Hipokryzja...

Obrazek użytkownika maciej1965
Idee

Wczoraj w Sejmie premier Kopacz wzywała, aby "stanąć po stronie życia". Godne to by było pochwały, gdyby mówiła tak podczas debaty nad propozycją ustawy zakazującej mordowania dzieci nienarodzonych. Niestety, dotyczyło to przyjęcia emigrantów z krajów muzułmańskich. Gdy przyszło do obrony nienarodzonych, pani premier już po stronie życia nie stała. Broniła "kompromisu aborcyjnego" w imię którego co roku giną setki, jeśli nie tysiące dzieci. Co gorsze, w stosunku do emigrantów pani premier użyła słów stosowanych powszechnie przez obrońców życia pod kątem ratowania dzieci nienarodzonych. Jeśli stoi po stronie życia, powinna być w tym konsekwentna.

Tak więc życie i zdrowie imigrantów z państw islamskich są dla pani premier bezcenne, z czym mogę się nawet zgodzić - co jednak nie znaczy, że chcę ich mieć za sąsiadów w Europie. Na pewno należy postarać się, żeby byli bezpieczni w swoich krajach. Jednocześnie według niej, polskie dzieci mogą być nadal zabijane przed urodzeniem, jeśli przypadkowo udało im się trafić do grupy wyjętych spod prawa (poczęte w wyniku przestępstwa, zagrożone chorobą). Tyle, że uchodźcy raczej się nie zasymilują, a te dzieci były by polskimi obywatelami, wychowanymi w duchu kultury europejskiej.

Gratuluję pani premier konsekwencji. Taka zmiana poglądów w ciągu tego samego dnia...

 

Patrz:

Emocjonalny apel Ewy Kopacz. "Stańmy po stronie życia"

Ewa Kopacz: Nikt nie zmusza matki do aborcji. Sama podejmuje decyzję

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

Pani premiera kłamie tak intensywnie,że już tego samego dnia nie pamięta o czym bełkotała. a ponieważ PO-sitwa nie ma żadnych poglądów to i łatwo jej takie wolty wyczyniać...

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1493029

"Nienarodzone dzieci muszą dalej radzić sobie same..."

 

No aż mnie ciarki przeszły...

 

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1493031

tego akurat Kopacz wprost nie powiedziała. Cytaty z niej ująłem na rysunku w cudzysłowy.

Ale wobec jej wypowiedzi, w tym kłamliwej, sugerującej jakoby Kościół akceptował kompromis aborcyjny ("szeroki kompromis", który został zawarty w 1993 roku i w którym uczestniczył m.in. Kościół katolicki.), sekowanie tych, którzy chcą bronić prawa do życia i przypisywanie im wręcz zamiarów zniewolenia innych (Tyle lat walczyliśmy o wolność decyzji i nagle dzisiaj ktoś próbuje powiedzieć, że tej wolności nie ma, teraz będziecie dokładnie myśleli i robili to, co wam każemy. Boję się czasów, w których ktoś będzie za mnie decydował - powiedziała Kopacz.) jest sugerowaniem, iż dzieci nie mają obrońców po stronie państwa.

Vote up!
3
Vote down!
0

M-)

#1493032

Tak przy okazji...

Kopacz - "i nagle dzisiaj ktoś próbuje powiedzieć, że tej wolności nie ma, teraz będziecie dokładnie myśleli i robili to, co wam każemy."

 

Jak to się ładnie wpisuje w retorykę Schulza na którą ona oczywiście bezrezerwowo się zgadza.

A Schulz powiedział:

"Potrzebujemy ducha europejskiej wspólnoty. I w razie konieczności, to musi być siłą narzucone. Nie może być tak – i ja należę do tych ludzi, którzy tak mówią – jesteśmy w XXI wieku, jesteśmy w XXI wieku globalizacji - aby globalne problemy rozwiązywać nacjonalizmem. W pewnym momencie trzeba walczyć i trzeba powiedzieć: w razie konieczności, także walką przeciwko innym, postawimy na swoim."

(za wpolityce.pl)

 

Mój komentarz obrazkowy:

 

Inna wersja za chwilę w grafikach.

Pozdrawiam.

 

Vote up!
2
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1493043

p. Kopacz tak kopala na miejscu tragedii pod Smolenskiem ze odkopala klamstwo ktore szrzyla nawet na forum sejmowym  i prawie by jej sie udalo te klamstwo zamienic w prawde jak by nie przyslowie ktore mowi ""ze prawda jak oliwa zawsze na wierzch wyplywa"",

Mimo to p. Kopacz  nadal klamie oraz  roznosi klamstwo na inne forum , forum kobiet na ktorym sie stawila zaraz po wystopieniu w sejmie  gdzie klamala na temat wielkiej awantury w sejmie o  uchodzcach  a same glosowanie  na temat aborcji potwierdzilo jej dwulicowosc i hipokryzje .

Co innego mowi , mysli i robi , klamstwo to normalnosc dla niej , jatrzenie oraz judzenie i zaczepki oraz podteksty pod adresem PiSu to ""chleb powszedni"" dla niej

 

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1493033

zydolibertynski rzad antyludzki, antypolski, antykoscielny i wreszcie antyBozy chce na zgotowac pieklo na ziemi. Wmawianie Polakom tych wierutnych klamstw na sile - na wydre, nie jest niczym innym jak dyktatem, zamordyzmem. To musi otworzyc oczy wszystkim naszym rodakom, nie tylko tym biednym, zwyklym ludziom,ale i tym ktorzy w tych czasach "dorobili sie jakiegos majatku w tych czasach. Bo ci co Pozwolili im krecic pocichu jakies lody i dojsc do jakichs pieniedzy i majatkow pewnego dnia przyjda po to. Powiedza ze to nalezy do nich bo dzieki nim to macie. Dlatego uzywajcie rozumu i badzcie roztropni z kim i w co gracie.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1493071