Nieco polskiej statystyki imigracyjnej

Obrazek użytkownika Lu-Bicz
Blog

25.09.2015

Trwa afro-azjatycka inwazja emigrantów na Europę i końca jej nie widać. Także przyszłych skutków, również materialnych.

   Decyzyjne wpływy Brukselskiej Tuskwy na obecny rząd w Polsce i wiernopoddańcza podległość Niemcom PO/PSL z Kopaczową na czele spowodowały załatwienie nam dodatkowo wielu tysięcy obcych. Warto więc przypomnieć kilka ubiegłorocznych statystyk odnośnie kosztów obozowych  w naszym kraju.W ubiegłym roku w 11 ośrodkach przebywało 3473 uchodźców. Ich utrzymanie w obozach / jaka piękna nazwa! / kosztowało nas 57,8 mln PLN. Tak więc miesięcznie koszty jednego obozowego imigranta wyniosły 1387 PLN. W tym samym czasie zasiłek dla uprawnionego bezrobotnego Polaka wynosił nieco ponad 800 PLN, podobnie jak niska renta chorobowa z ZUS / brutto/.

   W ramach utrzymania z naszej kieszeni uchodźca czy imigrant / ponoć to różnica / miał zapewnione m.in zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę medyczną, środki higieny osobistej, oświatę dla dzieci, kieszonkowe w wysokości 50 PLN miesięcznie. Warto też pamiętać, że status uchodźcy w Polsce może być bezterminowy o czym nasi bezrobotni czy renciści nie mogą nawet marzyć!

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

ten się w piekle poniewiera", POlszewicki rząd odebrał pieniądze, już przyznane polskim repatriantom, a przekazał je dla muzułmańskich "gości" (ponad milion z.). Najgorsze przekleństwa cisną się same na usta, dziwię się, że są jeszcze ludzie, którzy głosują na tą bandę i nie rozumieją tego, że tak postępując szkodzą sobie i przyszłym pokoleniom Polaków.

Vote up!
2
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1494415

To jasne... Kiedy wszyscy zechcemy zrozumieć tą oczywistość?

Vote up!
1
Vote down!
0

Lu-Bicz

#1494843

co bredził o "nieuprawnionym uprzywilejowywaniu" Polaków z Mariupola.

Bezsilny (na razie!) gniew, wściekłość, obrzydzenie.

Jak może jeszcze ktokolwiek popierać tę bandę?!

Vote up!
2
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1494848