Maszerujmy razem 11 listopada!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj
 

Już za dwa dni Marsz Niepodległości. To nasze, Polaków święto, w którym będziemy  wyrażać radość z odzyskania przez nasze państwo niepodległości po 123 latach zniewolenia i wymazania przez zaborców Polski z mapy świata.

 

Naszym zbiorowym uczestnictwem w tym marszu pokażmy też obecnym, antypolskim włodarzom III RP, że jesteśmy dalej suwerenem we własnym kraju a patriotyzm w dalszym ciągu jest naszą cechą narodową.

 

Polska przecież potrzebuje nas wszystkich. Polska jest przecież dla nas wszystkich. I dla tych również, z którymi można się pięknie różnić... kochając wszakże zawsze Ojczyznę.

 

Kochani Polacy!

 

Bądźmy w tym dniu razem.  Bądźmy w tym dniu wolni duchem i ciałem a naszym bezagresyjnym patriotyzmem starajmy się też przekonać do Polski tych młodych Polaków, których tak bezwzględnie do swoich celów wykorzystują lewacy i polskie środowiska spod znaku pięcioramiennej, czerwonej, niebieskiej czy żółtej gwiazdy...

 

Niech ten biało-czerwony marsz - podobnie jak w latach ubiegłych - da nam znów nadzieję i wiarę w zwycięstwo. Nam wszystkim, zatomizowanym i rozproszonym po całej Polsce a nawet poza jej granicami. Niech ta wspólnota wolnych Polaków, wspólnota gorących i prawdziwie polskich serc potwierdzi, że Polska jeszcze jest, jeszcze nie zginęła, kiedy my żyjemy...

 

Pamiętacie? Ja też… Te warszawskie kondukty żałobne podczas powrotu na Polską Ziemię Pary Prezydenckiej… Płakaliśmy, oglądaliśmy Naszą Polskę... Byliśmy wzruszeni i wzmocnieni.. Jakże wielu wtedy nas było, polskich Patriotów.  Uwierzyliśmy wtedy ponownie w naszego narodowego ducha. Zobaczyliśmy, że tożsamość polska nie została zabita. Ona wtedy odrodziła się w Nas... i stała się taka sama jaka była i w naszych Dziadkach, i Ojcach, którzy oddali swe życie, którzy walczyli o to, żebyśmy teraz mogli być dumnymi Polakami i żyć we własnym kraju…

 

Jakże często w środowiskach patriotycznych czuliśmy i czujemy się osamotnieni, mamy poczucie bezsilności, marazmu, rezygnacji i zniechęcenia. Po 10 kwietnia 2010 roku i podczas ostatnich Marszów Niepodległości pokazaliśmy, że jesteśmy silni... siłą tych tłumów stojących wzdłuż trasy konduktu żałobnego, siłą tych tłumów zapełniających ulice Warszawy. Udowodniliśmy naszą siłę.. siłą tych łez spływających na policzkach jakże wielu, też młodych ludzi, siłą naszych serc połączonych miłością do Ojczyzny. Byliśmy silni... siłą tych wszystkich słów wypowiedzianych i siłą krzyku milczenia…  Pokażmy w tym roku, że jesteśmy coraz bliżsi zwycięstwa naszej, tej jedynej Polski!   Bądźmy dumni z naszej polskości!

 

Kochani Polacy i Ci, co czują się Polakami!

 

Jest nas wielu! Wszyscy kochamy nasz kraj...  ten Bałtyk i góry, śląskie kopalnie, mazurskie jeziora, lasy i puszcze, śpiew ptaków i łany zbóż, miasta i wsie, i te krowy pasące się na łąkach, i bociany przynoszące wiosnę… Kochamy naszą Polskę, która istnieje od przeszło tysiąca lat i której żadnemu wrogowi nie udało się jej zniszczyć.

 

Po 123 latach zaborów odzyskaliśmy naszą Niepodległość i od razu zatrzymaliśmy najazd marksistowskich hord komunistycznych Sowietów. Uratowaliśmy świat przed barbarzyństwem klasowych, komunistycznych morderców spod znaku sierpa i młota. Skutecznie dawaliśmy odpór rasowym, niemieckim, nazistowskim zbrodniarzom, by zostać pokonanymi dopiero wtedy, gdy pomogli im okupanci sowieccy… W czasie okupacji tylko w Polsce istniało zorganizowane Państwo Podziemne i cały czas trwała walka zbrojna zakończona Powstaniem Warszawskim... Przeżyliśmy komunizm, wobec którego przez całe lata stawialiśmy czynny opór. To w Polsce zrodził się ruch Solidarności a nasz Papież pokazał światu jacy naprawdę jesteśmy… przede wszystkim piękni duchem i miłością oraz tolerancją wobec innych.

 

 Jakże często walczyliśmy „za naszą i waszą wolność” i jakże często nie usłyszeliśmy nigdy słów wdzięczności a bywało, że stawaliśmy się obiektem wrogości i nieracjonalnej niechęci. Gdy Żydzi tułali się – przeganiani wszędzie – po całej Europie… właśnie w Polsce zyskali schronienie dane im przez Kazimierza Wielkiego… W czasie II Wojny światowej walczyliśmy na wszystkich frontach… by zostać zdradzeni w Jałcie. Zapoczątkowaliśmy upadek komunizmu we wszystkich krajach a dziś świętuje się na świecie tylko „obalenie Muru Berlińskiego”…

 

Ale przecież nam niepotrzebna jest żadna wdzięczność! Po prostu tacy jesteśmy… Ludzcy, dobrzy, tolerancyjni, po chrześcijańsku miłujący siebie i innych oraz… kochający po prostu swój kraj, swoją Ojczyznę, chronicznie nie znoszący zniewolenia a gloryfikujący prawdziwą Wolność!

 

Szanujemy inne narody i ich kraje. Szanujemy ich narodowe święta. Amerykanie mają swój „4 lipca”, Rosjanie czczą uwolnienie od Polaków Kremla, Żydzi mają swoją „Chanukę”, Francuzi, Niemcy i inne kraje świętują u siebie tak, jak sami tego pragną.

 

My chcemy, u siebie w Polsce świętować nasz polski Dzień Niepodległości. Nasi przodkowie walczyli za biało-czerwoną Polskę!

 

Kochani Polacy, Wszyscy!

 

Pokażmy naszą jedność jeszcze raz uczestnicząc w Marszu Niepodległości i innych uroczystościach we wszystkich zakątkach naszej, pięknej Polski. Niech zapłoną ogniska, załopocą flagi a w Stolicy z naszych gardeł niech płynie śpiew, rozbrzmiewa polskość!

 

Jest nas miliony… Niech te tłumy dumnych z polskości i naszego narodu ludzi jeszcze raz pozwoli nam uwierzyć, że WYGRAMY NASZĄ POLSKĘ. Niech te flagi w naszych oknach, msze za Ojczyznę, marsze i spotkania (nie tylko w Warszawie) będą zaczątkiem odbudowy Najjaśniejszej Rzeczypospolitej. Jesteśmy tego warci! Wykrzesajmy szczególnie teraz jeszcze raz tego nieugiętego ducha naszej niezłomności i uwierzmy, że śmierć naszych przodków, nasza historia, tradycja, wiara, honor są niezniszczalnym fundamentem trwania naszej Ojczyzny!

 

Zjednoczmy się we wspólnej walce o naszą polskość. Niech będzie to walka w duchu pokoju i duchu wartości najwyższych: BÓG, HONOR I OJCZYZNA! Jeżeli zaś wśród polskich patriotów są nasi rodacy nie wierzący w Boga, to niech w to miejsce wstawią społecznie prawe zasady etyczno-moralne zawarte w Dekalogu…

 

 Innym zaś, dla których Polska to nadal dziki kraj a polskość to nadal nienormalność i tym różnej maści hipokrytom próbującym nas nadal wewnętrznie skłócić... po prostu podziękujmy za "fatygę" i ich ignorujmy... Jakże mali Oni są wobec Naszej polskiej wielkości i naszej wspólnej historii oraz tradycji...Jakże mali Oni są wobec polskiego ducha...

 

Tym "małym" i "wściekłym", "miałkim" i Nam nieprzychylnym powtarzam jeszcze raz: Nigdy Polaków nie złamiecie! Nigdy nie zrozumiecie naszego Ducha i Naszego Patriotyzmu! On Was przerasta!

 

Odzyskajmy Polskę! Jeszcze nie zginęła, kiedy My Żyjemy!

 

]]>]]>

 

 

A po Marszu starajmy się nie tracić dalej naszej Polski. Bądźmy razem, organizujmy się i zacznijmy działać budując od podstaw Naszą Ojczyznę, Ojczyznę marzeń naszych ojców i dziadków, Ojczyznę marzeń nas samych.

 

Za tydzień przecież mamy też wybory samorządowe. Głosujmy więc tłumnie w duchu tej polskości, która wprost wybucha w czasie Marszów Niepodległości. Nie pozwólmy aby po raz kolejny wybory wygrali ci, którzy z naszą polskością nie mają nic wspólnego i tak naprawdę niszczą nasz kraj.

 

Pozdrawiam

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (31 głosów)

Komentarze

Ten piękny Apel powinien być zamieszczony na czołówce portalu.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
13
Vote down!
-4

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1449673

Może "załapie się" - poczekamy jak wróci Mała Mi

Vote up!
15
Vote down!
-2
#1449675

Ma się ten "żydowski" nos,

czyli mówisz i masz

Vote up!
12
Vote down!
-2
#1449693

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1449708

Dziękuję za miłe słowa. Zawsze to podnosi na duchu :))

Pozdrawiam równie serdecznie

Vote up!
10
Vote down!
-1

krzysztofjaw

#1449689

Szkoda tylko, że środowisko Sakiewiczów i innych Wildsteinów próbuje rozbić marsz, próbując dzielić go na różne opcje i organizując swoje marsze w różnych miejscach i pod różnymi datami. Co ma na celu to zaprzańskie działanie?

Vote up!
12
Vote down!
-10
#1449679

Bezwzględnie w tym dniu winniśmy być razem jako Polacy. Faktycznie środowisko GP próbuje coś na własną rękę i też nie wiem dlaczego. Może to zazdrość z sukcesu Marszu Niepodległości oraganizowanego przecież nie przez nich. A może jednak coś więcej. Trzeba bacznie obserwować i pozostać w duchu zawsze polskim i czuć i myśleć po polsku. 

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
18
Vote down!
-2

krzysztofjaw

#1449690

Czego można spodziewać się po naczelnym tej gazety, który nazwał Grzegorza Brauna prowokatorem a Radio Maryja sowiecką agenturą. Wygląda na to, że to środowisko nie służy polskim interesom w stu procentach.

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-4

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1449753

Poza tym może to spór o spuścizę R. Dmowskiego i ich niechęć do międzywojennej naszej myśli narodowej?

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
10
Vote down!
-2

krzysztofjaw

#1449697

W przypadku tzw.sporu o "rozbijanie' jedności w sprawie marszu Niepodległości zdania są podzielone, i słusznie

wiec stawianie pod powyższymi komentarzami  minusów jest co najmniej niewłaściwe.

bez wzgledu kto je pisze

Vote up!
14
Vote down!
-2
#1449702

że wizerunkowo będzie tracił uczestnicząc w marszu warszawskim. Tymczasem powinien to być marsz wszystkich środowisk patriotycznych, a jest  przypisany głównie do narodowców (poniekąd słusznie bo to oni go zainicjowali)

P.S komu mogą się nie podobać komantarze na ten temat? - to czysty absurd i zwyczaje z Onetu!

Vote up!
4
Vote down!
-1

hobo

#1449876

Tu nie chodzi o żaden spór i czyjąkolwiek spuściznę. Tu nadal chodzi tylko i wyłącznie o wdrażanie zasady divide et impera. Dla mnie osobiście sprawa jawi się, aż nadto oczywistą.

Jedną z naszych bolączek jest to, że nie potrafimy się skonsolidować, tak jak niegdyś i mam tu tym razem na myśli środowisko zwolenników sanacji oraz endecji. O ile dzisiejsi narodowcy są propagatorami idei Dmowskiego to jednak nie potrafią oni dostrzec pozytywnych znamion sanacji. Nie mam bynajmniej zamiaru wszczynać tu dyskusji na temat zalet oraz wad endeków i piłsudczyków, a jedynie chcę wskazać, że niechęć narodowców do piłsudczyków bierze się stąd, iż z Piłsudskim utożsamia sie środowisko Sakiewiczów i Wildsteinów, co w tym przypadku jest świętokradztwem. Oni mają z ideami sanacyjnej Polski tyle wspólnego, co słynny długopis Wałęsy z wizerunkiem papieża z samym papieżem. Jest to identyczna sytuacja. Moim marzeniem jest, aby i narodowcy i piłsudczycy, podczas któregoś z marszów, razem poszli oddać cześć pod pomniki Dmowskiego i Piłsudskiego, bo nikt nie zaprzeczy, że obaj zrobili dla Polski wiele. Palacy powinni się odnaleźć w dzisiejszej rzeczywistości i nie patrząc na historyczne animozje, obrać wspólny kierunek, który ułatwi odzyskanie nam niepodległego państwa. Każda opcja polityczna po 1918 roku, miała swoje dobre i złe cechy i nie wykluczam z tych opcji systemu totalitarnego, zafundowanego nam po wojnie, z którego przede wszystkim powinniśmy zaczerpnąć ducha wiary w Boga, bo nikt mi nie powie, że Kościół w Polsce dzisiaj jest w lepszej kondycji, niźli za czasów głębokiej komuny w naszym kraju i nie mówię tu o kondycji purpuratów.

Już dzisiaj widać, ze zarówno władza, jak i tzw. "opozycja" boją się ruchów narodowych i wszystkiego, co nosi znamiona polskości. Należy iść za ciosem i dołożyć wszelkich starań, ażeby społeczeństwo skonsolidować na tyle, aby pozbawić okrągłostołowy układ władzy. To jest priorytet, który nie wszyscy jednak potrafią dostrzec.

 

Pozdrawiam!

Vote up!
10
Vote down!
-6
#1449705

Rozumowanie służb: Wałęsa bez plakieti - fe, z plakietką - nastojaszczij katolik, to samo z długopisem, choć był wyjątkowo ohydny, odpustowy i z kutasikiem, to wrył nam się w pamięć.

Vote up!
8
Vote down!
-7
#1449711

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Bo miał sie nam wbić w pamięć. To był element ówczesnej propagandy, propagandy ze wszech miar ohydnej, bo grającej na uczuciach wyższych.

Podobnie sprawa się ma z propagandą "strefy wolnego słowa". Cała konfraternia z tej właśnie sfery ma wyłączność na Polskę i patriotyzm, a także na przydział niepodległości dla Polaków. Jednym słowem - kto nie skacze, ten z kagiebistą Putinem, a wprzypadku Marszu Niepodległości, to, kto nie skacze, ten pożyteczny idiota.

Żeby ich szlag jasny trafił z ich "patriotyzmem" razem!

Vote up!
7
Vote down!
-9
#1449712

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tadman został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Minusy dodają Ci wigoru. :))

 

Trochę odpowiedziałem na portalu, którego nazwyniewolnopodżadnympozoremwymieniaćbyJzLnierozgniewaći zmusicdominusowaniabo on taksamzsiebienigdyachnigdynieminusuje.

Vote up!
4
Vote down!
-8
#1449717

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Czytałem Tadmanie, ale uważam, że takie komentarze są potrzebne właśnie tutaj, a nie tam. Niepoprawne komentarze wymagają niepoprawnych szpalt :D

 

Vote up!
7
Vote down!
-9
#1449718

* - copyright by Jinks

Wracam wstecz
Polityka Gapola była przez włodarzy, nie myślę tu o Sakiewiczu (nie wiedzieć czemu ciśnie mi się Sahevych), prowadzona systematycznie, że wspomnę niezbyt chronologicznie: kluby, Jacka Kwiecińskiego, usunięcie Łysiaka i ks. Zaleskiego Isakowicza, młodych wilczków i GPC, Ściosa, Ewę Stankiewicz z jej filmami i namiotem, a nade wszystko dyskontowanie Smoleńska i ukoronowanie jej w postaci TV Republika.
Punktem zwrotnym polityki włodarzy był Marsz Niepodległości w 2012 roku, kiedy czoło pochodu zostało odcięte i zatrzymane. Telefony komórkowe zostały wyłączone w centrum Warszawy na około 20 minut (pisała o tym eska), a ludzi ostrzelano gumowymi kulami. 
Należało tylko obejrzeć liczne filmiki na YT, jak poseł PiSu Artur Górski dosłownie ścigał komendanta policji zawiadującego akcją, odważnie mieszał się w tłum uzbrojonych i prowokatorów, domagając się numerów służbowych i nazwiska dowodzącego.

http://www.youtube.com/watch?v=h71NBPwRZ-4

O tym filmie pamiętałem, natomiast szukając teraz natrafiłem na filmik, na którym poseł Wipler proponuje przeformowanie oddziałów policji i umożliwienie zorganizowania dróg rozejścia się ludności i zakończenie marszu.
http://www.youtube.com/watch?v=6TX8RG82f68
Wtedy trwały gorączkowe rozmowy i został zawarty deal. Skąd takie przypuszczenia?
Gdzieś wyżej - poza marszem - ustalono, że PiS nie będzie brał udziału w marszu wraz z Narodowcami i tak się stało.
Dowodem na to, że doły nie były jeszcze wtedy poinformowane świadczy sposób szefowania przez Artura Górskiego komisji sejmowej, która miała za zadanie wyjaśnić wszystkie zajścia i słuszność działania policji. Podczas przesłuchania policji ten sam odważny poseł był wyraźnie nieprzygotowany do przesłuchiwania, plątał się, powtarzał pewne nieistotne fragmenty, w końcu pozwolił się zdominować policji, która mówiła to co chciała. Wygląda, że odwaga i to na sejmowej sali opuściła posła na wyraźne życzenie. Poseł odpuścił okazję do pokazania się przyszłym wyborcom jako poseł nieustraszony, dociekliwy i niepopuszczający nawet policji.
Później okazało się, że PiS odżegnuje się od wspólnego dla wszystkich obchodzenia Święta Niepodległości w Warszawie i wynosi się do Krakowa. Ciekawe w tym jest, że te obchody w Krakowie odbywają się w spokoju, przy stosunkowo niewielkim zaangażowaniu sił policji. PiS mydli tym nam oczy, że jest patriotyczny i z ludem, bo przecież nikomu nie broni przyjazdu do Krakowa.

Innym dowodem na zawarcie dealu jest grudniowy pochód w 2012 roku w Warszawie organizowany przez kluby Gapola, jak i PiS. Organizatorzy wystąpili o zgodę i ją dostali, jak również zgodę na wprowadzenie swoich służb porządkowych i wycofanie się policji. Ewenementem jest, że siły porządkowe skądś wiedziały iż nie będzie rozrób, bo zezwolono na rozpoczęcie marszu grubo po zapadnięciu mroku. Autokary jadące z całej Polski do stolicy tym razem nie były zatrzymywane.
W tym roku patriotyczny PiS promuje kolejny Marsz Niepodległości w Krakowie, a hołotę i narodowców niech policja tłucze w Warszawie.
To nic innego, jak kolejna próba skanalizowania nastrojów społecznych i wskazanie nam jedynie słusznej drogi. Nie rozumiejących tego oczekują oddziały wyposażone w gaz pieprzowy, armatki wodne i uzbrojeni po zęby policjanci, w tym w broń gładkolufową.

Uważnie oglądającym, zwłaszcza pierwszy film, może rzuci się w oczy fakt, że prowokatorzy w kominiarka w większości mają na sobie kurtki tego samego kroju, różniące się kolorem lub rodzajem materiału. Zapewne zaopatrywali się w tym samym sklepie survivalowym.
Vote up!
11
Vote down!
-4
#1449749

Wyraziłem swoje zdanie na temat "alternatywnych" marszy a  problemy z krążeniem krwi póki co mnie omijają

Vote up!
6
Vote down!
0
#1449750

Dzięki za ten komentarz, z treścią którego w 100% się utożsamiam.

 

PS Widzę, że posła odnalazłeś jednak :) 

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1449762

w Krakowie dla "Konsula i Senatora".Plan scenariusza   jest   znakomicie   przygotowany.Nie  będzie ze strachu haseł na plakatach, gdyż zachodnie media będą obecne a włodarze w  Polsce  już  "zadbali" o spektakl dła światowach mediów."My mamy demokrację."Przecież my na demo 11.11. wyrażamy zgodę , gdyż kochamy "niewolników" płacowych a  ich dzieci mogą  się   leczyć  w EU zachodniej.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1449788

Autor powinien i to umieścić w swoim wpisie i byłby komplet

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=WRDlYffba1A

Vote up!
12
Vote down!
-3
#1449681

Faktycznie byłby komplet :))

Więc: Niech Polska zawsze Polską będzie!!!

Pozdrawiam z Polski

Vote up!
12
Vote down!
-1

krzysztofjaw

#1449698

Jak zauważysz, moja rada nie znalazła jednolitego uznania.te (dwie czerwone oceny) to od pań, które  nie chcą

aby Polska była Polską

no co na to poradzimy , jedynie można się za te panie pomodlić o zdrowie bo o .....

a na dodatek żądające by je nazywać "patriotkami"  - Apostolki "inaczej'

pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1449795

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Marek Lipski (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

serwerów  nie   ma   szans   na  wolność w Polsce, dla mieszkańców Polski.

Armia Patriotów brzmi znakomicie ale i tak nie będzie transparentów jak Precz z Biedą w Polsce, Rece precz od dzieci w Polsce.STOP zabieraniu dzieci od mniej zamożnych,STOP grużlicy w Polsce, Leki bez opłat dla polskich dzieci w Polsce. W marszu 2013 RN czy inni wraz z POPISEM zapomnieli o żądaniach.

To jest wstrętne poniżanie Narodu polskiego z którego władze kpią , a Marsz to jest dla  nich, za murem w Warszawie, gigantycznym  ALIBI   dla pseudo  demokracji  (rasizm) w Polsce jak i wspaniałym  teatrem publicznym.

 

Tak długo jak nie będzie takich żądań uważam  że MARSZ jest dla POPISU i RN ,kontrolowanych przez  agentów,kpiną z tej wielkiej rocznicy.Pomijam realną datę.

 

Dla autora ,wyrazy wielkiego ,szczerego szacunku.

Vote up!
5
Vote down!
-9
#1449683

Przestańcie pindolić, Kolego! Marsz nie jest dla żadnych POPISÓW i innego żydokomuszego tałatajstwa, a dla Polaków, dla Polaków i jeszcze raz dla Polaków. Jest on wyrazem chęci odzyskania niepodległości w rocznicę wydarzeń, kiedy udało się nam ową odzyskać, choć na krótko niestety. Naród Polski jest poniżany kazdego dnia, na milion różnych sposobów, a ten Marsz ma skonsolidować społeczeństwo do tego, aby w końcu zastopować proces wynarodowienia. Hasła, które tu przytaczasz, to i owszem, ale przy każdej innej okazji. Nie należy obnizać rangi Marszu Niepodległości i warto zwrócić uwagę, że zapoczątkowane przez środowiska stricte polskie marsze, przynoszą pożądany skutek. Widać, że zarówno władza, jak i koncesjonowana opozycja, boją się Polaków i polskości. Jedni wystawią swoje siły w postaci współczesnego ZOMO, a ci drudzy spierdalaja do Krakowa, aby tam puszczać swoje kosmopolityczne pierdy. Ty tego nie widzisz?

Przestańcie też pieprzyć o mitycznych serwerach. Ludzie są tak otumanieni, że żadne serwerowe szwindle nie są potrzebne. Obejrzyj sobie, proszę, ponizszy film i zwróć łaskawie uwagę, gdzie finalnie trafiaja głosy? Czyż nie do jakiejs jamy? A kto tam qrwa siedzi? Świstaki?

O idioci nieszczęśni!!!

 

Vote up!
14
Vote down!
-9
#1449688

..jak tak wygląda liczenie głosów, to ja pierd*lę całe wybory...dno i 10 metrów mułu !!! Oni się jawnie z nas śmieją, bo jedynie słuszne wyniki sa koptowane do sondaży, a te faktyczne trafiają do Świstaków...żesz ich qrwa mać...!!!

Vote up!
10
Vote down!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1449714

Jeżeli więc twierdzę, że kolejne wybory wygra PO, to czy jestem ruskim agentem? :D  Stawiam dukaty przeciw orzechom, że PiS przegra. Zresztą przy takim systemie wyborczym, każdy przegra oprócz tych, co wygrać mają. 

Pojawia się tu pytanie, czy przypadkiem Polacy nie zasługują na miano idiotów, a żeby było bardziej po polsku, to czy MY nie zasługujemy na miano idiotów? Moim zdaniem aprobata dla takich idiotyzmów jednoznacznie nas określa. No i do czego są potrzebne jakieś ruskie serwery? Tak jak mówisz, oni się śmieję nam w nos.

Pozdrawiam!

Vote up!
10
Vote down!
-8
#1449715

już to mówiłem, pilnujcie serwerów, tam jest klucz.

Całe te akcje z mężami zaufania to dla dobrego wrażenia, do mnie to nie przemawiają.

Bez kontroli serwerowni nie wierzę w żadne zapewnienia sztabowców Prezesa o dopilnowaniu wszystkiego.

Zapowiada się na kolejne zwycięstwo tuż za PO.

Pozdrawiam.

 

Vote up!
9
Vote down!
-2

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1449727

propagandowego  mam  już  dawno  za sobą. Widzę, że kolega serdecznie protestuje.Bardzo dobrze.Potwarzam.

Marsz   jest  dla   mieszkańców Polski ,  którzy   wg    komentującego   nie  mają    prawa do krytycznych plakatów i konstruktywnych  haseł....na   transparentach?

 

Bez wolności słowa i  konkretnych protestów   demo na 11.11. jest skromną kopią   22 lipca,szanowny Panie.

 

Pan   może   tworzyć sobie prywatnie , wspaniałe legendy o  ...cytuję Pana słowa."POPISÓW i innego żydokomuszego tałatajstwa"  Ma   Pan   do tego prawo. Szacunek.  Na serio.Wiem  i  domyślam się że ma Pan za sobą uczelnię medyczną w specjalizacji   genetyka. Gratuluję.  Proszę  o więcej jak Pan potrafi. Władza się nie boi  Marszu ,gdyż  szanowny Panie ,ta władza w Polsce   ma czołgi ,  a    nie kwiaty czy flagi.  Władza   w Polsce  boi się  krwi   na   ulicach   czy   też    polskiego    Majdanu    lub   broni biologicznej.Władza w  Polsce  ma w 4 literach   młode pokolenie wilków  jak i   ten Marsz w Warszawie ,bez krytycznych plakatów.

Ruch  Narodowy   jak i    pseudo prawica w  Polsce  boi się przedstawiać fakty.  Mam DVD z Marszów.

 

Czego brakuje?Konkretnych  haseł na plakatach , a w przemówieniach  nie ma ani słowa o Biedzie w Polsce,

o szkorbucie, o AIDS(tysiące zakażonych),,o wzroście   samobójstw   w   Polsce,nie    ma    ani  slowa szanowny Panie Patrioto,  o   polowaniach   w    Polsce    na    dzieci polskie.

Czy Pan uważa że łapanki na polskie dzieci w Polsce  mają   być   przemilczane,nawet 11.11.?

Marsz    jest   dla   Polaków  czy  dla   WŁADZY?

Pan wybaczy  ałe   Pan   się zwrócił osobiście do mnie , a    że znamy się z przeszłości ,odpowiedziałem.

Powtarzam.

Czy 11.11. mają   być przemilczane ,hitlerowskie i   rasistowskie   metody w Polsce, czyli łapanki i polowania na dzieci w Polsce?

Vote up!
5
Vote down!
0
#1449799

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jinks nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Zastanawiam się, czy czytałeś mój komentarz, Kolego?

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1449802

Dziękuję za wyrazy szacunku i dobre słowo...

Niemniej muszę trochę nie zgodzić się z Panem w sprawie roli Marszu Niepodległości. On ma za zadanie jednoczyć Polaków i obudzić ich ze snu tej 25-letniej niby wolności. Przy Okrągłym Stole zostaliśmy zdradzeni i oszukani a ten układ trwa do dzisiaj. Jedynie oderwanie się od teuj zdrady pozwoli Polakom na prawdziwą wolność.

Owszem, potrzebne są Marsze w obronie godności Polaków i antyrządowe, ale chyba 11 listopada to akurat nie ta data i nie te cele.

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
14
Vote down!
-1

krzysztofjaw

#1449701

prześcieradło wraz z farbami.Ja  rozumiem, szanownego Pana i Pana opinię.Doskonale rozumiem.Święto  Niepodległości, to  dzień Wolności, również  słowa, której   nie    ma  niestety  w   mediach w Polsce 2014.Jestem przeciwnikiem rewolucji.  Odezwa    Słowaków    jest   Panu   znana? Czy   będzie 11.11.2014 przeczytana?Nie.Jak można być szczęśliwym w tym DNIU,11.11.  przy   700.000   bezdomnych   w   Polsce i  gdy setki tysięcy dzieci w Polsce ,żyją  w  skrajnej  biedzie?

Marsz bez  konkretnych   protestów ,  nawet   na   plakatach"  traci  swój ceł i   charakter.Popieram ale będę rozczarowany następnym DVD z MARSZU.Ten Dzień jest smutny,gdyż  sytuacja w Polsce,  jest dramatyczna.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za Apel.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1449805

Będę wraz z córką, bo jestem patriotą, kocham Ojczyznę i moje miejsce w tym dniu to Warszawa!
Klub GP z Rudy Śląskiej pomaszeruje w dumnym Marszu.
Kochani, do zobaczenia!
Zaczynamy o 13.00 Mszą Św. w kościele św.Barbary.

Vote up!
15
Vote down!
0

Kriss66

#1449706

... miło będzie was  powitać i  gościć w moim mieście.

pozdrawiam ludzi Śląska,

......................

Marek

Vote up!
11
Vote down!
-2
#1449710

Polski Śląsk jest zawsze tam gdzie bije serce Ojczyzny!
Pozdrawiam.
Szczęść Boże!

Vote up!
2
Vote down!
0

Kriss66

#1450030

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1449716

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1449725

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1449738

 

 

 

Starcie pod Tatrami! Na drodze do Morskiego Oka krewcy górale pobili się z ekologami. Obrońcy praw zwierząt, próbowali zatrzymać zaprzęgi wiozące turystów. Szybko jednak w ruch poszły pięści. Bójkę zakończyła dopiero interwencja policji. Ranna została jedna osoba.

Zaczęło się niewinną dyskusja i pikietą w obronie praw zwierząt, a skończyło się zwykłą draką. Ekolodzy, którzy domagają się zastąpienia tradycyjnych zaprzęgów konnych wózkami elektrycznymi, szybko wyrzucili z rąk transparenty i zaczęli się rzucać wprost pod kopyta koni, by zatrzymać zaprzęgi. To rozsierdziło górali, którzy swoimi wasągami omal nie rozjechali kilku protestujących.

fakt.pl

 

Vote up!
10
Vote down!
-1
#1449740

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1449720

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Antys został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Trochę wcześniej „aferka” Radka PO Zdradka, która aż dostąpiła godności głosowania w Sejmie. Teraz te pajace z Pisu. To na kilometr cuchnie ustawką. Jak nie wiadomo o co chodzi …to chodzi… o frekwencję.
Polska jest na skraju. Tu niżej.

http://www.remappingdebate.org/map-data-tool/voter-turnout-different-oecd-countries

Jeżeli Im chodzi tylko o to żeby ludzie „łazili” głosować to należy ich bojkotować. Bojkotować Wybory. Bojkotować Bandę 5.

Vote up!
4
Vote down!
-9
#1449734

Ja też nie ujestem zwolennikiem PiS-u a raczej republikaninem lub jeszcze mocniej monarchistą. Nie rozumiem wielu posunięć J. Kaczyńskiego i jego partii. Być może jej zadaniem jest skanalizowanie prawej strony Polaków tak, aby dalej trwał układ okrągłostołowy? Może i tak jest, jeżeli sobie przypomnimy jak oddali władzę w roku 2007. Pytanie jest zasadnicze... Czy dzisiaj jest inna alternatywa wobec PO, PSL, TR, SLD? Może trzeba dać szansę jeszcze raz Kaczyńskiemu a później budować nową Polskę bacznie patrząc mu na ręce? Przez 25 lat polskie społeczeństwo skutecznie zatomizowano i spauperyzowano oraz socjotechnicznie zmanipulowano. Należy budzić się oddolnie a Ruch Narodowy i tak kiedyś zwycięży jak ostatnio we Francji. 

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
-1

krzysztofjaw

#1449768

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1449807

 „Niepodległość” została hen za nami ... czy została przed nami ukryta - w „dziuplach” hien „samorządowych” urzędniczo tUczonych na przejadanych zasobach komunalnych i na urzędniczo rozkradanym dorobku produkcyjnym polskich rzemieślników , którzy wyszli na frajerów ...

W polityczno medialnej  zagaduj zgadule: „ Bierzcie Sprawy w Swoje Ręce” ...

- PO 25 latach „Wolności Gospodarczej” słowa się stają ciałem politycznym ...

 - PO 25 latach samoRzadowi funkcjonariusze  z polityczna  śmiałością  zaczęli brać w swoje łapy, nie swój majątek = dorobek 25 lat ciężkiej harówki tubylczych  rzemieślników płacących krwawicą na utrzymywanie państwa –urzędniczej nienormalności - haracz nadmiernych podatków...

 na utrzymywanie państwa -urzędniczej nienormalności... -

Widocznie administratorzy agencji zasobów komunalnych ( nie wymienionych) urzędników. za alert wzięli OSTATNIĄ OBIETNICĘ ( STRATegiczny blef ?) - aktualnie byłego Premiera :

„ Wezmę na siebie pełną – jednoosobową odpowiedzialność za politykę w państwie ”...

OKAZało się , że okazali urzędnicy, z niecierpliwością oczekujący na własne uwłaszczenie się na politycznie komunalizowanej własności prywatnej - polskich rzemieślników i innych twórców, gospodarczych podstaw - polskiej państwowości ...

od 1989 tworzących „ z niczego” z głowy nowe miejsca pracy, również dla „urzędników państwowych” ...

Dokonali nikczemnego= administracyjnego zamachu na indywidualna obietnicę Pana Premiera D.Tuska, w związku z tym pozostali sami ...  POlitycznie podebrani wykiwani i zdekonspirowani,  wobec  przezornie zastosowania premierowej „obietnicy” :

z jednoosobowym braniem politycznej odpowiedzialności za politykę w państwie ...

PObytu Obywateli podatników, okradanych indywidualnie przez , urzędnicze agencje złodziejstwa anty gospodarczego.

Wewnętrzni złodzieje niepodległości gospodarczej , ujawnili się NATURALNIE jako ZŁODZIEJE „inteligencji” stosowanej urzędniczo, do „samoRządowego” okraDania okupowania i pacyfikowania - niezbędnej tubylczej niepodległości gospodarczej...

Tubylcom Polski - z wiarą w sam Rząd - wypada czekać na międzynarodowy OSĄD : „naszej” wewnętrznej nienormalności administracyjnej = złodziejstwa urzędniczego...

mimochodem z improwizacją - na odchodne premierowo zdeMaskowanego - z POmocą mocy unijnych mocoDawców: naszej niepodległości gospodarczej...

Pozdrawiam + 5.

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1449736

i perspektyw każdego narodu  w Europie. Oni   w EU  zachodniej i  to od lewicy do prawicy  chronią  interesów danego kraju a Europa wschodnia ma tanio produkować.Przecież w Polsce i  Europie wschodniej jest ..."demokracja".hahhaa.

Ludzie   w   Polsce   to   rozumieją ale ONI w Warszawie  mają czołgi,wladzę i POPISOWI  wraz  z koalicją nie pozwolą na zmiany  w  składzie  teatru   politycznego  w Polsce.Pozostają   oficjalne protesty z określonymi żądaniami lub wybranie partii  w Polsce,  która   ma   taki   sam    program polityczny  jak partie socjaldemokratyczne w EU zachodniej.Pod warunkiem że wybory w Polsce   będą   kontrolowane ,  a   to   jest  wykluczone.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1449771

W ciągu ostatniego tygodnia w Łodzi, we Wrocławiu, na Podkarpaciu i Mazowszu policjanci przeszukali mieszkania członków ugrupowań narodowych, kibiców oraz niezrzeszonych w żadnych organizacjach, którzy planują udział w Marszu Niepodległości. – Policja w Polsce jest bezkarna, do dziś nie wytłumaczyła się z brutalnego zachowania funkcjonariusza, który dwa lata temu 11 listopada brutalnie pobił jednego z uczestników marszu
– We wtorek 4 listopada br. o godzinie 6 w moim mieszkaniu odwiedziło mnie trzech funkcjonariuszy CBŚ, którzy na podstawie postanowienia Prokuratury Okręgowej w Warszawie przeszukali mieszkanie oraz zajęli komputer – relacjonował jedną z takich akcji Andrzej Bojarski z ruchu Narodowa Ostrołęka. W sieci umieścił postanowienie Prokuratury Okręgowej w Warszawie, dotyczące wydania przez niego rzeczy. Według dokumentu zarekwirowane rzeczy mają „propagować ustrój faszystowski i nawoływać do nienawiści na tle narodowościowym”.

http://niezalezna.pl/61263-ataki-na-uczestnikow-marszu-niepodleglosci-akcja-policji-w-calym-kraju

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1449861

 

Zdjęcia należy zamieścić w Święto Niepodległości 11 listopada w mediach społecznościowych, np. na Facebooku czy Twitterze z hashtagiem #MyPolska. Biało-czerwone barwy wymalowane na twarzy, flaga w ręku, miejsce związane z polskością – to tylko kilka propozycji zdjęcia, które przedstawia Ministerstwo.

Pomysł akcji powstał w Ambasadzie RP w Londynie. Celem zabawy #MyPolska jest budowanie nowoczesnego patriotyzmu, radości i dumy z uzyskanej w 1918 roku niepodległości i odzyskanej przed 25 laty wolności. W założeniu akcji, 11 listopada powinien być dniem jedności narodowej i wspólnego świętowania.

http://goniec.com/wiadomosci/polska/17631-akcja-msz-selfie-na-11-listopada

 

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1449953

Bardzo mi się podoba awatar "Sybilli".

Dwie róże na zielonym tle..

Biała i czerwona.

CUDO !

 

 

 

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
-2

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1449954

W Wawiue bedzie kilkadziesiat tys ludzi -zostawiam stolyce mieszkancom.

Bede z cala rodzina u siebie w rodzinnym miescie. Wywiesze flage, pojde na msze a potem w pochodzie. To bedzie nasz lokalny 'Marsz Niepodleglosci'. Troche to smutne, ze wszyscy spinaja sie na Warszawe calkowicie zapominajac o swoich stronach. Sakiewicz dobrze zrobil odcinajac sie niejako od Narodowcow, ale to moje skromne zdanie. Pozdrawiam uczestnikow i pamietajcie: nie dac sie sprowokowac !!!

Vote up!
3
Vote down!
0
#1450014