Sprawa Lecha W. pseudonim Bolek

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Cokolwiek mówią neokomuniści nie ma to żadnego znaczenia. Szczególnie gdy porozumiewają się swobodnie w swoim towarzystwie. George Orwell pisał o takim folwarku zwierzęcym, w którym jedyną wspólnotą jest ich mentalność. Wspólna mentalność łączy ich w sposób niepojęty dla nas, ludzi normalnych. Ani pierwotny człowiek dawnego stalinowskiego komunizmu, wychowany na marksizmie-leninizmie ani współczesny neokomunista nigdy nie wypowie się swobodnie, ale zawsze będzie mówił to, co powinien powiedzieć, zgodnie z aktualnie obowiązującą narracją. To się nazywa nowomowa. Poprawna politycznie, oczywiście.

Wszyscy ]]>neokomuniści]]> doskonale to wiedzą i rozumieją, a gdy słyszą, że inny ]]>neokomunista]]> jest pryncypialny i twardo stoi na stanowisku wytyczonym przez linię partii - to wtedy klaszczą. Gdy inny ]]>neokomunista]]> powie coś, co nie jest zupełnie pryncypialne, albo w skrajnych przypadkach nie jest aż do przesady zgodne z obowiązującą linią partii - wtedy nie klaszczą. Ten ]]>neokomunista]]> przestaje być ]]>neokomunistą]]> i staje się wrogiem.

Przejdźmy do sprawy Lecha W. (Bolka). Wszyscy na sali i sam Bolek doskonale wiedzieli, że towarzysz Bolek opowiadał paskudne bzdury.

Nikt nie miał cienia wątpliwości, że te bzdury są doskonale zgodne z aktualna linią partii, więc wszyscy klaskali. Jeden towarzysz nie klaskał. Nawet gdyby był głuchy, to jednak musiał klaskać, ponieważ wszyscy klaskali, co oczywiście jest bez znaczenia, ponieważ należy klaskać tylko wtedy, gdy klaszcze towarzysz Schetyna, który wyznacza obowiązującą linię partii. Ten jeden, który nie klaskał, ma problem.

Tylko jeden towarzysz Schetyna może klaskać jak chce i kiedy chce.

Towarzysz Bolek już nie może ani klaskać, ani gadać jak chce i kiedy chce. Towarzysz Bolek (Lech W.) wie, że może mówić tylko to, co zasługuje na oklaski towarzysza Schetyny. Niech tylko spróbuje powiedzieć coś nie tak. Może wtedy spotkać go los towarzysza Jagody.

_______________________________________

Mam nadzieję, że po tym wyjaśnieniu wszyscy już rozumieją, że towarzysz Bolek wiedział, że to co powiedział jest koszmarnym świństwem i wcale tych głupot wygadywać nie chciał, ale musiał.

Prawdopodobnie towarzysz Bolek nie wie, że ]]>nieprzewidywalna przyszłość czyhająca na Schetynę]]> może kiedyś wykończyć karierę nawet tego genseka.

Wtedy wszyscy także będą klaskali!

_______________________________________

]]>Mafii nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ani nawet jednej starej kozy.
Człowieku, nie głosuj na platformę, a przeżyjesz!
]]>

* * *

następny - poprzedni

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

to wczoraj na pewno się ich pozbył

a ja ,ja nigdy nie przestane przeprazać,ze na to "cuś" głosowałam i innych namawiałam

Bolek przestan kłamać ,żes sam obalał komunę,

bo komunę obalały miliony i ich rodziny a tyj ą tylko pomagałeś przekształcać w mafię 

Obiecywałeś,ze ich puścisz w skarpetkach a tymczasem chodzicie w skórzanych butach i wożą was szoferzy a my dotychczas biegalismy dzieki tobie niedouczony "elektryku" boso i o suchym pysku,marzyły ci sie spólki wojskowe z Rosją,dzięki Bogu był wtedy u władzy śp P Olszewski,więc nie udał ci sie ten ruski dill

Ci co przed laty nas pałowali  mają złote Tarasy i złote  emerytury,a my osiedlowe sklepiki z zeszytami na borg

Walesa

gdzie jest moje 1oo milionów,które mi kłamco ,obiecałeś ?

 gdzie jest

,ja wiem gdzie

na kontach  tych z NFI i im POdobnych ,czyli komuny i nauczycieli ze szkół partyjnych,

i na różnych fundacjach rodem z piekła

Oj Wałesiak niedługo już staniesz przed innym sądem ,Sądem Bozym i co IM wtedy powiesz ?

ze kłamałeś rano,wieczorem i w nocy ?

smutne pozdrowienia poranne

13 pażdziernika Kochani do urn i takim jak Wałesa i jego prowadzący Czerwoną kartkę

 głosuję na PIS,bo oni troszczą się Polskę i Polaków,mimo takiego oporu ,tych którzy Polskę maja gdzieś

Vote up!
8
Vote down!
0

gość z drogi

#1605412

To jest przecież data objawień MB Fatimskiej - 102 rocznica "Cudu Słońca" ...

Ostatnio napotkane w sieci hasło : " To nie Prawo i Sprawiedliwość odbiera Ci wolność - to te-wał-en odbiera ci rozum"

Vote up!
3
Vote down!
0

ke-fas

#1605574

- oni go zostawili aby ta świnia zdechła gdzieś na uboczu a to kolejny błąd jak życie pokazuje.

Trzeba go ukarać i zdegradować i jednym ze sposobów powinno być wystąpienie władz Solidarności o odebranie temu komunistycznemu bandycie i głupkowi nogrody Nobla.

Należy sprawdzić jak ten SB-ecki kapuś wszedł w posiadanie dworku i co zrobił ze związkowymi pieniędzmi którymi dysponował on i związkowy skarbnik o nazwisku Merkel Jacek - późniejszy bankier którym się stał z gołodupca tak jak tusk, frasyniuk i inne sprzedajne q...y.

Vote up!
7
Vote down!
0

***** tvn.

#1605421

"ono" liczy na to ,że już /również dzięki niemu /powymieraliśmy,wiec pytan nie bedzie,bo Młodzi i Tak nic nie wiedzą ,a tymczasem ,... ?

czas na przypominanie i to szybko 

Vote up!
5
Vote down!
0

gość z drogi

#1605427