Dyskryminowanie kobiet, czy gruntowanie faszyzmu

Obrazek użytkownika miarka
Idee

 Blog niewygodne.info.pl opublikował artykuł o nowelizacji ustawy o zasiłkach macierzyńskich podpisanej właśnie przez Komorowskiego:

]]>http://niewygodne.info.pl/artykul5/02347-Komorowski-podpisal-ustawe-o-zasilku-w-wys-17-77-zl.htm]]>

Jego Autor kładzie w złym miejscu akcent na istotę rzeczy, czym zamyka drogę do zrozumienia przyczyny, a więc i podjęcia walki skutecznej z patologią.

– „Dyskryminowanie kobiet prowadzących własną działalność gospodarczą, które zdecydują się na dziecko” to nie cel, a skutek uboczny tej ustawy.

Cel to ugruntowanie w Polsce faszyzmu.

To przez praktyczne realizowaną w Polsce rewolucję faszystowską niszczona jest wszelka własność prywatna, wszelka przedsiębiorczość. Ma nie być żadnych firm małych i średnich, zwłaszcza krajowych. W zamiarach spiskowych „rewolucjonistów” Narody mają być pozbawione wszelkiej własności, w tym państw. Mają być tylko wielkie korporacje międzynarodowe. Faszyzm to związek korporacji prywatnych i państwa. Wszystko ma coraz bardziej promować i uprzywilowywać korporacje prywatne.

To korporacje prywatne w ramach tej rewolucji faszystowskiej wyrastają do roli nadczłowieka typowego w faszyźmie. Niższy stopień faszyzmu to uprzywilejowani („równiejsi między wszystkimi równymi”).

Dyskryminacja nie uprzywilejowanych to  skutek uprzywilejowania (zwykle kłamliwie zwanego „prawem”). To automat – jedni coś dostają, to innym trzeba zabrać tyle samo (jak nie ma to zrobić go dłużnikiem i zniewolić). Faszyzm ma wiele takich mechanizmów: piramida Ponziego (długi), Konsensus Waszyngtoński (z tajnymi klauzulami), prywatyzacja zysków, a uspołecznianie strat (prywatyzacja zysków, a nacjonalizacja kosztów).

Na naszych oczach faszyzm, którym jest demokracja liberalna (demokracja fasadowa) wyradza się w jego szczególnie bestialską formę korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu.

Bestia faszyzmu nie ma moralności – przeciwnie – ceniona przez nią jest wszelka wszeteczność, wszelka patologia.

 „Prawa reprodukcyjne” – sztandarowe w tym faszyźmie są jednokierunkowe, ku celom szatana – nieprzyjaciela rodzaju ludzkiego. One wcale nie promują rozrodczości, a przeciwnie – wszelkie brewerie odwodzące od prokreacji z zabijaniem życia poczętego na koszt ogółu społeczeństwa i na życzenie „matek”.

A wśród celów faszystów, jest i ludobójstwo w skali globalnej zwane depopulacją – a chodzi o 6-6,9 miliardów ludzi, bo o tylu faszystom jest na Ziemi za dużo.

Dobrze że ten pachołek faszyzmu i zdrajca, jeżeli nie agent, będzie mógł być wkrótce sprawiedliwie osądzony i to wraz z całą swoją ekipą, ale to nie wszystko. Oni wszyscy realizowali diaboliczny plan patokratycznej, wynaturzonej władzy nad światem.

Pozbycie się Komorowskiego i PO to tylko rozbiegówka do tego, co dalej. Prawdziwi wrogowie Polski są dopiero za nimi. To, ci, co kręcą tymi mechanizmami: piramidy Ponziego (z długami), Konsensusu Waszyngtońskiego (z tajnymi klauzulami), prywatyzacji zysków, a uspołeczniania strat (prywatyzacji zysków, a nacjonalizacji kosztów).

Czekają nas wybory reprezentantów Narodu do Sejmu i Senatu. Problem jaki staje przed Narodem, to nie wybór partii, czy koalicji, które nam choćby najwiarygodniej coś obiecają. To musi być wybór tych, którzy nas poprowadzą ku wolności od tych „prawdziwych wrogów”.

Często powtarzam „Nie ma złych” (gdy chodzi o punkt wyjścia do rozmów z ludźmi). Tu jednak nam trzeba stwierdzenia „Nie ma dobrych” (gdy chodzi o punkt wyjścia do dokonywania wyborów polityków). Więcej powiem – nawet tych, których w końcu wybierzemy trzeba nam traktować z najwyższą nieufnością. Powierzona władza to łaska, nie dar – jej się z ręki nie wypuszcza. Samoorganizacja obywatelska na wszelkich szczeblach jest koniecznością.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (9 głosów)