Nareszcie się doliczyli!

Obrazek użytkownika Lotna
Kraj

Po długim tygodniu wytężonej pracy, wysokiej jak Giewont górze niekonstytucyjnych przekrętów i oszustw na skalę niespotykaną nie tylko w Polsce, ale podejrzewam, na całym świecie, Państwowa Komisa Wyborcza doliczyła się głosów i ogłosiła wyniki wyborów samorządowych roku 2014.

Jak pisze polskojęzyczny Onet,

„W wyborach do sejmików wojewódzkich, gdzie do obsadzenia było 555 mandatów, zwyciężyła Platforma Obywatelska. Jednak największe poparcie procentowe uzyskało Prawo i Sprawiedliwość. Rządząca partia (PO) uzyskała 179 mandatów. Drugie jest Prawo i Sprawiedliwość (169 mandatów); dalej PSL (159 mandatów), SLD (28 mandatów), Mniejszość Niemiecka (7 mandatów), Ruch Autonomii Śląska (4 mandaty), Komitet Ryszarda Grobelnego (2 mandaty), Lepsze Lubuskie (2 mandaty), Bezpartyjni Samorządowcy (4 mandaty), Bezpartyjni Pomorze Zachodnie (1 mandat).

Jeśli chodzi o procentowe wyniki wyborów do sejmików, sytuacja wygląda nieco inaczej. Prawo i Sprawiedliwość uzyskało 23,68 proc., PO: 25,36 proc., PSL: 23,68 proc., a SLD 8,78 proc.. (...)

Podczas głosowania obywatele wybrali prawie 47 tys. radnych gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich, a także prawie 2,5 tys. wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.”

Jednym słowem, koryto zostało obsadzone na nastąpne cztery lata.

 Ażeby nie było wątpliwości co do zasadności wyników wyborczych, jak podaje tenże polskojęzyczny Onet,

„Wspólne stanowisko w sprawie wyborów samorządowych zajęli prezesi Sądu Najwyższego, Trybunału Konstytucyjnego, Naczelnego Sądu Administracyjnego (jako wskazujący kandydatów na członków Państwowej Komisji Wyborczej) i Krajowej Rady Sądownictwa (organu stojącego na straży niezawisłości sędziowskiej). Ocenili, że nie ma zagrożenia dla uczciwości przebiegu wyborów, w tym rzetelnego policzenia każdego oddanego głosu, a "tworzenie atmosfery histerii służy anarchizowaniu państwa".

Prezesi zaapelowali też do wszystkich środowisk o "odpowiedzialność oraz pozwolenie organom wyborczym, w tym PKW, na spokojne dokończenie pracy". Wyrazili ponadto "głębokie zaniepokojenie atmosferą wytworzoną wokół członków PKW".”

Po takim dictum, w obliczu niezliczonych w skali kraju, niebotycznych, bezczelnych i jawnych oszustw wyboczych,  mam bardzo duże wątpliwości, a raczej nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że Sąd Najwyższy, Trybunał Konstytucyjny, Naczelny Sąd Administracyjny i Krajowa Rada Sądownictwa kierowane przez wyżej wymienionych prezesów, nie są sądami niezawisłymi, a należą do tej samej okrągłostołowej sitwy, która od ponad 20 lat doprowadza naszą Ojczyznę do ruiny, upodlenia i upadku. Wstyd i po trzykroć hańba!

 W tej sytuacji Polsce i Polakom nie pozostaje inna opcja, niż wymówienie posłuszeństwa obywatelskiego i powszechny bojkot tych wyborów, które są równie nielegalne jak władza, która je ustanowiła, zatwierdziła i uświęciła. Nikt, kto został wybrany w tych wyborach nie ma prawa obejmować stanowiska, na które rzekomo został wybrany.

Akceptacja tych oszukańczych wyborów jest jednoznaczna z akceptacją i zezwoleniem na dalsze okradanie Polaków i na dalsze rozmontowywanie Polski. Nadeszła pora, aby obalić ten system i tym razem, nie może mieć miejsca fałszywe miłosierdzie: WSZYSCY WON!

 Ci ludzie, ta klika rządząca w różnych koalicyjnych wariacjach i wygibasach od czasów Okrągłego Stołu, wyrządziła Polsce więcej szkód niż II wojna światowa, zrujnowała i rozkradła cały polski majątek z trudem wypracowany za czasów okupacji sowieckiej. Przyszedł czas, aby Polacy wzięli władzę w swoje ręce, nie oglądając się na następnych Bolków przeskakujących płoty, dających się zamykać do więzień i kreujących się na ikony narodowe.

W urzędach powinni zasiąść ludzie znani nam od czasów szkoły podstawowej, albo, starszym Polakom –  od maleńkości, o kryształowych życiorysach i powiązaniach rodzinnych, a nie partyjniacy mianowani przez swoich kolesi do startowania w wyborach. Każdy z nas zna uczciwych ludzi i to właśnie oni powini rządzić Polską z racji mandatu wyborczego.

Przypominam, że nieposłuszeństwo obywatelskie nie jest jednoznaczne z zamieszkami, bijatykami, paleniem opon, wywracaniem samochodów i odpaleniem petard, bo rząd wrogi Polakom tylko czeka na taką okazję, aby wprowadzić obce „bratnie” siły do walki przeciwko Polsce buntującej się przeciwko totalitaryzmowi, czyli tzw. „demokracji”-  która jest niczym innym jak zachodnią formą bolszewizmu. Obywateli wykonujących swój obywatelski i patriotyczny obowiązek sprzeciwu nielegalnym poczynaniom rządu, który z racji swoich czynów niezgodnych z prawem sam traci swoją prawomocność, według dzisiejszej nomenklatury, nazywa się „faszystami” albo „terrorystami wewnętrznymi”, a jakiekolwiek zamieszki na ulicach dałyby pretekst do wprowadzenia do Polski obcych wojsk i/lub zaprowadzenia kolejnego stanu wyjątkowego w całym kraju. W Polsce Majdanu nie będzie. Uważajmy na prowokatorów i sami nie dajmy się sprowokować.

Chwila obecna jest ostatnią szansą dla Polski, aby w wyniku tego niebywałego skandalu wyborczego odebrać władzę rządom tej bandy złodziei, która nabija swoje konta bankowe i konta bankowe swoich dzieci, pociotków i kolesi kosztem biedy,osobistych i rodzinnych nieszczęść i tragedii Polaków, a nade wszystko, kosztem istnienia państwa polskiego i naszej wspólnoty narodowej.

Polski rząd jest nielegalnym rządem przestępców i jako taki powinien być traktowany. Jeśli Polacy zaakceptują następne nielegalne wyniki wyborów samorządowych, urągającychsprawiedliwości, prawu konstytucyjnemu i zdrowemu rozsądkowi, to po następnych czterech latach, z państwa polskiego nawet ta, już przysłowiowa,„kamieni kupa" nie pozostanie. 


 

]]>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wybory-samorzadowe-2014-podano-oficjalne-wyniki/5x4vr]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (15 głosów)

Komentarze

Całkowita zgoda, pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-1

Obserwator

#1452499

Ten rzad jet nielegalny od 45 roku az do dzis !!!

I co im zrobicie - wciaz maja gwarancje kacapskich a teraz i nawet niuemieckic bagnetow na nieprzerwalne rzadzenie.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1452552

Rząd PRL-bis. Zorganizowana grupa przestępcza o charakterze zbrojnym

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1452525

Tak to cwaniaro siedząc na dupie w bezpiecznym pokoju za granicą namawiasz, nas Polaków w kraju do obywatelskiego nieposłuszeństwa.

A jednocześnie obrabiasz dupy niepoprawnym na innym portalu, którzy własnie o taki protest walczą.

Nie podoba ci sie kundlizm? A sama nad sobą się zastanów.

Vote up!
3
Vote down!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1452543

Proponujesz nieposłuszeństwo obywatekskie, czyli co konkretnie ?

Vote up!
3
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1452553

Sposobów jest wiele i różnorakich. Przede wszystkim Polacy muszą się jednoczyć i organizować w najbliższym środowisku, nie oglądając się na umocowane autorytety. Jestem przekonanan, że niemal w każdym środowisku istnieją prawnicy, nauczyciele, ludzie którzy znają prawo i prawo konstytucyjne i którzy dokładnie wiedzą, jak państwo powinno być urządzone i jak powinien działać system wyborczy, a jak nie jest . Powinni to nagłaśniać uczyć, informować. Łatwiej jest się zorganizować w małych środowiskach niż w wielkich miastach. Nękać wybranych reprezentantów telefonami, wizytami, petycjami, aby i oni zdawali sobie sprawę, że to nie przelewjki i że społeczne niezadowolenie osięgnęło punkt, w którym także ich stołki są zagrożone. Poza tym marsze, pikiety, petycje, protesty, a wyłącznie w sytacji ostatecznej - okupowanie urzędów. Najważniejsza jednak jest świadomość wszystkich obywateli, którym zależy na zmianie. poza tym, wbrew słowom prezesów tych najwyższych instancji sądowych, zapewne tu ówdzie znajdą się nieprzekupni sędziowie i prokuratorzy, którzy przyjęliby wnioski o zaskarżenie wyników tych nielegalnych wborów.  Nie wierzę, żeby wszyscy urzędnicy byli przekupieni, z policją włącznie, ale protesty muszą osiągnąć masę krytyczną, aby mieć powszechne poparcie. Nie mówię, że miałby to być proces szybki, prosty i łatwy i zapewne nie będzie, ale co nagle to po diable. Państwo jest w stanie rozkładu i coraz więcej ludzi ma świadomość, że w obecnym stanie nie będzie mogło długo istnieć. Polacy muszą sobie uświadomić, że Polska należy do nich,a nie do grupki urzędników, którzy sprawują władzę i że jest ich odpowiedzialnością walka o własną niepodległość i o lepsze jutro, że ta mafia nie odda władzy dobrowolnie i że sami muszą swoje sprawy wziąć we własne ręce.

Jeśli chodzi o nieposłuszeństwo obywatelskie, jak np. okupowanie urzędów, czy odmowa jakichś czynności nakazanych przez urzędy - doprawdy trudno mi coś na ten temat mówić, bo nie znam polskiego prawa konstytucyjnego, nie wiem, jak wiele praw zapewnia konstytucja obywatelom, czy w ogóle istnieje w polskiej konstytucji system pozwalający obywatelom na legalny sprzeciw w wypadku, gdy władza przestaje im służyć i zamienia się w tyranię, a także jakie prawa mają w wypadku zatrzymania przez policję, co mogą zrobić i powiedzieć, a czego nie powinni. Tutaj jest potrzebna pomoc prawnika albo kogoś, kto dokładnie zna konstytucję.

Tu jest przykład jednej petycji:

http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/115487,uniewaznienie-wyborow-samorzadowych

Vote up!
3
Vote down!
-1

Lotna

 

#1452572

Obserwując bezczelne, aroganckie poczynania władzy w Polsce,  redykalizuję swoje do tej pory w miare łagodne  poglądy.

Nie wierzę już w wygranie Polski drogą małych kroczków. Oni te nasze kroczki rozpracowują i natychmiast neutralizują. Ich masowa propaganda ma większą siłe przbicia , niż nasze nauczanie i pozytywistyczna praca.

 

NIE MAMY WIELE DO STRACENIA. MAMY TYLKO DO ZYSKANIA. A DROGA DO ZWYCIĘSTWA WIEDZIE PRZEZ SPONTANICZNE,  ALE DOBRZE ORGANIZOWANE, MASOWE PROTESTY. 

JEDYNE CZEGO TA ZAKŁAMANA BANDA SIĘ BOI, TO DEMONSTRACJE, PROTESTY, PIKIETY I OKUPACJA BUDYNKÓW.

Pozdrawiam

TzW

Vote up!
3
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1452577

"żarty się skończyły".

Tutaj jest ilustracja tego, o czym mówię. Zasadnicze pytanie: "dlaczego szefowie trybunałów wydają oświadczenie stwierdzające, że nie ma powodów, aby przypuszczać nieuczciwości, podczas gdy nie mają dostępu do danych, a proces się nie skończył?" Ano dlatego, że ta władza sądownicza też należy do mafii.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Lotna

 

#1452581

Pytanie, czy wyniki liczenia są zgodne z rzeczywistością. Bo mały Jaś na palcach też może policzyć, że 2+2=5. Jak wszystko da się policzyć, to wszystko...

Vote up!
4
Vote down!
0

M-)

#1452573

Jednym z powodów zwycięstwa PSL moze być to, że obecnie mamy rok 2014, a zaczną rządzić w roku 2015, fo tego dodajemy kadencję, czyli 4 lata i mamy rok 2019, a rok później kończą się fundusze strukturalne i nie będzie mozna czegoś ukręcić.

http://www.fundusze.uj.edu.pl/fundusze/fundusze-strukturalne-2014-2020

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1452582