POLSKIE ZEGARY PRZECIWKO BOLSZEWIKOM

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Uwaga! Nie tylko przestawiamy zegarki. Ten weekend jest zmianą czasu na czas antykomunistyczny. To nie jest przenośnia, ani żart - wybory już są za nami. Komuniści chorzy z nienawiści wymaszerowali ze swoich kazamatów, ujawnili swoje judaszowe twarze, już grają swój antypolski koncert kłamstwa, dezinformacji i demoralizacji. Wszyscy przestawiamy swoje zegary na czas antykomunistyczny. Totalitarny system czerwonej bolszewii jest w Polsce zakazany i musi być nie tylko zakazany, ale i z Polski ostatecznie wygnany.

Komunizm zawsze był i jest formacją zarówno totalitarną jak i zbrodniczą. Neokomunizm tym się różni od dawnej sowieckiej bolszewii, że jest tak samo zbrodniczy, tak samo groźny, ale przez wiek praktyki dojrzał i wyposażył się w nowe uzbrojenie międzynarodowej infrastruktury politycznej, gotowej do bezpośredniego ataku na państwa. Współczesną formą napadu jest wrogie przejęcie państwowych systemów władzy i gospodarki. To jest ich schetynoidalno-timmermansoidalny projekt mordowania państwa.

To jest prawdziwa wojna hybrydowa prowadzona przy bardzo aktywnej kolaboracji z wewnętrzną piątą kolumną kompradorskich sił rodzimej kleptokracji. Mówiąc prostym językiem, lokalni złodzieje chętnie współpracują z mocniejszymi od siebie bandytami.

A ich cel pozostał ten sam - przestępcza, bezpardonowa grabież. To jest współczesny korporacyjny kolonializm XXI wieku. Już nie jest tak, że zbrodnicze kolonialne państwa podbijają inne państwa, aby je skolonizować i eksploatować. Teraz już nie proletariusze wszystkich krajów świata, ale zbrodniarze wszystkich krajów świata łączą się się w totalitarnej grabieży aktywów wszystkich krajów świata. 
Wszystkie państwa są ofiarami niszczącej agresji neokomunistycznej międzynarodówki, która nie ma swojej ani państwowej, ani narodowej Ojczyzny, jest doskonale internacjonalistyczna. 

Wiek XX był czasem genocide czyli ludobójstwa.
Wiek XXI jest czasem statecide czyli państwobójstwa.

Ale statecide nie oznacza brak genocide. Pierwszy pokazał to Adolf Hitler i Józef Stalin, jeszcze w połowie XX wieku. Aby zamordować państwo polskie, obaj byli gotowi wymordować polski naród. Współczesny neokomunizm jest równie antypaństwowy jak antynarodowy, pod tym względem pozostał bez zmian. 
Na zachodzie bez zmian, tak jak to bardzo ładnie zasygnalizował z Brukseli pan Grzegorz Schetyna. 

]]>Neokomunistycznym koalicjom PO, PSL albo SLD
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy.
Człowieku, nie popieraj ich, a przeżyjesz!
]]>

* * *

następny - poprzedni

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

  1. Schetynowa KO z klubem starych komunistów i nowych neokomunistów + narracja antypis
  2. Kosiniakowa KP z klubem powiatowych oligarchów + narracja antypis
  3. Czarzasta SLD czyli klub starych i nowych komunistów + narracja antypis
  4. Braunowa konfederacja rzekomo anty systemowych liberałów + narracja antypis.

"Przyczajona hydra ANTYPISU" to pierwsza odsłona neokomunizmu wrogiego Polsce. To jest obraz, który widzę mimo, że zamykam oczy. Generał Dukaczewski ściskający rękę Rozenka. To nie jest natręctwo, to jest fakt.

Vote up!
9
Vote down!
-2

michael

#1607602

Kilka dni temu pisałem o Misji Solidarności Walczącej. Pamiętam i nie zapominam. Nadchodzi czas, by o tym przypomnieć i przypominać. Pierwszą częścią tej misji był kategoryczny antykomunizm. Drugą częścią była wizja Polski jako państwa poważnego, prowadzącego własną suwerenną politykę, ustrojowo zorganizowanego na polski sposób, pochodzący z naszej historii.

Jest to wzór Cywilizacji Rzeczypospolitej Obojga Narodów, zorganizowanej jako rozległy system o rozproszonej inteligencji. Jest to system organizacji właściwej dla współczesnych warunków XXI wieku, czas pracy zespołowej, w której wszyscy uczestniczą w rozwiązywaniu problemów. Wszyscy jesteśmy podmiotami. 

Ten komentarz jest tylko zapowiedzią tego co krzepnie i dojrzewa przeciwko czerwonej zarazie XXI wieku.

Vote up!
8
Vote down!
-1

michael

#1607603

a może to sama Hydra, jej korpus, z której wyrastają te głowy? Hydra zmienia swój wygląd, zmienia ambasadorów i pyskaczy, jednak w trzewiach bulgoce ciągle ta sama treść. Jad, wylewany na Polskę, zatruwa zdrowe korzenie Narodu od prawie 80 lat. Zmienia tylko nazwy, kolory, rzeczników. Hydra, ustanowiona przez międzynarodowych graczy, sto lat temu usadowiła się na Polsce i próbuje wymazać ją z mapy Europy. Różnymi sposobami. Pozwolimy na to, znów tylko pytając przez kolejne 4 lata? Czy odetniemy po kolei głowy hydrze,  a potem zniweczymy ją samą? I znów kolejne pytanie! Co takiego  jest w nas, pytaczach?

Vote up!
4
Vote down!
-2

yenom

#1607607

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1607635

   Witam! Najwięcej wojują ci, co już uwłaszczyli się na narodowym majątku i ci, którym w początkowej fazie przerwano  proceder. Dodając te elementy, wyłania się obraz totalnej zjednoczonej hydry walczącej o utrzymanie zagarniętych łupów. Oni w tle mają nadzieję, że osłabiając struktury państwa, doprowadzą do zamachu stanu, przejmując na lata aktywa państwa.  Mówiąc Oni, mam na myśli ciągłość przebierańców zmutowanej komuny i resortowych dzieci, co w sumie w jednym tyglu się pławią.

Vote up!
2
Vote down!
0

ronin

#1607668

- można by zrobić głębszą analizę struktury osobowej platformy PO-mylonych komunistów od szczebla we władzach samorządowych do tych na czele partii.

Nawet część elektoratu platformy nie rozumie do końca w czym uczestniczy bo ci najniżej to prymitywne chciwce materialne co walczą z "Kaczorem" i nawet niektórzy z nich chodzą do Kościoła i nawet szczerze się modlą aby CBA ich nie złapało, - a ci najwyżej we władzach postkomunistycznych partii (sld, wiosna, koalicja, platforma, psl) - chcą rozbioru Polski i wykorzystują PO-parcie tych głupków niżej do własnych (zagranicy) celów.

Vote up!
3
Vote down!
0

***** tvn.

#1607669