ZNISZCZYĆ POLSKĘ POD PRETEKSTEM OBRONY PRAWORZĄDNOŚCI

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Taki jest ich cel. Rozwalić Polskę, aby kamień na kamieniu nie został, ch..., d... i kamieni kupa. Niech Polacy zdechną z głodu, spuchną i niech im kość w gardle utkwi. Jak szczerze to szczerze. Nienawidzicie nas, gardzicie nami, żadnego człowieka nie uszanujecie, macie nas za zwierzęta liminalne. Panie Donaldzie, panie szanowny wy do nas szczerze, razem z towarzyszem Schetyną łapka w łapkę w swoim antypolskim amoku, to my do was także całkiem szczerze:

Spadówa.

Znikajcie.
Infamia dla Was,
Święty spokój dla nas,
Wolność od Waszych kłamstw, prowokacji i bezczelnej grabieży.

UZASADNIENIE: 

 1. ZAMIERZONA DEMORALIZACJA - Marksistowska ideologia opowiada piękne komunały o tym by był dobrobyt, aby było lepiej i bardziej sprawiedliwie i przyjemnie. Piękne gadanie i niestety fundamentalny wniosek:
  Marksiści od wieków zajmują się rewolucją. I od wieków najważniejszym jej elementem jest "rewolucja seksualna". Jest to bardzo ważna diagnoza o dokonywanej z powodów ideologicznych trwałej, świadomej i nieodwracalnej zamierzonej demoralizacji poprzez udostępnienie łatwej i nie wymagającej żadnego wysiłku systematycznej przyjemności seksualnej. To jest celowe i wyrachowane wysyłanie do naszych dzieci i młodzieży przeróżnych edukatorów, latarników i propagandystów ideologii gender, by nauczyć nasze dzieci przyjemności w "innych czynnościach seksualnych". Po wprowadzeniu bardzo młodego człowieka w nawyk korzystania bez żadnego wysiłku z przyjemności, później staje się bardzo trudne, albo nawet niemożliwe nakłonienie ich do jakiegokolwiek wysiłku, ani do żadnej pracy by mogli osiągnąć satysfakcję. Współczesna psychologia już od dawna przestała odróżniać pojęcie satysfakcji od pojęcia przyjemności. (Krzysztof Karoń o marksizmie i Nowej Lewicy).
  Na satysfakcję trzeba zapracować, prawdziwy życiowy sukces wymaga pracy, a dla przyjemności nie trzeba robić nic.
  Pan Donald Tusk i Pan Grzegorz Schetyna jako liderzy antypolskiej opozycji wprowadzają do prawdziwej polskiej polityki lewicową marksistowską ideologię, której celem jest zamierzona demoralizacja.
  I dlatego spadówa!


 2. POGARDA DLA LUDZKIEJ PRACY. Cała ideologia zajmuje się wszystkim, ale nie ma ani jednego ideologa, żadnego marksistowskiego przywódcy, który oprócz gadania o dobrobycie i o tym aby żyło się lepiej, powiedziałby cokolwiek o tym, kto na to wszystko będzie pracował.
  Posłuchajmy codziennych wypowiedzi pana Krzysztofa Gawkowskiego, pani Anny Żukowskiej, pana Grzegorza Schetyny, którzy prezentują tylko i jedynie komunały o tym, jak bardzo chcą aby było lepiej. Klasyczna komunistyczna postawa roszczeniowa. Komunistom chodzi tylko o to, aby ten wredny rząd dawał i dawał - oczywiście sprawiedliwie, wszystkim, na wszystko - tylko skąd?
  Kto i jak na to zapracuje?
  Absolutny, wręcz skrajny brak szacunku do ludzkiej pracy, zupełny brak zdolności dostrzeżenia i docenienia i skutków i wyników ludzkiej pracy. Zauważcie drodzy państwo jak doskonale cała antypolska totalitarna opozycja nie zauważa i zupełnie ignoruje dorobek rządu. Nie widzi nic. Najczęstszym argumentem kwękajacych na każdy temat antypisowskich zgredów jest smętny jęk:
  A PiS nie zrobił nic. Mieli cztery lata i nie zrobili nic!
  Czy to jest prawda?
  Nie to jest cyniczne kłamstwo, tysiące takich kłamstw, ciągle nowe kłamstwa w miejsce starych. 
  Oni rzeczywiście nie widzą, są przekonani o tym, że PiS nie zrobił nic, więcej powiem, oni żadnej ludzkiej pracy nie są w stanie ani zauważyć ani docenić. Ani pracy kowala, ani ślusarza, ani nikogo, kto naprawdę pracuje. Nie widzą i nie potrafią ocenić prawdziwej pracy ani rządu pani Beaty Szydło, ani Mateusza Morawieckiego. Oni to mają w d...
  Jest 500+, praca rządu polegała na opanowaniu wielkiego żarcia mafii wyłudzających czyli kradnących pieniądze podatku VAT. Ponad 250 miliardów złotych to wynik wieloletniej grabieży. Ile było potrzebne ciężkiej pracy aby odkryć tę grabież, zrozumieć jej mechanizm zorganizować odpowiednią robotę by uruchomić możliwość finansowania programu 500+. Czy ktoś widzi tę pracę?
  Ich to nie obchodzi, oni to maja w d... Oni mają w d... nie tylko wszystko to co zrobił rząd, oni maja w d... wszelki nasz dorobek, wszystko co w Polsce jest i co może być. Oni się wstydzą za Polskę. Tak przynajmniej dzisiaj powiedział Donald Tusk. 
  I dlatego spadówa!  


 3. GRABIEŻ, bezwzględna, pozbawiona sumienia grabież, bandyckie rozpasane złodziejstwo, bezrozumne niszczenie polskich aktywów ekonomicznych realizowane w każdej możliwej formie. Uporczywa, systematyczna i notoryczna grabież wszelkich polskich aktywów realizowana systematycznie i w złej wierze przez kilkadziesiąt lat. Non stop Grabież.
  Grabież w wielu konkretnych przypadkach nie tylko po to, by ukraść. Wtedy to jest to po prostu złodziejska mentalność. Złodziej kradnie by sprzedać. A zarobione piniądze przepić.
  Problem polega na tym, że to była grabież systemowa, której celem było osłabienie, a nawet zniszczenie polskich aktywów. I na to mamy tysiące dowodów. Kiedyś Mark D. opublikował listę afer obejmujących kilkaset konkretnych przykładów systemowej grabieży przynoszące ogromne straty. Prywatyzacja polegająca na wyprzedaży za 10% możliwej wartości rynkowej. Prywatyzacja wszędzie dzika, która była realną grabieżą. Grabież, która nie była kradzieżą, ale likwidacją konkretnych aktywów, realna likwidacja rzeczywistych możliwości i polskich zdolności do samodzielnego rozwoju. Mamy ogromną ilość konkretnych przykładów działania takiego systemu zniszczenia.
  To była grabież, która w rzeczywistości była świadomą, celową, antypolską dywersją. Wystarczy podać jeden przykład, a już krew stygnie. Proszę bardzo, oto link do notki z wczoraj w kwestii klimatycznej [link]. Jest to informacja o decyzji Donalda Tuska z 2008 roku, której skutkiem jest antypolski system powodujący dzisiaj aktualny wzrost kosztów produkcji prądu - przeciwko interesom polskiej energetyki, przeciwko konkurencyjności polskiego przemysłu i górnictwa węglowego. Donald Tusk podjął jedna decyzję i teraz dwa rządy, Pani Beaty Szydło oraz Mateusza Morawieckiego mają z tym wielki problem. Mogę podać inny przykład. Wywalenie rzeki Odry z systemu TEN-T podjęte na mocy międzynarodowej umowy podpisanej w roku 2015 między Polską (Ewa Kopacz) a Niemcami (Angela Merkel).
  Jest ogromna ilość konkretnych działań środowiska politycznego dzisiejszej totalitarnej opozycji, których jedynym logicznie oczywistym celem jest antypolska dywersja. Tak jak blokowanie przekopu Mierzei Wiślanej. Albo zniszczenie Puszczy Białowieskiej. Dywersja. Dywersja. Nienawistna, wredna dywersja.
  Dlatego spadówa!


 4. ANTYPOLSKA POGARDA I NIENAWIŚĆ. Przeczytałem ostatnio felieton Walą młoty o burtę... 13 grudnia 1961 o strasznej zbrodni popełnionej 13 grudnia 1961. Była to typowa komunistyczna zbrodnia. Śmierć ponieśli polscy stoczniowcy na pokładzie MS Maria Konopnicka. Jacek Kaczmarski śpiewał o tej tragedii [link]. Pomyślcie drodzy państwo ile trzeba mieć w sobie koszmarnego sukinsyństwa, aby dokładnie w 20 rocznicę tego niesamowitego draństwa zorganizować odpalenie stanu wojennego 13 grudnia 1981. Grozy tej opowieści dodaje klasyczne dla wszelkiej bolszewii matactwo, centralna krysza nadawana wszelkim łajdactwom. Tragiczna śmierć w imię spokoju. I wcale nie chodzi tu o spokój ich sumienia, ponieważ oni sumienia nie mają.
  Ta kadencja kolejnych zbrodni 13 grudnia, strzelanie do stoczniowców w grudniu 1970, strzelanie do górników kopalni Wujek, prawomocne skazanie Jana Śpiewaka w grudniu roku 2019, zbiorowe artystowskie plucie na Polskę mają jeden wspólny mianownik, który jest jak monolit homo sovieticus, paskudne komunistyczne natręctwo pogardy do Polski i polskości. Donald Tusk znajduje w grudniu 2019 powód do publicznego obnoszenia się ze wstydem z powodu Polski. Ile bezduszności i zupełnego braku szacunku do naszego człowieczeństwa, ile pogardy do naszego ludzkiego losu. Ile znieczulicy trzeba nosić w swoim mózgu, aby ...
  ...aby jako sędzia sądu powszechnego mianować kuratorem od dawna nieżyjącego rzekomego spadkobiercy kradzionej kamienicy?
  Ile znieczulicy trzeba mieć w sercu, aby 10 kwietnia roku 2010 ...

I dlatego znajduję tysiąc powodów by im powiedzieć: spadówa!

 __________________________________________

Neokomunistycznym koalicjom PO, PSL albo SLD
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy.
Człowieku, nie popieraj ich, a przeżyjesz!

* * *

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (8 głosów)

Komentarze

Przykład lewackiej perfidii - zniszczyć Polskę
dla jej dobra - pod pretekstem praworządności.

Niech im nasza krzywda stanie w gardle ością!.

Wyłuszczyłeś przyjacielu, w czterech punktach
co jest celem tej antypolskiej zaprogramowanej
nikczemnej destrukcji:

- zamierzona demoralizacja; - pogarda dla pracy;
- bezlitosna, rozpasana grabież; - bezkresna pycha
z pogardą i wyciekająca z samych trzewi żółć
- nienawiść.

Nic dodać, nic ująć!. Pozdrawiam. Zyga

Vote up!
6
Vote down!
0
#1612068

[link] Zakładając nawet, że ktokolwiek z ludzi totalitarnej opozycji ma dobrą wolę i wydaje mu się, że działa w dobrej wierze w obronie praworządności. To jednak praworządność nie polega na podziale władzy na trzy niezależne totalitarne królestwa.

Przeciwnie, Monteskiusz twórca idei trójpodziału władzy napisał, że o jakości państwa stanowi jakość gwarantowanych przez państwo wolności obywateli. Filozof wysunął myśl, że sprzyja temu ograniczenie władzy, a zwłaszcza jej podział.
A państwo to nie kawałek sera, który wystarczy ciachnąć nożem na trzy osobne kawałki. Państwo to społeczeństwo, a społeczeństwu potrzebna jest myśl, konieczny jest rozum służący zrozumieniu rzeczywistości. Głupcy zwani totalitarną opozycją nie mają bladego pojęcia o tym, że Monteskiusz podzielił władzę, by ją ograniczyć tak, by możliwe było ukonstytuowanie równowagi ośrodków władzy. To jest mniej więcej nasz sposób myślenia o ustrojowych warunkach szczęśliwego i zrównoważonego rozwoju cywilizowanych społeczeństw w XXI wieku. Szacunek do człowieka. Po prostu.

A dzisiejsza totalitarna opozycja poszła jeszcze dalej w stronę totalitaryzmu i to co robi jest destrukcją państwa polegającą na gwałtownym, rewolucyjnym zniszczeniu równowagi trzech elementów systemu władzy. Tak w każdym organizmie działa rak, który zabija każdy organizm, kiedy choć jedna z jego części wymyka się spod kontroli i staje się nie kontrolowanym, niezawisłym organem pożerającym cały organizm. Konstytucja, Konstytucja i jej rak z przerzutami czyli sędziokracja.

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1612195

Mafiozi z PO, PSL oraz ich poplecznicy wielokrotnie już stwierdzali, że chcą tego "żeby było, jak było".

Czyli żeby wszelkiej maści kryminaliści rabujący i Polske i Polaków - opłacający się postbolszewickim mass mediom i kreowanym przez postbolszewię antypolskim "autorytetom" z "GWna" - mogli w tak jak przeszłości bezkarnie rabować Polskę.

Do tego dochodzą różnej maści degeneraci i lewactwo, którzy także liczą na swoiste gratyfikacje w przypadku powrotu mafijnych rządów PO.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1612226

...a Tobie udało się ukazać prawdziwy nurt tego spływającego politycznego antypolskiego szamba, które tak jak Wisła dzieli Polskę na pół i czasem tylko dzięki awarii to gówno wypłynie na wierzch by połączyć Warszawę z Gdańskiem - jakiż to wymowny symbol!

 Szkoda, że za ten wpis mogłem Tobie dać tylko 5 !

Vote up!
4
Vote down!
0

niezależny Poznań

#1612220

Ciekawe kiedy w znaki drogowe wkroczy poprawność UE i ,,zmieni" kolory tak aby byly, przewrotnie, bardziej odzwierciedlajace stan faktyczny?.

 

Vote up!
2
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1612222

- a zmarnotrawili 4 lata i zablokowali dekomunizację.

Zajmują się teraz łapaniem pcheł na czerwonych zbójach zamiast ich z wyroku sądu wieszać na szubienicach za kolaborację z okupantami i zbrodnie ludobójstwa na Narodzie Polskim.

Mogli by choć te lamusy wystąpić do instytucji międzynarodowych z wnioskiem o uznanie komunizmu na równi z faszyzmem. A oni nic - śpią z łapą w nocniku aż im szczyny paznokcie przepalą.

Można uchwalić ustawę o amnestii dla osób które dobrowolnie przyznają się i poprą odpowiednimi dowodami wręczenie korzyści materialnej sędziom za przychylny dla siebie wyrok. Tak można zmieść tą całą mafię sądowniczą a zamiast tego PiS-o dupy taplają się z nimi w błocie i szarpią za bety jak matka z łobuzem. Ograła ich nawet ta tłusta żydo-bolszewica z Sądu Najwyższego

Stare tetryki z PiS-u cierpią na starcze otępienie umysłowe i nawet za 100 lat nie wpadną na taki pomysł. Mają złoto w ręku a zamienią je w gówno i w Senacie już to zrobili.

Vote up!
2
Vote down!
-1

***** tvn.

#1612294

Widzę że przejrzałeś na oczy i sam widzisz jakie błędy popełnia PiS.

Mieli wszystko podane na tacy by żydo-komunę puścić na śmietnik historii, a dużą część zapuszkować, a podarowali żydo-komunie nietykalność, czy tak postępuje Polski rząd.

A teraz coraz bardziej robi się anarchia i przygotowania do puczu.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1612302

Na obszarze „praworządności”- sprokurowanej dla zguby obywateli szarych, na obszarach Tubylców- Polaków ...

politycznie doprowadzonych do rozpatrzenia- rozpaczliwie zapalczywych "sędziów - szczerze pragnących zemsty"- na Polakach, na wzór obozów nieludzkości, obszarów wojennej „praworządności”- prowokującej, napuszczane narody do antynarodowego bezprawia…

– Pospolita  rzeczywistość „ob(o)wiązuje” Tubylców (jak drutem kolczastym) na obszarach wrogo okupowanych : mieszkańców, pracowników, podatników, bytów życia - bez praw suwerennego państwa…

Antypolskie okupacje - oczywiście nieustannie żądają „praworządności” dających okupantom, niesprawiedliwe „prawa”- do dojenia Polaków ; „Vatami” sędziowskimi batami i EuroPejczyków pejczykami – donoszącymi obszarnikom Europy – własne, premierowe zeznania, wyznania o bezprawnych „praworządnościach” – które po stanie wojennym, nieustannie zbiorowo wprowadzali – dowodząc dekadowej bezsilności teorEtycznych „praw obywatelskich”…

- międzynarodowo „praworządnie” testujących Wy3małość prawną Polaków, w państwie trzech władz – zorganizowanych umyślnie, siłami umyślnych…

Pozdrawiam J. K.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1612319