Koronawirus w służbie totalsów

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

 

Nigdy nie przypuszczałem, że totalna opozycja posunie się do wykorzystywania koronawirusa w kampanii wyborczej. Owszem spodziewałem się wielu rzeczy po totalsach o czym już pisałem, ale cyniczne i hipokratyczne granie na emocjach związanych z tym wirusem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. To jest polityczny rynsztok i wydaje się, że opozycja tylko czeka na prawdziwe doniesienia o zachorowaniach w Polsce.

 

Post mój nie będzie długi albowiem krytyce można poddawać jakąkolwiek wartość, pustka zasługuje na zapomnienie i brak reakcji. Dziwię się Panu ministrowi zdrowia, że zdecydował się na rozmowę z taką Kidawą-Błońską, ale być może takie działanie jednak powstrzyma totalsów, choć wątpię.

 

Opozycja nic nie mówi wprost, ale tylko insynuuje, że rząd ukrywa koronawirusa a on niby już jest w Polsce. Te insynuacje są obrzydliwe i nakierowanie na wywołanie paniki, by później atakować rząd za niechybne przypadki tego wirusa w Polsce. To przekracza wszelkie granice przyzwoitości, choć dla totalsów przyzwoitość jest obcym terminem.

 

Nie mam ochoty więcej pisać na ten temat. Uważam polską opozycję za coś plugawego, na co nawet nie warto splunąć nie mówiąc o dyskusji.

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (9 głosów)

Komentarze

Z tym koronawirusem to dziwna sprawa, wszyscy go łapią tylko nie my, może to ma związek z tym że wybuchł on w państwie komunistycznym i my jesteśmy już odporni, dzięki Millerowi, Rosatiemu,Tuskowi i ich kolegom? Oni to takie nasze szczepionki są.

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1620301

 Bojówki kidawy-błońskiej ci sami którzy brali udział w Pucku ! 

Atakują teraz szpitale zgłaszając się na badania korony wirus!? By je blokować ! to jest zwykła anarchia i bandyterka !!!

#1620311

ale tym, ktorzy zlosliwie zglaszaja sie do szpitala, by likwidowac zapasy szczepionek, to - po stwierdzeniu takiego faktu, poczestowal bym ich gonokokiem, albo czyms jeszcze lepszym. :-)

Pozdrawiam..

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1620321

...mały błąd w Twoim komentarzu - nie ma szczepionek na koronarowirusa, są jedynie testy a te stosuje się wyłącznie po wystąpieniu objawów grypopodobnych takich jak np wysoka temperatura z symptomem przeziębienia.

niezależny Poznań

#1620620

Do końca miesiąca przybędzie do Polski koronawirus. Wraz z całym sztabem wyborczym i Marszałkiem Senatu zamierzamy go przywitać na Lotnisku Chopina w Warszawie. Chcemy by zajął się stanem praworządności w Polsce i wpłynął na Polski rząd w kwestii reformy sadownictwa.

#1620342

wyborów osobnika choć odrobinę inteligentniejszego niż ta załgana kretynka Kidawa nie potrafiąca nawet poprawnie przeczytać tekstu na prompterze...

Czyżby bolszewicka nienawiść do Polaków i polskiego patriotyzmu spodowała masowe skretynienie wśród antypolskich elyt wykreowanych przez michnikowszczyznę z sowieckiego "GWna"?

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1620356

Na początek obrad sejmu wniosek formalny z Tworek

https://twitter.com/i/status/1234409298211504128

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1620549

...główny inspektor sanitarny złajał wszystkich politycznych gnojków (to moje określenie - nie jego) za sianie paniki i wykorzystywanie koronarowirusa do atakowania rządu. Jego bardzo dobrze umotywowana wypowiedź zamknęła pyski opozycyjnym szczekaczom tak skutecznie, że przy głosowaniu przyjęcia tego sprawozdania przez sejm nie było ani jednego głosu sprzeciwu! Nie pamiętam by kiedykolwiek sejm był tak jednomyślny od czasu gdy totalni założyli antyrządowy sojusz zdradziecki dla Polskiej racji Stanu. Tak trzeba odpowiadać na ich bezczelne zaczepki - brawo dla Prezydenta z którego inicjatywy to posiedzenie sejmu się odbyło!

niezależny Poznań

#1620617