Idiotyczny nadmiar antypolskiego kołtuństwa w niedzielnych wyborach

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj
yes
PiS zdobył więcej głosów niż Koalicja Europejska, ale z drugiej strony mamy idiotyczny nadmiar antypolskiego kołtuństwa - Biedroń ze Schetyną stoją w jednym majdanie komunistycznego lewactwa i antykatolickiej pogardy i pożera ich pełne pychy złudzenie przewagi antypisu, gromadzącego razem z Biedroniem i Braunem ponad 50% głosów.
 
Co prawda PiS z poparciem około 42,4% zwyciężył w niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego, co wynika z sondażu Ipsos dla TVP, TVN i Polsat. Koalicja Europejska jednak uzyskała niewiele mniej, bo około 39,1% głosów. Z sondażu wynika też, że do Parlamentu Europejskiego dostał się Robert Biedroń z poparciem 6,6 % i Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy - 6,1 %. Frekwencja wyniosła 43 % - takie są wstępne sondażowe informacje z niedzielnego wieczora..
Można stawiać różne hipotezy, dywagować rozmaicie - to są przecież tylko wstępne sondaże - ale jedno jest oczywiste - mamy do czynienia z rzeczywiście idiotycznym przeszacowaniem antypolskiej totalitarnej opozycji.

Poranne wiadomości z poniedziałku są ciekawsze: PiS ma 45,5%, Koalicja Europejska 38.3%, a Biedroń ma 6% przy frekwencji 45,6%. Pozostałe partie nie otrzymują mandatów - przepadła Konfederacja 4,6% oraz Kukiz 3,7%. Poranne wiadomości są nieco bardziej jednoznaczne, ale wciąż zadziwia tak wielkie poparcie dla antypolskich partii, które mają 38,3% + 6% = 44,3% przeciwko 45,5% dla PiS.

Zastanówmy się z kim mamy do czynienia po stronie antypisu?

Odpowiedź jest oczywista, znana od dwustu lat i pochodzi od Adama Jerzego Czartoryskiego:
"W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."
Dowody antypolskiej złej woli, oczywistego działania przeciwko wszystkim polskim interesom, bezczelne zwalczanie polskiej racji stanu, wredne blokowanie polskiej gospodarki, łajdackie zakłamywanie polskiej historii, rozwalanie polskiej edukacji i wychowania, paniczna obrona wszystkiego co złe i niesprawiedliwe w polskim sądownictwie, wieloletnia kampania dyfamacyjna, język pogardy i nienawiści, rwący strumień obelg i pomówień. Widać wyraźnie, że totalitarna opozycja w czasie ostatnich tygodni agresywnie włączyła dopalacz zajadłej pogardy do Kościoła Katolickiego. Zetknęlismy się z nawałą szyderstw i bezczeszczenia naszej Wiary, Nadziei i Miłości, rzucanie błotem na Boga, Honor i Ojczyznę.
 
Mimo tego - zdobyli aż tyle głosów. Przecież nie będzie diabeł dzieci nam hartmanił. Słyszę pełne zdziwienia głosy - czy ludzie są ślepi, czy nie widzą co się dzieje, gdzie mają oczy?
 
Przecież ta cała opozycyjna hałastra, to nieudolna złodziejska mafia. Prymitywne chamy bez sumienia. To są ludzie, którzy przez lata swoich rządów albo sami ukradli, albo pozwolili złodziejom bezczelnie ukraść koszmarne pieniądze. ]]>Dwa i pół tysiąca ton stuzłotowych banknotów]]> ukradzione tylko przez złodziei wyłudzających VAT. Tyle pieniędzy w jednym złodziejstwie. A tych większych i mniejszych łotrostw było przez czasy ich rządów tysiące. Weźmy na przykład złodziejską prywatyzację. A zniszczenie stoczni, górnictwa, wyprzedaż wszytkiego co się da za frajerskie pieniądze? Co za idiota jeszcze na nich głosuje? A przecież nie tylko taką bezczelną grabież można im zarzucić. Nie tylko złodziejstwo, kłamstwo, oszustwo polityczne.
 
Nie tylko to. A powrót komunistycznych karier, panoszenie się indywiduuów, które dawno powinny być zapomniane. Co jest do jasnej nędzy?
Dlaczego ludzie jeszcze na nich głosują?
 
Przecież rząd Beaty Szydło a później rząd Mateusza Morawieckiego zrobił tak ogromnie dużo dobrego, odniósł prawdziwy sukces społeczny, polityczny i gospodarczy. Czy ludzie tego nie widzą?
Gdzie maja oczy?
 
To jest pytanie na, które musimy odpowiedzieć, wkładając w tę odpowiedź naprawdę uczciwe i poważne zastanowienie. W żadnym przypadku nie wolno tego zadania zlekceważyć. Ludzie przecież nie są głupi. Jeśli więc tak głosują i w ten sposób realnie wspierają zdrajców, jeśli głosują na zdemoralizowanych lubieżników i pedofilii - to nie tylko dlatego, że dają się ogłupić. Muszą istnieć konkretne zjawiska, rzeczywiste przesłanki, które są przyczyną niedostatecznej jakości wymiany informacji pomiędzy polityką, a elektoratem. Muszą być w tym nasze błędy.
 
Pamiętajmy, tak przeciwnik gra tak, jak my mu na to pozwalamy. 
 
I dlatego w ostatnich dwóch felietonach zastanawiałem się nad tym czego dowiedzieliśmy się w dotychczasowym teście wyborczym. Wiemy z kim mamy sprawę, kto i jakiej jakości jest przeciwnik.
Teraz następuje czas na to, by przeciwnikowi dobrać sie do skóry. 
Wiemy, że zasługuje na lanie, solidne lanie. 
A naszym interesem jest osiągnięcie polskiej większości konstytucyjnej w naszym polskim Sejmie.
 
Pierwszy krok, to uświadomienie sobie, że nie zależy nam na pokonaniu nazego przeciwnika. Chodzi o pokonanie przeciwnika Polski, działającego w złej wierze.
Chodzi o to, by przekonać polską opinię publiczną o tym, że to nie jest ani nasz przeciwnik, ani nie jest to przeciwnik PiS, ale to jest wróg Polski. To jest prawdziwy wróg polskiej Niepodległości, wróg naszej gospodarki, naszej kultury i naszego interesu narodowego, który nie cofnie się przed żadnym draństwem w nieustającej antypolskiej wojnie.
 
Wszyscy Polacy powinni wiedzieć z kim mamy do czynienia, muszą wiedzieć kto, jak i dlaczego działa przeciwko nam wszystkim. Ale to, że taki jest, trzeba jasno i bardzo asertywnie mówić, mówić wprost, kto jest kto. Bez owijania w bawełnę. Bez chowania prawdy w prezerwatywę.
 
Nie będzie diabeł dzieci nam hartmanił

_____________________________

]]>Im prawda jest bliższa, tym bardziej agresywna i nienawistna jest propaganda komunistycznego kłamstwa. ]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (25 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Pierwszy krok, to uświadomienie sobie, że nie zależy nam na pokonaniu nazego przeciwnika."
.....coraz cieplej. Jak będziesz szedł tym tropem to dojdziesz do prawdy. No ale ty się chłopie wolisz miotać w syjonistycznej pułapce na szczury stawiając Brauna w jednym szeregu z folksdojczami i zbokami.

Jeszcze tylko wskazówka - otwórz oczy - każdy się musi wydostać sam z tej pułapki i dojść do prawdy indywidualnie.

#1592164

W rzeczywistości napisane jest co następuje:

"Pierwszy krok, to uświadomienie sobie, że nie zależy nam na pokonaniu naszego przeciwnika. Chodzi o pokonanie przeciwnika Polski, działającego w złej wierze."

A ty drabie cytujesz połowę wypowiedzi i wyciągasz wredne wnioski. To się nazywa manipulacja. Wredna manipulacja. Ale nie przejmuję się twoim draństwem. Odpowiem merytorycznie, aby trafić do innych, uczciwych czytelników, których próbowałeś oszukać.

Po pierwsze - wśród paskudnych wrogów polski słychać gadanie o wojnie polsko - polskiej.  Otóż lepiej jest uznać, że nie ma żadnej wojny polsko polskiej. Jest nasza wojna przeciwko wrogom Polski. Polska jest jedna, cała i nie jest podzielona żadną wojną. Wojna przychodzi z zewnątrz. A ci dranie, którzy mają czelność stać po stronie napastników, nie są naszymi przeciwnikami, ale są wrogami Polski.  Z przeciwnikami można dyskutować, można ich przekonywać a nawet trzeba ich przekonywać. To jest obszar normalności. A z wrogami nie ma dyskusji. Z wrogami trzeba walczyć i to tak, aby ich pokonać.

A po drugie -  zająłem się ostatnio analizą testu wyborczego po pierwszych dwóch wyborach w triadzie i proponuję uznanie, że wybory samorządowe i wybory do europejskiego parlamentu były testem postaw obywatelskich i politycznych. [link] oraz [link]. Pojawiły się jednoznaczne fakty, wiemy co jest grane i powinniśmy pomyśleć co robić dalej by wygrała Polska. Wielu okaże się być oszukanymi frajerami, którzy mimowolnie zostali wyprowadzeni na manowce, stanęli wobec fałszywych alternatyw, ale są polskimi patriotami. Uważam, że Narodowcy zawsze byli polskimi patriotami, choć często dawali się zwariować i dlatego nie można ich traktować jako wrogów Polski, choć bywają naszymi przeciwnikami, ale to są przeciwnicy w obszarze polskiej normalności. A gdy chodzi o wrogów, to nie ma litości dla sk.... Taka była i jest piosenka.

A po trzecie - uważam pana Brauna za bardzo inteligentnego faceta, który uważnie obserwuje rzeczywistość i jest porządnym polskim patriotą, który tym razem błędnie przeprowadził analizę rzeczywistości, czyli dał się zmanipulować i niepotrzebnie wmanewrował się w pozycję antypolską. To jest fakt. Nie będę kłamał. Jest jak jest. Pytanie dlaczego?

Otóż pokazuję i wyjaśniam. Wielu ludzi i to od dawna nosi się z dwoma fałszywymi poglądami. Jedni mówią, że trzeba stanąć po stronie Niemiec i związać się z nimi by bronić się przed Rosją. Drudzy sądzą, że trzeba trzymać się Rosji bo jest potężna i wielka i pomoże bronić się przed Niemcami i Amerykanami. 

Prawdziwy jest inny pogląd. Polska nie jest niczyim przydupasem i nikomu nie służy. Polska jest samodzielnym podmiotem polityki międzynarodowej i musi być państwem poważnym, który umie dbać o polskie interesy. Dlatego Polska powinna zawsze bronić Polskiego interesu. Nie rosyjskiego, nie niemieckiego ani amerykańskiego, ale polskiego. Czyli mamy swoją godność i nikomu za przeproszeniem w doopę nie włazimy. Dla wszystkich pozostałych podmiotów polityki międzynarodowej pozostaje analiza SWOT i działanie w Polskim strategicznym interesie. 

michael

#1592193

Ja ci wierzę, że w to wierzysz, tylko że nie potrzeba okularów, żeby na własne oczy ujrzeć, iż jest wprost przeciwnie.
Co to za dyplomacja kiedy nierząd bez odpowiedzi pozostawia wypowiedzi obcych oficjeli typu: Polacy to mordercy i złodzieje.
No wybacz, ale jak gościu mówi mi jestem mordercą i złodziejem, i mam mu oddać dom, to przynajmniej spróbuję mu przywalić kłonicą, zanim mi wtargnie do hałupy, co nie?

#1592201

Mówiąc szczerze wkurza mnie, gdy wredne figury opowiadają bzdury, a cała sfora przeróżnych polityków, ekspertów i dziennikarzy powtarza z uporem maniaka te bzdury, cytuje je dokładnie i natrząsa się z nich nieskładnie. W ten sposób głupie gadanie tych drani zamiast zniknąć w tłumie fake newsów urasta do poważnego konfliktu politycznego.

WNIOSEK

Nie każde głupie gadanie warte jest zauważenia. I jeszcze jedno, konieczne jest nadawanie zdarzeniom właściwej rangi. Czasem trzeba mocno reagować, a czasem trzeba ignorować. Należy także spostrzec kiedy należy robić tak, a kiedy inaczej.

NA PRZYKŁAD W SPRAWIE 447

Kiedy rząd Tuska chciał sprzedać Polskie Lasy, by spłacić bezspadkowe roszczenia niektórych żydowskich organizacji, to właśnie wtedy nie rządzący PiS, działając w opozycji spowodował zablokowanie tej zdrady A teraz otwarcie ogłasza, że tym roszczeniom zdecydowanie nie. Zgody brak. 

A polska polityka historyczna była rozwalana przez dziesiątki lat,i uporanie sie ze skutkami tego stanu, uporanie się z wieloletnią dezinformacją także wymaga pracy i to całych lat konsekwentnego wysiłku. Zrozum to, człowieku. Nie od razu Kraków zbudowano.

A ponadto mamy kłopot nie tylko z zagranicznymi mordercami i złodziejami. Myślę o takich na przykład, którzy ukradli dwa i pół tysiąca ton stuzłotowych banknotów wyłudzając VAT. Oni te pieniądze mają i wydają je przeciwko Polsce, nawet w tej kampanii wyborczej. Wydają na dezinformację. 

Nie daj się dezinformować.

michael

#1592212

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

to mnie wkurza jak najbardziej.
Na przykład wkurzaliśmy się tutaj wszycy jak się wydało, że zdradek czuje obrzydżenie do robienia laski akurat Amerykanom, podczas gdy sojuszowi Ribentrop-Mołotow to robi niecenzuralne rzeczy publicznie i z rozkoszą.
I co? Mamy się teraz zachwycać obleśnościami Gowinów, Glińskich, Czaputowiczów - nie mówiąc o duecie Duda-Kaczyński stręczącym nam nachalnie "miłość siostry izraelskiej"? Że niby co? Tak dla równowagi, bo Tusk z Komorowskim chcieli sprzedać lasy?
A przecież sprawa jest prosta - wytarczy powiedzieć za rosyjskim księciem "paszoł won jewrej" i jeszcze się będą szczycić rozmową.

Oops wydało się - ruska agentura.

#1592375

Uwielbiam to Kajfasza wycie.
Czuje że musi być już znakomicie
Pryszczta niemoc
I to jest pikne !!!
 

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1592379

Na tego może nie zadziałać - nadzwyczaj ciężki młot.

#1592382

"Schetyna reanimował trupa. Czarzasty może się uśmiechać"

Autor: Humpty Dumpty [link] - http://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/schetyna-reanimowal-trupa-czarzasty-moze-sie-usmiechac

michael

#1592235

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Fredka został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

na całe szczęście udało się pseudo katolickim sPISkowcom wypromować partię sodomitów, perwertów itd., którzy im w wyborach nie zagrażali, ale za to zagrażają Polakom i Polsce, w tym polskim dzieciom i to jest trzecia partia w tym katolickim przecież kraju, n'est pas Michel???!

Nic to jednak, skoro partia rządząca osadziła swoich na stanowichach europejskich, a oni wezmą kolejne dziesiątki tysięcy z naszych podatków działając dla dobra swojego, partyjnego i swoich rodzin, swoich znajomków!

Hura o to im właśnie chodziło, tym niby prawicowym sPISkowcom i mendia głównego ścieku, w tym TVPis dezInfo, tak umiejętnie pluły, szkalowały, pomawiały i  kłamały, że się udało!

Ale i tak Polacy nie pozwolą wam wywiązać się z potajemnych, haniebnych układów z szydami! Hieny i naciągacze, którzy już od Niemców, na mocy umowy Niemcy/Izrael bodajże z 52, czy 53 roku, wyciągnęli równowartość szydowskiego majątku, utraconego w czasie II wojny, na terenach okupowanych przez hitlera i Niemców - nic nie dostaną od nas pomimo, że za możliwość rządzenia i uwłaszczenia się, obiecaliście haniebnie tym pazernym hienom nasz, polski majątek narodowy - no way!

I nie pomoże w tym niby partner szydo-amerykański, czterokrotny zdrajca Polski, który uczestniczy w tej nikczemnej hucpie!!!

#1592291

J'ai l'impression que Vous ne comprenez rien à la réalité. J'entends et lis le mépris et la haine en direct qui aveuglent et excluent la raison.

Napisałem kiedyś bardzo dawno temu felieton zatytułowany: "Ale zbaw mnie od nienawiści i ocal mnie od pogardy, Panie..."  [link] Polecam. Doradzam więcej życzliwej empatii a mniej zacietrzewienia.

N'est-ce pas, chère Mademoiselle Fredka?

michael

#1592294

błyskotliwy, gdyby Twoja wypowiedź nawiązywała do rzeczywistości!

Szkoda, że tak nie jest, szkoda, bo na tym tracimy wszyscy, nie tylko ja, cóż moi znajomi, ale wszyscy Polacy, którzy bez swojej woli i winy sa poddawani haniebnym manipulacjom, które usiłujesz przedstawić jako coś pozytywnego.

C'est dommage que dire la vérité soit si difficile pour vous, cher Michael.

#1592296

skoro jesteś Pan taki szczery, to może uchyl rąbka tajemnicy na temat ukrywanego przez rząd spotkania szydów z Izraela z przedstawicielami polskiego rządu, w siedzibie ABW - ciekawe co???

Czekam na Pańską szczerą odpowiedź w tym zakresie! Czegóż mogło dotyczyć takie tajne spotkanko przed wyborami???

#1592304

Konsekwentnie, namawiam do nieulegania pokusie bieżączki politycznej i do polegania na faktach oficjalnie potwierdzonych.

#1592307

Tak, tu są faktycznie nasze błędy.
I widzę dwa najpoważniejsze - nie odcina się tego draństwa ani od strumienia pieniędzy ("fundacje" itp.) ani od wpływu na stan umysłów mas (postawiony na głowie rynek medialny).

Znam w miarę z bliska takich co na tą hołotę głosują i to wcale nie są ludzie wrodzy Polsce - oni są naprawdę totalnie ogłupieni przez GW/TVN i żyją w kompletnie urojonym świecie. Jeśli ktoś sądzi, że tacy ludzie sami z siebie kiedyś przejrzą na oczy to jest w wielkim błędzie. Ich trzeba po prostu odciąć od matrixa nie bawiąc się w jakieś ceregiele bo w obecnym stanie rzeczy stanowią olbrzymie zagrożenie dla Polski.

#1592512