"Je suis Bury"

Obrazek użytkownika Muni
Kraj
Trzeba napisać o tym kilka słów, bo sytuacja jest dynamiczna i co kilka godzin rodzą się nowe, lepsze tematy. I dobrze! 
Pytanie proste: dlaczego ten polski, niezależny, nieskorumpowany, edukowany, dbający o państwo sąd postanowił wypuścić byłego posła Burego oskarżonego o milionowe łapówkarstwo, nepotyzm, nielegalne wpływy itd, bez żadnego nawet zabezpieczenia? 
 
Bo ten sąd ma zadanie do wykonania - przekaz dla nowego rządu: "Możemy wam zaszkodzić, bo wydamy każdy wyrok, czy orzeczenie przeciw wam, kiedy tylko zechcemy".
Bury będzie nową, zapłakaną Sawicką, albo innym Doktorem G., którego nęka ten straszny PIS! To kolejny symbol niewinności niesłusznie oskarżanej, a te wszystkie miliony i przewały to tylko ploteczki... bo zazdroszczą sukcesu te Pisiory!
W świetle sporu o TK (ale i z TK) to sprawa oczywista - to sygnał, że "środowisko" ma swoje zdanie i z niego nie ustąpi. Ten zwolniony Bury jest jak usiłowanie powtórzenia historii Blidy z postawieniem PiSu w roli gestapo szczującego niewinne stworzenie. To wskazanie maluczkim, że skoro sądy się nie mylą prostując głupią prokuraturę, to i TK jest nieomylny i nieusuwalny. A przy okazji, ta satysfakcja z nasrania przez kauzyperdów Temidzie w szalkę: "kto tu rządzi, jak nie my, hę?!"
 
Na szczęście, ten przeciętny Kowalski, już nie reaguje w ten sam sposób co dawniej. Pewne numery nie przechodzą drugi raz... Emocje są inne, małolaty wyrosły, część komuchów wymarła, świat się zmienił, a w informacji są już inne źródła, poza Gaz. Wyb. i  Onetem.wsi.pl 
 
W tym miejscu przypomieć trzeba, że inny sąd aprobował trzymanie jakiegoś kibica przez 3 lata w areszcie, bo podobno "zagrażał i mógł mataczyć".
 
Trzeba tym towarzystwem troszkę wstrząsnąć, bo są już krajowi ciężarem.
 
 
równolegle na: ]]>http://xiezyc.blogspot.com/]]> - sprawdź tam moje inne wpisy
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (8 głosów)

Komentarze

Kurde, Janek Bury powinien dostać honorowego opornika, za całokształt. To od niego zaczęły sie prześladowania.

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1499697

No, tak. Nie trzeba być wieszczem. Układ i ich szwadrony są przewidywalni do bólu. Trzeba to wykorzystać w ich reedukacji:)

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1499710