czyściec, piekło, otchłań, niebo – a wszechobecność Jezusa Chrystusa

Obrazek użytkownika Mieczysław Jacek Skiba
Idee

Dyskusje 237 - facebook –

czyściec, piekło, otchłań, niebo – a wszechobecność Jezusa Chrystusa

Piotr : Pytanie

Czyściec istnieje ?

Ostatnio tak myślałem o tych ludziach co przeżyli śmierć kliniczną i wrócili opowiadają o piekle i cierpieniu, o diabłach i kotłach z ludźmi i tak sie zastanawiałem czy to mogą być wizje podsyłane przez tych złych co niewolą ludzi aby trzymać ich w ryzach ?

Moja odpowiedź:

Czyściec to inaczej Astral - lub inaczej 5D - 5-ta gęstość / wymiar. Tu przebywają dusze indywidualne. Istnieją zarówno nieba jak i piekła astralne. Ten wymiar jest też w dużej mierze zniewolony przez siły Ciemności, nawet przez Gady, które mają tam swe instalacje do zniewalania dusz, smutne ale tak jest. Istnieje też to prawdziwe Piekło gęstości 6D - takie piekło duchowe - to kompletna ciemność, w której silniejsze czyli bardzie okrutne duchy gnębią te słabsze bez litości - tam panuje ekstremalna nienawiść, udręka i lęk - potworny to stan. Reszta w pliku - bo tam byłem i pokonałem ten stan miłosierdziem. Nie dałem sobie jedynie rady z Otchłanią gęstości 7D - Jezus pomógł mi wyjść z tego stanu - Duch Jezusa jest wszędzie, swą MIŁOŚCIĄ objął nawet największe Ciemności i Otchłanie. Reszta w pliku, plikach. Pozdrawiam.

PS. Dodam jeszcze, że ani w stanach OOBE ani tym bardziej po śmierci ciała nie warto wybierać się do astralu czyli czyśćca. Po pierwsze dlatego, że można wdepnąć w straszne cierpienia. Po drugie dlatego, że nawet jeśli uda Ci się wejść w jakieś astralne niebo ono ma swój kres - jeśli z tego nazwijmy to astralnego nieba nie wejdziesz do nieba prawdziwego - gdzie Istnieje już tylko stan Pełni - to z czasem cierpienie i tak przyjdzie. I jak głoszą księgi wschodu 'gdy wypalają się skutki dobrych czynów jakie dusza ma na koncie przychodzi cierpienie i dusza jest zmuszona znów zejść na Ziemię’ [lub inną planetę] - zmuszona jest, czyli się reinkarnuje. A gdy dostajesz się do nieba - czy to starego Pełni Światłości / Miłości 6D – czy to nowego, Pełni Miłości, Miłosierdzia, Wiedzy, wiecznego TERAZ [tu już nie ma elementu Światłości] tzw. 7D – czyli się Zbawiasz = Jednoczysz z Bogiem i z Chrystusem – wtedy już nic nie musisz bo jesteś w stanie nieskończonej energii Boga, której podstawą jest bezinteresowna wszechobecna MIŁOŚĆ – wtedy możesz dobrowolnie narodzić się w świecie materii, czyli się inkarnować [dziś takich niebiańskich dobrowolnych inkarnacji jest ok. 200 milionów na całej Ziemi, ryzyko podjęliśmy wielkie bo zaledwie ok. pół miliona się przebudziło, w tym i ja – a reszta śpi lub jest wręcz zniewolona przez zło]. Jest jeszcze jedna straszna droga dla duszy cierpiącej w Czyśćcu = Astralu ! Przejście na stronę sił ciemności – czyli stanie się takim astralnym archontem, który zaczyna kraść energię innym duszom i istotom żyjącym w ciele – taki ktoś robi to na wiele sposobów manipulując innymi – i w konsekwencji też staje się szatanem = złym duchem. Jak wyrwanie duszy z Czyśćca = Astralu do nieba jest jeszcze możliwe, tak wyrwanie dusz z Ciemności = Piekła i skierowanie do nieba jest czymś co wymaga od mistyka ekstremalnego wręcz wysiłku i cierpienia [robiłem to więc wiem, wielu robiło – w Buddyzmie to są tzw. bodhisattwowie (istoty w drodze do oświecenia; doskonali altruiści), a szczególnie Kszitigarbha - bodhisattwa istot piekielnych; stara się ulżyć ich udrękom].

C.D.

Piotr: w tej gęstości jak mówisz nie łatwo się przebudzić ?!

Nie wiem czy to już pisałem do ciebie ale czy kremacja jest dobra ?

Z tego co wiem nasi przodkowie Słowianie poddawali ciała dwóm rodzajom pogrzebu, normalny pochówek albo spalenie, to w zależności od woli i statusu bodajże osoby zmarłej ?

MJS: Ciało jest ciałem - w tej gęstości zniewolonej przez ciemność wciąż śmiertelne jest nasze ciało. Za to dusza zawsze może się dostać do nieba - ale trzeba tego pragnąć i ufać bezgranicznie Bogu, że chce Ciebie z Sobą Zjednoczyć = Zbawić, Wyzwolić - a zapewniam chce zawsze i wciąż. A śmiertelne ciało gdy tu zostawisz to i tak w proch się rozsypie - bo to jest tylko ubranko. Czy nosisz całe swe życie jedno ubranko ?

Piotr: oki, czyli to bez znaczenia jaki rodzaj pochówku sobie obierzesz, tak też myślałem

MJS: dokładnie.

Aneksy:

Biblia strasząca Otchłanią i Piekłem [185] .......

 

PS-1

Chwała niech będzie Jezusowi, który mimo, że tak podle pozbyto się Go z Ziemi teraz jest wszechobecny - jest wszędzie obecny - w niebie / niebach i na Ziemi - w astralu - a nawet w Ciemności i w Otchłani !!! Zawsze możecie na Niego liczyć. Pozdrawiam. Jacek,

 

PS-2. ]]>http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty]]> [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo], ]]>www.przeslanie.com]]> - moja strona, ]]>http://jacek2016.blog.pl]]> – mój blog, ]]>https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095]]> - Google+

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 2.2 (4 głosy)