Kaczyński dał sygnał jastrzębiom że łowy na PO rozpoczęte

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

„Pawo i Sprawiedliwość przedstawiło pełny skład przyszłego rządu. Podczas konferencji Beaty Szydło i Jarosława Kaczyńskiego przedstawiono pełną listę ministrów w rządzie Beaty Szydło.

I wiceprezes RM i minister kultury - Prof. Piotr Gliński

Wiceprezes RM, minister rozwoju - Mateusz Morawiecki

Wiceminister ds. rozwoju, minister członek RM - Jerzy Kwieciński

Wiceprezes RM, minister nauki - Jarosław Gowin

Szef kancelarii Prezesa RM – Beata Kempa

Minister w kancelarii prezesa RM, przewodniczący Komitety – Henryk Kowalczyk

Minister w kancelarii – szef Gabinetu Politycznego jednocześnie pełniący funkcję rzecznika – Elżbieta Witek

MON – Antoni Macierewicz

Ministerstwo Sprawiedliwości – Zbigniew Ziobro

Ministerstwo Skarbu – Dawid Jackiewicz

Ministerstwo Środowiska – Jan Szyszko

Ministerstwo Energetyki – Krzysztof Tchórzewski

MEN – Anna Zalewska

Ministerstwo Sportu i Turystyki- Witold Bańka

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej – Elżbieta Rafalska

MSWiA – Mariusz Błaszczak

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju – Krzysztof Jurgiel

MSZ – Witold Waszczykowski

Ministerstwo Cyfryzacji – Anna Streżyńska

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictw – Andrzej Adamczyk

Ministerstwo Zdrowia – Konstanty Radziwiłł

Ministerstwo Gospodarki Morskiej – Marek Gróbarczyk

Ministerstwo Finansów – Paweł Szałamacha

Członek RM, koordynator służb specjalnych– Mariusz Kamiński

Minister w kancelarii Prezesa RM ds. europejskich - Konrad Szymański

Minister w kancelarii Prezesa RM ds. kontaktów z parlamentem – Adam Lipiński ...]]>(źródło)]]>

Ziemkiewicz „Tusk będzie pierwszym premierem w historii Polski, który po zakończeniu kadencji znajdzie się w więzieniu. – Naprawdę Pan tak myśli?

– Będzie co najmniej postawiony przed Trybunałem Stanu, bo jest za co. Jego następca, nawet jeśli to nie będzie Jarosław Kaczyński, po prostu będzie musiał to zrobić, żeby uspokoić ludzi, którzy nagle stracą totalnie poczucie bezpieczeństwa, stracą oszczędności, pracę i nagle się znajdą w sytuacji, o której kiedy dziś słyszą, to zatykają uszy”....(]]>więcej]]>)

Berlin i Wiedeń z respektem czekają na Nowy Polski rząd”...”W niemieckich i austriackich mediach słychać głosy pełne szacunku wobec zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych w Polsce. Tamtejsi komentatorzy zastanawiają się, jaka będzie strategia nowego rządu wobec zachodu, ale przestrzegają przed demonizowaniem partii Jarosława Kaczyńskiego.Niektórzy zwracają uwagę, że Niemcy czeka teraz nowe otwarcie i próby porozumienia się z nowo wybranym polskim rządem. Kai-Olaf Lang z Fundacji Nauka i Polityka zauważa, że PiS nigdy nie przejawiało przesadnej serdeczności wobec Angeli Merkel i jej polityki, z kolei Christian Schmitz, dyrektor warszawskiego biura Fundacji Konrada-Adenauera, prognozuje, że politycy PiS zapewne nie będą w realnych kontaktach tak trudni we współpracy, jakby na to mógł wskazywać obraz wykreowany w mediach w czasie kampanii.”...]]>(źródło)]]>

parę dni temu „Michał Szułdrzyński Kaczyński stawi ana jastrzębie „....”choć ostateczny kształt gabinetu wciąż nie jest skompletowany i do ostatniej chwili może się zmienić, wiele wskazuje, że Jarosław Kaczyński postanowił postawić w kilku sprawach na jastrzębie. W Ministerstwie Obrony ma się znaleźć Antoni Macierewicz „...”– Macierewicz musi wejść do rządu. To PiS i Kaczyński wygrali wybory, a nie Beata Szydło – mówi nam polityk prawicy. – PiS jest coś winne swoim wyborcom.Wiele wskazuje na to, że do rządu wejdzie Zbigniew Ziobro. Na prawicy spekuluje się nawet, że obejmie ten sam resort co dziesięć lat temu – sprawiedliwości. – Nie będę komentował negocjacji personalnych, to byłoby nielojalne – ucina sam Ziobro.”...”W MSZ PiS postawiło na Witolda Waszczykowskiego, który uchodzi za większego jastrzębia niż wymieniany wcześniej w tym kontekście Kazimierz Michał Ujazdowski. Energetyką ma się zająć Piotr Naimski. „...”Ale w PiS popularny jest też drugi pogląd. – Tworząc rząd, PiS nie może się kierować wyłącznie chęcią zyskania sympatii liberalnych mediów. To droga donikąd – słyszymy.O tym, w którą stronę pójdzie partia, zdecyduje Jarosław Kaczyński. Coraz głośniej mówi się w PiS, że traktuje on rząd Szydło jak zderzak, który za kilka miesięcy będzie można wymienić ….]]>(więcej )]]>

"New York Times" pisze o wyraźnym skręcie na prawo, "Wall Street Journal" analizuje wpływ zwycięstwa PiS na przyszłość Unii Europejskiej, a portal Politico zwraca uwagę, że przyszły premier nie będzie najważniejszym politykiem w Warszawie. „...”Nowojorski dziennik podkreśla, że skręcając na prawo Polska dołącza do innych państw naszego regionu, a o skali tego zwrotu świadczy nieobecność lewicy w nowym parlamencie. "Wall Street Journal" zauważa, że przez ostatnich 8 lat Polska była „.”bliskim sojusznikiem Niemiec i popierała dalsze jednoczenie Europy. „...]]>(więcej) ]]>

-------

Mój komentarz

Co tu pisać .Wystarczy popatrzyć na skład rządu Kaczyńskiego ,którego premierem jest Szydło. Rząd jastrzębi , które już się zrywają na łowy. Kleptokracja z Platformy jest już w panice. Wyborcza , lewactwo , kolaboranci zostali przez Kaczyńskiego pozbawieni złudzeń .

Jeśli myśleli ,że oligarchia III RP dogada się z jakimiś spolegliwymi ciepłymi kluskami od Kaczyńskiego i że będzie bezkarna to się to najwyraźniej srodze pomylili.

Tuskowi ,Kopacz, Wyborczej i reżimowym mediom nie udało się dorżnąć watahy PiS. Miejmy nadzieję ,że Kaczyńskiemu i jego jastrzębiom uda się dorżnąć watahę Platformy,bo za cztery lata PiS musi zdobyć sam lub z akceptowanym przez siebie koalicjantem większość konstytucyjna. Aby jednak to zrealizować Platforma musi zostać zniszczona

Z tego powodu pilnie należy odmówić przyjmowania imigrantów. Jest ku temu powód, który Niemcy i Europa powinni zrozumieć ,, bowiem ośrodki dla imigrantów potrzebne będą na więzienia , bo w tych miejsc za chwilę zabraknie. To taki żart oczywiście.

Współpraca,Ziobro, Kamińskiego , Błaszczaka, Waszczykowskiego, Macierewicza i sporo innych to istny bicz  Boży  na lewactwo , kolaborantów i gadzinówki.     

Marek Mojsiewicz

Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka ]]>Marek ]]>]]>Mojsiewicz]]> i  na  ]]>Twitt]]>erze  

Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści ]]>„ Pas Kuipera”]]>

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „

rozdziały 1
]]>„ ]]>]]>Dobre złego początki „ ]]>]]>Na końcu którego będzie o bogini]]>]]>Kali]]>]]>„ ]]>]]>]]>]]>Nie]]>]]>należy]]>]]>nerwosolu pić na oko ]]>]]>„ ]]>]]>O rzeźbie Niosącego]]>]]>Światło ]]>]]>]]>]]>Impreza ]]>]]>]]>]]>Starskiego „ ]]>]]>]]>]]>Tych filmów już się oglądać nie da „ ]]>7.]]> „ ]]>]]>Mutant „ ]]>]]>„ ]]>]]>Anne Vanderbilt „]]> ]]>„ ]]>]]>Fenotyp rozszerzony.lamborghini„]]> 10. ]]>„ ]]>]]>Spisek w służbach specjalnych „11.]]> ]]>Marzenia ]]>]]>ministra o]]>]]>łapówkach „]]> 12. ]]>„ ]]>]]>Niemierz i kontakt z cybernetyką „]]> 

 ]]>13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „]]> 14 ” ]]>Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „]]>

Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . ]]>Facebook „ Klechda Krakowska]]>

Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe

Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 0001

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (16 głosów)

Komentarze

(vud_sum:12) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:1) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:6) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:6) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:6) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:3) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:3) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:6) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:2) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:2) ($vud_dim_threshold:-2)
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [10] => Bloger 1 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1 -2 -2 -4 -6 -9
statusy do css: comment-published

:-)

Vote up!
12
Vote down!
0
#1498130
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1 -2 -2 -4 -6 -9
statusy do css: comment-published

i BARDZO, BARDZO DOBRZE. Mam nadzieje ze wyłapie ich do cna http://hardcorowo.pl/22180_Platforma_Obywatelska_razem.html

Vote up!
1
Vote down!
0
#1498224
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 [8] => Komentator 5 [9] => Komentator 6 [10] => Bloger 1 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
2.2 -2 -4 -6 -8 -11
statusy do css: comment-published

składzie są jastrzębie, bo polowanie musi się rozpocząć. Trzeba postawić tą uwłaszczoną na naszym majatku narodowym i  rozpasaną ferajnę za 8 lat kłamstwa, manipulacji, złodziejstawa i zorganizowania "katastrofy smoleńskiej" oraz działalność seryjnego samobójcy. Pamiętamy i czekamy na prawdę i sprawiedliwość.

Trzeba też koniecznie oczyścić telewizję publiczną ze służalców pełocji i  pachołów dziennikarskich. Nie do zaakceptowania są takie chamskie zagrywki jak dzisiejsza - celowe zakłócanie konferencji prasowej Prezesa PIS i przyszłej Pani Premier.

TVP i jej mendowania zrobiła wszystko, aby wyborcy nie usłyszeli wyjaśnień  dotyczących udziału przedstawiciela władz Polski w Szczycie na Malcie, którego termin został celowo wyznaczony przez kamerdynera Europy - Tusaka na 12 bm., czyli tak aby utrudnić nowym władzom Polskim wysłanie swojego przedstawiciela.

Dość już kłamstwa, chamstwa, deprawacji i manipulacji!

 

 

Vote up!
6
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1498135
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [11] => Bloger 2 [23] => Karany ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
0.25 -2 -1 -2 -3 -4
statusy do css: comment-published

w nowym rzadzie ``Psychopata,Mniej niz zero,Kryminalista``
Juz ``Psychopata`` zrobi porzadek w MONie tak ze trepy moskalskim trepom beda spadaly jak beda leciec ze swoich stolkow na pysk szczegolnie ci co to generalami zostali za tusszowanie zamachu smolenskiego-jak Parulski czy Janicki.
W obecnej sytuacji uzdrowienie wojska jest moim zdaniem najwaznijszym zadaniem dla Macierewicza zeby miec nie tylko wojsko, ktore moze bronic Polski, ale wojsko, ktore bedzie wpelni lojalne rzadowi i Polakom, i moze obronic rzad przed mafijnym ukladem poskomunistycznych sluzb.Tylko wojsko moze chwycic za pysk ewentualne zbuntowane sluzby i organizacje tzw.ochroniarskie, ktore sa silowym narzedziem nowych wlascicieli Polski.
Macierewicz musi wyjasnic afery wojskowe szczegolnie handel bronia,paliwami i mieniem wojskowym -w tych aferach po luszy jest umoczony Komoruski,tego to juz na obecnym procesie Sumlinskiego powinno sie wsadzic zeby nie czmychnol do Izraela.

Ziobrze zycze zeby dokonczyl swoje dzielo i w zlodziejskich kieszeniach pozostawil mniej niz zero,zawze pisalem ze Ziobro byl najlepszym ministrem sprawiedliwosci jaki byl w Polsce od 39 roku.I co mnie cieszy ze potezna fala opluwania jego i podchwycona przez lemingi nie zalamala tego mlodego polityka.To tez dotyczy Kaminskiego ktorego za wszelka cene chca zrobic kryminalista ze ruszyl mafijne bagno i korupcje inie mam tu tylko na mysli Sawickiej ktora powinna siedziec ale afery z Kulczykiem i PObolszewia w tle.
Nalezy wprowadzic ustawe do sadownictwa ze tasmy ktore nawet sa zdobyte bez zgody sa dowodem w sprawie.

Cieszy mnie tez powrot Betay Kempy o to naprawde zaangazowana w sprawy polskie patryjotka.

Tak ze Boze miej w opiece ten rzad i dopomoz im wywietrzyc z Polski ten PObolszewicki swad.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1498144
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [1] => anonymous user ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1 -2 -2 -4 -6 -9
statusy do css: comment-published

Wilku - pelna zgoda, zwlaszcza gdy piszesz o beacie kempie to naprawde kompetetna osoba i tez ciesze sie ze z pozostalymi rozlicza to platfusiane mafijne grono

Zdrowia Ci zycze

Vote up!
6
Vote down!
0
#1498145
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [11] => Bloger 2 [23] => Karany ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
0.25 -2 -1 -2 -3 -4
statusy do css: comment-published

trzech muszkieterow, ktorym przyjdzie sie zmierzyc z calym tym bagdnem WSIowym.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1498182
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [10] => Bloger 1 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1 -2 -2 -4 -6 -9
statusy do css: comment-published

... jest tylko takie małe "ale". Czyimi rękami to wykonać? Sam minister nic nie poradzi, jeśli nie dobierze sobie odpowiednich wykonawców. Jak sobie wszyscy wyobrażacie zaprowadzanie porządków w wojsku, gdzie 90% oficerów to promoskiewscy debile? Demokracja to piękny ustrój, ja jednak wolałbym, aby tę demokrację ktoś chronił poza pieskami z Legionowa, wyszkolonymi przez sowiecką swołocz i tak dobieranymi do służby, aby mieli czerwonych w drzewie genealogicznym? Nie zauważyliście, że tak sie to odbywało przez ostatnie 8 lat, a nawet dłużej, ponieważ PiS w swojej łaskawości uważał, że każdemu należy się szansa na rehabilitację. Tylko niestety nie chciał zauważyć, że nie rzuca się pereł przed wieprze! Za dwa dni sto tysięcy młodych Polaków przejdzie przez stolicę w Marszu Niepodległości. Ci młodzi ludzie kochają swoją ojczyznę i gotowi są do największych dla niej ofiar. A gdzie będą wtedy przywódcy PiS? Sami sobie, kochani, odpowiedzcie na to pytanie.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1498148
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 [8] => Komentator 5 [9] => Komentator 6 [10] => Bloger 1 [11] => Bloger 2 [12] => Bloger 4 [13] => Bloger 5 [15] => Bloger 3 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
2.2 -2 -4 -6 -8 -11
statusy do css: comment-published

                               

 

http://gloria.tv/media/Uc2bAm9xUuK

Vote up!
6
Vote down!
0
#1498140
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 [10] => Bloger 1 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1.8 -2 -4 -6 -8 -11
statusy do css: comment-published

Wspaniala i bogata ktorej, wszyscy beda zazdroscic a my bedziemy dumni z bycia Polakami. Az sie serce raduje. Dzieki Ci Krolu Polski Panie Jezu i Mateczko Jego, Nasza Pani i Krolowo Maryjo.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

Vote up!
2
Vote down!
0

casey

#1498184
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [10] => Bloger 1 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1 -2 -2 -4 -6 -9
statusy do css: comment-published

pierwszy raz od 44 ` Rzeczpospolita ma RZAD, za ktory nie trzeba sie wstydzic. Mam nadzieje, ze podolaja tym wielkim problemom, ktore przed nimi stoja. Czytajac liste skladu naszego Rzadu, az milo patrzec w przyszlosc :-))) W koncu widac swiatelko w tunelu. Widac, ze to postkomunistyczne kurestwo przestanie panoszyc sie po naszym umeczonym kraju. Ze wkoncu nastanie normalnosc...Slowem, ze Rzeczpospolita powstanie z kolan ! Boze ! wrecz lezka w oku sie kroi, gdy czytamy te liste...poprostu lezka szczescia...

pzdr.

Vote up!
2
Vote down!
0

chris

#1498221