Cześć. Ja z Wrocławia

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Wszelkie podziały w polskiej opozycji totalnej są fikcją. Jest antypolska partia, która ma jeden program i jeden antypolski cel. Widziany z zewnątrz obraz jest dezinformacją, w rzeczywistości mamy trzech muszkieterów antypolskiej partii czyli KO, SLD i KP na krótkich smyczach, w pełnej antypolskiej jedności [link]. Piszę o antypolskiej jedności, ponieważ uważam, że tak zwany antypis również jest dezinformacją. Nie dlatego zlikwidowali polski przemysł stoczniowy i żeglugę śródlądową, ponieważ był to element walki z PiS. Nie dlatego pozwolili na wyłudzenie 250 miliardów PLN, bo kogoś tam nie lubią. 

Przykład posłów Sachajko, czy Mordaka oraz wielu innych jest tego marnym dowodem. To są tylko użyteczni idioci. Wcześniej czy później pójdą na przemiał. Komuniści tak działają. Wczoraj panowie posłowie tkwili w antysystemowej opozycji u Kukiza, dzisiaj już w 100% przejęli ducha, intencję i narrację twardego antypisu.

Istotne jest to, że trzymający smycze nie są niczyimi przeciwnikami ideologicznymi albo światopoglądowymi. Oni jedno i drugie mają w nosie. Nie obchodzi ich ani żaden światopogląd ani nie interesuje żadna ideologia. To tylko dezinformacja, lipa i zanęta. Nawet LGBTQ+ im zwisa. Oni takie rzeczy trzymają na haczyku swojej wędki. 

To jest tylko totalny business. Kasa. Ktoś tu nas ordynarnie rżnie na kasie. Niech symbolem tak zwanej opozycji będzie dwa i pół tysiąca ton stuzłotowych banknotów wyłudzonego VAT. Symbol totalnej grabieży. To jest komunizm.
Wrogie przejęcie systemów państwowych tylko po to, by można było bezkarnie eksploatować zasoby całych narodów.

Na początku XX wieku w niemieckim wagonie Lenin wjechał w Rosję, by rozwalić ten kraj. Dokładnie tak samo jak Wałęsa wjechał na motorówce w Polskę, by rozwalić ten kraj. W roku 1945 była taka sytuacja geopolityczna, że mogli sobie pozwolić na próbę wymordowania kilku narodów. Teraz już raczej nie, i dlatego ponownie podejmują próbę zlikwidowania paru narodów drogą perswazji. 

Różnica jest tylko jedna. Niemcy wysłali Lenina, po to, by usunąć Rosję z frontu. Tylko tyle. Reszta ich nie obchodziła. WSI wysłało Wałęsę by definitywnie usunął Polskę, przeszkadzającą Niemcom i Rosji w ich interesach.

_________________________________

* * *

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

szanowny "jazgdyni" swoim komentarzem adresowanym do mnie [link]. W sumie ja teraz piszę z Wrocławia do jazgdyni.

Vote up!
8
Vote down!
0

michael

#1600625

"Elity pogardzające własnym narodem dewastują przestrzeń publiczną i hamują rozwój państwa." Tak K. Wołodźko ocenia tę nienawidzącą polskości i polskiego patriotyzmu - elitopodobną bolszewicką czy też postbolszewicką mafię z PO i zdegenerowanego lewactwa - w artykule opublikowanym w tygodniku "wSieci" (nr 25, 20-26 czerwca 2016 r.).

W artykule cytuje on m.in. Janusza Rudnickiego z "Newsweeka": "Lud nas tak urządził. Prosty polski lud i odłamy jakiejś krzywej polskiej inteligencji, robiącej mu populistyczną laskę." Jest to wulgarna, lecz do dzisiaj bardzo popularna opinia postbolszewickich pseudo elit nawykłych do bezkarnego rabowania Polski i Polaków w okresie rządów Tuska i jego zbrodniczych i mafijnych partii występujących jako PO i PSL.

Ci elitopodobni osobnicy, pisze Wołodźko: "To byli ludzie z wnętrza komunistyczneej sekty, wypróbowani w wierności także w sowieckich łagrach, bardziej niż Polsce i polskości wierni ideologii stalinowskiej czy - szerzej - radzieckiemu marksizmowi i 'ojczyźnie światowego proletariatu.'"

Stalin i jego sowieccy zbrodniarze postawili na swoich wiernych agentów NKDW i im podobnych zbrodniarzy - których sowiecki okupant mianował na swoich komunistycznych namiestników rządzących w tzw. PRL. Władzę w kraju zapewniały im wyłącznie sowieckie wojsko okupujące Polską oraz wymordowanie polskich patriotów przez komunistycznych zbrodniarzy z NKWD i UB.

W ten sposób, w miarę upływu czasu, komunistyczni zbrodniarze stworzyli sobie zbrodniczą bolszewicką mafię zwaną przez K. Wołodźkę “wyrobem elitopodobnym” - bo związanych jedynie z sowieckim okupantem.

Jak pisze Wołodźko, “Grupa pełniąca obowiązki elity do perfekcji opanowała język wyklucznia/upodlania słabszych i innych. We własnych oczach uchodzą za miłośników tolerancji i wolności, ale w rzeczywistości - z faaktyczną szkodą dla pewnych standardów życia społecznego! - bronią przede wszystkim wąskiego modelu politycznej poprawności.”

Można tu dodać, że tym modelowym przykładem siania nienawiści do Polaków, polskości i polskiego patriotyzmu, przez parę dziesiątków lat była antypolska propaganda uprawiana przez politruków z bolszewickiej gazety Michnika znanej jako “Gazeta Wyborcza”, albo krócej “GWno”...

Ta bolszewicka nienawiść wyrobu elitopodobnego w PRL-bis utworzonego przez agentów stalinowskiego NKWD Kiszczaka i Jaruzelskiego dla swojej agentury z SB i WSI - doczekała sie nawet nazwy “michnikowszczyzna”.

Do dzisiaj podstawowymi czynnikami działania tych wyrobów elitopodobnych jest żądanie "by było, jak było czyli powrót do bezkarnego rabowania Polski i Polaków, a także nienawiść do polskości i polskiego patriotyzmu oraz strach przed Polakami.

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1600675

  1. Mam nadzieję, że należymy do milczącej większości. Skądinąd wiadomo, że najgłośniej wrzeszczą mocno zacietrzewieni, choć słabo rozgarnięci. 
  2. Mamy przed sobą prawie dwa miesiące, może się jeszcze bardzo dużo wydarzyć. Jak widać PiS dąży do maksymalnego skrócenia kampanii, być może by nie dać opozycji czasu na ochłonięcie, gdy nastąpi bardzo mocny cios w nos.

 

Postscriptum:
Oczywiście absolutnie nie mam na myśli żadnego rozwiązania siłowego, żadnego zamachu ani tym bardziej rewolucji październikowej. Natomiast sprawa tego bardzo mocnego ciosu powinna być jednym z najpoważniejszych naszych zadań. Po prostu, pozbycie się czerwonej zarazy razem ze wszystkimi pozostawionymi przez nią toksynami jest naszym obowiązkiem.

I grzecznie proszę wszelkich usłużnych idiotów, aby zrozumieli, że leczenie ludzi z  zarazy nie jest żadną dyskryminacją ani atakiem na kogokolwiek. Zdejmowanie trucizny ze stołu, przy którym siedzą ludzie jest aktem miłosierdzia.

Vote up!
11
Vote down!
0

michael

#1600626

Niektórzy aż tyle tej trucizny wzięli, że nie jest im nawet w stanie pomóc Miłosiedzie Boże - kwestia wolnego wyboru. Jeśli więc ktoś czegoś bardzo chce, wbrew woli Bożej, to to w końcu "otrzymuje".

Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-5

jan patmo

#1600628

"Po prostu, pozbycie się czerwonej zarazy razem ze wszystkimi pozostawionymi przez nią toksynami jest naszym obowiązkiem."

To oczywiście prawda i nie sposób się z tym nie zgodzić.
Niemniej, skąd Pan czerpie przekonanie, że PiS podziela ten pogląd?

 

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1600666

oraz ze zrozumienia tego co robi Zjednoczona Prawica oraz świadomości istniejących ograniczeń. Co nie znaczy, że akceptuję wszystko to, co widzę, różne rzeczy mnie wkurzają, niektóre moim zdaniem powinny być zrobione inaczej, ale strategicznie rzecz biorąc jestem spokojny o to, że PiS podziela ten pogląd.

Piszę, jestem spokojny, a nie jestem pewien, ponieważ w takich sprawach nikt nie może być pewien, to tylko Bóg może wiedzieć. 

Niektóre rzeczy mnie wkurzają, ale jestem w stanie rozwinąć moją odpowiedź, uzasadniając krok po kroku, na przykładach podając te fakty o których mówię, nie sięgając ani do tych wyświechtanych argumentów w rodzaju 500+, ani do gazetowej standardowej narracji.

Vote up!
5
Vote down!
0

michael

#1600668

Po prawdzie to myślałem o jakichś konkretnych przykładach zwalczania czerwonej zarazy... Najlepiej takich z wyraźnie widocznym postępem aby nie było wątpliwości, że to może tylko gonienie króliczka.

 

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1600723

Tak trzeba się tym zająć, mam nadzieję, ze jesteśmy do tego przygotowani i dlatego mam zamiar to robić i właśnie to realizować na naszych skromnych stronach. Krok po kroku. 

Vote up!
2
Vote down!
0

michael

#1600724

para taka

 

ze złodziejskiej szajki 

para taka

Sachajko i Mordaka

Vote up!
6
Vote down!
-4

jan patmo

#1600630

Lekko przetworzony cytat z filmu Janusza Majewskiego "Zaklęte rewiry". (wSieci #34 2019 - "FILM TO FIKCJA" wywiad z Mariuszem Gawrysiem, reżyserem filmu "Sługi Wojny")

 

Vote up!
7
Vote down!
0

michael

#1600647

Dodam takie uzupełnienie o tym kto nas rżnie na kasie. Nie PiS z całą pewnością. Wszystkie przeloty Marka Kuchcińskiego, nagrody dla ministrów i urzędników państwowych, koszty delegacji, aferki i afery nadymane przez propagandę totalitarnej opozycji to mniej niż jedna tysięczna jednego tylko ordynarnego rżnięcia nas na kasę, którego dopuszczały się niewidzialne krasnale z Platformy Obywatelskiej.
 
Wyłudzenia VAT, to w rzeczywistości największe złodziejstwo w historii świata. Napad stulecia (ang. Great Train Robbery) – największy napad rabunkowy na pociąg w Wielkiej Brytanii, do którego doszło na trasie Glasgow–Londyn 8 sierpnia 1963 w hrabstwie Buckinghamshire. Gang ukradł z pociągu ponad 2,6 miliona funtów w 128 workach o łącznej wadze 2,5 tony, co przekłada się na wartość w początku XXI wieku, biorąc pod uwagę siłę nabywczą pieniądza, ok. 40 mln funtów, czyli ok. 200 mln złotych.
 
Trzymajcie się drodzy państwo mocno. Ten wielki napad stulecia był 1500 razy mniejszy. Do pięt nie sięga mistrzom kryszy z ministerstwa Finansów pana Vincenta-Rostowkiego. 
Vote up!
11
Vote down!
0

michael

#1600648

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika panMarek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Powtórzę więc, że prawdziwy problem to zorganizowana, planowa grabież Polaków przez obcy naleciały element w '44. Najlepszym przykładem skąd się wzięło zadłużenie na ponad 5 bln jest takie oto proste przypomnienie. Od 29 lat PiS/PO/cała reszta to samo, czyli zainstalowana w ‘44 żydokomuna działa tak:

– zabrać człowiekowi, pod pozorem koniecznych podatków, prawie WSZYSTKIE pieniądze

a następnie DAĆ NIEKTÓRYM:
– 500+

– żydzi+
– mieszkanie+
– dostępność+
– 300 zł +

- 500 zł krowa +

- 100 zł świnia +
– inkubatory+
– nagrody+
– delegalizacje+
– cela+
– abonament+

- dostępność+

- krowa+

- świnia+
– chuj-wie-co+
– inny+

– C++
To, że PiS gra nieczysto to świadczy dobitnie ten ich słynny numer z VAT.
Ja się pytam: gdzie są ukradzione w osiem lat pieniądze z VAT? Wszak eksponowane przez PiS 250 mld. z karnymi odsetkami to około 6 towarowych pociągów pieniędzy. To jeden budżet państwa. Ilość niewyobrażalna. Dlaczego PiS przez ponad 2 lata wszystkich ich wraz z odsetkami nie odzyskał? Robią z narodu żarty/idiotów czy chodzi o spiżową formułę: my nie ruszamy waszych – wy nie ruszacie naszych?
Zawsze zwrot VAT był obarczony wysokim ryzykiem poważnej kontroli firmy a wypadku tych 250 mld. cisza. Nie było żadnej kontroli i dalej nie ma? Faktury każda firma ma trzymać 5 lat (odliczając stratę w piątym roku (ostatnim z możliwych do odliczenia straty), będzie musiał przechowywać dokumentację podatkową za rok, w którym wykazał stratę, aż przez 10 kolejnych lat podatkowych) Konta bankowe firmy są obecnie praktycznie „wieczne” Banki niczego nie kasują. Żyd Modzelewski w Studio Polska 14.04.2018 powiedział, że sprawdzenie rocznie 1 mln deklaracji a nawet 5% z miliona jest niemożliwe (sprawdzający urzędnik mógłby dziennie! odzyskać 100 000 zł!)
A sprawa wydaje się trywialna. Występuje się o zwrot depozytu pochodzącego z kradzieży. Numer rachunku bankowego składa się z 26 cyfr. Numer konta może być zapisany w formacie NRB (Numer Rachunku Bankowego) lub IBAN (Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego) i nie pozwala zagubić nawet jednego grosza. Proste? Więc się pytam: gdzie są ukradzione 250 mld. zł czyli około 6 towarowych pociągów w banknotach 100 zł.

To wszystko co się dzieje, to teatrzyk dla tych tabunów niedorozwiniętych wyborców, którym co dwa dni sondażownie szlachty jerozolimskiej mierzą poziom rozumu specjalnymi do tego celu sondażami.

 

NRB – numer rachunku bankowego, to skrót od nazwy dla polskiego standardu numerów rachunków kont osobistych w polskich bankach. Numer konta składa się z 26 cyfr. IBAN (Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego) jest przyporządkowany do rachunków bankowych we wszystkich krajach Unii Europejskiej oraz w Norwegii, Szwajcarii i Lichtensteinie.

Sprawdzenie informacji, który bank obsługuje dany numer konta, nie jest skomplikowanym zadaniem.

 

(1 mld w 100 zł banknotach to 16,4 tony, jakby co).

 

Przy założeniu, że banknot 100 zł ma grubość 0,2 mm, wg wymiarów NBP, 250 mld zajmie dokładnie 4761 metrów sześciennych, więc chyba w wagonie się nie zmieści. Waga tak zapakowanego miliona złotych w 200 zł to – 8,9 kg. 250 mld to 30 wagonów po 80 ton każdy.

W 100 zł to już 16,4 kb/mln. Moneta jednogroszowa waży 1,64 grama, co w sumie, gdybyśmy uzbierali ten milion w takich monetach, dałoby nam 164 tony!!!

Milion złotych w pięciozłotówkach to "tylko" 1,31 tony. Ale i tak ciężko to zapakować i zanieść do banku......

Vote up!
1
Vote down!
-4

panMarek

#1600676

I to jest właśnie marksistowskie "naukowe" podejście do rzeczywistości. Tzw. uczeni radzieccy byliby dumni. Tłumaczenie zjawisk fizycznych przy pomocy światopoglądu

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1600788

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika panMarek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To tylko ułamek prawdy o PiSie. Napisanie jakiejkolwiek prawdy o PiS na tym portalu powoduje natychmiastowe minusowanie kilku strażników PiSu. Tak bez sensu ale minusują. Takie to towarzystwo wzajemnej adoracji które prawdy znieść nie może.

Kiedyś podobnie traktowali Józefa Mackiewicza. Cokolwiek napisał to było w zarodku deptane.

 

Vote up!
0
Vote down!
-2

panMarek

#1600830

... "(...) Przykład posłów Sachajko, czy Mordaka oraz wielu innych jest tego marnym dowodem. To są tylko użyteczni idioci. Wcześniej czy później pójdą na przemiał".
Tak, to prawda. Ale na ich miejsce pojawią się nowi idioci. Już G. Schetyna o to zadbał. Na listach wyborczych POKO jest ich kilkunastu. To od nas - głosujących w październiku - będzie zależało, ilu ich zostanie wybranych do parlamentu.

Pozdrawiam,

Vote up!
10
Vote down!
-1
#1600649

by nie głosowali ani na PO, ani na koalicjantów Platformy, ani na SLD i jej koalicjantów, ani na PSL i jej koalicjantów, ani też aby nie głosowali na innych konkurentów PIS, ponieważ każde rozproszenie głosów na prawicy zwiększą szanse antypolskiej partii komunistycznej.

Vote up!
9
Vote down!
0

michael

#1600652

  Witaj! Mamy historyczne wybory parlamentarne dla Polski               i historyczną okazję, aby wreszcie sam naród przeprowadził rzeczywistą dekomunizację Polskiego parlamentu, aby naród kartą wyborczą sięgnął po Nową Polską Konstytucję. To jest bardzo możliwe. Wszystko będzie zależało od wystąpienia prezydenta D.Trumpa. Mam wielką nadzieję z doświadczenia Jego poprzedniej wizyty, że porwie Polaków do zmasowanego marszu do urn wyborczych. To może być początek końca przebierańców "czerwonej zarazy" zwanej Targowicką opozycją. Wreszcie dopowiem, że w ten ważny czas dla Polski na "Niepoprawnych" jawnie po wpisach już widać kto za Polską, lub kto tylko udawał patriotę, a co gorsza był hyclem. Pozdrawiam! 

Vote up!
9
Vote down!
0

ronin

#1600664

Mają kolejnych następców z "jachirą" na czele...ale to są ODPRYSKI ".N"

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1600670

...tak, to są ODPRYSKI, ale oni myślą tak: - ODPRYSKI, nie ODPRYSKI, a nawet bezwartościowe smrodliwe  kropelki, ale ziarenko do ziarenko, aż zbierze się miarka, tryskają jadem, dokładnie według przepisu Joachima Goebbelsa. Naśladują totalitarnych mistrzów. Po prostu, trzeba o tym wiedzieć, to raz.

A dwa, musimy działać docierając do każdego człowieka, do którego potrafimy trafić naszą prawdą.

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1600674

Od lewej propagandysta, idiota, żona idioty, kolega idioty, złodziej.

 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1600685

wybrałem się wczoraj na krótką wycieczkę do Pułtuska do znajomych. Robiąc zakupy natrafiłem na stolik, przy którym pani w sile wieku (extra utrzymana fizycznie i uśmiechnięta) i młody pan zbierali podpisy poparcia dla Henryka Kowalczyka z PIS-u. Nawiązała się wesoła, bezpośrednia rozmowa - pogadaliśmy o nastrojach w Anglii (są dobre - nawet nieliczne tam lemingi trzeźwieją!, Brexit nam niegroźny, bo Angole po prostu potrzebują ludzi do pracy etc., etc.), o nastrojach w Polsce, o zupie i o d..pie. Ja "światowiec" musiałem się ukłonić w pas tej Pani, kiedy udowodniła mi, że Wielka Brytania nie jest w strefie Schengen, o czym byłem (nie wiedząc czemu) przekonany - było dużo śmiechu...

Nie podpisałem listy poparcia, bo nie mogłem - jestem z Warszawy a będę głosował w Londynie. I na koniec rozmowy wzajemne życzenia powodzenia, zdrowia i wszelkiej pomyślności - no jak w Święta. Słońce świeciło, urlop, świetni ludzie, Polska!

Natomiast...

Moi znajomi to lemingi i zaczęły im puszczać nerwy obserwując moją wesołą rozmowę. Zakupy i dalsza część wizyty były już porażką towarzyską.

Jak mawia mój kolega "ludzie mają różne mózgi". Ale czy aż tak różne aby irytować się normalną i wesołą rozmową?

Manipulacja jest olbrzymią siłą ale damy radę!!!

Pozdro,

Vote up!
5
Vote down!
0

Piter1

#1600734

ataki wściekłości

 

gdy Bóg obdarza ludzi

choćby odrobiną radości

szatan dostaje ataków

nienawistnej wściekłości

Vote up!
3
Vote down!
-1

jan patmo

#1600741