Dlaczego zwycięstwo PiS jest tak nieznaczne, Dlaczego Polskim Sejmie jest tylu komunistów?

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Dlaczego tylu ludzi głosowało na nieudaczników, złodziei i oszustów. Dlaczego są ludzie, którzy mimo tego, że faktycznie są ich ofiarami, chcą być ich wspólnikami w bezczelnej grabieży wszystkiego co polskie - tak jak to pisał George Orwell?

Pytam, dlaczego żaden uczciwy dziennikarz na samym początku rządu PiS ani nie zająknął się o niezwykłym sukcesie Jana Szyszko w na COP21 w Paryżu []]>link]]>]

Pytam dlaczego żaden z polityków ani dziennikarzy nie powiedział otwarcie prawdy o tym, że Donald Tusk zrobił wszystko, aby zmarnować dorobek Jana Szyszko, tak, aby skutkiem działań Donalda Tuska teraz tak bardzo wzrósł koszt produkcji prądu w Polsce, a rząd PiS pracowicie powiększa dochód budżetu państwa, tak aby można było zwrócić polskim obywatelom i przedsiębiorstwom pieniądze które muszą być wydawane na podatek energetyczny Donalda Tuska?

Dlaczego gdy Borysław Budka łgał okrutnie, że rząd PiS żałuje pieniędzy na służbę zdrowia, by płacić jakieś nagrody dla ministrów - żaden z dziennikarzy nie powiedział wprost, że rząd PiS przeznaczył w roku 2019 o 40 miliardów złotych więcej i zamierza podnieść nakłady na zdrowie polskich obywateli do 6 % PKB, tylko wchodzi w idiotyczny spór o to czy ten lek jest po 3 złote czy po dwa tysiące. Głupi spór łatwo przerżnąć.

Dlatego durnym gadkom o stu lipnych przekrętach PiS nie przeciwstawiono tysiąc razy większego złodziejstwa podatkowego?

Takich drańskich zagrań rządów Platformy i aktualnych łgarstw jest pełno, aż się roi. I co?

Od kretyńskich głupot o autorytaryzmie, czy o PiSowskiej żydokomunie, aż łeb puchnie. I co?

__________________________________

]]>Neokomunistycznym koalicjom PO, PSL albo SLD
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy.
Człowieku, nie głosuj na nich, a przeżyjesz!
]]>

]]>GŁOSUJ WYŁĄCZNIE NA PiS]]>

* * *

następny - poprzedni

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (22 głosy)

Komentarze

//Pytam, dlaczego żaden uczciwy dziennikarz na samym początku rządu PiS ani nie zająknął się o niezwykłym sukcesie Jana Szyszko w na COP21 w Paryżu?/

A kto go odwołał z funkcji ministra ochrony środowiska i prezydenta COP24 w Katowicach?
 

Vote up!
9
Vote down!
-10
#1606075

Jesteś zaprzeczeniem uczciwości i rzetelności, by nie wspomnieć o innych, jakimi powinien cechować się dziennikarz. Spadaj, awanturnico!

Vote up!
10
Vote down!
-9
#1606087

nisko się kłaniam wszystkim "chorym na Naszą Polskę " :)

czekam na potwierdzenie tego pięknego wyboru

Szczęść Boże Polsko :)

Vote up!
12
Vote down!
0

gość z drogi

#1606090

a ja się zapytowywuję DLACZEGO

w naszym Polskim społeczeństwie jest tylu idiotów głosujących na SLD,bo przecież ktoś ich wybrał w tym GŁOSowaniu,ja na pewno nie,

moja rodzina również nie, ale 12 % to coś,co mówi bardzo wiele o wyborcach ,

o GŁOSujących na różowe SLD czytaj PO,

też 

Vote up!
15
Vote down!
-1

gość z drogi

#1606092

To glownie mlodziez (i troche starych komuchow i UB-ow), glosowala na Lewice. Pewnie dlatego, ze nie pamietaja jak to bylo za mlodych czasow Czarzastego, Cimoszki, Kwasa, czy Belki. Dali sie nabrac propagandzie "Wiosny" i przebojowosci Biedronia (Przebojowosci - bo sam "po trupach" swoich kolegow z Wiosny dostal sie do PE, a teraz "zalatwil" posade na najblizsze 4 lata swojej zonie (mezowi?) Smiszkowi. 

PiS przespalo przedwyborcza agitacje mlodych w internecie (niestety)- i taki mamy efekt. Mam nadzieje, ze odpowiednie osoby wyciagna wnioski - nie da sie reformowac Polski tylko przy pomocy glosow emerytow i malo i srednio-zamoznych.

Czas opracowac program edukacyjny dla mlodych,  inteligencji, przedsiebiorcow   - i to nie moze byc zwykla "agitka". 

Vote up!
4
Vote down!
0

mikolaj

#1606253

Vote up!
1
Vote down!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#1606461

Szyszkę przed szczytem klimatycznym w Katowicach odwołały z funkcji ministra oraz prezydenta COP24 nie "krasnoludki", tylko naczelne kierownictwo PiS.

Vote up!
10
Vote down!
-4
#1606101

To ty humpty odczep się od uczciwej kobiety.

https://www.google.com/search?client=firefox-b-1-d&q=humpty+dumpty

 

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-7

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1606102

Nie tyle ważne, kto odwołał, ale dlaczego. Niestety, często, zbyt często PiS ulega naciskom unijnego lewactwa, naszego również Musisz przyznać jednak, że to najlepszy rząd po wojnie.

Vote up!
11
Vote down!
0

Stasiek

#1606148

i dlaczego "ulegną". Przyszłość pokaże.

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1606150

Odwołał go Morawiecki na kategoryczne żądanie Macrona (nie mógł postąpić inaczej).

Vote up!
3
Vote down!
-1

Leopold

#1606161

Wiem, że tak to jest "wyjaśniane".

Ale dlaczego "nie mógł"? Nikt tego nigdy nie podał do wiadomości. Sam Szyszko też był zaskoczony. Nawet wydal w tym zakresie "oświadczenie".

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1606191

Jak to nie mógł? To ta ciota francuska rządzi naszym rządem? To dopiero dokopał Pan teraz PiS-owi takim stwierdzeniem.

Vote up!
1
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1606362

- złodzieje i niszczyciele Polski z PSL-u mają 9,6 % głosów i nie dziwciwe się że głupkami nas przez wiele lat nazywali Amerykanie.

O wolność walczymy przelewając krew a potem obcym bandytom i niedawnym komunistycznym okupantom oddajemy Ojczyznę na tacy.

W Komisji w której byłem do Senatu wygrała córka mordercy Polaków a do Sejmu PiS.
Chyba przydała by sie wojna żeby tym polskimm debilom znowu wytłumaczyć, co to znaczy wolność i niepodległość.

Biorą głupkowate świnie 500 + i idą głosować na platformę - powiedzcie, - czy są większe przygłupy na świecie ?

Vote up!
13
Vote down!
-7

***** tvn.
Bez wyjaśnienia afery SKOK Wołomin zapomnijcie o wolnej i sprawiedliwej Polsce. Bez względu na okoliczności Rząd nie może działać z zemsty ani kryć aferałów. Upadek Polski bliski.

#1606100

Napisałeś "Biorą głupkowate świnie 500 + i idą głosować na platformę - powiedzcie, - czy są większe przygłupy na świecie ?" Dodam od siebie: i nazywają tych biorących patologią. Czyli sami siebie, swoją bliższą i dalszą rodzinę i swoich znajomych.

Przygłupy, idioci, hipokryci. Mogę zrozumieć tych, co stracili koryto i frukty, ale reszta, która przez trzy dekady była dymana?. Nie mieści się w głowie.

Poczekajmy na oficjalne wyniki. Przewaga tych dziewiętnastu posłów do samodzielnej większości może ulec zmianie, oby na korzyść Polski.

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1606105

- to przez niego Polacy przestali chodzić na głosowania bo dawali mu zwycięstwo a on władzę przekazywał kiszczakowi i jaruzelskiemu i to powodowało ogromną frustrację.

Teraz utworzyli podstępną partię o nazwie konfederacja i "ogolili" PiS z największych radykałów "pompując" im w te puste łby że PiS jest żydowski.

W mojej rodzinie (okolice Łomianek-Kełpin) mieszkają "golasy" którzy do niedawana jarali pety żeby związać koniec z końcem a po 500+ stać ich na wyjazd do Chorwacji z dzieciakami ale zapowiedzieli że nigdy nie zagłosują na PiS - i to te świnie i debili z własnej rodziny miałem przede wszystkim na myśli.

Dla dużej częśći Polaków wystarczy żeby schetyna wstawił sobie nowe zęby a oni już go nie rozpoznają i obcmemu ogentowi który za obce pieniądze niszczy nam Ojczyznę oddają swoją duszę i przyszłość swoich dzieci.

Vote up!
15
Vote down!
-2

***** tvn.
Bez wyjaśnienia afery SKOK Wołomin zapomnijcie o wolnej i sprawiedliwej Polsce. Bez względu na okoliczności Rząd nie może działać z zemsty ani kryć aferałów. Upadek Polski bliski.

#1606109

Wśród "wykształconych" i z wielkich miast dominuje wciąż postawa, jaką wykazywali nawierniejsi bolszewicy, którzy będąc skazanymi na śmierć w wyniku czystek  Stalina, w obliczu egzekucji  krzyczeli: niech żyje Stalin!   

Vote up!
12
Vote down!
-3

jan patmo

#1606112

- i inne utajnione bydło powinny mieć maksimum 7% głosów

a pozostałe 93% wyborców powinno głosować na PiS.

Taki powinien być wynik.

Vote up!
11
Vote down!
-4

***** tvn.
Bez wyjaśnienia afery SKOK Wołomin zapomnijcie o wolnej i sprawiedliwej Polsce. Bez względu na okoliczności Rząd nie może działać z zemsty ani kryć aferałów. Upadek Polski bliski.

#1606114

zwykły polak - ale z ciebie zaczadzony leming - właśnie m.in. przez takich jak ty rozumni ludzie odwracają sie od PiS - mówiłem już pzy ostatnich wyborach (gdzie PiS chwalił się że wygrał), że jak tak dalej beda wygrywali, to wkrótce ich nie będzie - cieszcie się z tego wyniku PiS, bo może w końcu (choć na pewno nie takie lemingi jak zwykły polak) PiS pójdzie po rozum do głowy i zmieni swoje coraz bardziej butne postępowanie - maja teraz niecałe 4 lata i w nastepnych wyborach albo dostaną większość konstytucyjna albo nie będzie ich w ogóle - większość zależy od nich samych

 

Ps. nie wiem jak u Was ale w moim mieście po plakatach i ulotkach nie było widać aby PiS chciał wygrać. Wszędzie tylko PO i lewica, a PiSu prawie wcale. Co do senatu to od dawna mówię, że PiS jakby z premedytacją chce to przegrać i to się tylko pogłębia a totalsi są coraz bardziej zwarci - bynajmniej tak to widać z perspektywy mojego miasta.

Vote up!
4
Vote down!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1606184

To pycha i arogancja i buta, że nie ma z kim przegrać i można w ch.., robić wyborców, senat już przegrali i teraz będą zależni od ludowych pijawek z PSL.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1606192

- o które wcześniej przelewło sie krew to wróg to wykorzysta z całą premedytacją.

PiS wyciaga rękę do komunistycznych ludobójców i właśnie ją stracił (dobrze że nie głowę).

My Polacy słyniemy z naiwności bo myślimy że wszyscy nas lubią, że wszyscy wiedzą o naszej historii i za samo to dadzą nam wszystko darmo.

Największym błędem PiS-u w tej kampanii ale i wcześniej od czterech lat było zapraszanie czerwonych bandytów do Telewizji Polskiej zamiast nasilić polaryzację i wręcz wytoczyć wojnę informacyjną antypolskim świniom z tefałenu.

Ja wiem jak to strategicznie przygotować a Polacy się wtedy zjednoczą.

Vote up!
4
Vote down!
0

***** tvn.
Bez wyjaśnienia afery SKOK Wołomin zapomnijcie o wolnej i sprawiedliwej Polsce. Bez względu na okoliczności Rząd nie może działać z zemsty ani kryć aferałów. Upadek Polski bliski.

#1606241

na samej górze, we władzach siedzą żydzi. Kto by nie wygrał, zwycięstwo jest zawsze ich udziałem. Polacy przegrywają za każdym razem!. Polacy oklaskują sukces żyda. Raz z tej frakcji, a raz z zupełnie innej!. I to jest, prawdziwe odniesienie do rozbiorów.

Vote up!
5
Vote down!
-5
#1606106

Cyt: "Polskie głupki zagłosowali nawet na sowiecka partię konfederację"

Tytuł postu kąśliwy, w treści więcej sensu.

Konfederacja to nie tylko JKM. Ja głosowałem za kandydatem ze Zjednoczonej Prawicy. To, że do wyborów starowali z Konfederacji nie dowodzi rusofili a jedynie sposobu na wejście do parlamentarnego składu. Liczę na ich izolację od JKM i pracę nad polską racją stanu, tą narodową. ZP też jest zlepkiem formacji, w której każda z nich ma złogi i kretów.

Vote up!
5
Vote down!
0

...

#1606154

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Płaczemy tu jak jakiś sok z buraka wyrazi niepochlebną opinię o programie waciki plus. Bez żenady patrzymy jak Jarkacz z Antonim polewają się wazeliną bez szampana, a na koniec naczelny za przeproszeniem portalowy intelektualista się pyta skąd się w Polsce wziełyi komuchy w 21 wieku?

Ile ty masz, kurna - 8 lat?
 

Vote up!
4
Vote down!
-7
#1606107

chazarska kultura...

 

chazarska kultura

kefasa co szura

Vote up!
6
Vote down!
-4

jan patmo

#1606108

Najnowsze dane wskazuja na to, że PIS mógł osiągnąć większość konstytucyjną. Do tego by jej nie zdobył najbardziej przyczynił się "antysystemowiec" Kukiz, który przeszedł na stronę PSL-owskiej mafii (jak sam tę partię określał) oraz głosy oddane na Konfederację.    

Vote up!
8
Vote down!
-6

jan patmo

#1606110

niby humorystycznej ( tak ją kazali odbierać) ankiety o sentymencie dla PRL. Wyniki okpiono, wyszydzono i obśmiano oficjalnie. Moim zdaniem to ten wynik dał asumpt rozdąjącemu władzę w Polsce, do reaktywacji pogrobowców komuny. Zadaj sobie pytanie, jeden z drugim, kto odpowiedział pozytywnie? Ty, Twoja rodzina, znajomi? Wczoraj, nie wiem czy to przypadek, znani mi " pokrzywdzeni" szli stadami do głosowania. Jakby byli zorganizowani. Czy u Was było podobnie? O czym to świadczy? Wiele pytań, odpowiedz tylko jedna chyba.

I ta wycieńczająca walka na słowa na forum. Ostracyzm nie wystarczy?

Vote up!
4
Vote down!
0

yenom

#1606115

Nie wystarczy. Durniowi trzeba powiedzieć, że durniem jest, bo przecież sam do tego nie dojdzie.

Vote up!
3
Vote down!
-2

Stasiek

#1606149

mam w rodzinie taką d......Wczoraj usłyszałem, że nie mam żadnego prawa wypowiadać się, na temat sytuacji w Polsce bo mnie tutaj nie było - jak się wszystko zmieniało na lepsze. No i jeszcze usłyszałem, że my chcemy wrócić  do komuny. No i d.....rzuciła słuchawką kończąc rozmowę. Himalaje. Nie spodziewałem się, że w mojej rodzinie takie chwasty wyrosły.....

Dobrze, że rozmowa była na dystans. Pewnie gdyby nie była, to bym nie zdzierżył, no i dostałaby z liścia. 

A Dziadek cały Swój majątek (nie wiem ile tego było} dał dla Błękitnej Armii Gen. Hallera, gdy się organizowała niedaleko Detroit - w Niagara On The Lake. Póżniej Wrócił z Błękitną Armią do Polski......

Vote up!
11
Vote down!
0
#1606128

Brat mojego dziadka wyszedł z tą sama armią z Detroit, ale do domu już niestety nie wrócił.

Pozdrawiam.

 

P.S.

Proszę się nie przejmować, chwastów jest w Polsce dużo.

Vote up!
4
Vote down!
-2

AgnieszkaS

#1606182

 Opozycja - PO + czerwoni pod wodzą Schetyny wygrali wybory tylko w Województwach Lubuskim i Pomorskim a przegrali nawet w swoim bastionie w Wielkopolsce!

 I jak tu nie kojarzyć tego z powojenną spuścizną większości mieszkańców tego okręgu wyborczego o mentalności autochtonów przybyłych na poniemiecką ziemię do której nie mają żadnego przywiązania i poczucia narodowej spuścizny po przodkach albo do proniemieckich aspiracji "Wolnego Miasta" - władz Gdańska?

 PO to najgorszy wróg PiS-u i dlatego jak przewiduję Schetyna pozostanie na czele tej partii nadal pomimo jego kolejnej przegranej i to wyłącznie dlatego, że PO ewoluuje jak poczwarka, dzięki czemu kolejne czerwone larwy i wszystkie innej maści antypolskie ugrupowania mogą wprowadzać swoich posłów do sejmu za jego pośrednictwem.

 Tak czerwoni dostali się do władz Unii i takim samym sposobem wprowadzają swoich kretów do naszego sejmu, a swoją drogą gdyby kryminalistów pozbawiać prawa wyborczego, to wynik wyborów byłby jeszcze bardziej propolski i bardziej mnie denerwuje jedno miejsce w sejmie dla mniejszości niemieckiej (bez wzajemności ze strony Niemiec) niż tych kilkunastu czerwonych, którzy swoimi wypowiedziami na forum sejmu będą sami się pogrążali.

Vote up!
6
Vote down!
0

niezależny Poznań

#1606132

Twardy ubecki elektorat to jest może jakieś 10%, reszta to polityka braku repolonizacji mediów.
Widzę po swoich znajomych, którzy nigdy z ubekami nie mieli nic wspólnego, jak oni są totalnie ogłupieni. Całkowity odjazd.
 

 

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1606153

... że już po wyborach, a zajadłe komentarze nadal pojawiają się w przestrzeni medialnej.

W tym wątku prym wiodą nieprzejednani zwolennicy PiS. Przecież wygrał, zgodnie z waszymi życzeniami. Obecność w Semie totalnej gangreny, jaką jest PO-KO, Lewica i PSL z przystawką też jest dobra dla demokratycznego rozwoju naszej ojczyzny. Ich brak rozleniwiłby ZP i może spowodował upadek, gorszy niż ten, jakiego doświadczyli w 2015 antypolacy. PiS nadal będzie musiał się starać, może nawet bardziej niż dotychczas. Krytycznym punktem zwrotnym może być koniec drugiej z rzędu kadencji PiS-u. Natura wyborców jest w tym wypadku nieprzewidywalna. Mogą zagłosować irracjonalnie.

Vote up!
3
Vote down!
0

...

#1606157

kto patronował ewidentnej grabieży.

Dziwi mnie i chętnie bym dowiedział się dlaczego dziennikarze i analitycy polityczni wykazywali się rażącym niezrozumieniem rzeczywistości i opowiadali bzdury, albo nie zauważali istotnych elementów rzeczywistości.

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1606179

Według najnowszych doniesień 11 posłów Konfederacji ma utworzyć łącznie 12 kół poselskich.

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1606205

I mi się nie podoba to że szkodniki przejmą Senat.

Ale jeżeli PiS będzie miał a ma większość parlamentarną w Sejmie to i tak na niewiele się zda opozycji.

Będą mogli przedłużać co najwyżej proces legislacyjny o 30 dni

I tylko tyle 

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1606206

Jachira, Senyszyn, Zandberg, Czarzasty w sejmie - czy o taką Polskę walczyli Żołnierze Wyklęci których wielu zamordowały komunistyczno-ubeckie ścierwa ,żeby dziś pomioty i kolesie tego ścierwa zaśmiecały Sejm RP?

Doły Niepamięci dziś płaczą

 

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1606228

A w euro-burdelu, Cimoszewicz, Miler i inne czerwone gady, którzy mają na rękach Polską krew, podczas stanu wojennego.

A oni już dawno powinni odsiadywać wyroki.

Vote up!
4
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1606280

i najlepsze jest to, ze zaraz zobaczymy te ścierwa w TVP (publicznej, która miała być narodową) na zaproszenie dziennikarzy z TVP - ciekawe czy przy tym TVP dalej będzie nie wpuszczało do studia Narodowców z Konfederacji

Ps. Ktoś tu pyta dlaczego głosowali ludzie na komuchów, lewaków itp. TVP ma bardzo duży wpływ na świadomość wielu ludzi i też na ich wychowanie - jednak jeśli w TVP (kurskiego) kolędy na Boże Narodzenie śpiewa lewaczka, która krzyczy o aborcji itp., no to jaki przekaz i wychowanie pokazuje TVP?

Vote up!
4
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1606365

Myślę, że chyba nie oglądasz dokładnie TVP Info - bo tam o wielu z kwestii, które poruszasz, mówili. Pytanie czy robili to skutecznie, bo jak ja (były PiSowiec) Patriota, mam juz czasem dosć tego pierdu pierdu w kółko w TVP, to co dopiero osoba, dla której to co się dzieje z Polską ma w d... i liczy się dla niej tylko własna d...

Vote up!
2
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1606367