Sejm opanowany przez przestępców !

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Każdy dzień przynosi nowe informacje z Sejmu RP, opanowanego przez terrorystów z Platformy Obywatelskiej i partii Nowoczesna. Terrorysta może się bowiem nazwać, że jest „obywatelski” albo „nowoczesny”, jednak nadal pozostanie terrorystą. Lub bolszewikiem. Wczoraj ci bolszewicy zabrali się za plądrowanie rzeczy osobistych posłów PIS-u, bezczelnie się tłumacząc (jak Nitras), że „spełniają rolę nieobecnych w Sejmie dziennikarzy” !

Dowiedzieliśmy się zatem, że dziennikarze mają już prawo plądrować rzeczy osobiste obywateli, a także relacjonować okupację Sejmu! To przecież jest czysta bolszewia i pełzająca rewolucja sowiecka!

Przestało być więc śmieszno, gdy robi się straszno, skoro okazało się kim jest ta hołota, która opanowała Sejm Rzeczypospolitej i teraz plądruje rzeczy osobiste posłów PIS-u. To potomkowie bolszewii, których zamiarem jest nie tylko zamach stanu, ale sprowadzenie Polski do roli niemieckiej kolonii z prezydentem Tuskiem („polskość to nienormalność”) oraz premierem Petru – wychowanym przez rodziców – współpracowników GRU.

Czyżby nie było kary na bolszewików, którzy w jawny i bezczelny sposób, mając za sobą anty-polskie media jak TVN24 i Gazetę Wyborczą, gwałcą polskie prawo, nawołując przy tym Polaków do wojny domowej? Kara taka jest i Państwo nie może być wobec terrorystów bezbronne!

Przede wszystkim należałoby pozbawić terrorystów dopływu gotówki. A więc uposażeń, pochodzących z naszych podatków. Ja sobie nie życzę, by z moich podatków ośmieszany był Sejm i organy państwa. Ja sobie nie życzę, by terroryści pozostali bezkarni, skoro Państwo nie korzysta z ustanowionego prawa! Nie życzę sobie, by banda darmozjadów robiła sobie jaja z Sejmu, organizując w nim imprezki ośmieszające choćby Boże Narodzenie !

Ja wiem, że w teoretycznym państwie, jakim była III RP bezkarni pozostali komunistyczni oprawcy. Jednak wkrótce może się okazać, że każdy złodziej, aferzysta a nawet zbrodniarz – niezadowolony z wyroku - zablokuje salę sądową i będzie ja okupować tak długo, aż wyrok nie zostanie zmieniony. Jest przecież oczywiste, że w polskich sądach zapadają wyroki niesprawiedliwe a nawet sprzeczne z Konstytucją. Jest więc uzasadniony powód do zablokowania sądów, jeśli nie poradzimy sobie z terrorem sejmowym i bolszewikami plądrującymi miejsca innych posłów.

W Rozdziale XVII Przestępstwa przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej Kodeksu karnego czytamy:

Art. 128. § 1. Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 3. Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Składajmy zatem petycje i zawiadomienia w sprawie pozbawienia terrorystów ich uposażeń i ukaranie, zgodnie z prawem ośmieszanej dzisiaj Rzeczypospolitej Polskiej i jej najważniejszego organu, jakim jest Parlament Rzeczypospolitej Polskiej.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

W jakim celu?Od tego jest rząd,prokurarura,słuzby specjalne,marszałek sejmu  i straznicy sejmowi.Za to biora  pieniadze mają władze,są naszymi reprezentamtami i to ci ludzie mają zapewnic bezpieczenstwo w sejmie na ulicy i wszedzie wewnątrz kraju.Skoro tego nie robią to znaczy ze rządzą nami nieudacznicy,albo jakies marionetki.To jest ogólnie dziwne postepowanie władz wobec tej hołoty jaka zapanowała w sejmie.Tłumaczenie ze jest demokracja jest dobra ale dla kogos kto nie widział działania słuzb w podobnych wypadkach w panstwach które naprawde są demokratyczne i ta  demokracja ma jakies granice a szczegulnie tyczace polityków.Jesli ktos otwozy mi drzwi bez mojego pozwolenia lub wiedzy moge mu rozwalic łeb bo bronie swojej własnosci,a w polsce w parlamencie ktos grzebie w cudzych dokumentach i dalej jest uwarzany za posła i polityka to ja tego nie potrafie w żaden sposób zrozumiec dlaczego to nazywa się dalej jak do tej pory i nie zmienia postaci prawnej.

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1529136

"nieudacznicy i marionetki"... W końcu ktoś zaczyna to zauważać. Przed wyborami PIS obiecywał rozliczenie przestępców z PO. Tak na prawdę, PIS wygrało te wybory dzięki tym właśnie obietnicom. Co robi dziś, każdy widzi. Jeszcze troszkę i stworzą koalicję z PO. Jedno wielkie oszustwo. Przed kamerami nieugięci przeciwnicy, poza kamerami chlają razem wódę... Wygląda mi to na dobrze zaplanowana zmianę warty, utrzymująca nadal Polaków w błogiej niewiedzy i nędzy. Nie jest dziwne, że rząd , który mając pełnię władzy, przez ponad rok nie potrafi choćby tylko postawić zarzutów winnym śmierci Polskiego Prezydenta ?. Gdzie ujawnienie "aneksu" i działu zastrzeżonego IPN ???. Nic się nie zmieniło, nawet te , ukrywane przed Polakami {podobno niezwykle ważne ) wizyty w Izraelu...

#1529188

... jest PiSowski , więc nie doczeka się pan entuzjastycznego odzewu , podobnie jak ja za mój wpis przy innej okazji. Prawdę trudno znieść , a jeżeli dotyczy ukochanego wodza czy ukochanej partii to tym gorzej dla prawdy. Mimo wszystko mam nadzieję że prawda zwycięży. Pozdrawiam.

spider

#1529191

Przestępcy, którzy przemocą chcą obalić wybrany w demokratycznych wyborach parlament, blokując jego funkcjonowanie - nie mogą czuć się pewnie, skoro Kodeks karny przewiduje surowe kary za przestępstwa przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej.

Trudno więc oczekiwać, że wszyscy którzy te przestępcze działania popierają, przyjmą z entuzjazmem przypomnienie, że jest w Polsce bat na przestępców, okupujących Sejm. I to nie bat pisowski, tylko bat Rzeczypospolitej na zdziczałą hołotę, która przemocą okupuje salę sejmową, w dodatku plądrując papiery posłów PIS-u.

Ja rozumiem, że z braku argumentów pozostaje już tylko epitet. Bo przecież żaden platformerski portal nie pozwoli sobie na to, by zwrócić uwagę terrorystom, że zachowują się jak bolszewicy, gwałcąc fundamentalne prawa Rzeczypospolitej.

 

M.Pyton

#1529192

... skoro są narzędzia do zamykania i ewidentne łamanie prawa to dlaczego nikt nie siedzi ? Skoro PiS otrzymał mandat od ludzi to niech korzysta z niego. Czekam z niecierpliwością na aresztowania i wyroki. Pierwszy będę klaskał jak zobaczę ktorąś z tych przemądrzałych ku..w , które rządziły przez ostatnie 8 lat w więzieniu. Jak do tej pory nie doczekałem się ...

spider

#1529193

I ja uważąm, że na zbyt wiele pozwala sie rozbestwionym zPOdziejom, nawet nie tylko o autorytet Sejmu idzie ale o zwykłą przyzwoitość - przeciez to zPOdzieje i zwykli gramdziarze siedzą w sali sejmowej i zachowuja sie jak lumpy...

Yagon 12

#1529141

#1529157

czy nie powinno sie odebrac immunitetu poslowi ktory grzebie w cudzych rzeczach ?
Normalnych ludzi to sady zamykaja

#1529170

no tak

ale normalnych a nie debili

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1529189