Dlaczego musimy dziś podjąć walkę o Polskę?

Obrazek użytkownika miarka
Idee

 

Planowane podpisanie umowy CETA odbierze Polsce i Polakom resztki wolności i własności, wraz z władnym je chronić Państwem Polskim na czele.

Trwająca wokół tej umowy-zmowy dyskusja pokazuje jak trudno jest dotrzeć do Narodu z prezentacją właśnie powstałego, śmiertelnego zagrożenia - opresji, której nie da się przeczekać w bezpiecznym miejscu, a nawet w tłumie, bo to właśnie tłum jest do pierwszego odstrzału.

Np. Uczestniczące w tym wszystkim na decydenckiej pozycji New-Age żąda już na starcie wymordowania 90% ludzkości (w imię „zrównoważonego rozwoju”) - co jest zresztą zgodne z ludobójczymi planami przewodzącej NWO-wskiemu, utopijnemu szaleństwu ONZ z jej Agendami 21 i 30. 

 Jeśli by te plany się ziściły, zostanie tylko grupa panów i reszta niewolników.

Jak ktoś jeszcze się łudzi, że w takim świecie, jaki faszyści – korporacjoniści-syjoniści-globaliści sobie uroili i chcą go „nam” urządzać dałoby się żyć, to niech zda sobie sprawę z tego, że ci „przyszli panowie” to najgorsze, niemoralne, a na szczytach swojej władzy satanistyczne i iluminackie bestie w ludzkiej skórze.

 

Zanim więc zadamy pytanie „Jak się bronić?”, trzeba spytać „Dlaczego już musimy się bronić i to ze wszystkich sił?”. „Dlaczego walczyć na śmierć i życie?”, „Dlaczego pozostając w bierności, czy niezdecydowaniu już jesteśmy trupami?”. „Dlaczego koniecznie trzeba już odrzucić CETA i jeszcze potraktować to jako początek odzyskiwania władzy Narodu w Państwie?”. Najpierw jednak trzeba dotrzeć z akcją informacyjną do szerokich rzesz społecznych, zwłaszcza do zdrowej tkanki Narodu, bo powszechny sprzeciw jest tu konieczny.

 

Zacząć trzeba od wyjaśnienia, że na straży naszej wolności stoi nasza własność.

Na straży naszej własności zaś stoi nasze państwo. Nasze, narodu - bo państwo jest własnością narodu, choćby rozumianego jako jego świadome elity ducha. - Narodu który go zakładał, bronił przelewając krew, a nawet oddając życie. Organizował, tworzył i rozwijał. Wspomagał swoją pracą i poświęceniem, opodatkowywał się na jego potrzeby, od ust odejmując sobie i swoim dzieciom. Tak powstawały dobra wspólne narodu, z których państwo zawsze jest dobrem najcenniejszym. Tak powstawał nas potencjał dla przeżycia i rozwoju, dla budowania dobej i mądrej przyszłości, dla życia w pokoju.

Państwo to wielka rzecz, bo tylko w swoim państwie jest się u siebie, jest się w pełni sobą, w swojej tożsamości. Bez państwa naród jest skazany na nędzę i poniewierkę, na bycie na obczyźnie nikim, zwykle w niełasce, niedoli, intruzem wciąż „na walizkach”.

Państwo to nasza ostoja, to nasze bezpieczeństwo, to depozyt, który wraz z tożsamością i wartościami, z całym kręgosłupem moralnym otrzymujemy od swoich przodków i który w stanie nie gorszym jesteśmy zobowiązani przekazać swoim dobrze, po Bożemu, patriotycznie, moralnie wychowanym dzieciom zdolnym do życia w pokoju i zdolnym do walki o swoje wartości.

 

PO zrobiła nam wielką krzywdę wyprzedając naszą własność, nasze dobra wspólne Narodu  i niemal cały nasz potencjał gospodarczy, który też niszczyli po to, aby robić więcej miejsca na polskim rynku dla okupacyjnych korporacji prywatnych będących w ścisłych związkach z faktycznymi władcami UE.

Sprzedawali to, co jest nam jako Narodowi po prostu niezbędne do istnienia i które by żyć musimy już kupować. Sprzedawali za grosze, za osobite łapówki i związki korupcji politycznej. 

Mając z tego tytułu ich poparcie i "sponsoring", oraz wdzięczność, ze akceptują chore funkcjonowanie całej UE - pasożytnicze, korporacyjne, faszystowskie, syjonistyczne i globalistyczne związki w których tkwią "politycy" unijni z antydemokratyczną Komisją Europejską na czele, mogli dalej kraść i trwonić nasze zasoby.

I kradli, ale i zaskarbiali sobie względy u wszelkiego już istniejącego złodziejstwa i wszelkiej patologii życia publicznego gwarantując im nie tylko bezkarność, ale i przywileje. I zyskali – wielu jest takich, co wciąż chcą, „by było jak było”, kiedy PO staciło władzę. Zyskali, bo dotąd nie siedzą, bo dotąd trzymają lub trwonią, czy przepisują łupy na „słupy”.

 

Za sprawą PO polityki Państwa już nie ma. Normalnie polityka za podstawowe zadanie ma roztropną troskę o dobro wspólne swojego narodu. Jak nie ma dóbr wspólnych, państwo jest bezsilne, bo nie ma czym rządzić, nie ma oparcia w „swoim”.

Jak nie ma polityki, nie ma i demokracji - jest więc faszyzm. – To, co przećwiczyli Mussolini, Hitler i Stalin to była szkółka. Dzisiejszy nie krępuje się już ani dobrem, ani opinią swoich obywteli, ani nawet świata. Niedawno nam Wałęsa przypominał, że zwycięzców się nie sądzi. Dzisiejszy to już najgorszy z faszyzmów złych, szowinistycznych, tych, co idą „po trupach”: korporacjonizm-syjonizm-globalizm. Jest przestępczy, uzurpatorski i spiskowy „związek korporacji prywatnych i państwa”, państwa ograbionego z jego atrybutów władzy i sprowadzanego do roli przedsiębiorstwa.

Pamiętać trzeba, że to PO wyzbyło Naród Polski z jego podstawowych dóbr wspólnych. Jednak PiS, pokazuje, że jest koniem z tej samej stajni. Zamiast porządkować Państwo u jego fundamentów materialnych, kontynuuje iluzje i matrixy.

Zamiast wypowiedzieć zdradzieckie umowy i unieważnić skorumpowane prawodawstwo, zamiast walczyć o ich odzyskanie ścigając i rozliczając złodziei, agentów i sabotażystów, dokładnie wchodzi w POwskie buty i kontynuuje POwską linię wyzbywania się reszty tych dóbr, po likwidację samego Państwa, które wraz z utratą dóbr wspólnych Narodu traci wszelkie atrybuty swojej władzy.

Swojej, czyli swojego Narodu, bo w państwie władza tylko od narodu płynie.

 

Mało tego – PiS brnie w likwidację Państwa jeszcze głębiej jak PO, co widać zwłaszcza przy porywaniu się na umowę CETA.

Bo jednak cła i handel zagraniczny to nie tylko podstawowe źródła własnych dochodów państwa, ale i podstawa jego polityki gospodarczej i ekonomicznej. Również wszelka własność narodowa – tak zaangażowana w życie gospodarcze, jak obywatelska to podstawa suwerennej gospodarki, a przecież po wejście w życie umowy CETA ona zaraz zniknie. Starczy, że korporacje wymuszą jakiś podatek, np. katastralny.

 

Przywileje (tu dla korporacji) to śmierć demokracji. „Równe prawa” to w relacjach wielkich korporacji prywatnych i drobnej i średniej przedsiębiorczości oraz państw sprowadzanych do roli przedsiębiorstw (możliwość zaskarżania ustaw sejmowych do sądów) tyle, co przywileje dla tych wielkich, a dyskryminacja po zagładę dla reszty. „Równe prawa” w nierównych okolicznościach zawsze są niesprawiedliwe. W ogóle nie istnieje prawo tam, gdzie nie ma sprawiedliwości – to co najwyżej „ukaz”dyktatora.

Jednak kiedy kiedy umowa jest zawierana, czy prawodawstwo jest uchwalane ze świadomością promocji tych korporacji, to już jest zbrodnia przeciw Państwu.

 

Widać, że nie ma demokracji w tej umowie CETA, to i według polskiego prawodawstwa (Konstytucja), będzie ta umowa odrzucona. Istotą PiS-owskiej zdrady jest tu zgoda na jej wprowadzenie jeszcze przed nadaniem jej drogi prawnej. Taką sytuację możliwości działania mimo braku legalności  można przedłużać, a skutki będą powstawały nieodwracalne – bo w randze faktów dokonanych. Taka sytuacja ruinuje cały system prawny, zamienia go w kpinę z niego, w najgorsze bezprawie.

Dla zwykłych obywateli najważniejsze tu jest, że ogołocone (z dóbr wspólnych) Państwo nie jest w stanie ochronić ani własności prywatnej obywateli, ani nawet ich zdrowia, żywności i życia.

Ten patologiczny stan trwa już za długo. Korporacje prywatne i ich ideologiczno-masońsko-iluminaccy ideolodzy robią za PiS-u wspieranego Prezydentem Dudą co sobie uroją, a PiS-owskie Państwo nie umie, nie może, lub nie chce ich pogonić.

 

To tyle polityka. Jak jej nie ma, to nie ma i materialnej bazy życia państwa.

Logika wskazuje, że jak jej nie ma, to i nie można metodami politycznymi przywrócić funkcjonowania władzy demokratycznej z konieczym dla normalnego życia moralnym ładem życia publicznego.

To zaś oznacza, że Naród, który jest władzą i źródłem prawa w państwie musi tu władczo wkroczyć i ustanowić całkiem nowy, a moralny system polityczny. Inaczej mówiąc – zorganizować Państwo od nowa.

 

Tak więc z drugiej strony na straży naszej wolności stoi nasza moralność, nasza zdolność do walki, nasza bezkompromisowość w kwestiach moralnych, kwestiach dotyczących naszej zdolności przeżycia jako Naród, jako właściciel Państwa. Stoi nasza miłość Ojczyzny i tych wszystkich za których jesteśmy odpowiedzialni, których życia, i to dobrego, godnego ludzi życia chcemy.

Stajemy jako Naród, związany więzami lojalności, wartości i wspólnych celów, wspólnie rozumianej samoobrony i pracy dla przyszłości. 

Państwo może nawet przepaść, i to wraz z dobrami wspólnymi Narodu, ale sam Naród jest niezniszczalny. Sam Naród zawsze ma swoje utajone zasoby, zwłaszcza wolę walki oraz zdolność, by potrzebne środki zdobywać na wrogu, który chce go zniszczyć.

A chce.

Tu już tylko: „Albo my, albo oni”.

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (12 głosów)

Komentarze

hasła

 

ciepła woda w kranie

patriotyczne hasła

tylko nie wiadomo kiedy

Polska nam zgasła!

jan patmo

#1520787

jak widać nie zgasła a tętni życiem. To totalna hołota jest na kroplówce.

 

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1520790

dobry humor

 

dobry mam humor

od samego rana

tym niemniej wierzę

w istnienie szatana

 

 

jan patmo

#1520792

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...a pierwszy agent albo analfabeta ,który nie zrozumiał tekstu, już się ujawnił, próbując bagatelizować problem ,zarzucając Ci pesymizm. Zaraz się zlecą  następne kruki i wrony. Jedne będą do upadłego bronić PiS-u   a drugie będą się tłumaczyć tym, że nie było na kogo głosować bo odpowiedniejsza osoba i tak nie zdobyłaby większości. Dzielny jesteś bardzo,miarko,  w tej walce o Polskę. Dopóki tacy ludzie nie staną na czele państwa i rządu....zostanie tylko Naród. Pozdrawiam najserdeczniej i życzę wytrwałości.

Verita

#1520791

co ty wiesz o Polsce, biedo umysłowa o IQ zawężonym do 10:))

Polska jest w świetnej formie, bo PiS jest u władzy, wspaniale rządzi, wszystko się zmienia na lepsze, ludzie są szczęśliwi i pełni nadzieji na to , źe będzie jeszcze lepiej, więc nie zawracaj gitary.

 

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1520808

Ktoś tu dał sobie wyprać mózg i przyspawać różowe okulary...

:-(

#1520815

chlapnij sobie jeszcze kilka głębszych to może wygadasz się kto ciebie tu oddelegował. Jesteś głupsza nawet od myszki agresorki, nawet Spietru by ciebie nie przyjął do swego "zacnego" grona, tylko by powiedział spie.....j. Miarce dałem za wpis 24 i to nie po raz pierwszy, pomimo tego, że nie zgadzam się, że PO i PiS są z tej samej stajni, a mój komentarz odnosi się do tego co napisał jan patmo. Nawet nie potrafisz poprawnie odczytać intencji komentatorów i ulokować w odpowiednim miejscu swego komentarza, a może potrafisz tylko wykonujesz polecania postkomunistycznej hołoty. Polska nie zgasła jak napisał patmo, POlszewikom nie udało się Jej wygasić, teraz zaczyna odżywać i należy o Nią walczyć. Nazwałaś mnie agentem i wtedy przypomniały mi się metody złodziei, którzy krzyczą "łapać złodzieja". Gdyby polski rząd zaczął korzystać z twoich "genialnych" rad, Polska już dawno przestałaby istnieć. Nawróć się albo niech tobie ktoś znajdzie dobrego psychjatrę.

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1520818

"Polska nie zgasła jak napisał patmo, ..."

Myslę, że Patmo tu nawiązuje do Słowackiego:

 

"O Polsko! póki ty duszę anielską

Będziesz więziła w czerepie rubasznym [25];

Póty kat będzie rąbał twoje cielsko,

 

Póty nie będzie twój miecz zemsty strasznym!

95

Upiór, WampirPóty mieć będziesz hienę[26] na sobie —

I grób — i oczy otworzone w grobie.

Zruć[27] do ostatka te płachty ohydne,

Tę — Dejaniry[28] palącą koszulę:

Nieśmiertelność, WizjaA wstań jak wielkie posągi bezwstydne,

100

Naga — w styksowym[29] wykąpana mule!

Nowa — nagością żelazną bezczelna —

Niezawstydzona niczem — nieśmiertelna!

Niech ku północy z cichej się mogiły

Podniesie naród — i ludy przelęknie

105

Że taki wielki posąg — z jednej bryły!

A tak hartowny[30], że w gromach nie pęknie,

Ale z piorunów ma ręce i wieniec —

Gardzący śmiercią wzrok — życia rumieniec.

Niewola, Próżność, Sługa, UpadekPolsko! lecz ciebie błyskotkami łudzą!

110

Pawiem narodów byłaś i papugą;

A teraz jesteś służebnicą cudzą —"

 

 

To też trzeba widzieć jako pieśń walki. Nie ma tu zgody na poniżenie, nie ma opuszczonych rąk. Krytykwanie tu Patmo nie jest słuszne.

 

 

"POlszewikom nie udało się Jej wygasić, teraz zaczyna odżywać i należy o Nią walczyć".

 

Też tak uważam. Jednak nie jest łatwo, bo wróg, przez zdradę, jest już wewnątrz granic - nie da się go odpierać na granicach. Otrzymałem np. taki zniechęcający do walki tekst na styl: "Polska juz wygasła":

"większość Polaków nie chce

- mieszkać w Polsce
- mówić po polsku
- bawić się po polsku
- zarabiać w złotówkach
- chodzić na groby ojców
- spożywać tradycyjne polskie potrawy
- aby cokolwiek przypominało Polskę, jaką pamiętają ich rodzice

- i aby poprzednie pokolenia żyły z emerytur, zamiast natychmiast wymrzeć"

 
Odpowiedziałem:
|"Błąd. To wroga propaganda tak twierdzi. 

Polska żyje. Naród Polski żyje.

To automatyczne nazwanie Polakami tych, co mają obywatelstwo polskie, mimo, że do polskości się faktycznie (w duchu i w czynie) nie przyznają; 

faktycznych niewolników, dla których "ojczyzna to pełna micha i ciepła woda w kranie";

ludzie bez korzeni duchowych i bez tożsamości; 

byty chwilowe, krótkowzroczne, nieodpowiedzialne za nikogo, ani nawet za siebie, niezdolne do trwałych uczuć nawet niezdolne do miłości, do jakichkolwiek ofiar i poświęceń dla dobra wspólnego, niezdolne do tworzenia uczciwych więzi narodowych, rodzinnych, a nawet międzyludzkich; 

osoby patrzące tylko na to by mieć na dziś (tuskowe "tu i teraz"), a jutro "coś się wymyśli";

osoby żyjące w zakłamaniu i samookłamujące się, niezdolne do działań twórczych i konstruktywnych;

pasożyty.Owszem, są tacy, może nawet wielu, ale to tylko część "społeczeństwa Polski" niezintegowana z Narodem Polskim, albo i degeneraci z niego wyobcowani. 

Nie dajmy się zbałamucić. To nie Polacy. 

Nie możemy im pozwolić, żeby się pod Polaków podszywali.Jako Naród dobrze wiemy w swoich otoczeniach, kto jest naprawdę Polakiem. 

Może już czas, aby zacząć takim szumowinom tłumaczyć, że tak naprawdę, to Polakami nie są. 

Wtedy szybko się okaże, że to tylko margines społeczny."

Polacy to nie zdemoralizowani egoiści, szukajacy tylko enklaw osobistego samozadowolenia, na jakich to chciałyby nas przerobić korporacyjno-syjonistyczno-globalistyczne media swoją nachalną propagandą.

 

" Miarce dałem za wpis 24 i to nie po raz pierwszy, pomimo tego, że nie zgadzam się, że PO i PiS są z tej samej stajni..."

 
Dzięki. Nie czas tu na oceny PiS-u. Jasne, że do spraw pochodzą z zupełnie różnych pozycji. "Stajnia" to tutaj możliwe to samo źródło dyrektyw ze strony antypolskich, zakulisowych ciemnych sił.
 
Chodziło mi o to, że korporacyjno-syjonistyczno-globalistyczna CETA jest tak bardzo antypolska, że poparcie dla niej oznacza zdradę Polski nie mniejszego rzędu jak zdrady PO-skie, np dotycząca tuskowej, lewackiej konwencji CAHVIO - tej co wprowadziła gender. 
 
Nie trzeba im tu dorabiać brody, ale na ręce trzeba patrzeć i imieć bardzo ograniczone zaufanie.
Jak się z tego CETA dość szybko nie wycofają to sami się z wcześniejszymi zdrajcami zrównają.
 
 
Pozdrawiam
miarka

 

#1520826

Logiczny, rozumny i spójny, napisany z głębi serca. Każdy Polak powinien go przeczytać ze zrozumieniem. Sprawy zostały postawione  na ostrzu noża... Jeśli CETA czy tym podobne umowy zostaną wprowadzone, wkrótce przestaniemy istnieć. Jak długo naród przetrwa na trującej żywności i z niezliczonymi dozami trujących szczepionek aplikowanych od pierwszych godzin życia, jest pytaniem retorycznym. 

Przypominają się słowa Żydówki, przytoczone w telefonie do Radia Maryja: ,,Was Polaków nie będzie... Wy będziecie zbierać jedzenie po śmietnikach."

https://youtu.be/ecVihfknZXU

Wbrew pozorom, wiele nie potrzeba. Stawki są niskie, zasiłki i emerytury jeszcze niższe. Polacy są narodem, który w bardzo wielkim stopniu cieszy się własnością prywatną swoich mieszkań i domów. Wystarczy jeden sążnisty podatek katastralny zasądzony przez wszechwładne korporacje i większość tych właścicieli będzie przymierała głodem. A odpowiednie paragrafy zawsze się na to znajdą, o ile ich jeszcze nie ma i to Polaków przymieranie głodem i szukanie jedzenia na śmietnikach będzie się odbywało w majestacie prawa. 

Lotna

 

#1520799

wypowiedź Żydówki, która od czasu do czasu dzwoni do RM i tv TRWAM, a która jest nam Polakom życzliwa wyrwałeś z kontekstu, okroiłeś. Przed słowami, które zacytowałeś powiedziała jeszcze kilka innych, które zmieniają całkowicie sens okrojonego cytatu i ty o tym wiesz. Stosujesz metody Urbana i Szechtera.

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1520821

Najpierw wysłuchaj linku, który podałam, a potem mi zarzucaj manipulację. 

Ta żydówka, która zadzwoniła jest mężczyzną i Polakiem. Czytaj i słuchaj ze zrozumieniem. Mówisz, że Verita jest głupiutka? Popatrz w lustro!

Lotna

 

#1520833

...pocałować w d..ę. Miarko oczywiście, że MY, jacy oni, oni to niech idą na Neon24 do swojego matecznika i tam niech rządzą.

My tutaj jesteśmy u siebie czyli w Polsce i tak będzie zawsze.

 

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1520810

"CETA to się może... ...pocałować w d..ę".

Sama CETA to tylko jakieś zapisy i grupa pracowników. Groźni są ci, co się zgadzają na to, żeby ruinowała nam rzeczywistość prawną ekonomiczną, gospodarczą i ekomomićżną Państwa, żeby korporacje prywatne wszystko co stanowi o naszym bycie zawłaszczały, albo niszczyły, żebyśmy już się nie mogli bronić przed ich agresją, żeby odbierały i Państwu i Polakom wolność,i własność, by przestępcy i zdrajcy byli w bezkarności, a nawet przywilejach, byśmy stracili resztki przestrzeni życiowej, zamiast ją odzyskiwać.

Groźna jest tym, że przy tak ustawionych relacjach Państwa i korporacji, państwo przestaje istnieć, bo zostaje sprowadzone do faktycznej roli podrzędnego przedsiębiowstwa, któremu korporacje mogą narzucać wszysko. 

Groźna tym, że Naród tu zostaje zupełnie zmarginalizowany, a następuje jeszcze zmierzch demokracji, kapitalizmu i wolnego rynku - w zamian do głosu dochodzi najgorszy z faszyzmów sprzężony z satanizmem-lucyferianizmem, a pełnię władzy, przy zniewolonych narodach obejmują najgorsze bestie w ludzkiej skórze, dla których ludobójstwo 90% ludzkości zwane depopulacją to dopiero początek nowego Porządku Świata (NWO).

PiS dochodząc do władzy nam tu narobił nadziei. Teraz swoją akceptacją dla CETA wszystko zaprzepaścił i postawił się w jednym rzędzie z dotychczasowymi zdrajcami typu, SLD, PSL, PO, Nowoczesna, które powinny być w tej chwili zdelegalizowane i rozliczone za przeniewierstwa.

Tak więc, albo już się bierzemy za samoobronę, albo nas nie będzie - i to szybciej jak to sobie możemy wyobrazić.

Pozdrawiam

miarka

#1520816

"PiS dochodząc do władzy nam tu narobił nadziei. Teraz swoją akceptacją dla CETA wszystko zaprzepaścił i postawił się w jednym rzędzie z dotychczasowymi zdrajcami typu, SLD, PSL, PO, Nowoczesna,"

Sam wliczyłeś szkody wyrządzone przez poprzednią ekipę a teraz stawiasz PiS w jednym szeregu z tą bandą dlatego, że akceptuje CETA, czy nie uważasz, że przesadziłeś. Nie zauważyłeś co PiS zrobiło do tej pory? Teraz trwa walka, PiS nie walczy z Polakami, czego nie można powiedzieć o "tuskobandzie", PiS walczy z wrogami znajdującymi się poza Polską jak i wewnątrz Polski. Jesteśmy niesamowicie zadłużeni i w takiej sytuacji międzynarodowa mafia banksterów może z Polską zrobić co tylko jej się spodoba, polecam książkę "Wojna o pieniądz". Ta banda potrafi zniszczyć jeżeli tylko zechce nawet bardzo silne państwa,  jak np. Japonia, co pokazali Japończykom kilkanaście lat temu. Autor książki "Wojna o pieniądz"  Song Nongbing ma nawet problemy z wydaniem tej książki po angielsku.

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1520823

Odpisałem przy nieco wcześniejszym komentarzu.

Tak co do zasady to niesłusznie piszesz: "Nie zauważyłeś co PiS zrobiło do tej pory? "

To kwestie moralne, życiowe, nie handel. To nie jest zbudowanie 100 dróg dobrych, a jednej złej. Starczy raz zdradzić na 100 czynów patriotycznych i już się jest zdrajcą a straty mogą być niodwracalne, zaprzepaszczające wszystko. 

 

"Jesteśmy niesamowicie zadłużeni i w takiej sytuacji międzynarodowa mafia banksterów może z Polską zrobić co tylko jej się spodoba"

Nie. Dopiero to by mogła, gdyby CETA weszła w życie. Na razie to mocny rząd może kwestinować każdą z umów i pożyczek. Tu przedawnień przestepstw niema.

Uchwalenie CETA byłoby praktyczną legalizacją tej bandy nie tylko co do jej zbrodniczych łupów, ale i perspektyw dalszych - już z pełną bezczelnością i bezkarnością.

 

A książkę "Wojna o pieniądz" będę czytał - już mam.

 

"Ta banda potrafi zniszczyć jeżeli tylko zechce nawet bardzo silne państwa"

Nie ma takich mocnych, żeby się nie znaleźli od nich mocniejsi...

 
Pozdrawiam
miarka
#1520828

CÓŻ WYMOWA FAKTÓW ROZLICZENIA WINNYCH ZNACZY.

Państwo pozbawione majątku - jest skazane
na klęskę – bezbronne, bezsilne jak dziecko.

Skupowały narodowe srebra huty, kopalnie
banki, koleje, wrogie nam międzynarodowe
pasożytnicze korporacje, pazerni banksterzy
globaliści. Dla realizacji projektu -„nowego
światowego porządku”, dla międzynarodowych
korzyści. Pod hasłem globalistycznych racji.

Aby pozbyć się polskiego narodu i państwa
wyprzedano wspólny majątek. Pozbawiając
naród energii i źródeł zasilania. Jakby ktoś
korzenie mocarnego drzewa - zdradziecko
ranił podcinał w wiekowej tradycji tkwiące.

Sprzedający własność narodu - powszechnie
z imienia i nazwiska znani - pozostali dotąd
nietykalni nic złego im się nie dzieje. Status
świętych krów mają, bezkarności przywileje.

MY NIE RUSZAMY WASZYCH, WY PONIECHAJCIE NASZYCH!

#1520851

nie ma szatana...

 

nie ma szatana

to szatan ci rzecze

a ty mu wierzysz

naiwny człowiecze!

jan patmo

#1520857