Islam i przyjmowanie muzułmańskich tzw.: "uchodźców". Co ty byś zrobił?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Świat

"Nie każdy islamista jest terrorystą, ale dziś w świecie niemal każdy terrorysta okazuje się islamistą".

Powyższe stwierdzenie jest od bardzo dawna wypowiadane przez wielu ludzi realnie oceniających dzisiejszy świat, gdzie terroryzm islamski staje się coraz bardziej powszechny i nosi już znamiona wojny cywilizacyjnej, niezależnie od tego czy sam chce takiej wojny czy jest do niej skutecznie inspirowany przez innych, również chcących upadku dotychczasowej naszej cywilizacji łacińskiej, chrześcijańskiej a nawet liberalnej (sic!), upadku państw narodowych i jednorodnych kulturowo, i tradycyjnie społeczeństw.    

Natomiast poniższe ma tylko pośredni związek z ostatnim atakiem islamistów na francuskich policjantów, choć owy zamach tak jak i inne tego typu to jest tylko skutek cynicznie zamierzonej lub szaleńczej polityki samounicestwienia ludzkości w imię powstania - jako ratunek - Jednego Rządu Światowego.

Islam bowiem wobec naszej cywilizacji (właśnie łacińskiej, chrześcijańskiej a nawet jak chcą niektórzy - współcześnie demoliberalnej) jest całkowicie obcy, obcy nam kulturowo, religijnie i etnicznie. Tak było od zarania naszych dziejów i tak jest dzisiaj.

To muzułmańska masa ludzka, która nie jest w stanie i nigdy nie będzie chciała ani potrafiła zasymilować się z naszymi społeczeństwami i wyznawać nasze wartości, nawet w sytuacji, gdy nowe pokolenia muzułmanów rodziły się i wychowywały w naszej cywilizacji. Na to po prostu nie pozwala Koran i stworzona wokół niego ideologia islamska, która gloryfikuje swoją własną religię (ideologię) jednocześnie degradując do roli podrzędnej lub nawet odbierając możliwość istnienia innych religii a już całkowicie odrzucając ewentualność realnego występowania agnostycyzmu lub ateizmu.

Nie wspominam już nawet o stosunku islamu do czegoś takiego jak LGBTQ, które w rzeczywistości muzułmańskiej po prostu nie ma prawa być, co oznacza, że tacy ludzie, o takiej orientacji seksualnej,  nie powinni żyć.

Podobnie jest w przypadku statusu kobiet i kategorii równouprawnienia. Islam jest w tym obszarze całkowicie przeciwstawny naszej kulturze chrześcijańskiej a już liberalnej popierającej feminizm jest tak daleki od nas jak najdalsza planeta w układzie kosmicznym, jeszcze nie odkryta. To dwa różne światy.

U nas kobieta jest równoprawna mężczyźnie i ma takie same prawa: stanowione państwowo, do ludzkiego szacunku, do pracy, kariery zawodowej, indywidualizmu, egoizmu, własnych przekonań i poglądów a nawet do zdrady mężczyzny. W świecie katolicyzmu jest ona wywyższana jako Matka naszego Boga a kobiecość - jako mężczyźni- stawiamy na piedestale piękności i chcemy się tym chwalić, podobnie jak chcą nasze niewiasty. Rodzina i macierzyństwo jest dopełnieniem miłości, ale nigdy żadna kobieta - choć byłaby inna od naszych wzorców i wartości - nie jest potępiona i zasługująca na pogardę, oszpecenie czy śmierć. W islamie natomiast mężczyźni mają większe prawa, kobiety noszą burki a ich zdrada karana jest w najlepszym razie oblaniem kwasem i oszpeceniem, a w najgorszym okrutną śmiercią. Muzułmanin może mieć kilka żon i kilka żeńskich niewolnic a jego zdrada ze zgwałconą przez niego niewierną islamowi traktowana jest jako sukces, przywilej dany Mahometowi i dzisiejszym jego wyznawcom.

W naszej kulturze ponadto istnieje jedno z najbardziej barbarzyńskich przestępstw, czyli pedofilia. Dla islamu jest to pojęcie abstrakcyjne. Islamscy mężczyźni mogą posiąść seksualnie nieletnią i nie jest to nic zdrożnego a nawet jest zgodne z tym, co zrobił Mahomet też konsumując seksualnie nieletnią dziewczynkę. I w tym, ale nie tylko w tym niestety religia islamska jest bardzo zbliżona do judaizmu.

Islam jest w swojej fundamentalnej istocie antydemokratyczny i nietolerancyjny, czyli całkowicie odmienny od naszych wartości wypracowanych przez stulecia. Jest skrajnie antychrześcijański, antyłaciński i nie tolerujący odmienności w żadnym realnym obszarze. Liberalizm i lewacki demoliberalizm, zabiwszy Boga oraz będąc wyznawanym przez współczesne europejskie i światowe elity, jest dla islamizmu tylko kapitalnym pustym obszarem, który chce wypełnić. Prawym człowiekiem dla niego jest tylko wyznawca islamu, inni są godni pogardy a nawet śmierci. Demokracja dla niego jest takim samym złem jak inne religie czy też wytwory spaczonego lewactwa światowego: dewiacje, totalna i bezmyślna tolerancja, wartości humanistyczne, gender, feminizm, komunizm kulturowy, człowiek uniwersalny i jednorodny, odrzucenie Boga, pustka moralno-etyczna, konsumpcjonizm, hedonizm, globalizm, syjonizm, lewacki totalitaryzm, tolerancja, multi-kulti, aborcja, eutanazja, etc.

[Tylko dygresyjnie... Kochane czarne i kretyńskie feministki... W islamskiej Europie "wasze macice" nigdy nie będą "wasze" :)]

Taki charakter islamu oraz możliwość takiej interpretacji Koranu i słów Mahometa prowadzi do uznania innowierców i niewierców za zło, które trzeba zniszczyć, aby zapanował jeden, wspaniały i pokojowy świat islamski z obowiązującym wszystkich prawem islamskim, szariatem. I taki odradzający się i rodzący się obecnie islamski fanatyzm/fundamentalizm staje się dziś czynnie dominujący lub co najmniej biernie akceptowany wśród muzułmanów wszystkich odcieni.

Jedyną możliwością powstrzymania przez naszą cywilizację islamskiej ideologii śmierci a tym samym uniknięcia naszej zagłady jest uniemożliwienie jej funkcjonowania i rozwijania się wśród nas a tym bardziej zaprzestanie przyjmowania do naszych krajów kolejnych, ewentualnych jej wojowników i żołnierzy - terrorystów, czyli tzw. muzułmańskich "uchodźców"/"nachodźców".

Musimy usunąć w naszych krajach wszystkie możliwe źródła potencjalnie umożliwiające powstawanie fanatyzmu islamskiego i kreujące islamskich terrorystów. Trzeba deportować radykalnych imamów oraz zamykać meczety i minarety gdzie głosili swoje nienawistne "kazania". Koniecznie też należy wydalać wszystkich muzułmanów nie przestrzegających naszego prawa, tworzących "muzułmańskie getta" oparte na prawie szariatu i wszystkich tych, co do których istnieje choć cień podejrzenia o radykalizm. Podobnie - stosując niestety odpowiedzialność zbiorową - należy postępować ze wszystkimi muzułmanami, którzy milcząco akceptowali (a tym samym osłaniali) funkcjonowanie wśród nich islamskich wojowników/terrorystów. Należy też uniemożliwić islamskim terrorystom-samobójcom ich pochówek zgodnie z prawem szariatu a tym samym zaprzepaścić - według ich wiary - uzyskanie wiecznej szczęśliwości i rajskiego rozpasania jako nagrody za męczeńską śmierć w imię Allacha. Ostatecznym zaś posunięciem może być po prostu delegalizacji ideologii islamu w naszych krajach.

Całkowite zaprzestanie dalszego przyjmowania przez nas muzułmańskich "nachodźców" jest też konieczne, bowiem jeżeli istnieje choć minimalne prawdopodobieństwo, że wśród nich znajdują się czynni wojownicy Allacha, którzy mogą i będą nas mordować to ich przyjmowanie jest aktem samobójstwa i całkowitej destrukcji naszego, zachodniego świata. A dokładnie wiemy, że spośród tzw. "uchodźców" ponad 80% to zdrowi młodzi mężczyźni, wśród których ISIS przemyca swoich żołnierzy i którzy mają stanowić fundament zwycięstwa islamu na świecie, choćby poprzez sprowadzanie swoich rodzin i rodzin ich rodzin a także "rozpłodowość". Część z nich ISIS wysyła też dla rekrutacji i radykalizacji muzułmanów mieszkających od urodzenia w obrębie naszej, zachodniej cywilizacji. Reszta to potencjalni radykałowie a dziś będący zwykłymi imigrantami ekonomicznymi.

Możemy pomagać muzułmańskim ofiarom wojen i prześladowań, ale na ich terenie, np. poprzez pomoc humanitarną a najlepiej przestając angażować się w tamtejsze wojny lub je po prostu kończąc.

Ale... jestem pewien, że po przeczytaniu powyższego wielu "oświeconych", politpoprawnych, lewackich humanistów oraz demoliberałów tworzących i popierających unijne samobójcze elity poczuje wobec mnie obrzydzenie, agresję i całkowite oburzenie wraz z chęcią negacji moich poglądów i dalszą zachętą do przyjmowania tzw.: "uchodźców", bo... "należy oddzielić islam od jego skrajnej postaci i od terroryzmu a uchodźcom należy się pomoc w naszej tolerancyjnej, multikulturowej i humanitarnej nowej, oświeconej zachodniej cywilizacji, która może zostać ubogacona przez islam i każdą inną obcą kulturę i religię czy ideologię".

Dla nich proponuję więc przeprowadzenie drobnego, eksperymentalnego i subiektywnego procesu myślowego...

Oceniając różne działania, sytuacje i decyzje nieraz warto bowiem odnieść dane okoliczności do ewentualnej możliwości ich wystąpienia bezpośrednio wobec nas i naszej rodziny lub przyjaciół, i wtedy zastanowić się nad logiczną własną decyzją i postępowaniem w takiej sytuacji.

Z tego punktu widzenia chyba możemy się zgodzić, iż nikt przy zdrowych zmysłach nie zaprosiłby do swojego domu potencjalnego mordercy, tym bardziej ewentualnie szalonego religijnie fundamentalistę lub tylko wyznawcę wiary, która może być przez wiernego tak zinterpretowana i zrozumiana, iż nakazuje mu zabijanie w imię jego Boga innowierców i niewiernych. Tak samo przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie zaprosiłby do swojego domu kogoś, kto nagle w jakimś napadzie religijno-ideologicznego szału byłby zdolny do zgwałcenia naszej żony czy córki, tak jak czynią to jego pobratymcy, koledzy w wierze i przyjaciele.

Podobnie chyba każdy z nas by postąpił wiedząc, że ewentualny zaproszony do domu gość pochodzi ze środowiska akceptującego mordowanie i gwałt w imię obcej dla nas wiary czy ideologii, nawet gdyby wydawało się, iż sam on jest niegroźny.

Jeżeli ktoś jednak jest tak głupi i wyzuty z instynktu samozachowawczego, że dalej aprobuje przyjmowanie islamskich tzw.: "uchodźców", to niech po prostu sam na indywidualne zaproszenie ich przyjmie i ugości u siebie w domu... ugości jurnych, młodych i godnych litości uchodźców... Tylko radzę... niech najpierw wywiezie gdzieś żonę, dzieci (w tym córki) a sam przyjmie islam jako swoją wiarę.

Niezależnie więc od wszystkiego i nawet jakichś błędów obecnych władz, to gdyby Polacy wybrali przez przypadek w nowych wyborach PO czy .N, uznałbym, że są szaleńcami i samobójcami.

Przypomnę tylko, że E. Kopacz zgodziła się na przyjmowanie "nachodźców" do Polski, co rozkazała A. Merkel, sprawczyni całego zamieszania... choć sadzę, że i ona to tylko pionek-wykonawca. Dziś PO i .Nowoczesna deklaruje, że przyjmie (jeżeli przejmie władzę)  każdą narzuconą przez niemiecką UE liczbę "nachodźców" do Polski. PSL to niewiadoma: zawsze przyjmie opcją większego współkoalicjanta... tak po prostu mają.

Tak ku refleksji

Pozdrawiam

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

... w tym co Pan pisze, tylko pytam sie gdzie jest miejsce na milosc i dobroc, a szczegolnie na milosc blizniego, na ktora sie tak czesto powolujemy? 

Sytuacja jest ciezka i malo kto wie jak z niej wybrnac. Ja osobiscie mowie za siebie ( nie za mojego meza), ze przyjelabym dwojke dzieci a szczegolnie dziewczynki - bo te sa wielokrotnie skrzywdzone.

To co Pan pisze jest byc moze madre..... ale  z pewnoscia nie jest optymalne.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-7

Gosia

#1537756

Miłosierdzie, miłość... tak, tyle tylko, że dziś mamy do czynienia już z wojną cywilizacyjną, którą rozpętuje islam. Proszę zważyć, że najbardziej dotkniętą przez wojenny islam grupą są chrześcijanie. Giną okrutnie i masowo. Dlatego tez piszę w tekście jedynie o muzułmańskich "uchodźcach". Jeżeli już przyjmować to tylko rodziny (!) chrześcijańskie, bo one cierpią najwięcej.

Popełniamy często bardzo poważny błąd polegający na patrzeniu na islam i na "uchodźców" z punktu widzenia naszej cywilizacji zachodniej wyrosłej z chrześcijaństwa. A już demoliberalna współczesna lewica europejska całkowicie zaczadzona politpoprawnością, multikulturowością, skrajną tolerancją całkowicie nie ma pojęcia czym jest islam i ocenia muzułmanów też ze swojego punktu widzenia. Otóż - powtórzę - islam jest skrajną odwrotnością naszej kultury i cywilizacji. To antydemokratyczna, nietolerancyjna wiara (ideologia), która nie dopuszcza do pluralizmu w zakresie wiary czy postaw. Dlatego wskazałem, że takie feministki nie miałyby prawa funkcjonować pod prawem szariatu, podobnie ludzie LGBTQ. I smieszne jest, że te środowiska popierają przyjmowanie uchodźców... samobójcy czy już normalni kretyni?

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1537774

Wiem, że jesteś trollem, mimo to Ci odpowiem.

Miłość i dobroć- oczywiście! Powinniśmy się nimi kierować, ale przedewszystkim w stosunku do własnej rodziny oraz własnych rodaków i kraju.

Dlatego nie należy zapraszać obcych i niebezpiecznych ludzi. Nawet ich dzieci.

Pomagaj im tam, gdzie ich ziemia.

A jeśli chcesz z nimi mieszkać i ich hodować to wyprowadź się z Polski. 

Vote up!
7
Vote down!
-1

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1537783

... dwie dziewczynki. Domyślam się, że chodzi Tobie o dziewczynki z Syrii, - kraju, gdzie uwikłani w konflikt zbrojny ludzie nic nie wiedzą o Dekalogu, a szczególnie o V przykazaniu (nie zabijaj!). Ta wojenna gehenna dotyczy zarówno muzułmanów, jak i chrześcijan zamieszkujących Syrię, choć chrześcijanie stanowią (stanowili) tam zaledwie niecały 1 procent populacji. 

W swej deklaracji nie określiłaś, jakie dzieci chciałabyś przygarnąć: muzułmanki czy chrześcijanki? Jeśli te pierwsze, to byłoby to dla Ciebie bardzo ryzykowne z uwagi na to, że ich ojcowie mogliby się o nie kiedyś upomnieć, by je sprzedać na targu do haremu, wszak ich "kultura" nie ma nic wspólnego z naszą kulturą. I być może odebrałby je siłą przy użyciu maczety.

Ja natomiast podzielam zdanie Jarosława Kaczyńskiego i Beaty Szydło, którzy zgodnie stwierdzili, iż poszkodowanym wojną Syryjczykom należy pomagać, ale... w ich kraju, co oczywiście czynią. 

Zero muzułków w Polsce!!! W cywilizowanej Rzeczpospolitej Polskiej nie ma miejsca dla "kozojebów"!!! To dzicz, o czym przekonali się już Niemcy, Francuzi i Anglicy.

 

Pozdrawiam i życzę światłości umysłu,

Satyr    

Vote up!
3
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1537799

Witaj i dziękuję za wizytę u mnie :)

Oczywiście mam takie samo zdanie na temat przyjmowania tzw "uchodźców" a tak naprawdę imigrantów ekonomicznych i terrorystów muzułmańskich. Zero a pomagać tylko na miejscu, tam u nich. Do Polski ewentualnie przyjmować całe rodziny (ważne!) chrześcijańskie, choć i one nie zawsze chcą do Polski.

Musimy pamiętać, że w Polsce jest już duża grupa muzułmanów i o ile Tatarzy są niemal już całkowicie zasymilowani z nami, to już Czeczeni nie. Ci ostatni dotychczas byli nam wdzięczni i nie byli groźni, ale już ich dzieci są podatne na radykalizację, która postępuje geometrycznie, właśnie wśród kolejnych pokoleń uchodźców.

Na szczęście na dziś tzw.: muzułmańscy "uchodźcy" czy raczej imigranci ekonomiczni nie są skorzy do przyjazdu do Polski, ale musimy uważać, bo stajemy sie coraz atrakcyjniejsi ekonomicznie. Nas też się jednak boją, bo Polacy to nie zniewieściali i ogłupieni zachodni Europejczycy a dodatkowo mamy silny katolicyzm a nie ma pustki wartości jak wśród narodów Starej Europy.

Ale musimy śledzić kreatorów imigracji muzułamańskiej na Europę, bo Polska jest ich celem, celem jest nasze chrzescijaństwo.

Zajrzyj tu: http://niezalezna.pl/97492-chca-sciagac-imigrantow-do-polski-kto-finansuje-tajemniczy-projekt-refugees-welcome-polska

"Projekt nosi nazwę „Refugees Welcome Polska” i umożliwia „zaadaptowanie” do swojego domu imigranta, który spełnia kryteria obywatela. Na stronie internetowej organizacji można zgłosić swoje mieszkanie oraz znaleźć wszystkie niezbędne informacje, dotyczące przebiegu adaptacji w swoich domu imigranta.

Udostępnienie uchodźcom prywatnego zakwaterowania ma wiele zalet dla obu stron umowy: uchodźcy mają szansę mieszkać w odpowiednich warunkach, lepiej nauczyć się języka i łatwiej dostosować do nowego otoczenia. Z kolei Ty poznasz bliżej inną kulturę i tak po ludzku pomożesz komuś w bardzo trudnej sytuacji. (…) Skontaktujemy Cię z uchodźcą, którego profil najbardziej pasuje do Twoich preferencji i Twojego mieszkania.

- czytamy na stronie programu.

Jak wynika z informacji Fundacji, jeśli znajdziesz współlokatora z jej pomocą, uchodźca będzie musiał mieszkać u Ciebie minimum trzy miesiące.

Organizacja nie tylko pomaga sfinansować podróż imigranta do Polski, a jeśli jest taka potrzeba, to nawet jego pobyt w naszym kraju. Na dodatek inicjatorzy całej akcji przekonują, że „chodźca zawsze pokrywa przynajmniej koszty swojego pobytu w mieszkaniu tj. opłaty licznikowe (woda, prąd itp.)u”.

CZYTAJ WIĘCEJ: Za obce pieniądze powstał portal. Ma promować wśród Polaków arabskich imigrantów

Projekt ma charakter kompleksowy i stoi za nim niemiecka organizacja MENSCH MENSCH MENSCH E.V. Jak czytamy w mediach społecznościowych stowarzyszenie Refugees Welcome Polska współpracuje też z fundacją Georga Sorosa. Jednak trudno znaleźć więcej szczegółów na ten temat, oraz oficjalną informację, kto konkretnie stoi za całą akcją wciągnięcia Polski w migracyjny kryzys.

Zaskoczeniem z pewnością nie jest, ani fakt, że trudno dotrzeć do mocodawców organizacji, ani fakt, że stoi za tym niemiecka organizacja o której też niewiele wiadomo.

Przypomnijmy dwa tygodnie temu informowaliśmy o tym, że rządząca na Węgrzech partia Fidesz zarzuciła Unii Europejskiej i „organizacjom (George’a) Sorosa” atak na Węgry oraz chęć ukarania kraju za to, że nie chciał przepuszczać imigrantów".

Skubańcy - chyba trzeba zrobić reformę organizacji społecznych a'la Orban.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1537805

Roztkliwiają się oni nad "uchodźcami", mimo, że wg. prawa to imigranci. Uchodźcami są w Turcji, Libanie, Jordanii. W Grecji, we Włoszech to imigranci. Cała ta niebezpieczna i głupkowata akcja wpuszczania imigrantów, a w istocie także terrorystów i przede wszystkim amatorów europejskiego socjału, polega po prostu na zmuszaniu zwykłych "szarych" ludzi do mierzenia się z tym "prezentem", którym uszczęśliwiaja ich elity UE. To właśnie dla nich spadają uciążliwości związane z terroryzmem, masową przestępczością, gwałatami i kompletnym lekceważeniem praw państw przyjmujących przez "biednych uchodźców" czyli po  prostu imigrantów. "Dobrzy ludzie" którzy sprowadzają na Europ,ę to nieszczęście, mieszkają w zamkniętych strefach, ich nie dotyczą kłopoty dnia codzienniego związane z znoszeniem bezczelnych zachowań tej hołoty. Bo to jest hołota. "Dobrzy ludzie" to szaleni ideolodzy, realizujący samobójczą dla Europy politykę.

Dlatego wyrażony przez Autora postulat - chcesz przyjąć "uchodźców" zaproś ich do własnego domu jest jak najbardziej słuszny, ale niestetu niezrealizowalnym. "Dobrzy ludzie" cenią wygodę i komfort życia. Kłopoty spadają na szaraków.

Vote up!
6
Vote down!
0

Traczew

#1537758

Oczywiście przedstawiłem propozycje, które dzisiejsze elity nigdy nie zrealizują. Stąd konieczność ich wymiany. Tyle tylko, że będzie to trudne, bo uważam, iż za "sznurki pociągają" jeszcze ważniejsi... z kegów globalnego lichwiarstwa oraz bardzo wpływowych ludzi o odpowiednim pochodzeniu etnicznym, też takowych organizacji: od Bilderbergów do masonów.

Pozdrawiam

P.S.

Rzeczywiście. Wpompowano biednym zachodnim społeczeństwom, do umysłów ludzkich zupełnie odrealniony świat. Współczesne lewactwo (spadkobiercy kulturowi komunistów) to terroryzm duszy i umysłu w czystej postaci. Francuzi, Włosi, Belgowie, Holendrzy, Niemcy i inni w swojej masie są bezradni, zostali pozbawieni zdolności myślenia i zabito w nich nie tylko Boga, ale i instynkt samozachowawczy. Zniewieściali mężczyźni wyrażają swoją rozpacz płacząc i rysując coś tam kredkami na asfalcie, albo idąc w marszach milczenia. Feministki i ludzie LGBTQ popierają przyjmowanie muzułmańskich imigrantów, co już jest samobójstwem, bo dla islamu oni nie powinni istnieć ani żyć. Kobieta w islamie jest poniżana, innowiercy są poniżani lub mordowani (szczególnie chrześcijanie, ale też wyznawcy judaizmu) a już niewiercy (agnostycy i ateiści) są przez islam pogardzani i też odbiera im się prawo do życia.

A prawnie? Oczywiście, że to nie uchodźcy a imigranci w zdecydowanej większości tzw. ekonomiczni. Uchodźcą wedle prawa jest się w pierwszym kraju, do którego się ucieka przed wojną lub prześladowaniami.

Vote up!
4
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1537776

Tylko Turcja i Jordania (bo Liban trudno nazwać krajem czysto muzułmańskim) przyjęły prawdziwych uchodźców. Kraje islamskie bogate i rzadko zaludnione postawiły szlaban. Charakterystyczna jest deklaracja pomocy ze strony Arabii Saudyjskiej - wybudują dla emigrantów do Europy 800 meczetów...
Warto wiedzieć w jaki praktyczny sposób  w Izraelu rozwiązano problem zamachowców - samobójców w komunikacji miejskiej. Zainstalowano pojemniki w autobusach ze świńską krwią. Zbryzgany niekoszerną substancją zamachowiec nie ma szans dostać się do nieba.

Vote up!
6
Vote down!
0

Leopold

#1537771

Pominę istotę i sprawców całego muzułmańskiego zamieszania, bo tak naprawdę to m.in. USA wywołały "arabską wiosnę", która uwolniła fundamentalny islam trzymany wcześniej "za mordę" przez niby dyktatorów. Dziś to G. Soros sprawuje odpowiednią opiekę nad napływem imigrantów do Europy i z tego też trzeba umieć wyciągać wnioski.

A świńska krew? No cóż... pisząc o pochówku muzułmańskich terrorystów-samobójców myślałem też m.in. o tej świńskiej krwi, choć mozna ją wykorzystać też w inny sposób, ale to pozostawiam odpowiednim słuzbom.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1537777

Do grudnia 2015 r. wg UNHCR przyjęto uchodźców_sąsiadów oraz migrantów z Syrii:

- Liban 2 200 000;

- Arabia Saudyjska zaledwie 500 000;

- Zjednoczone Emiraty Arabskie 242 000;

- Kuwejt 155 000;

- Irak 231 000;

- Egipt 500 000 od września 2016;

- Katar 40 000;

W dniu 21 stycznia 2017 roku, syryjski minister spraw zagranicznych Walid al-Mu'allim wezwał uchodźców w Turcji ,Libanie , Jordanii i Iraku by wrócili do domu.

*

Liban zamieszkuje: 82,6% Libańczyków, 9,6% Palestyńczyków. Pozostali to Syryjczycy, Kurdowie i inni.

Libańczycy (arab. الشعب اللبناني, ash-shaʻb al-libnānī, wym. [eʃˈʃaʕeb ellɪbˈneːne]) to naród, a termin ten odnosi się do arabskich, judeo arabskich mieszkańców Libanu oraz chrześcijan maronickich osiadłych w tym kraju. Początkowo, w sposób nieścisły, termin ten odnosił się do ludów zamieszkujących obszar pomiędzy Górami Liban a Antylibanem, które dały później początek nowoczesnemu narodowi.

Oglądały oczy moje, więc polecam:

- Świątynie w Baalbek (Baalbeck)

- Sanktuarium Matki Bożej Pani Libanu(Jounieh)

- Zamek Byblos (Byblos)

- Mohammad Al-Amin Mosque

- Old Souk (Byblos)

- Katedrę Greckiego Kościoła Prawosławnego pw. św. Jerzego (Beirut)

- Saint Charbel Tomb (Byblos)

- Kościoły w Harissie (Jounieh)

- The Cedars of God (Bcharre)

- Roman Baths (Beirut)

- Crusaders Sea Castle (Sidon)

- Palais Emir Bachir CHAHABI (Beiteddine)

i inne.

Dotyczy tzw. "oPOzycji: 

"Gdy wielbłąd bardzo ryczy, dodaj mu ciężaru."

~ Przysłowie arabskie.

PS

Dawna kosmopolityczna stolica Bliskiego Wschodu budzi się do życia po latach niestabilności politycznej. Chowaj się, Dubaju - Bejrut powraca 
w wielkim stylu.

http://podroze.se.pl/swiat/azja/liban/bejrut-czas-renesansu/496/

Vote up!
2
Vote down!
0

casium

#1537823

Czy plakac, czy smiac sie. Pisze, bo mnie sprawa porusza, bo z jednej strony rozumiem obawy autora, z drugiej strony poznalam kilka osob tego wyznania - i wiem, ze wsrod nich sa dobrzy ludzie. Panie /Pani "OSC" - Pan/Pani mnie obraza, mnie zarzucajac, ze jestem trollem.Ja mieszkam juz  za granica,.... pracuje z Turczynka. jest jedna z najsympatyczniejszych i najmilszych osob w mojej firmie. Gdy musze pracowac w Swieta - zawsze sie ze mna zamienia - bo ona ma inne swieta.Nie mozna pisac tylko: CZARNE albo BIALE. Ja wielu autorow tu na tym forum podziwiam, za wiedze, za rozwage, tez pana Krzysztofjaw, ale boli mnie, gdy spotkam sie z taka krytyka jaka wyrazil Pan/Pani  OSC. Nie powinny takie wartosciowe fora byc platforma wymiany zdan. Czy  obowiazuje tu raczej zasada: "jak wejdziesz miedzy wrony, musisz krakac ja i one"???

Rozsadek mi mowi, ze autor ma wiele racji w tym co pisze, serce i wychowanie chrzescijanskie powoduja, ze mam z tego powodu wyrzuty sumienia. Wazne, zebysmy stworzyli mechanizmy, zebysmy mogli odroznic ziarno od plew. Naturalnie tez jestem przeciwna sprowadzaniu obcych do Polski, tym bardziej, ze w kraju, albo za nasza wschodnia granica czekaja Polacy na pomoc i polaczenie z macierza - ale to juz inna historia.

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-3

Gosia

#1537791

Raczej płakać, nad własną naiwnością. Turczynka jest przemiłą osobą, bo nie ma powodu, aby było inaczej, gdy sprawy nie dotyczą zasad ich religii i stylu życia. Oczywiście, że nie można mierzyć wszystkich jedną miarką, ale większość tzw. "umiarkowanych muzułmanów", często równie przemiłych jak Turczynka, nie ma nic przeciwko wprowadzenia prawa szariatu. 

Owszem, żyją w krajach zachodu muzułmanie, którzy uciekli przed islamem, po to, aby móc żyć jak wszyscy inni na zachodzie i często to oni właśnie są najbardziej aktywną grupą protestującą i walczącą z naporem islamu na zachodzie; niestety, są to nieliczne wyjątki. Owszem, znam muzułmankę, która jest księżniczką swojego ojca, który ustępuje pierwszeństwa swojej jedynej małżonce i która ma choinkę w domu na każde Święta, ale zapewniam, że jest to jedna rodzina na milion albo i mniej. 

To właśnie dzięki tej grupie nie wprowadzono już w 2004 roku prawa szariatu w Ontario w Kanadzie i to oni protestowali przeciwko ustawie "antyislamizacyjnej" czyli karalności za wszelką krytykę islamu, ustawie która jednakże została przegłosowana na nieszczęście Kanadyjczyków. To właśnie ta grupa muzułmanów jest nękana groźbami ze strony środowiska islamskiego i to ta grupa ludzi, ze względu na znajomość języka najczęściej obnaża praktyki imamów, ich finansowanie przez Arabię Saudyjską, ich retorykę, łącznie z prośbą o mordowanie wszystkich "niewiernych" przed każdą modlitwą w meczetach, cytuję " Od Filipin do Filadelfii". To także są ci ludzie, którzy są najbardziej przerażeni promocją i postępami, jakie robi islam na zachodzie, bo widzieli na własne oczy, jak wygląda islam i czym jest prawo szariatu w praktyce. Warto się od nich uczyć i wyciągać odpowiednie wnioski zawczasu.

https://youtu.be/e_YzMetgALU

https://youtu.be/BIT9HYKEJU8

https://youtu.be/wUXhBm-g3YE

https://youtu.be/IOz9L6LYODc

 

Vote up!
5
Vote down!
-2

Lotna

 

#1537804

... wobec opisanych przez Ciebie faktów - muszę być obiektywny i pozostawić antypatię do Ciebie i portalu Neon24 na marginesie. Ze swojej kanadyjskiej obserwacji wywnioskowałaś, że "muzułki vel kozojeby" nie będą podbudową kanadyjskiego społeczeństwa. I słusznie wywnioskowałaś.

7 kwietnia 2016 roku na Niepoprawnych napisałem między innymi tak, cytuję:

"(...) etap islamizacji jest zauważalny w takich krajach, jak:
– Stany  Zjednoczone: 0,6% muzułmanów,
– Australia: 1,5 %,
Kanada: 1,9 %,
– Chiny: 1,8 %,
– Włochy: 1,5 %,
– Norwegia: 1,8 %.

(...) Zbiór praw tzw. Sharia

Sharia – jest zbiorem praw regulującym wszystkie dziedziny życia w świecie islamu. Ten zespół norm powstał już w VII wieku, a ostateczną formę przybrał 200 lat później. Opiera się przede wszystkim na Hadisach, czyli relacjach o czynach i wypowiedziach Mahometa, które są wzorcem dla norm prawa.
Owy zbiór praw muzułmańskich, w porównaniu choćby do jakichś europejskich praw, ma zupełnie inny charakter. Nie jest w formie jednej czy kilku ksiąg, powiedzmy kodeksów. To prawo niepisane, zestaw norm czy zachowań, określających poprawność religijną, obyczajową, społeczną i polityczną. Ponieważ egzekwowanie prawa w różnych krajach islamskich opiera się na różnej interpretacji, stąd muzułmanin nie do końca wie, co mu wolno, a czego nie wolno. Nie istnieje bowiem zestaw jasnych norm i wytycznych. To, co jest dozwolone (halal) i zabronione (haram) – definiują na podstawie swojego zrozumienia religii i jej świętych ksiąg ludzie znający te „święte teksty”.

W wielu państwach muzułmańskich system sądów szariackich zachowany został tylko dla spraw rodzinnych. Fundamentaliści islamscy zamieszkujący w obcych dla siebie enklawach chcą zlikwidować prawo cywilne, gdyż takie w tradycji islamskiej nie istnieje. Nie wszystkie normy szariatu są przestrzegane w wersji ortodoksyjnej, ale mówię tu o wersji, którą fundamentaliści chcą respektować à la lettre i wprowadzają ją tam, gdzie zdobędą władzę. Trzeba być świadomym, że ostatecznym celem  muzułmanów  jest ustanowienie praw Sharii na całym świecie.

Według prawa Sharii (Shariatu), mężczyźni są istotami wyższymi od kobiet w sensie wartości. Dlatego np. świadectwo kobiety przyjmowane w sądach tylko w sprawach majątkowych ma wartość połowy świadectwa mężczyzny. Zgodnie z tą zasadą, kobieta dziedziczy połowę tego co mężczyzna.

Kobieta musi mieć strażnika, którym może być ojciec, mąż lub brat. To oni podejmują ważne decyzje w jej imieniu, np. zezwalają na podróżowanie, podjęcie studiów lub pracy (jeśli nie jest ona uważana za właściwą dla kobiety).
Na przykład w Arabii Saudyjskiej obecnie powiadamia się męża SMS-em, gdy żona przekracza granicę. Kobieta nie może też prowadzić samochodu, co dotychczas jest tam przestrzegane.

W związku z tym, że wg islamistów mężczyźni są istotami wyższymi od kobiet w sensie wartości, to kobiety ponoszą bardziej drastyczne kary niż mężczyźni. Okrucieństwo kar – z karą śmierci włącznie – za nawet najmniejsze przewinienia uznawane są przez cywilizowane narody za barbarzyńskie". 

Więcej można przeczytać tutaj:  http://niepoprawni.pl/blog/satyr/czy-muzulmanie-zagrazaja-europie-co-powinnismy-o-nich-wiedziec-18

 

Satyr  

Vote up!
6
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1537807

Mimo, że nieraz sie nie zgadzamy, ale w tej kwestii mamy jednakowe zdanie :)

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1537808

Jeśli obraźliwie i niesłusznie nazwałem Cię trollem, to przepraszam. (Tylu ich się tu namnożyło ostatnio, że staję się przeczulony). Jednak reszta tego, co byłem napisałem - bez zmian.

Dodam, że nigdy nie zaprzyjaźniłbym się z islamistą nawet, gdyby była to przesympatyczna osoba. W pracy oczywiście lepiej, gdy jest miła atmosfera i koleżanki są dla siebie pomocne i życzliwe, ale zalecałbym ostrożność w zbyt bliskich kontaktach osobistych, gdyż mogą zakończyć się tragicznie.

Vote up!
2
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1537847

MAMY  ROZNE ZAPATRYWANIA, ALE SIE SZANUJEMY; I TAK JEST W PORZADKU

Vote up!
2
Vote down!
0

Gosia

#1537956

... mamy się szanować, to dlaczego krzyczysz? Widzę, że nie dane Ci było poznać zasad pisania komentarzy w necie. To może czas najwyższy, byś pisząc wiedziała iż pisząc całe zdania wielkimi literami,... po prostu krzyczysz! Zgodnie Netykietą (regulaminem obowiązującym w sieci) - każdy, kto pisze cały tekst komentarza wielkimi literami... wyraża krzyk. A czymże Twoi adwersarze zasłużyli sobie, byś na nich (do nich) krzyczała? Proszę Cię zatem Mary o zachowanie odrobiny kultury w sieci.

 

Pozdrawiam,

Satyr

Vote up!
2
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1538187

dla mnie do tej pory duze litery byly wyroznieniem, nie krzykiem.

pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0

Gosia

#1538495

Nie mozna w imie tzw poprawnosci politycznej narzucac komus rozwiazan z góry skazanych na niepowodzenie.Mnie osobiscie nie obchodzi los małej dziewczynki muzułmanskiej czy ja zgwałca czy tez powiesza bo to ich wewnetrzna sprawa kulturowa.Ta mała dziewczynka zgwacona dzisiaj przez armie islamistów jak dorosnie i nie daj boze zamieszka w europie to jest poteznym zagrozeniem dla wszystkich znajdujacych sie w jej poblizu tzw niewiernych.Ci ludzie od kołyski wychowywani sa w poczuciu innych wartosci religijnych i nic nie jest w stanie znienic ich rozumowania tych wartosci.Jesli prowadza wojne wewnetrzna to nalezy im w tym pomóc i dostarczyc bron w ilosci aby sie mogli szybko powybijac a pozostały po jej zakonczeniu zaproponowac pomoc w odbudowie zniszczen bez ingerencji w ich wiare.Przeciez to jest tak proste ze bardziej proste juz byc nie moze.Pontony i łodzie z tymi uchodzcami nalezy zabierac na pokłady okretów obrony wybrzeza i odsyłac do kraju ich wypłyniecia przesadzając z powrotem na ich pontony i łodzie.Udzielic podstawowej opieki zdrowotnej.Nalezy tez zlikwidowac wszystkie obozy dla uchodzców zmusic ich do pracy i pozbawic jakichkolwiek swiadczen socjalnych.Nie pracuje to  nie zarabia a nie zarabiając nie je a skoro nie je to zdycha jak zwykły barbazynca islamski.Trzeba tylko troszke checi zdrowego rozsadku bo inaczej to oni beda rzadzic a my katolicy czy tez europejczycy bedziemy w ich rozumieniu tylko do roboty i posług.Jedno co mi sie w ich wierze bardzo podoba to to ze nie dopuszczaja pederastów lezbijek i innych dewiantów do jakiej kolwiek egzystencji.Nie wspomne o zamknietych enklawach decydentów,bo tych pajacy pomimo ze juz sa praktycznie izolowani na własne życzenie mozna bardzo szybko wyeliminowac z funkcji zyciowych w ilosci zblizonej lub całkowitej ich enklawy.Nie ma rzeczy niemozliwych lub zadan niewykonalnych sa tylko utrudnienia lub niechec.reszta jest do zrealizowania w bardzo prosty sposób.O tym napewno wiedza islamscy bandyci i wczesniej lub pózniej to wykorzystają bo sługe nalezy zmieniac chocby dlatego ze stracił swoją wartosc wpływu lub jest niewierny,albo zbyt duzo wie.Tak było zawsze jest i bedzie.Smiecie zawsze ida do kosza.

Vote up!
5
Vote down!
-1

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1537792

https://rpolska.wordpress.com/2017/03/21/otworzcie-oczy-zanim-polska-znajdzie-sie-tam-gdzie-francja-szwecja-niemcy/

Vote up!
4
Vote down!
0

casium

#1537812

Okazalam sie osoba naiwna i niedouczona i nie doroslam do tej dyskusji.

Przestane pisac, bo wydaje mi sie, ze rozmawiamy obok siebie a nie ze soba.

Powtarzam jeszcze raz - Ja widze zagrozenie jakie ze soba niesie terroryzm islamski.

Ja odpowiedzialam tylko  na zadane przez autora pytanie - wedlug mojego sumienia.

Na  pytanie   jednego z  komentatorow odpowiem: - " ja pomoglabym potrzebujacym dziewczynkom". Mnie obchodzi gdy gdzies w swiecie sa gwalcone dzieci. Tak zostalam wychowana przez rodzine i po trosze przez kosciol. Dzis czuje sie troche jak ta kobieta z komentarza bodajze satyra. Rzucajcie we mnie te kamienie, tylko zajrzyjcie gleboko do swojej duszy, czy jestescie bez grzechu.

Vote up!
4
Vote down!
0

Gosia

#1537824

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika kupidynek został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...tk knsttcj, mówąc wprst d tych bzdr wywrcją sę flk. Tg typ dywgcj psją w sm rz n wczrk w mnglskj jrc czy chłp jk kt tm wż.
Vote up!
1
Vote down!
-4

W koronie królów wyglądam pięknie.

#1537827