Jedna uwaga na temat aborcji

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Idee

Nie ma sensu udowadniać, że temat aborcji został celowo rozdmuchany przez większość opozycji parlamentarnej i KOD wspieranych przez wszystkie lewackie grupy społeczne, naukowe czy medialne.

Byłem niemal pewny już w listopadzie 2015 roku, że ten temat prędzej czy później pojawi się w przestrzeni publicznej a zależeć to będzie od skuteczności i siły oporu wobec nowej władzy. Opór utracił impet, michnikowszczyzna znalazła się w odwrocie, PiS realizuje program wyborczy, udowodniono kompromitującą działalność i cele TK i PO, nowocześni pod względem wiedzy i intelektu stają się pośmiewiskiem a kuriozalny KOD wypalił się niemal całkowicie ... więc szerokiej opozycji nie pozostało nic innego jak znów powrócić do tematu aborcji, który zawsze antagonizował Polaków, choć wszędzie na świecie jest trudny i są różne prawa jej dotyczące.

Nie łudźmy się. Lewactwo i pogrobowcy III RP po prostu perfidnie wykorzystują kobiety do swoich celów politycznych i niestety duża ilość z nich daje się wciągnąć w tą grę służąc jako łatwo manipulowalne "głupie idiotki". Pomijam tu hipokrytyczne feministki, lewaczki, tęczowe, genderowe i inne, które z kobiecością i walką o prawa kobiet nie mają nic wspólnego a ich organizacje żyją z dotacji globalnych demo-lewaków różnej maści typu fundacje G. Sorosa. Oczywiście interesy firm farmaceutycznych i cały tzw. "przemysł aborcyjny" mają też niebagatelne znaczenie w odpowiedniej relokacji ogromnych środków finansowych na realizację ich ważnych finansowo i ideoligiczne celów.

Moje stanowisko wobec aborcji jest od lat niezmienne i negatywne, choć taki do  niej stosunek ukształtował się u mnie dopiero około 25 roku życia (mam 48). Wcześniej niestety ulegałem argumentom lewackich "oświeconych" i nawet broniłem prawa kobiet do aborcji z powodu nadzwyczajnych sytuacji społecznych czy ekonomicznych kobiety, przy czym zawsze uważałem aborcję za zło i ostateczność.

O aborcji pisałem więc wielokrotnie i dalej pozostaję przy swoim zdaniu, iż nie powinno się zabijać nienarodzonych dzieci. To zwyczajne morderstwo niczym nie różniące się od zabicia np. 7 miesięcznego noworodka. To pierwsze można popełnić bez konsekwencji, za drugie zaś odpowiada się karnie i grozi wieloletnie więzienie. To nie hipokryzja i nie sprowadzanie płodów do roli przedmiotu?

Nie ma sensu dyskutować od kiedy człowiek staje się człowiekiem. Jest nim od momentu zapłodnienia i pierwszego podziału komórek i tyle. To jak krzewy stające się drzewami lub ziarna dające plon. Bez tego etapu życia człowieka nie byłoby nas, każdego z nas.

Nie jestem zaś - choć to światopoglądowo kontrowersyjne - zwolennikiem zakazu używania środków antykoncepcyjnych pod warunkiem, że nie są to środki wczesnoporonne (zabijanie dzieci) a takie, które nie dopuszczają do zapłodnienia. Metod i środków zapobiegania zapłodnieniu jest mnóstwo i w Polsce nikt prawnie nie zakazuje ich stosowania.

Po tym przydługim wstępie przechodzę do tytułowej uwagi.

W Polsce można urodzić każde dziecko i nie ma konieczności jego wychowywania. Obojętnie czy pochodzi np. z gwałtu, z tzw. "wpadki" czy jest genetycznie niepełnosprawne lub chore. Zawsze można je zostawić w szpitalu czy oknach życia, zawsze można je oddać innym. Jest przecież jeszcze wiele par czekających np. na aborcję a dodatkowo też istnieją rozwinięte instytucje rozwoje dla opuszczonych z różnych przyczyn dzieci czy też różnorodna pomoc psychologiczna dla matek, dzieci, itd.

W żadnym przypadku więc kobiety nie muszą dokonywać aborcji, nie muszą mordować swoich dzieci. Niech urodzą i później zdecydują czy chcą swoje dziecko czy też nie. Mają taką możliwość, maja taki wybór...

P.S.

Pozostaje w sumie zastanowić się jedynie nad stanem i poziomem opieki dla dzieci opuszczonych, ale to zupełnie inny obszar dyskusji.

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (20 głosów)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Lotna został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Powracający dylemat społeczny dotyczący aborcji pojawia się zazwyczaj (nie tylko w Polsce), gdy rząd pragnie odwrócić uwagę społeczeństwa od innych ważkich zagadnień. Z tym właśnie mamy tu do czynienia. Dużo krzyku na temat aborcji i ani mru-mru na temat TTIP, CETA i zawartej w nich ACTA.

http://niepoprawni.pl/blog/miarka/aborcja-temat-zastepczy-dla-gmo-ttip-i-ceta

http://niepoprawni.pl/blog/swietobor/co-sie-kryje-pod-przykrywka-ustawy-o-przerywaniu-ciazy

http://niepoprawni.pl/blog/miarka/powstrzymac-ceta

http://niepoprawni.pl/blog/lotna/ceta-zamiast-ttip-pod-przykrywka-zakazu-aborcji

http://niepoprawni.pl/blog/lotna/polski-rzad-popiera-plan-uzaleznienia-polski-i-ue-od-amerykanskich-korporacji

 

 

Lotna

 

#1521168

Nie wykluczam takiej mozliwości, coć akutat teraz w Polsce raczej nie. Nie zmienia to jednak mojego stosunku do TTIP, CETA czy GMO. Negatywnego stosunku.

Umowy te nie mogą być podpisane i tyle... dziś mowa o CETA, ale nawet ona i tak sprowadza się do TTIP i jest tylko dobra dla wielkich korporacji kosztem państw i narodów.

Pozdrawiam

krzysztofjaw

#1521170

Ciekawe czy ktoś z protestujących zastanowił się co czują dorosłe osoby z zespołem Downa, które rozumieją ze protestuje się przeciwko nim

 

#1521178

No cóż. Wczoraj po raz wtóry oglądałem Eugenikę G. Brauna. I co tu więcej można dodać? Ten film p[owinny zobaczyć wszystkie "walczące" i mordujące dzieci.

Pzdr

krzysztofjaw

#1521186

Bakuła: Jeżeli odpuści się protesty, to będzie kupa potwornych kalek, bękartów, dzieci z wadami

A co Bakuła myśli o Żydach, Arabach, rudych, niskich, mulatach, murzynach...?

Dość tych kalek i dzieci z wadami! Tylko zdrowi aryjczycy!

A moze by tak zrobic selekcje z uwagi na urode (Bakuły)

#1521187

Bakuła to wierna kopia Czubaszek, satyra człowieczeństwa i splugawionej kobiecości. 

anty bolszewik

#1521280

Hanna Bakuła : Żeby nie było „kalek, bękartów, dzieci z wadami”

Adolf Hitler : Żeby nie było „kalek, bękartów, dzieci z wadami”

#1521286

to ta "artystka" u której lifting nie udał się?

Ale za to "udało się" naśladowanie "wielkiego czlowieka" ("Adolf Hitler wielkim człowiekiem był").

Jakaż "wielka" (kanalia) jest ta "artystka".

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1521290

Radzę pooglądać w TVP-1 wiadomośći dziennika o 19:30 i nie opowiadać bzdur o tematach zastępczych w sprawie zakazu aborcji, bo większa część wiadomości np dzisiaj, dotyczyła debaty i kontrowersji w Sejmie, w sprawie TTIP i CETA. Tematy zastępcze związane z aborcją, są na siłę forsowane na ulicy i w parlamencie, przez wypalone lewactwo, PO i Nowoczesną i jak widać przez niektórych internautów na forach "Niepoprawni".

anty bolszewik

#1521279