Skandal! Zdrada! Pogonić ich! - I to jak najszybciej.

Obrazek użytkownika miarka
Kraj

PiS chce pozbyć się Szydło i zainstalować nam na stanowisku premiera bankstera żydowskiego Mateusza Morawieckiego.

To najgorsze co może Polskę spotkać. Tu grozi że już wszystko zostanie postawione na głowie.

 

To tyle co na wojnie poddać się wrogowi, który nie ukrywa, że mężczyzn wymorduje, kobiety uprowadzi w jasyr, dzieci sprzeda na części zamienne, albo do pedalskich i pedofilskich burdeli, a na naszym terenie urządzi sobie kolonię. Kolonię zarządzaną przez układ dwóch namiestników: Dudy i Morawieckiego.


 

Grozi że Polacy zamiast odzyskać Polskę zostaną z niej jeszcze bardziej wygonieni, a masowo sprowadzeni do niej zostaną – i to na panów i policjantów - syjoniści upaińscy i żydowscy. Ci zaś z Polaków co pozostaną, już całkiem stracą szansę na odzyskanie władzy Narodu Polskiego, na decydowanie w swoich sprawach.


 

- Że polska przedsiębiorczość już całkiem zostanie zniszczona a umocnią się korporacje ponadnarodowe i syjonistyczni globaliści. - Że zapanuje ideologia korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu.

Przecież banksterstwo to główna siła napędowa NWO.


 

Morawiecki przecież to tylko aktor - medialny przyjemniaczek, a rzeczywiście bankster i sługus najgorszych banksterskich diabłów, zaś dla Polaków zimny cynik i krętacz, któremu za grosz ufać nie wolno.

- Jeszcze niebezpieczniejszy jak Tusk, który i tak wydawał się być samym złem wcielonym.

- Własny ojciec go nazywa banksterem.


 

Nawet jak będzie za jego rządów w Polsce więcej pieniędzy, to tylko po to żeby banksterstwo mogło z niej wydrenować już wszystko, a zainstalować tu struktury nam wrogie, a do tego i ludzi nam wrogich.


 

Tu już realnie grozi że Polska przestanie być polską.


 

Nie można powiedzieć ani że Morawiecki jest Polakiem, ani że jest Żydem zintegrowanym z Narodem Polskim. Nic nie wskazuje na to żeby myślał po polsku, ani że chce pełnić obowiązki względem Polski i służyć Polakom.

Prywatnie może sobie jarmułkę nosić, ale on ją nosił i publicznie jako wicepremier, a pewnie zamierza i jako premier.


 

Takich ludzi, z których kapie fałsz i potencjalna przynajmniej zdrada nie wolno dopuszczać do polityki jako równouprawnionych z Polakami.

Takiemu to żeby złote góry i bycie już świętym obiecywał nie wolno wierzyć.


 

Zamiast oczyszczać scenę polityczną z elementów obcych kulturowo, cywilizacyjnie i moralnie, oni tu jeszcze szykują ich zwiększenie?

To skandal! To zdrada!

Trzeba się już przymierzyć żeby ich zdecydowanie pogonić.

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.8 (10 głosów)

Komentarze

Miesiąc temu napisałam,że Beatka zrobi miejsce Mateuszkowi...

Verita - 7 Listopada, 2017 - 16:33
...poza tym drugi raz JK nie wejdzie do tej samej rzeki. Raczej idzie o to aby Beatka zrobiła miejsce dla Mateuszka M. Ona i tak była tylko słupem ...w Amber Polin:-)))
#1552058

Nie rozumiem czemu Cię to dziwi i zaskakuje.Teraz już nikt nie powinien mieć wątpłiwości...

Rzady Zydow w Polsce

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/02/13/rzady-rzydow-w-polsce-mateusz-morawiecki
"Pan wicepremier Mateuszek - to bankster i lis bardziej przebiegly niz panowie Balcerowicz(Aaron Buholtz), Lewandowski(Aaron Langman), i Petru(rumunski cygan, leninowiec, przebywajacy z rodzicami w ZSRR i szkolony przez GRU. Jego promotorami byli uwaga! zydzi Cimoszewicz(Dawid Goldstein), Geremek(Berele Lewartow), Michnik(Aaron Szechter) i Balcerowicz(Aaron Buholtz)) do kupy wzieci. On nawet nie sprzedaje za czapke gruszek naszej gospodarki. On rozdaje za friko."
Polecam ten artykul dla naiwnych PiSiakow. Z tej maki moi drodzy naiwniacy chleba nie bedzie. Z jednej strony rozdawana jest kielbasa wyborcza, a z drugiej strony, tej ciemnej, jestesmy rabowani z dorobku pokolen przez przebieglych, oszustow, "naszych starszych braci w wierze".
Bez zmiany systemu finansowego opartego na dlugu na system bez dlugu i lichwy nic sie nie zmieni na lepsze. Malo tego bedziemy jeszcze bardziej, w sposob jeszcze bardziej perfidny okradani z dorobku pokolen, az do zupelnego konca i uczenienia z nas niewolnikow za miske ryzu. Ci smutni panowie nawet o tej zmianie sie nie zajakna, dlatego zupelnie nie wierze w ich tzn. reformy, ktore jak zwykle nie wyjda. Niemce wtedy powiedza z szyderstwem o polskiej gospodarce-polnische wirtschaft, a to raczej powinni powiedziec jude wirtschaft.
https://www.bankier.pl/forum/temat_rzady-zydow-w-polsce-mateusz-morawiecki,20216961.html

A co do jego pochodzenia...sam przyznaje, że jest tej nacji ale zakłamuje prawdę...

https://oko.press/morawiecki-przyznaje-ze-zydowskie-korzenie-domagajac-sie-drzewka-yad-vashem-dla-calego-polskiego-narodu-zaklamuje-prawde-o-holocauscie/

Verita

#1554143

"Oj miarka, kogo ty chcesz pogonić ? :-)"

Pytanie retoryczne :-)

System finansowy to sprawa wtórna, a nawet trzecioplanowa. Jeszcze ważniejsze kto sprawuje władzę w państwie (tu chodzi o dopuszczenie do udziału w życiu politycznym państwa z równouprawnieniem czynnym i biernym), a nad tym jeszcze kto sprawuje władzę zwierzchnią (a tu już chodzi o to aby to była władza Narodu Polskiego, bo i samo Państwo już z definicji jest jego dobrem wspólnym i własnością niezbywalną).

Pozdrawiam.miarka

#1554151

Czyli wychodzi na to że jesteście w jednej rodzinie.

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1554160

Dzięki za link do oko press". Przeczytałam nie tylko  zlinkowany artykuł ,ale i kilka innych.I po przeczytaniu tych innych (np. o inwestycji Mercedesa  ręce mi opadły :-(.

Jeśli tak wygląda rzeczywistość, to poczułam się malutką śrubką  w wielkiej  maszynie do mielenia  do mięsa... a może nawet kawałkiem mięsa .

Mam jednak nadzieję ,że to nie jest rzeczywistość... Czy ktoś ma kontrargumenty  do tez/faktów przytaczanych w "oko press"? To  co tam jest pisane brzmi złowieszczo  wiarygodnie :-(

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1554332

Człowieku, ty się ogarnij i opamiętaj.

No more comment.

#1554204

To Ty się najpierw ogarnij i opamiętaj. Przyjrzyj się sobie: dajesz się ponosić emocjom i chciejstwom, pożądliwości, pysze (tu sprowadzasz dyskurs do porównań osobistych z zamiarem pokazywania "co to nie ja") i myśleniu magicznemu, czyli zaklinaniu rzeczywistości i selektywnemu doborowi faktów pod z góry założone tezy.  Rzeczywistość i trzeźwe spojrzenie, logika, prawa merytoryczne, duchowość i realne groźby Cię nie interesują. Tak patrząc jak Ty, to Ci się cały aparat poznawczy kończy się co najwyżej na powielaniu utartych schematów, na interesie i prawie, na pddaniu się oszustom i manipulatorom. A gdzie mądrość wyciągana z doświadczeń? - Chcesz znów płakać jako mądry po szkodzie? A gdzie całe człowieczeństwo - gdzie prawda, sprawiedliwość, prawość, moralność, gdzie myślenie dalekowzroczne bez którego nie będzie życia?

Jeśli aż tak bardzo nie podoba Ci się mój głos trzeźwiący i wzywający do obrony koniecznej, to z Tobą jest głęboko nie tak. "Człowieku, ty się ogarnij i opamiętaj"

#1554267

"podoba Ci się mój głos trzeźwiący "

 

jak długo będziesz jeszcze trzeźwiał

to trwa i trwa

kac gigant ??

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1554276

Czytaj głupku ze zrozumieniem. To nie ja trzeźwieję, tylko zetjot ma otrzeźwieć. Nie pisałem "głos trzeźwiejący", a "trzeźwiący".

:-(

#1554321