak solidarni z Solidarnością..ONI są tacy demokraci..tacy patrioci... coby - klarowność obrazu zamazać..

Coby nie było jasnego podziału : targowica -patrioci..

ONI boją się jasnych , przejrzystych kryteriów.. Bo zostliby z tym swoim szmatławstwem ,sam- na sam..

Za WŁADZY -PO i PSL-u cały aparat państwowy i inne cały system był spacyfikowany przez jedną opcję..choć ludzie ginęli w niewyjaśnionych okolicznościach , najprawdopodobniej byli MORDOWANI..żadne UE.. i inne Niemcy..o braku demokracji nie mówiły.

A to -tylko.. mały fragment - podsłuchów , fałszowania wyborów, okradania narodu..Mordowanie -to tylko było -małym fragmentem -większej całości..

Pozdrawiam..

Vote up!
3
Vote down!
-2

poko

#1503148
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 [8] => Komentator 5 [9] => Komentator 6 [10] => Bloger 1 [11] => Bloger 2 [12] => Bloger 4 [13] => Bloger 5 [15] => Bloger 3 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
2.2 0 0 -2 -4 -7
statusy do css: comment-published vud-comment-dimmed1

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika ronin nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Witam! Tyle lat cierpienia! Z dnia na dzien rosniemy w rzeczywista Sile! Nie ma przyzwolenia na dzialalnosc Aparatczykow! Ta czerwona zaraza i Tak zostanie rozliczoina! Ta mafia w tle z czerwonym robactwem stanie przed Polskim Sadem! To oni,czerwone robactwo, Narod Polski postawili na lawie oskarzonych o Polskie Korzenie! Ta bandycka czerwona Patologia bedzie sadzona Przez Polskie Sady!

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1503171
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [10] => Bloger 1 [11] => Bloger 2 [12] => Bloger 4 [13] => Bloger 5 [15] => Bloger 3 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1.4 0 0 -2 -4 -7
statusy do css: comment-published vud-comment-dimmed1

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Joe Chal nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Soros zdementowal wiadomosc jakoby mial udzielic 150 mln dolarow wsparcia demokracji w Polsce. Czy ta decyzja byla wynikiem nacisku na niego?

Vote up!
4
Vote down!
0

Joe Chal

#1503149
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 [8] => Komentator 5 [9] => Komentator 6 [10] => Bloger 1 [11] => Bloger 2 [12] => Bloger 4 [13] => Bloger 5 [15] => Bloger 3 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
2.2 0 0 -2 -4 -7
statusy do css: comment-published vud-comment-dimmed1

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika ronin nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Witam! Nie ma przyzwolenia moralnego i spolecznego na kody! Ta garstka wywroconej lewackiej patologi ,moze sie spotkac z oddzialem AK! Pozdrawiam!

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1503156
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [11] => Bloger 2 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1 0 0 -2 -4 -7
statusy do css: comment-published vud-comment-dimmed1

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Archiwum X nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Czyli w Polsce będzie wojna domowa? Soros chce aby w Polsce było podobnie tak jak na Ukrainie?

dostaniemy kody kreskowe na czoło?

Dla kobo pracuje Soros? Kto go sponsoruje?

Polska demokracja powoli przeradza się w niewolnictwo. Pies który urwie się z łańcucha zazwyczaj ginie ...

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1503170
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [1] => anonymous user ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1 0 0 -2 -4 -7
statusy do css: comment-published vud-comment-dimmed1

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Dla kobo pracuje Soros? Kto go sponsoruje?"

nad tym od lat pracuja w archiwumX

Vote up!
5
Vote down!
0
#1503174
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 [8] => Komentator 5 [9] => Komentator 6 [10] => Bloger 1 [11] => Bloger 2 [12] => Bloger 4 [13] => Bloger 5 [15] => Bloger 3 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
2.2 0 0 -2 -4 -7
statusy do css: comment-published vud-comment-dimmed1

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika ronin nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Witaj! Joziu,mysle .ze sa to proby socjotechniki! Ta grupa cwaniakow nie ma Przyzwolenia Spolecznego! Wczesniej,a nawet wczesniej napotkaja reaktowana AK!

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1503176
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [11] => Bloger 2 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1 0 0 -2 -4 -7
statusy do css: comment-published vud-comment-dimmed1

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Archiwum X nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

@Jozio z Londynu: ja jednak myślę, że Archiwum X pracuje dla Sorosa.

Pozdrawiam Ciebie

 

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1503181
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 [8] => Komentator 5 [9] => Komentator 6 [10] => Bloger 1 [11] => Bloger 2 [12] => Bloger 4 [13] => Bloger 5 [15] => Bloger 3 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
2.2 0 0 -2 -4 -7
statusy do css: comment-published vud-comment-dimmed1

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika ronin nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jozefie wejdzie duzo Polskiej krwi w sluzbach! Wiem,ze nie na temat! Ale z kad wrzask??? Robmy swoje,a owoce znane! Pozdrawiam!

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1503183
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 [8] => Komentator 5 [9] => Komentator 6 [10] => Bloger 1 [11] => Bloger 2 [12] => Bloger 4 [13] => Bloger 5 [15] => Bloger 3 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
2.2 0 0 -2 -4 -7
statusy do css: comment-published vud-comment-dimmed1

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika poeta nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Pytasz Józefie dla kogo pracuje Soros ?

Odpowiadam:

 

 

ŻYDZI Julian Tuwim

Czarni, chytrzy, brodaci,
Z obłąkanymi oczyma,
W których jest wieczny lęk,
W których jest wieków spuścizna,
Ludzie,
Którzy nie wiedzą, co znaczy ojczyzna,
Bo żyją wszędy,
Tragiczni, nerwowi ludzie,
Przybłędy.

Szwargocą, wiecznie szwargocą
Wymachując długimi rękoma,
Opowiadają sobie jakieś trwożne rzeczy
I uśmiechają się chytrze,
Tajnie posiedli najskrytsze
Z miliarda czarnych, pokracznych literek
Ci chorzy obłąkańcy,
Wybrany Ród człowieczy!
Pomazańcy!

Pogładzą mokre brody
I znowu radzą, radzą...
- Tego na bok odprowadzą,
Tego wołają na stronę,
Trzęsą się... oczy strwożone
Rzucą szybko przed siebie,
Czy ktoś nie słyszy...

Wieki wyryły im na twarzach
Bolesny grymas cierpienia,
Bo noszą w duszy wspomnienia
O murach Jerozolimy,
O jakimś czarnym pogrzebie,
O rykach na cmentarzach...

...Jakaś szatańska Msza,
Jakieś ukryte zbrodnie
(...pod oknami... w piątki... przechodnie...


Goje... zajrzą do okien... Sza! Sza-a-a!)

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1503200
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [11] => Bloger 2 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1 0 0 -2 -4 -7
statusy do css: comment-published vud-comment-dimmed1

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Archiwum X nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Czy bedzie wojna w Polsce tego jeszcze nie wiemy ale wszystko na to sie zanosi.

Soros namieszal na Ukrainie a teraz czas na Polske.

Wszystko wskazuje na to, że George Soros poprzez swoich ludzi w polskiej polityce, planuje doprowadzić do wojny domowej i obalenia legalnie wybranej władzy w Polsce. Obecny rząd PiS to stronnictwo niepodległościowe. To zrozumiałe, że cały potężny lobbing zainstalowany w naszym kraju przez Niemcy, zrobi wszystko by do tego doprowadzić.

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1503230
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 [8] => Komentator 5 [9] => Komentator 6 [10] => Bloger 1 [11] => Bloger 2 [12] => Bloger 4 [13] => Bloger 5 [15] => Bloger 3 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
2.2 0 0 -2 -4 -7
statusy do css: comment-published vud-comment-dimmed1

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika poeta nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Czytanie na Niedzielę 

i na każdy Świątek Piątek:
 
 
 
 
 

 

https://piotrbein.wordpress.com/2010/09/08/jak-zgotowano-krzyz-narodowi-polskiemu/

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/energetyka-surowce-europie-wschodniej-celowniku-nat-rothschilda-40-letniego-spadkobierce-bankowego-imperium-2014-07

http://prostozmostu.net/mysltv/nie-zginie-polaska-ignacy-jan-paderewski

Damy Radę,.....

MUSIMY !

 

 

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1503249
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 [8] => Komentator 5 [9] => Komentator 6 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
2.2 0 0 -2 -4 -7
statusy do css: comment-published vud-comment-dimmed1

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika mir-donat nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

W XVIII wieku "gorszy sort " Polaków czyli targowiczanie poprosili o pomoc carycę i otrzymali skutkiem czego Polska przestała istniec na ponad 100 lat, w latach 1944 45 "gorsz sort " Polaków czyli bolszewickie szuje (m.in. Dzierżyński, Marchlewski itd) zwrócili się o pomoc do J.Stalina i otrzymali skutkiem czego Polska stała się państwem komunistycznym pod okupacją bolszewickirgo motłochu  zwanym  "krajem demokracji ludowej" na niemal 50 lat, Obecnie "gorszy sort " Polaków czyli POmiot targowiczan, bolszewików i różnej maci zdrajców czyli KOD ,a w tym  Solorz, Lis, Siemoniak, Michnik itp) zwraca się do Schulza potomka hitlerowskich zbrodniarzy oraz jednego z liderów UE czyli Związku Socjalistycznych Republik Unijnych o pomoc i może otrzymają, skutkiem czego Polska stanie się .............??????

Vote up!
1
Vote down!
0
#1503329