Wszystkim członkom grupy "niepoprawni"pl...

Obrazek użytkownika Lu-Bicz
Blog

20.12.2018

"Bóg się rodzi, moc truchleje..."

Już w pierwszych słowach znanej pieśni  modlitewnej - kolędy - zawarte jest sedno zbliżającego się liturgicznego czasu Bożego Narodzenia....

   Wszystkim członkom naszej grupy, Waszym bliskim, moderatorom niepoprawnych.pl życzę przeżycia tego wspaniałego czasu w pogłębionej relacji z Mesjaszem, w radości rodzinnej, zdrowiu i spokoju. Zawsze - w polskiej tradycji.

   Niech nowy - już 2019 - rok przysporzy Wam złotego deszczu łask Bożych w dobrym zdrowiu i realizacji zamierzonych i realnych planów życiowych.

    Szczęść Wam Boże, naszej Ojczyźnie i Narodowi. Niech szatan nienawiści totalnych i naszych unijnych wrogów odejdzie w przepaść.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

I na wzajem

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1577313

Czy jest możliwy  "złoty deszcz łask Bożych" spływający na naród, który zabija własne dzieci?

  Czy nie należałoby  raczej życzyć  wewnętrznego niepokoju i wyrzutów sumienia...bo tędy prowadzi droga do nawrócenia i przemiany serca?

 Gdy dzieje się wokół nas zło, - tzw. święty spokój lub miła atmosfera nie są moralnymi ideałami.

Verita

#1577324

Człowiek jest słabszą istotą od Boga. Bez łask Bożych każdy ginie...To nie naród zabija własne dzieci, lecz konkretni ludzie realizujący diabelską pokusę śmierci niewinnych... Bez łączności z Bogiem wewnętrzne niepokoje będą narastały a sumienie będzie służyć samooczyszczaniu się z win...Czy ludzkiej odnowie przeszkadzają świąteczne wyhamowanie, wyciszenie się by pogłębić relację z Mesjaszem?  W agresywnej fałszywej tolerancji, wszechobecnej modzie na hipokryzję, relatywizowanie dobra i zła współczesnego świata?

  "Bez  Boga ani od proga" -  przypomina prawda wielu pokoleń Polaków.

Lu-Bicz

#1577340