Konstytucja nie jest ważna, obowiązuje to, co postanowi Andrzej Zoll

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj
Chciałem sprawdzić czy Iustitia kłamie w sprawie procedury wyboru członków Krajowej Rady Sądownictwa []]>link]]>]. Prosiłem o pomoc. Nikt się nie zgłosił, poszukałem więc sam w internecie. Odpowiedzi szukałem oczywiście w Konstytucji. I co się okazało?
Art. 187. Skład i tryb wybierania Krajowej Rady Sądownictwa []]>link]]>].
Czytam raz i drugi, czytam jeszcze raz i nie widzę żadnego zapisu, z którego wynika, że członków KRS wybierają sędziowie. Tego po prostu nie ma. Nigdzie w Konstytucji nie ma takiego zapisu. Jest natomiast punkt 4. artykułu 187, który mówi wprost, że sposób wyboru członków KRS określa ustawa. 
A więc określiła - i szlus!
A więc skąd teza o łamaniu Konstytucji?
Profesor Andrzej Zoll tak uważa!!!!!

"Profesor Andrzej Zoll uważa natomiast, że skoro następny, 3 pkt mówi wyraźnie, kogo do KRS wybiera Sejm, a kogo Senat, to z tego przepisu wynika, iż pozostałych członków KRS muszą wybierać sędziowie" []]>link]]>].
A więc, choć profesor Andrzej Zoll tak uważa, to jednak w Konstytucji to nie jest napisane. Więcej, powołany przez szacownego profesora pkt 3 nie dotyczy wyboru sędziów do składu KRS, mówi o wyborze spośród posłów i senatorów. A więc lipa.
Sprawa jest rozstrzygnięta przez zapis pkt. 4. 
O tym decyduje ustawa. I zadecydowała.
 
W KONSTYTUCJI NIE NAPISANO, ŻE TO SĘDZIOWIE WYBIERAJĄ.
 
A więc Iustitia kłamie, mówiąc o łamaniu konstytucji, Iustitia kłamie, mówiąc o "sprzecznej z Konstytucją procedurze wyboru do organu, który obecnie pełni funkcję Krajowej Rady Sądownictwa[]]>link]]>]. 
Ta procedura jest sprzeczna tylko i wyłącznie z poglądem pana Andrzeja Zolla, który to pogląd jest niestety sprzeczny z Konstytucją. To co uważa pan Andrzej Zoll jest jego prywatna sprawą. Ważne są tylko zapisy umieszczone w Konstytucji. 
To co pisze i publikuje Iustitia jest politycznym oszustwem, jest kłamstwem, jest życzeniową nadinterpretacją Konstytucji i to na dokładkę nadinterpretacją we wrogiej polskiemu porządkowi prawnemu intencji. 
Jest to jawne łamanie praworządności, którego celem jest sparaliżowanie funkcjonowanie najważniejszych organów Państwa.
To co uważa pan Andrzej Zoll nie jest Konstytucją, nie może także zastępować Konstytucji. Wygląda na to, że mamy do czynienia ze świadomą albo nieświadomą dezinformacją aktualnie wykorzystywaną do dywersji informacyjnej. Wystarczy zajrzeć do akademickiego skryptu dotyczącego wojny informacyjnej. Na przykład "Wojna informacyjna" Rafała Brzeskiego []]>link]]>]
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

1. Krajowa Rada Sądownictwa składa się z
1) Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego, Ministra Sprawiedliwości, Prezesa Naczelnego Sądu Administracyjnego i osoby powołanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej, 
2) piętnastu członków wybranych spośród sędziów Sądu Najwyższego, sądów powszechnych, sądów administracyjnych i sądów wojskowych, 
3) czterech członków wybranych przez Sejm spośród posłów oraz dwóch członków wybranych przez Senat spośród senatorów. 
2. Krajowa Rada Sądownictwa wybiera spośród swoich członków przewodniczącego i dwóch wiceprzewodniczących. 
3. Kadencja wybranych członków Krajowej Rady Sądownictwa trwa cztery lata. 
4. Ustrój, zakres działania i tryb pracy Krajowej Rady Sądownictwa oraz sposób wyboru jej członków określa ustawa. Ustrój, zakres działania i tryb pracy Krajowej Rady Sądownictwa oraz sposób wyboru jej członków określa ustawa.
Vote up!
10
Vote down!
0

michael

#1566548

dla swoich kiepskich poczynań.

Nie jest "ja" i nie jest "wa".
Biorąc te założenia pod uwagę musiałabyś zrezygnować z wiadomo czego, a ponieważ z tego żyjesz, tego nie zrobisz.
Wiedz jednak, że ludzie nie są głupi.
Kompromitacja miernot.

Vote up!
0
Vote down!
-7
#1566549

może odwołać się do Sądu z wnioskiem o unieważnienie bezprawnej decyzji Stowarzyszenia Iustitia. A później może wystąpić ze stowarzyszenia prawników, którzy posługują się kłamstwem, dezinformacją i innymi bezprawnymi metodami wojny informacyjnej przeciwko praworządności w Polsce.

[link]

Vote up!
7
Vote down!
0

michael

#1566553

To nie są Polacy - to najbardziej zdziczała antypolska swołocz, potomkowie przywiezionych na sowieckich czołgach największych zbrodniarzy, których celem było uczynienie z Polski baraku w bolszewickim gułagu, a z Polaków kacapskich rabów!

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
0

jan patmo

#1566576

Zoll należy do łże-elyty III RP, która od zawsze uważała Polskę za dojną krowę i swoje prawo do okradania Polaków ...

Vote up!
4
Vote down!
0

Yagon 12

#1566644