Bronić naszych granic

Obrazek użytkownika miarka
Kraj

UE jest nam potrzebna do ułatwiania funkcjonowania naszej gospodarki, a nie do przemiany naszych obyczajów i wartości, nie do przemiany nas w całkiem innych ludzi.

Nasze kobiety są najpiękniejsze i ciałem, i duchem, i nie chcemy wymieszania naszych genów z odmiennym materiałem genetycznym. Chcemy żyć spokojnie i odpowiedzialnie, a w swoim kraju być sobą i u siebie. Hiszpanie przed najazdem Maurów byli narodem rudych. Po paru wiekach okupacji stali się niemal jednolicie czarnowłosi. Mało tego – bardzo często ich oczy mają zupełnie inny wyraz, co reszta twarzy. Oni tam się jakoś odnajdują, nam się do tego nie idzie przyzwyczaić – bo my wciąż w kontaktach między sobą nie mamy większych problemów z odczytywaniem szczerości. A to wielka wartość – i dla przyjaznego współżycia i dla życia duchowego.

Każdy z nas jest piękny swoim pięknem unikalnym, bo Bóg powołuje nas do życia jako byty wyjątkowe. W naszym pięknie odnajdujemy piękno Boga typowe dla nas, sobie tożsame. Prawdziwe piękno to termin ogólniejszy jak dobro. To trzeba uszanować. To ma sens, to ma cel, to ma wartość. To trzeba obronić.

Najpierw obronić bycie sobą w naszej polskiej, a zarazem katolickiej tożsamości, a dopiero bronić się przed zagrożeniem wyrugowania nas z naszego kraju przez napływ cudzoziemców. Zwłaszcza cudzoziemców, co nie chcą się integrować do życia w naszym społeczeństwie  przestrzegając zasad naszego ładu życia publicznego, naszej hierarchii uporządkowania ludzkich wartości, naszej moralności o najwyższych nam znanych standardach, a więc najbardziej ludzkiej, najbardziej prożyciowej, najbardziej przyszłościowej.

W tym sensie to co robi UE chcąc nas zmusić do przyjęcia do siebie ciała obcego, którym są tysiące  obcych kulturowo imigrantów wyraża jej chęć zrobienia nam krzywdy, narzucenia niesprawiedliwości. Chęć nie tylko pogrążenia nas w niekończących się problemach wewnętrznych, a więc i osłabienia naszej czujności w kwestiach większych, groźniejszych jeszcze szykowanych nam przez naszych korporacyjnych najeźdźców i kolonizatorów wywłaszczeń i zniewoleń, ale i w dłuższej perspektywie pozbawienie nas własnego zasilania duchowego – naszego polskiego ducha. A bez tego nie może być ani Narodu Polskiego, ani jego własności i dobra wspólnego – Państwa Polskiego.

I to nie są kwestie odległe czasowo – to się decyduje już, bo to są kroki nieodwracalne. Tu zaniedbań nie da się cofnąć. Tu jest tak jak z cnotą, czy czystością. Raz ostępstwo od zasady i po ptakach. Tu walki nie da się odłożyć na później.

Natomiast życie gospodarcze się da uzdrawiać i później. I tak już żyjemy w stanie materialnej degradacji, nawet ogromnej liczby dzieci nie jesteśmy w stanie wyżywić, a gospodarka już bardziej służy „kolonizatorom” jak nam. Z pewnością stać nas na jeszcze trochę wyrzeczeń, by obronić swoje stanie na twardym gruncie swojej prawdziwej tożsamości i przyszłości naszego bycia sobą i u siebie, już kładąc „pod wolny kraj fundament”.

Dlatego krzyczmy „Nie imigrantom”, „Nie UE”, a nawet „Pieprzyć taką UE” i „Wystąpić z UE”, oraz „Obronić nasze kobiety” i „Bronić naszych granic”.

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (17 głosów)

Komentarze

czesc miarka ;-)

ej Kolego, czyzbys sie szaleju najadl ?

Dotychczas EU ulatwilo nam, ze praktycznie nie posiadamy wlasnego przemyslu...przejeto w sposob dosyc agresywny nasze dobra naturalne, fabryki, zniszczono cale galezie produkcji...

Poza tym zgadzam sie z trescia Twojego artykulu.

pzdr.serd.

Ps. w przyszlosci prosze bez zbednej prowokacji ;-)))

Vote up!
11
Vote down!
0

chris

#1493440

Witaj :-)

To tylko słowa wstępu, nawiązanie do tego, jakie były nasze nadzieje. Nie żadna prowokacja ;-)

Że mocno stoję na ziemi wyrażam dalej:

" I tak już żyjemy w stanie materialnej degradacji, nawet ogromnej liczby dzieci nie jesteśmy w stanie wyżywić, a gospodarka już bardziej służy „kolonizatorom” jak nam".

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
8
Vote down!
0
#1493441

Od poczatku bylem "glosnym" przeciwnikiem wstepowania do eurosojuza ! nigdy nie pokladalem zadnych nadziei w tym zydowsko- lewackim stworze...przeciwnie, przed przystapieniem do tego syfu przestrzegalem przed kladzeniem szyi na szafot ! Jak juz w innym miejscu pisalem mam nadzieje, ze Prezydent Andrzej Duda i po wygranych wyborach PiS wspolnie znajda droge, by uwolnic sie od tego niewygodnego poddanstwa jakim jest nasz udzial w tej europejskiej farsie jaka jest EU. Powinno to byc zadaniem priorytetowym, naturalnie obok prawnego rozwiazania tematu Zbrodni Smolenskiej, jak rowniez pozostalych zagadnien ZDRADY STANU przez cala rzesze polskich politykow, przedsiebiorcow, biurokratow  i wszystkich innych, ktorzy doprowadzili nasz kraj do ruiny.Slowem stoja przed nami zadania na miare powstawania II RP, powinnismy, kazdy ze swojej strony wykazac sie dyscyplina i pomoca w tym kolejnym dziejowym przedsiewzieciu. Musimy bowiem zdac sobie sprawe z tego, ze panstwo nasze musimy zbudowac doslownie od podstaw, a majac na uwadze nasze zdeprawowane przez lata spoleczenstwo bedzie to wyczyn nie lada. Mielismy w naszej historii cale rzesze ludzi pieknych i oddanych Najjasniejszej Rzeczpospolitej, dzisiaj rowniez mozemy byc dumni, ze kraj nas kolejny raz wydal generacje ludzi dusza i rozumem oddanych Rzeczpospolitej i jest ich bez liku. Mamy wspanialych politykow, ludzi nauki, ludzi piora, wspanialych duchownych slowem material genetyczny w zadnym razie nie zaginal. Narod nasz powoli powstaje z kolan i miejmy nadzieje, ze od jesieni zaczniemy raczkowac...Dzieki opacznosc Boskiej Narod nasz w chwili obecnej moze byc prowadzony przez wspaniala elite. Najwazniejszym zadaniem jest odzyskanie wladzy. Nie ma wojewodztwa w Rzeczpospolitej w ktorym bysmy nie mieli swoich swiatlych reprezentantow. Ten kolos na glinianych nogach jakim jest postkomunistyczna III RP walac sie wyrywa ogromna bruzde w polskiej ziemii i to w kazdym wymiarze i sferze zycia spolecznego. Od  nas bedzie zalezalo jaka Polske zbudujemy i na jakich fundamentach. Zyczmy sobie by byly to podstawy wiary chrzescijanskiej. Ona to bowiem uformowala nas przez stulecia i ona pomogla przetrwac najgorsze czasy Rzeczpospolitej. Na niej wyroslo wszystko to, co stanowi o wartosci naszego Narodu. Slowem ona jest nasza tozsamoscia. Bez Boga nie ma Polski !

Niedowiarkow odsylam do Francji czy Hiszpani, krajow ongis silnych, swiatlych bo katolickich.Dzisiaj sa jedynie cieniem swojej chlubnej przeszlosci, a ponadto,  jedynie epicentrum zgorszenia i destrukcji.

serd.pzdr.

Krzysztof

Vote up!
3
Vote down!
0

chris

#1493522

Pełna zgoda.

Już by trzeba się brać za rozpisywanie zadań na role, wyznaczać odpowiedzialnych, zawiązywać formalne organizacje i ruchy obywatelskie skupiające najbardziej ideowych i zdolnych do bezinteresowności poświęceń motywowanym miłością do Ojczyzny przodków, spojonych wspólnotą tożsamości narodowców.

Zaczynać od zera jest najtrudniej, bo chcialoby się wszystko na raz, a to już poraża ogromem.

Dlatego proponuję: Zacznijmy od sprawiedliwości.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
3
Vote down!
0
#1493548

witaj Druhu,

Wiem, ze istnieje dobry podzial na role, a i koordynacja zadziala znakomicie. Najwazniejszym, by najpierw pogonic to wieloletnie dziadostwo..., ktore obecnie nas gnebi i to juz od 44 `. Miarka, to bedzie przedsiewziecie dziejowe. Niestety trzeba bedzie wiele czynic rownoczesnie i rownolegle. Ale powtorze to, co napisalem powyzej. Mamy wspanialych, zdolnych i oddanych Rzeczpospolitej patryjotow, wiec jestem calkiem spokojny.

pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

chris

#1494015

Czujność

 

Choćby w zamiarze nie było prowokacji,

potrzebna jest czujność polskiej nacji!

 

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

jan patmo

#1493473

Nasze kobiety są najpiękniejsze i ciałem, i duchem, i nie chcemy wymieszania naszych genów z odmiennym materiałem genetycznym.

wzorem Arabi Saudyjskiej wprowadzmy Komitet Krzewienia Cnót i Zapobiegania Złu -))))

a moze obowiazkowe pasy ...........y

ale Polki sa najpiekniejsze masz racje !!!!

Vote up!
9
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1493452

i nie tylko granic, musimy bronić siebie samych i naszą młodzież i dzieci przed zgubnym wpływem propagandy liberalnej. Musimy odzyskać media dla Polski i Polakow. Musimy przywrócić Dekalog jako główny probierz dobra i zła. MUSIMY! Inaczej zginiemy!

Vote up!
12
Vote down!
0

Erdol

#1493459

"musimy bronić siebie samych i naszą młodzież i dzieci przed zgubnym wpływem propagandy liberalnej.

Musimy odzyskać media dla Polski i Polakow.

Musimy przywrócić Dekalog jako główny probierz dobra i zła"

 

Swięte słowa. Wzywając do obrony granic miałem na myśli nie tylko geograficzne, ale i gospodarcze i kulturalne, a przede wszystkim moralne.

To są granice najważniejsze - je pierwsze trzeba ustanowić, ich pierwszych bronić.

Bez naszej wspólnej tożsamości moralnej tracimy kręgosłup wspólnotowy, tracimy zdolność do działań wspólnych i wspólnej obrony integralności naszych wspólnot, które są jedynie władnymi do zapewnienia nam zdolności przeżycia w nieprzyjaznym otoczeniu.

 

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
9
Vote down!
0
#1493464

Priotytetem są media i od tego trzeba zacząć.Odzyskajmy je za wszelką cenę. Nawet jak wejdziesz do podrzędnego kiosku to  widać tylko polskojęzycznę prasę .A Polskiej  telewizji to już normalny nieogłupiony człowiek oglądać niepotrafi bez wstrętu. Mimo wszystko niekture rozwiązania I?I?  są godne polecenia.

Vote up!
4
Vote down!
0

Loter

#1493515

"Priotytetem są media i od tego trzeba zacząć".

To prawda. Sam uważam, że zaczynać należy od sprawiedliwości, ale to się łączy. 

Sprawiedliwość to nie tylko równowaga praw i obowiązków, oraz oddawanie każdemu tego, co mu się należy, ale i służba człowiekowi przez nasz wspólnotowy, ludzki i duchowy system wartości. W tym zaś systemia wartością najbliższą jest prawość, w niej zaś świadomość rzeczywisyości. 

Pierwszą zaś rolą mediów nadających na rynek publiczny jest uświadamiać nam, odpowiedzialnym obywatelom, jaka jest prawdziwa natura rzeczywistości w której żyjemy, zwłaszcza szybkozmiennej rzeczywistości politycznej. 

To nasza narodowa przestrzeń medialna, to my tu decydujemy o tym, co będzie na naszym rynku medialnym sprzedawane.

Pisałem niedawno: 

http://niepoprawni.pl/blog/miarka/wlasnosc-mediow-nadajacych-na-rynek-publiczny

Przejęcie władzy mediami nadającymi na rynek publiczny w kwestiach istotnych politycznie dla Narodu z zamiarem wydawania wiążących zaleceń, to dla organizacji obywatelskich tylko formalność. Przejmowanie mediów od strony technicznej, wlasnościowej materialnie to już kwestia nieco poważniejsza, ale dojdziemy i do tego.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
2
Vote down!
0
#1493550

Dołączam film o historii islamu i o tym jak wielkim zagroźeniem jest ten system polityczny dla nas (polskie teksty). To nie jest religia, to jest system podbijania świata.

https://www.youtube.com/watch?v=t_Qpy0mXg8Y

Vote up!
11
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1493466

Wstrząsający ten bezmiar zbrodni, to ścinanie głów pokonanym - zamordować męża, by posiąść jego żonę i ta determinacja nieustannej ekspansji – nacierać, choćby to miało trwać 7 razy po 100 lat.

(31 minuta filmu). Był handel niewolnikami. Z podbitej Hiszpanii kalif zamówil 3000 dziewic – blondynek. Tu trzeba wyjaśnić, że w Hiszpanii nie było wtedy blondynek, bo powszechnym kolorem włosów był rudy.

Ale to nie błąd. Po hiszpańsku jest jedno słowo zarówno na blondynkę, jak i na rudą – rubia. Dopiero w trakcie okupacji zmienił się im kolor włosów na czarny.

Ale dopatrzyłem się i ciekawych analogii i wniosków:

(34 min) – „W tzw. złotym wieku w Bagdadzie panowała filozofia, że zniesione są prawa natury i myślenie przyczynowo skutkowe z dopuszczeniem sprzeczności”.

Już wtedy mieli zadatki samozagłady ich cywilizacji. Co ciekawe, to odbitka naszego modernizmu i poprawności poltycznej. A więc to ma wspólne korzenie.

„Spalili na calym ogromnym podbitym obszarze biblioteki, w tym największą, ponad 1000 letnią w Indiach - bo mogło by tam być coś inaczej jak w koranie”.

U nas też wycofuje się lektury z treścią niepoprawną politycznie.

(38 min) „Islam zły dla muzułmanów i dla nie muzułmanów”.

– Całkiem jak dzisiejszy kolonizatorski korporacjonizm, który dotyka i kraje obce i kraj wyjściowy korporacji prywatnej – on też zostaje zniewalany.

(41 min) Islam to w 91% przemoc, a 9% pokój, a George Bush ogłosił, że jest religią pokoju” – Po co? Kogo chciał ooszukać?

(41 min) – „jest doktryna, żeby produkować dźihad z celem unicestwienia cywilizacji”

(42 min) – „zachodni człowiek zachowuje się jak pobity pies, gdy się do niego zbliżysz”

(43 min) „po 9/11 jest polityczny nacisk na to, by nie być złym na wroga. Są aroganccy, pewni siebie – oczekują poddania się nas. Ma być narracja, że to islam jest ofiarą..., ma być strach przed krytyką islamu...”. A nasze karanie za „mowę nienawiści”? To dokładnie to samo. A karanie tych, co się bronią przed przemocą? Przecież sprawiedliwość mówi, że jest tylko jedem winny – agresor. Że obronić siebie i osoby, za które jest się odpowiedzialnym to obowiązek moralny!

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
4
Vote down!
0
#1493494

Dobrze, że zamieściłeś streszczenie prelekcji, zwracając uwagę na najważniejsze sprawy poruszone przez autora. Być może nie wszyscy mieli czas na wysłuchanie tego, co ten naukowiec ma nam do przekazania. Szkoda, że o tym się nie mówi, przez co ludzie, a zwłaszca chrześcijanie, nie zdają sobie sprawy z zagrożenia.

Pozdrawiam,

Roman

Vote up!
3
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1493508

To co się dzieje na granicy z Węgrami pokazuje do czego są zdolni “emigranci.”Dzis obrzucają policjantów ściągniętych do ochrony granic państwa kamieniami, kawałkami murów, dachówek z ziemi i z dachu pobliskiego budynku, a jutro wysadzą w powietrze dworzec kolejowy, centrum handlowe, stadion sportowy, zgwałcą kobiety niewiernych.

Musimy się bronic przed tymi leniami, którzy mają tylko jeden cel za darmo za darmo mieszkanie, jedzenie, socjal na dzieci i zasiłek dla bezrobotnych dla dorosłych.

Polaku być mądry przed szkodą!

http://www.fakt.pl/polityka/prof-wolniewicz-chce-topic-uchodzcow,artykuly,573259.html

Pozdrawiam :-)

Vote up!
4
Vote down!
0
#1493490

polityczna nie powiodl sie. Integracja gospodarcza to jest to, czego Europa potrzebuje, integracja polityczna na pewno dzisiaj musi zostac odlozona na dlugie lata - co najmniej do momentu wyrownania poziomow zycia w krajach czlonkowskich UE, bo inaczej ci bogaci beda mieli wszystko , a biednym pozostanie "lizanie przez szybke".

Mysle, ze takie stanowiska w UE reprezentuje dzsiaj spora grupa krajow (Wlk, Brytania, Europa Wschodnia) - wiec jest kwestia tego typu, kto pierszy z przywodcow europejskich powie to na forum unijnym.

Vote up!
3
Vote down!
0

mikolaj

#1493499

W polityce bardzo rzadko zdarzają się przypadki, lub eksperymenty. Wszystko jest przemyślane i zaplanowane. Merkel zaprosiła muzułków do siebie i teraz widzi jaki popełniła błąd, ktoś ponad nią, wpuścił ją w "maliny", a ona teraz jest w panice. Przy najeźdźcach (imigrantach) znaleziono broszurki z poradami i mapkami, jak dotrzeć do Niemiec i co się okazało, poradniki zostały wydrukowane przez organizację Sorosa.

Vote up!
4
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1493504

To jedynie marionetka w rekach ludzi globalizacji, ludzi NWO, zreszta sama do nich nalezy ( naturalnie jako pionek )

Jak juz w innym miejscu pisalem, zagadnienie uchodzcow syryjskich, jest trojanskim koniem. Uzyto go do destabilizacji Europy. To ma byc cios smiertelny, dobijanie konajacego ciala jakim jest EU, by na jego gruzach zbudowac nowe. Takie, ktore bedzie calkowicie odpowiadac wyobrazeniom architektow nowego porzadku swiata. Perfidia tego zjawiska jest to, ze pomimo, iz sytuacja jest pozornie dramatyczna tzn. stan EU, to dysponuje ono dobrze dzialajaca sila militarna ( do ewentualnego reagowania na anarchie w krajach, ktore beda chcialy uwolnic sie  od kieratu europejskich technokratow) , jak rowniez wspaniale rozbudowanym aparatem wladzy i to zarowno ustawowawczej jak i wykonawczej. Mam nadzieje, ze na jesieni po korzystnych zmianach natychmiast polaczymy sie z Wegrami, by w konsekwencji pospolzu z Grecja i Hiszpania wyrwac sie ze szponow tego europejskiego potwora. Na wyspiarzy tj. Anglie i Irlandie bym nie liczyl, gdyz sa to kraje, ktore nie posiadaja charakterow oznaczajacych sie solidarnoscia miedzynarodowa. Zjednoczone Krolestwo i ich bliski sasiad, to specyfika w polityce europejskiej. Nie znaczy to w zadnym razie bysmy mieli im to za zle. Ale powinno byc nam swiadome na kogo mozemy liczyc w Europie, a kto jest jedynie mirazem egoizmu i politycznej rafinezji.

pzdr.

Vote up!
5
Vote down!
0

chris

#1493527

Oczywiście od fochów Jarosława Kaczyńskiego, które stroił on w ubiegłym roku wobec Orbana. Nie byłoby może problemu, gdyby to były fochy dla samych fochów, a nie fochy jako wynik nacisków płynących z antypolskich ośrodków decyzyjnych. 

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1493530

no tak Panie Janie, witam serdecznie :-)

dlatego w innym miejscu napisalem, ze niedlugo historia tego naszego narodowego pokera zawola "sprawdzam"... i wowczas zobaczymy, kto gra i w co ?  Na PiS i tym samym Jaroslawie Kaczynskim spoczywa wiekowa decyzja. Zobaczymy jak sie zachowa... Bylo juz kilka podkniec, ktore z kolei odbily sie " wielka czkawka "... mysle tu np. o Jedwabnym... Tak sie sklada, ze obecnie PiS jest jedynym motorem zmian. Pytaniem jest na ile zmiany te beda konkretnie przyczynialy sie do ratunku RP, a nie jakies zabiegi kosmetyczne, czy lizanie dupska jakims zydowskim korporacjom. Na czlowieku tym bedzie niedlugo spoczywal los naszego kraju...Mam nadzieje, ze swoja wielkoscia, czlowieczenstwem, prawoscia doprowadzi do odbudowy naszej panstwowosci. Jezeli tego nie uczyni i wykolei obecny potencjal Narodu ( podobnie jak Bolek Solidarnosc ) to historia nigdy mu tego nie wybaczy. I tu nie chodzi o jakies jarmulki i memory w Palacu, tu idzie o nasze " byc, albo nie byc " ...

pzdr.

Vote up!
5
Vote down!
0

chris

#1493535

Ano zbliża się nieuchronnie ta chwila, kiedy to i druga strona będzie musiała wyłożyć karty na stół. Oby nie był to blef! 

 

Serdecznie pozdrawiam 

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1493538

no tak Jasienku ;-)

zobaczymy czy to jest druga strona, czy tylko lustrzane odbicie...a na dodatek w krzywym zwierciadle...,

teraz  nie bedzie juz miejsca na jakies bajery ciotki Lewandowskiej... nawet jezeli koszerne i to od samego rebe...,

obecnie to albo rybka, albo...akwarium...

serd. pzdr.

Krzysztof

Vote up!
4
Vote down!
0

chris

#1493540