Szydło zgłupiała – chce uciekać z deszczu pod rynnę.

Obrazek użytkownika miarka
Humor i satyra

Pani premier Beata Szydło to bardzo dzielna kobieta. Jak tak bardzo chce to niech se ucieka – to wolny kraj. Niech se jeszcze weźmie opozycję uliczną – jej do tego przekonywać nie musi – oni sami żądali żeby podpisać w ciemno.

 

I niech już nie wracają z takimi propozycjami. My tam wiemy czym to w UE pachnie. Pomoc by się przydała, ale na pewno nie taka:

 

Pani Szydło podpisała się pod tzw. „Deklarację rzymską”- dokumentem głoszącym jedność przywódców krajów członkowskich Unii Europejskiej (bez Wielkiej Brytanii która ma gdzieś taką jedność). -  Podpisała się pod politycznym manifestem jedności przywódców Unii Europejskiej w obliczu, jak to nazwano, „bezprecedensowych wyzwań”.

 

Już jedną taką jedność przy wódce to widzieliśmy 28 lat temu przy kanciastym Okrągłym Stole.

Ciekawe co za kantów naknuli w tym Rzymie?

]]>https://youtu.be/nNnaynKKQoE]]>

 

Socjalizm w UE się nie sprawdził – pracować z jego powodu już nie ma komu i trzeba jeszcze kilku milionów gastarbajterów aby poziom życia najbogatszych mógł zostać utrzymany.

 

Problem, że to już pierwszy kant - bo najbogatsi wcale nie żyją z produkcji tylko z drukowania pieniędzy bez pokrycia i ze stanowienia rynku regulowanego mocą terroryzmu prawnego prawami również drukowanymi z powietrza, jak i pieniądze.

 

Gastarbajterzy faktycznie są im potrzebni jedynie do niszczenia siły państw narodowych i ich coraz głębszego zadłużania przez tychże samych zdradzieckich przy wódce.

 

Zadłużania oczywiście nie siebie tylko tak skalkulowanego, żeby konsekwencje tego zadłużenia mogli mocą terroryzmu prawnego (też drukowanego z powietrza mocą bezprawia i uzurpacji wywyższających prawodawstwo nad sprawiedliwość) obciążać te same narody, które oficjalnie reprezentują – przy wódce – jak to mawiał „mędrzec Europy: „Zdrowie wasze w gardła nasze” – inaczej mówiąc: „dla waszego dobra” (specyficznie rozumianego).

 

Toże samo „socjalizm w UE się nie sprawdził” spowodowała nie jakaś ich nieudolność – niech się nie tłumaczą, że są głupi, wiecznie na kacu i nie wiedzą co czynią, bo przyczyna niemożności zainstalowania socjalizmu jest w samej ideologii socjalizmu, który jak nie zrabuje, to nie ma z czego dać, a ileż można rabować, ileż żyć na kredyt do spłacenia przez przyszłe pokolenia, których zresztą może nie być?

 

No to sobie zamanifestowała - w obliczu, jak to nazwano, „bezprecedensowych wyzwań”. Ciekawe kto to ich wyzwał?

Jako żywo, oni musieli sobie nie tylko w brody napluć, ale i sami sobie wzajem i solidarnie nawyzywać. A że przy wódce, to ho, ho.

 

A jak się już powyzywali, to się i sprowokowali. Jak to leciało w „Ziemii obiecanej”? – „Ja nie mam nic ty nie masz nic - zbudujemy fabrykę”? Socjalizm się nie sprawdził  jesteśmy bankrutami - no to sru – zbudujemy komunizm. Ważne, żebyśmy to my dalej budowali. No i waadzy raz zdobytej...

 

- Że co, że to już było? – E tam, takiego to nie było, ludzie kupio, so głupsze jak myślo.

Taki komunizm z Zachodu to lepszy. Tamten czerwony to się z piekłem kojarzył – tu już będzie niebieściutko jak w niebie. – Tusku ma dobry bałach to i będzie komunizm, że mucha nie siada:  globalistyczno-syjonistyczno-korporacjonistyczny, a że po cichu, między nami mówiąc, to będzie zbrodniczy ideologiczno-szowinistyczny totalitaryzm, to już inna sprawa.

 

A jak Komisja Europejska nas pochwali. Oni wprost się odwołują do „Manifestu z Ventotene” przygotowanego przez włoskich komunistów Altiero Spinelli i Ernesto Rossi jeszcze w 1941 r.

1. Zniesienie podziału Europy na suwerenne państwa narodowe W przeciwnym razie postęp osiągnięty w innych dziedzinach będzie jedynie pozorny”.

To dla ich dobra – żeby były postępowe. KE też lubi to „W gardła nasze” – jeden to chodzi pijany jak Messerschmidt, czy Junkers.

2. „Państwa narodowe mają tak głęboko planowane gospodarki, że w krótkim czasie podstawowym pytaniem byłoby która z grup ekonomicznych, czyli która klasa, winna zajmować się kontrolą tych planów. ”

Jak można lepiej kontrolować jak totalnie i biurokratycznie – ostrożnie, od samej góry, żeby przypadkiem nikomu ze swoich włos z głowy nie spadł? No i żeby korupcji nie było.

3. „Już teraz należy budować fundamenty ruchu będącego w stanie zmobilizować wszystkie siły do stworzenia nowego organizmu – wielkiego dzieła całkowicie nowego w dziejach Europy. Będzie nim ustanowienie stabilnego państwa federalnego z europejskimi siłami zbrojnymi zamiast armii narodowych, bez autarkii gospodarczych będących podstawą reżimów totalitarnych”.

Nie wystarczy im totalitaryzmu centralnego?

4. „Organizmu [federalnego], który będzie miał wystarczające środki, aby zapewnić realizację wspólnego porządku przez poszczególne państwa, jednocześnie gwarantując każdemu z nich autonomię?”

Już wiemy o co chodzi - taki dobry przykład mamy z autonomią palestyńską. Niech się tam Ustawa 1066 chowa.

5. „Uczynimy Unię Europejską silniejszą i odporniejszą dzięki jeszcze większej jedności i solidarności między nami oraz poszanowaniu wspólnych zasad”.

Jak między nami, to między nami – przy wódce.

6. „Europa o silniejszej pozycji na arenie światowej”.

Jakby clownów na tej arenie zabrakło, to my tu też mamy jednego błazna, tanio wynajmiemy:

No bo czy ktoś może poważnie traktować takie oto odwoływania się do ideologii „zrównoważonego rozwoju” jako sposobu zapewnienia społeczeństwom

bezpieczeństwa,

pewności,

dostatku

i konkurencyjności.

Bo tak patrząc szerzej, to widać kierunek:

1. „Unia propagująca trwały i zrównoważony wzrost poprzez inwestycje, reformy strukturalne i prace na rzecz dokończenia budowy unii gospodarczej i walutowej”

– a więc ma to być „Unia propagująca” - czyli totalna propaganda sukcesu i totalna cenura, oraz inwigilacja – zero fake niusów które by temu przeczyły, no i termometry potłuczone, żeby nie było temperatury, czy innych symptomów choroby.

2. „Unia, w której energia jest bezpieczna i dostępna po przystępnej cenie, a środowisko czyste i bezpieczne.”

- za pomnieli tu dodać o powietrzu, wodzie i naturalnej żywności po przystępnej cenie – przecież to też można obiecać – głupi kupi. Wysprzątanie ziemi po GMO i chemtrailsach też.

3. „Musimy zjednoczyć się, aby wydać na świat zrównoważone społeczeństwo globalne, oparte na poszanowaniu przyrody, uniwersalnych praw ludzkich, sprawiedliwości ekonomicznej i kulturze pokoju”

– in vitro, czy przy wódce?

4. [Trzeba] odpowiedzialności za planetę – [od tego to] jesteśmy „my, ludzie”, oczywiście – zobowiązani do walki z przeludnieniem”

– przy wódce.

5. „zrównoważonej reprodukcji” i „zdrowia seksualnego”, co w praktyce oznacza dostęp do tak zwanej aborcji, antykoncepcji i edukacji seksualnej.”

– wreszcie najważniejsze – jak się fajnie tu równoważyć, i „na koszt państwa” – to jak pół darmo i chwalą nas (że to rozwój).

6. „przyjęcia wzorców produkcji, spożycia i reprodukcji, które zabezpieczają zdolności regeneracyjne Ziemi, praw człowieka i dobrobytu społeczności”

– niech no ktoś spróbuje teraz powiedzieć że nie ma dobrego bytu... – to co wzorce się nie podobają?

7. „internalizacji kosztów środowiskowych i społecznych w towarach oraz usługach w cenie sprzedaży” (w praktyce do zaakceptowania przez nas coraz wyższych i liczniejszych tzw. zielonych podatków”

– nie dość że bandyci zdzierają osiem dziesięcin z zarobków w złotówkach, to jeszcze chcą w zielonych. – To już wiadomo po co amerykańscy najemnicy byli ściągani.

8. „zapewnienia powszechnego dostępu do opieki zdrowotnej, która wspiera zdrowie reprodukcyjne i odpowiedzialne rozmnażanie”, „wyeliminowania dyskryminacji we wszystkich jej formach, takich jak rasa, kolor skóry, płeć, orientacja seksualna, religia, język i pochodzenie narodowe, etniczne lub społeczne”, „promowania kultury tolerancji, niestosowania przemocy i pokoju”, itp."

– A to się dopiero zaczyna ciekawie, bo nie ma innej drogi walki z dyskryminacją jak zniesienie przywilejów (przecież to w ich wyniku reszta jest dyskryminowana). Ale mało tego - mamy ogrom ostatnio nauchwalanych tzw. praw, które nie są niczym innym jak ukrytymi przywilejami i to sięgającymi nie tylko kwestii praw, ale i sprawiedliwości i natury i moralności – ba, człowieczeństwa samego. Ten punkt to by mogli wdrożyć – byleby dokładnie - to już by nie było poprawności politycznej, a to bardzo zdradziecka ideologia, w praktyce satanistyczna.

Tylko że bez niej to już trudno pracować przy wódce i jeszcze brać za to pieniądze.

 

„„Projekt europejski” odwołujący się w swojej warstwie ideologicznej do „zrównoważonego rozwoju” odcina się całkowicie od fundamentów cywilizacji łacińskiej, w każdym jej aspekcie. Nie ma w nim miejsca na poszanowanie człowieka, jego przyrodzonej godności i prawa do życia w wolności.

– O, tutaj to się pan Wojtas dobitnie ucieszy. Cywilizacja łacińska to najgorszy zawalidroga dla świetlanej przyszłości jego CP.

 

„„Zrównoważony rozwój” w praktyce narzuca tylko jeden model rozwiązań politycznych, gospodarczych i społecznych dla wszystkich bez uwzględnienia uwarunkowań lokalnych, tradycji i historii poszczególnych społeczeństw

– Słowem „jeden cel, jedna myśl i ręka w rękę”, jak śpiewały nasze Filipinki na herbacianych polach Batumi w kraju Stalina – przy wódcy.

 

Podpisała, tylko kto to teraz ma być bezpiecznym, pewnym opływania w dostatki i konkurencyjnym? - Ona? A na czyj koszt i czyj zysk? - Przy wódcy?

 

(cytaty głównie z artykułu: ]]>http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/111829-deklaracja-rzymska-czyli-pod-czym-podpisala-sie-premier-beata-szydlo-a-czego-na-pierwszy-rzut-oka-nie-widac]]> )

 

 

 

2
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.8 (16 głosów)

Komentarze

... poważnie mówiąc to opozycja jej nie rozpieszcza, co by nie zrobiła, zawsze będzie żle.

 

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1536010

Myślę że tego się na opozycję nie da zrzucić. Ona tu poszła rączka w rączkę z opozycją.

Pozdrawiam

miarka

#1536011

Istnieje przepaść między tą władzą a PO, której jedynym projektem było uczynienie z Polski kolonii Niemiec i UE

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1536022

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika miarka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tak, jest różnica. Oni to chcieli podpisać z zamkniętymi oczami, a ona podpisała z otwartymi. Inaczej mówiąc różnica jest w tym, że oni dla wszystkich jawnie zdradzili, a onia nie dla wszystkich jawnie zgłupiała. Skutek , w przypadku gdyby toto miało być wdrażane w życie jest ten sam - skutek tragiczny dla Polski i Polaków. Przestalibyśmy istnieć.

miarka

#1536028

Szkoda że nie próbujesz szukać wniosku pozytywnego, bo wtedy z pewnością dopatrzyłabyś się sprzeczności między dwoma potencjalnymi przyczynami jej postawy.

Trudne dzieciństwo przygotowuje ludzi do dzielności bżyciowej, do samodzielnego rozwiązywania swoich problemów, budowy dobrych alternatyw dla potencjalnych zagrożeń, uczy odpowiedzialności i roztropnego myślenia. Gdyby miała trudne dzieciństwo mogła by być dobrą premier.

Natomiast oczekiwanie że wszyscy będą ją rozpieszczali, nawet opozycja-  sugeruje że w dzieciństwie była wychowywana "bezstresowo", czyli "na rozpuszczonego bachora". Raczej wszystko wskazuje że to jej trzeba dogadzać, a nie że ona będzie dogadzała nam, tj. Narodowi, w imieniu którego przysięgała pełnić służbę.

Owszem, wystroić i wysłać do podpisania dokumentu z ładną, fotogeniczną miną to można, pokazać jak dzwoni z wyłączonego telefonu, tak samo jak Kopaczowa dzwoniła też można, ale naprawdę rządzić to musi ktoś inny.

Pozdrawiam

miarka.

#1536063

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1536012

Nie. Jakby to było takie proste, to już by było po nas. Wciąż jesteśmy bardzo ważnym państwem w Europie, a Naród Polski ze względu na swoją siłę duchową jest w niej jednym z najważniejszych.

Dlatego tak boli ta kapitulacja polskiej racji stanu, jakiej dokonała Szydło.

Pozdrawiam

miarka

#1536013

Nie udawaj, że wierzysz,w to wszystko co się dzieje w Polsce,... w to, że malarz wysokich kominów albo kierowniczka wiejskiego domu kultury czy też zwykła lekarka może zostać premierem "bardzo ważnego państwa w Europie". Marzenia twoje o Polsce są bardzo chwalebne,oby się kiedyś ziściły...czego Tobie i sobie życzę. Pozdrawiam.

Verita

#1536047

Trochę się rozmijamy, ale Twój komentarz jest bardzo inspirujący i chyba będzie skutkował specjalną notką. Piszesz bowiem o "American dream", czyli "Od zera do milionera". Kiedyś takie możliwości może i były, zwłaszcza jak złodzieje zorganizowani nie zamienili wolnego rynku w rynek regulowany i nie ma już mowy o dorobieniu się przez zwykłą, uczciwą pracowitość, oraz mądry pomyślunek.

Tymczasem te bajeczki są dalej intensywnie siane - ktoś tu pilnuje, żeby takie sprawy nie znikały ze stron publikatorów. To już spisek wyższego rzędu jak ten "naszych" przywódce w Rzymie. Nawet dzisiaj mignął mi w internecie artykuł o sprzątaczce co została milionerką. Czyli ktoś te bajki dalej sieje, ktoś chce, żebyśmy żyli mrzonkami, a później łatwo dawali się łapać na haczyk "drogi do nieba na skróty" (czy innego szczęścia).

Co ciekawe to obok tytułu było jej zdjęcie, a na nim okazały, półodkryty biust. Ta, to miała chociaż jakiś załącznik do kariery do okazania. Zapewne lepiej nie wiedzieć jakie to załączniki okazywali "nasi" karierowicze.

Natomiast uczciwe marzenia to co innego - te trzeba mieć, kultywować i dążyć do ich realizacji. Bez nich by była tylko potęgująca się nienormalność za sprawą "tych co zgłupieli".

Pozdrawiam

miarka

#1536056

Dołączam ważny link pogłębiający temat i moję do niego uwagi:

"@Rafał Gawroński: Tajny sztab judeo-stanistów w Rzymie
https://www.monitor-polski.pl/rafal-gawronski-tajny-szabat-judeo-satanistow-w-rzymie/#more-13745

nadużycie link skomentuj usuń

ewinia 30.03.2017 04:24:27

@ewinia 04:24:27

Dzięki za ten link. Zwłaszcza przetłumaczony cały tekst tej bezczelnej zmowy o jedności przywódców. 
O jedności przywódców, czyli przestępczym ich zamachu stanu na rzecz ustanowienia federacji państw pozbawionych niepodległości, a więc i sprowadzenia państw do autonomii, oraz likwidacji narodów przez pozbawienie ich suwerenności.

Znaleźć w nim można nawet kwiatek: „Europa zdecydowana zwalczać terroryzm i przestępczość zorganizowaną”.

1. Przemoc to jest wtedy, kiedy kandydaci do niej sięgają po nią siłą, zaś terroryzm to jest wtedy, kiedy władza traci rację bytu, zwłaszcza staje się niemoralna, a chce „raz zdobytą utrzymać za wszelką cenę”. Jak oni ten terroryzm chcą zwalczać, jak wszystkie zamachy terrorystyczne są organizowane przez podległe im służby, a terroryści z amerykańskiej organizacji ISIS są dowożeni na posterunki przez oficjalną amerykańską armię. To co – siebie chcą zwalczać?

2. Chcą zwalczać przestępczość zorganizowaną. – A czymże jest ta ich zmowa jak nie aktem przestępczości zorganizowanej. To samo co i CETA i znów w kłamliwej propagandzie, że przy-wódcy chcą „propagować wolny i sprawiedliwy handel” – chyba sprawiedliwością komunistyczną – skoro sprawiedliwość socjalistyczna się nie sprawdziła. Wolny rynek tu taj też jest przeciwieństwem tego, co oni chcą wprowadzać – a chcą rynku regulowanego z cenami z powietrza i bandyckim „prawem do zysku” ponad sprawiedliwością.
Już sam ten akt wyniesienia prawa nad sprawiedliwość świadczy o sataniźmie tych przywódców.

Dalej:
„Unia, która chroni nasze dziedzictwo kulturowe i promuje różnorodność kulturową”. 
Albo jedno albo drugie. Jak Szydło uwierzyła, że tak można to nic dziwnego, że zgłupiała. Kultura Europy to kultura chrześcijańska, a oni nad kociołami chcą stawiać ONZ – tą samą co wymyśliło prawa człowieka, dałe je wszystkim, a teraz zabiera. Mało tego – chcą legalizować new-age, a lewactwo, czyli faszyzm i satanizm w jednym chcą utożsamiać z lewicą polityczną, a więc zalegalizować.

https://rafzen.files.wordpress.com/2017/03/my-documents34-002.jpg?w=300&h=175 

Albo:
„Unia aktywnie działająca w Organizacji Narodów Zjednoczonych i opowiadająca się za systemem wielostronnym opartym na zasadach, dumna ze swoich wartości...”
Co z tego że gdzieś na papierze będą jakieś zasady, jak oni i tak robią co chcą – nawet odwrotnie jak zasady głoszą. Przykład? - Wynoszenie ich praw nad ludzkie wartości, czyli promocja faszyzmu "nadludzi".
A co do tych unijnych wartości to bzdura. Już zacząłem pisać tekst, w którym wykażę, że UE nie jest budowana na wartościach.

Dalej: 
„Unia ... propagująca ... pozytywną globalną politykę w dziedzinie klimatu”.
Nazwać to pozytywnym to już trzeba być szaleńcem – chemtrailsy i zakwaszanie oceanów, oraz niszczenie energetyki węglowej – a wszystko oparte o fałszowanie badań naukowych. Wszystko dla niszczenia natury w interesie kontroli ludzkości przez grupkę bogaczy i satanistów.

Dalej:
„Będziemy realizować te cele w niezłomnym przekonaniu, że przyszłość Europy spoczywa w naszych rękach oraz że Unia Europejska jest najlepszym narzędziem służącym osiągnięciu tych celów”.
Przecież ich uzurpacje sięgają już roli Pana Boga. Oni wszyscy zgłupieli. – Unia narzędziem ich głupoty. Uzurpatorska czapka nad Unią.

Albo to:
„Będziemy propagować demokratyczny, skuteczny i przejrzysty proces decyzyjny oraz lepszą realizację”.
To już jest szczyt obłudy. Oni tu się zmawiają, żeby „brać przyszłość Europy w swoje ręce”, a chcą promować demokrację – to co, to ma być demokracja? To ma być już koniec rządów oligarchii, to ma być już koniec Komisji Europejskiej – ciała reprezentującego wyłącznie korporacjonistów-syjonistów-globalistów?

nadużycie link skomentuj usuń

miarka 30.03.2017 11:23:55

@ewinia 04:24:27

Chcę też podkreślić wagę dyskusji pod polecanym artykułem, zwłaszcza:
"Alex
28 marca 2017 at 22:52 · Odpowiedz
Co niebawem nastąpi?

Anulowanie świąt religijnych i narodowych we wszystkich instytucjach edukacyjnych, od 9.11.2017.
12 B: Wprowadzenie elektronicznej identyfikacji studentów (uczniów), od 20.09.2017.

12 D: Przekształcenie placówek oświatowych i zakładów akademickich na miejsca o wolności seksualnej, od 17.09.2017
8D: Wejście do ONZ, która będzie sprawować opiekę nad jedyną Chrześcijańską Cerkwią (Kościołem), od 15.07.2017.

11A: Przyjęcie przez Watykan pierwszej roli w Cerkwi (Kościele) Chrześcijańskim, od 15.08.2017.
Artykuł 2: Wejście do szpitala możliwe tylko z kartą ubezpieczeniową, w przeciwnym razie wejście będzie zakazane, od 8.9.2017.
8A: Wprowadzenie kart zdrowia dla wszystkich obywateli, lekarzy, od 19.9.2017
Artykuł 1: Elektroniczna identyfikacja wszystkich obywateli Unii Europejskiej i Państwa Rosyjskiego, od 16.6.2017. Przyjęcie artykułu przez wszystkie cerkwie (kościoły) chrześcijańskie.
Artykuł 2:
2 A: Rezygnacja z suwerenności państwowej – przyjęcie powstania Państw Federalnych, zjednoczonych w regiony – ze stolicą regionów, realizacja od 17.10.2017.
2B. Przyjęcie do Federacji Cypru, od 14.08.2017
2 C: Przyjęcie ONZ jako najwyższego organu, od 10.7.2017, dla wszystkich religii świata.
4 F: Nauczanie na wszystkich poziomach edukacji pięknej erotycznej przyjemności, od 22.12.2017, nie tylko przez profesorów, ale i zwykłych pracowników.
Artykuł 5: Uznanie w Internecie wolności dla pornografii dziecięcej, ale tylko od 14 lat i starszych, od 24.12.2017.

7A: Legalizacja nowych kultów – New Age, od 21.9.2017.".

nadużycie link skomentuj usuń

miarka 30.03.2017 11:28:10

#1536060

Nie obrażając Smerfa Marudę ale @Miarka w narzekaniu go prześcignął. Smutny koniec blogerstwa ? Samobójstwo medialne i tu i na Neonie

#1536061

Dopiero się rozkęcam. To nie narzekanie, to budzenie śpiących rycerzy :-)

Prawdziwe blogerstwo to droga pod prąd. Tylko trolle płyną z prądem.

Pozdrawiam

miarka

#1536068

Kolego Miarka
po raz pierwszy muszę przyznać ,że spisałeś się dzielnie. Zabrakło w tym wpisie mi tylko tego, że nie nazwałeś Szydło qrwą

#1536069

Nie żartuj sobie - na razie to rozmawiamy ostro, ale merytorycznie. Przed nami rozwiązanie problemów których narobiła, a nie obrażanie się.

miarka

#1536086

Uważam, że Premier Szydło ustąpi że stanowiska. Nie wytrzyma krytyki Miarki

Bloger Miarka jest tak mądry, że Stephen Hawking wstał, by mu się ukłonić :-)))))

#1536087

miarkuj się pan blogerze!

Nie podoba mi się język pańskiego przekazu. Uważam, że każdemu można mieć coś do zarzucenia ale nie wolno spoufalać się i obrażać.

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1536129

Ależ ja się miarkuję, nawet nick mam miarka.

Już mnie tu Juziu przeegzaminował, jakby tu coś obraźliwego było, to by mi tak łatwo nie odpuścił.

A język? Satyra krytyk się nie boi. Może nie podobać się chyba tylko smutasom lub zacietrzewieńcom, co nie zauważą że tekst jest z zakładki "Humor".

To nie mnie tu trzeba krytykować.

Pozdrawiam

miarka

#1536132

"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję"
- Jerzy Dobrowolski;

#1536139

Nie mam żadnego wykształcenia. I jestem zwykłym brukarzem :-)

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1536151

To było tylko uzupełnienie CV blogera Miarki ;-))))
Niezbyt precyzyjnie adresowany był ten komentarz
Sorry

#1536165

O, to tu masz dwie nieprecyzyjności.

Po pierwsze, to jak ktoś uzupełnia CV to ono musi być jego. :-)

Po drugie to ja nie szukam pracy, więc nie może być moje. :-)

:-))))))

#1536216