Antoni Macierewicz - najlepszy minister w rządzie B. Szydło!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Tytułowa konstatacja jest tylko moim subiektywnym zdaniem i mam nadzieję, że nie jestem w nim odosobniony. Również żywię ową nadzieję, że całe zamieszanie wokół Bartłomieja Misiewicza ostatecznie nie zakończy się dymisją szefa MON.

Osobiście nie rozumiem tej całej hucpy wokół młodego człowieka zaangażowanego w dobre zmiany.

Młodość i jej prawa, nawet do zabawy czy korzystania z owej młodości? Brak wykształcenia, które może uzupełnić? Lojalność wobec swojego szefa i jego decyzji? Wiedza o tajnikach WSI i III RP, w tym treści Aneksu do Raportu z Likwidacji WSI? Atak na niego mediów i całego zdradliwego oraz odrażającego  towarzystwa III RP?

Czy to mają być argumenty go przekreślające? Uważam, że powinny być raczej nobilitujące. I tego ataku - kierowanego też przez prawicowe media - nie jestem w stanie zrozumieć bez odniesienia do chęci odstawienia na boczny tor samego Antoniego Macierewicza. Z tym się nie zgadzam!

Jeżeli jednak tak by się stało, iż Antoni Macierewicz ostatecznie zostanie odwołany  to drastycznie oddaliłoby mnie to od partii, na którą głosowałem, czyli PiS. Podobnie - jako zwierzchnik sił zbrojnych RP - oddaliłby się ode mnie prezydent Andrzej Duda.

Nie mam zamiaru tłumaczyć szczegółowo swojego stanowiska, ale poniżej przedstawiam mój i innych komentarz do dobrego tekstu długoletniej prawicowej i patriotycznej blogerki "eski" pt. "Czym się różni moher od astrofizyka" [1].

Lekko uzupełniony mój komentarz:

"Na razie wstrzymałbym się z dyskusją nad decyzją J. Kaczyńskiego w "sprawie" B. Misiewicza. Piszę w cudzysłowu, bo dla mnie sprawy nie ma, ale została rozdmuchana do niebotycznych rozmiarów. Oczywiście Misiewicz jest tylko pretekstem ataku na A. Macierewicza i jego reformy w MON oraz rozwój polskiej obronności.

Musimy pamiętać, że przecież gdzieś poszły ogromne pieniądze na "zaklepanie" kontraktu na Caracale a są to zapewne gigantyczne sumy i teraz co mają zrobić beneficjenci? Oddać kasę? Przecież już dawno się rozeszła lub została zainwestowana i "uprana". A to tylko ułamek tego, co robi minister ON dla Polski, dla wojska.

Sprawa jest bardzo delikatna. To wojsko a do tego wojskowe służby specjalne a wiemy kto do niedawna brylował na szczytach wojska i wojskowych służb specjalnych - panowie z WSI lub postkomunistycznych okolic i tacy Mazgułowie.

Musimy też pamiętać, że wymordowano cały propolski i natowski szczyt polskiej wojskowości w czasie katastrofy CASY pod Mirosławcem czy podczas tragedii smoleńskiej. Potem właśnie panowie z WSI i okolic ponownie przejęli kontrolę nad tym obszarem Polski, przy parasolu ochronnym ich człowieka i przez nich wystawionego, czyli B. Komorowskiego.

Teraz A. Macierewicz powoli "czyści" a jest to zadanie arcytrudne i wymaga różnych działań, też osłonowych (A. Duda, J. Kaczyński, gry operacyjne).

Zapominamy też o roli M. Kamińskiego jako koordynatora służb specjalnych. On też wie, co robi a robi dużo i dobrze, że w cieniu.

Także lepiej się wstrzymać z ocenami, bo chyba tak naprawdę nie zdajemy sobie sprawy jaka to jest gra, o jakiej wadze i o co. Przypomnę jeszcze dla uzupełnienia niedawnego "seryjnego samobójcę" i "nieszczęśliwy wypadek".

Wydaje mi się, że jest dobra i efektywna współpraca na linii: Duda-Szydło-Macierewicz-Kamiński-Kaczyński. Naprawdę to nie jest zabawa...".

To taki mój optymistyczny komentarz  i wierzę, że tak jest, choć mogę się mylić, co byłoby dla mnie nie do przyjęcia.

Komentarz dobrego blogera "Tymczasowy":

"Obserwuję starannie sprawy polskiego wojska, MON i min. A Macierewicza. W mediach wałkują  tylko parę spraw, a tymczasem On wykonuje ciągle jakieś mniejsze, fantastyczne ruchy, które się sumują na budującą całość. Choćby wczoraj IU MON podpisał zamówienie na 1 500 karabinów maszynowych kal. 7.62. Nie tak dawno złożyl zamówienie na 500 bardzo poręcznych (sam mógłbym takiego przenosić) moździerzy kalibru 60 mm. Onacy zmarnowali półtora miliarda złotych na Gawrona. Choćby z tego powodu powinni zapaść sie pod ziemię, a nie pyszczyć. Zdolności obronne Polski rosną w szybkim tempie. Komuś to bardzo przeszkadza".

Komentarz równie dobrego blogera "michael":

"Pan Antoni jest bardzo inteligentnym człowiekiem, pan Jarosław również, nic nie ujmując panu Misiewiczowi.
Panu Brudzińskiemu i Kamińskiemu także nic nie brakuje, Każdy z nich doskonale wie, że w tej dętej sprawie Misiewicza sam pan Misiewicz jest bez znaczenia. Jest to tylko jeden z wielu ataków, których cel jest jasny. Tym razem jest to atak wizerunkowy, ale celem nie jest pan Misiewicz.

Celem przeciwników i wrogów Polski są następujące fakty: - wykorzystane 2% ubiegłorocznego budżetu na modernizację i rozwój wojsk, złożenie wniosku o przeznaczanie nie 2% budżetu rocznego, ale 2% budżetu bieżącego, kroczące powiększenie liczebności polskiej armii (140 tys, 150 tys, 200 tys żołnierzy, itd), celem jest także utworzenie nowego rodzaju wojsk Obrony Terytorialnej, celem jest racjonalne rozwiązanie problemy zakupu helikopterów transportowych i specjalnych, celem jest podpisany kontrakt na zakup trzech okrętów podwodnych, systemów systemów obrony przeciwlotniczej krótkiego i dalekiego zasięgu, celem jest także to co napisał przed chwilą Tymczasowy. Jednym słowem celem jest wszystko co dobrze służy krzepnięciu polskiej zdolności obronnej.

To właśnie Oni chcą zniszczyć, to jest nie w smak Sorosom i Rockefellerom, tak jak to zauważył Tymczasowy. Nie mamy chyba wątpliwości, że to "SSS" twardym murem, a nawet odłamkami cegieł, próbuje zgnoić ostoję mocy i trwałości Rzeczypospolitej, ponieważ według całego lewactwa za bardzo owa ostoja i trwałość z pisem im się kojarzy.

Pan Misiewicz i jego całkowicie fałszywie fabrykowana afera, zbudowana z pomówień, insynuacji i kretyńsko interpretowanych zdarzeń, do których dorabiane są podłe skojarzenia.

Jest w tym łajdactwie jeszcze jedna fatalna sprawa. To że afera jest dęta przez obce choć polskojęzyczne media, to pół biedy. Ale antymisiewiczowe bluzgi z pietyzmem i godzinami pielęgnowane są przez rzekomo nasze media. Konkretnie i na przykład: TVN zajęta była szczegółowym relacjonowaniem zdarzeniu na trasie siekierkowskiej, auto się przewróciło, butla z acetylenem rozszczelniła. TVN godzinami wałkuje historyjkę o przewróconym autku.

A TWP nic tylko przepytuje kolejnych ekspertów o Misiewicza, płaczą, że Duda i Macierewicz gadali o polskiej obronności zamiast o Misiewiczu.

Co bym zrobił na miejscu samego Misiewicza?
Poprosiłbym grzecznie wszystkich wymienionych wyżej panów, aby powołali komisję, która zaorze ten parszywy hejt, skierowany przeciwko Polskiej Obronie Narodowej, przeciwko panu Ministrowi ON.

No i panowie, oczywiście za wstawiennictwem pana Ministra i MON, przychylili się do tej prośby. Prawdopodobnie pan Jarosław zdecydował się, gdy dotarło do Jego wiedzy, że informacja o 50 tysiącach pensji jest kłamstwem".

Nie chciałbym się rozczarować obecnymi moimi rządami, choć dalej nie rozumiem dlaczego prezydent A. Duda nie ujawnia Aneksu do Raportu z Likwidacji WSI ani do do tej pory nikt z PO-PSL nie poniósł karnej odpowiedzialności za swoje antypolskie i perfidne afery i przestępstwa z lat 2007-2015. Takiej ich odpowiedzialności oczekuję i powoli moja cierpliwość się kończy. A skończy się na pewno, gdyby A. Macierewicz stracił swoje publiczne stanowisko.

Pozdrawiam

[1] http://www.blogmedia24.pl/node/77411

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (21 głosów)

Komentarze

to musi być i układ. W tym wypadku zapewne Macierewicza... bo mi nikt nie wmówi, że to wina Tuska. Jeśli ktoś będzie próbował, to niech go nazwie agentem Tuska, zmieni swoją opinię o chwalebnym udziale Macierewicza w Nocy długich teczek oraz podobnie będzie się musiał ustosunkować do likwidacji WSI.

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Vote up!
1
Vote down!
-13

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1537087

Jeśli Macierewicz to agent Tuska to cała narracja smoleńska to jedna wielka ściema.

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Vote up!
1
Vote down!
-13

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1537091

Minus ode mnie i spie**dalaj!

Vote up!
15
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1537092

to spierdalaj sama ty kurwo jedna.

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Vote up!
1
Vote down!
-13

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1537096

Le jour de gloire est arrivé!

Contre nous de la tyrannie:

L'étendard sanglant est levé:

Entendez-vous dans les campagnes

Vote up!
14
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1537100

obsługujesz po francusku kurwo ty jedna.

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Vote up!
1
Vote down!
-13

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1537101

Gdyby był mocniejszy w uszach :

Mugir ces féroces soldats ?
Ils viennent jusque dans vos bras
Égorger vos fils, vos compagnes !

Co się przekłada:

Żołnierzy przeokrutnych ryk?
Już idą, nam zaciągnąć stryk,
By zarżnąć nasze syny, żony

 

Vote up!
9
Vote down!
0


#1537134

Nie zwykłem blokować i dawać minusów nikomu. A niech zostanie to jako obraz osobowości adwersarza.

Unikam dyskusji z kretynami lub osobami, co do których mam dziwne podejrzenia. Choć lubię dyskusję z ludźmi o innych, merytorycznych poglądach.

Nie zniżajmy się do poziomu rynsztoka. Najlepiej to zmilczeć. Dlatego też lepiej nie zaczynać dyskusji z troglodytami bo sprowadzą dyskusję do swojego poziomu. Naprawdę nie warto.

Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
-4

krzysztofjaw

#1537105

Nie głosowałem na PIS, ale broniłem tego rządu przez pierwsze 3 miesiące. Później zaczęli spełniać swoje obietnice wyborcze... Niestety. Wdrażanie programów socjalnych i nacjonalizacja gospodarki jest odwzorowaniem polityki sanacyjnej prowadzonej w XX-leciu międzywojennym. Pod względem gospodarczym PIS to najbardziej lewicowy rząd jaki pamiętam (o dziwo, SLD wykazało się za to gestami mocno wolno-rynkowymi wprowadzając np. podatek liniowy). Ponieważ mam bardzo wolno-rynkowe i wolnościowe poglądy, to zamordyzm państwowy i ściąganie wysokich podatków od tych pracujących, po to, by lekką ręką rozdawać nierobom pieniądze - uważam za działanie wbrew interesom narodowym (podważa to sens pracy jako takiej, promuje kombinatorstwo i leserstwo nad pracowitość i sumienność, deprawuje społeczeństwo i kolejne pokolenia, a także uzależnia finansowo obywateli od władzy).

Liczyłem z kolei na szybkie ukrócenie rozkradania Polski i uczciwość rządów PIS-u, a także na wyciągnięcie konsekwencji w stosunku do poprzednich ekip. Ukrócenie złodziejstwa jest, ale kosztem wolności obywateli (wprowadzane są ustawy, które biją nie tylko w tych nieuczciwych, którzy w końcu i tak znajdą lukę w prawie, ale przede wszystkim w tych uczciwych podatników), uczciwość rządów PIS podważają takie przypadki jak ten Misiewicza (wyjaśnię później), a wyciągania konsekwencji w stosunku do aferzystów... Cóż. Nie oszukujmy się, na razie do więzienia nikt nie trafił (a kilku polityków PO i nie tylko bym tam chętnie zobaczył). Wiem potrzeba czasu etc.etc. Ale rozmach i postęp prac nie oszałamiają.

Co do samego Macierewicza - w wojsku się ruszyło. Nagonką i rezygnacjami generałów bym się nie przejmował. Nie ma ludzi niezastąpionych, a prawdziwi patrioci powinni służyć w armii bez względu na swoje upodobania polityczne i to, jak ich polityczni zwierzchnicy utrudniają im pracę. 

Zwiększenie finansowania, co chwilę ogłaszanie nowych przetargów w sprawie zakupu uzbrojenia, projekt Obrony Terytorialnej, to wszystko idzie na plus dla Macierewicza. Rzeczywiście w Ministerstwie Obrony i w armii wrze jak w ulu i może urodzi się z tego coś pozytywnego. 

Natomiast upychanie na siłę Pana Misiewicza w spółkach Skarbu Państwa należy potępić i nie rozumiem tutaj wywodów obronnych autora artykułu. Facet (były rzecznik MON) jest niewykształcony, orłem nigdy żadnym nie był, zachowywał się niestosownie do pełnionej przez siebie funkcji i o ile na rzecznika MON jeszcze jakoś mógł się nadawać (rzecznik musi po prostu potrafić przedstawiać informacje mediom - nic więcej) o tyle na pozostałe stanowiska kompetencji już nie posiadał żadnych. 

Więc nawet jeśli zarabiałby 5 tyś. złotych jako pełnomocnik Zarządu Spółki, to uważam, że to i tak o 5 tyś. złotych za dużo dla niego na tym stanowisku. 

Nic to Pana Misiewicza nie mam, ale znaleziono mu fatalną "robotę zastępczą" (fatalną w tym sensie, że od razu widać, iż stanowisko otrzymał za to kim jest, a nie za to co potrafi), a ten błąd, który natychmiast został wykryty przez media, leci na konto P. Macierewicza. I tyle. Co oczywiście nie dyskredytuje go jako Ministra Obrony Narodowej.

pozdrawiam

KW

 

 

Vote up!
2
Vote down!
-10

www.krzysztofwojczal.pl

#1537106

. Pełnił funkcję ministra-członka Rady Ministrów ds. młodzieży w rządzie Zbigniewa Messnera w latach 1985–1987, a następnie przewodniczącego Komitetu Młodzieży i Kultury Fizycznej (1987–1990). W gabinecie Mieczysława Rakowskiego był członkiem Prezydium Rządu i przewodniczącym Komitetu Społeczno-Politycznego Rady Ministrów od października 1988 do sierpnia 1989. W latach 1988–1991 stał na czele Polskiego Komitetu Olimpijskiego. W latach 1985–1990 był członkiem prezydium Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa (do 1988 Rada Ochrony Pomników Walki i Męczeństwa).

O kim mowa ?

Vote up!
12
Vote down!
0
#1537111

"gdy ruszył na wojenkę miał 17 lat".

Zginął - mając lat 22 i 4 miesiące. Był majorem, awansowany pośmiertnie.

O cierpiącym na "chorobę filipińską" dyskutować nie warto.

Pozdrawiam,

Vote up!
14
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1537114

...

Vote up!
1
Vote down!
-12

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1537116

Vote up!
11
Vote down!
0
#1537124

Na co trzeba tego czasu?
A co robiła Komisja Macierewicza przez 6 lat?
A do robiły Ruch Kontroli Wyborów w czasie ich liczenia?
A na podstawie czego dziennikarze śledczy opisywali Układ?

Ponoć zbierali dowody...
Po wygraniu wyborów powinni mieć odwagę wnieść akty oskarżenia, a jeśli nie powinni, to odszczekać wszystkie pomówienia.

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Vote up!
1
Vote down!
-12

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1537115

Inaczej niż niż Krzysztof Wojczal oceniam politykę gospodarczą i społeczną PiSu i w innym miejscu mógłbym podyskutowaćo wyżej zaprezentowannych ocenach. Może więc tylko kilka słów. Moje liberalne poglądy na sprawy gospodarcze zawiesiłem na kołku gdy przyjrzałem się bliżej tworowi zwanej UE. To właśnie jest twór socjalistyczny który powoduje, że Europa ledwo zipie gospodarczo i rozwojowo stoi w miejscu. Skoro jesteśmy w UE to musimy jakoś się w tym tworze odnaleźć, by żyć dalej jak ten stwór zacznie się rozpadać. Przecież już zaczał!. Ale mniejsza. Popatrzmy na Polskę. Ostatnie 8 lat to po prostu powolna likwidacja struktur państwa i ograniczenie jego obowiązków. Likwidowano komisariaty, szkoły, biblioteki, poczty, ambasady i konsulaty. Zlikwidowano 2/3 armii i posprzedawano bucdynki koszar, zwłaszcza na wschodzie. W zamian rozbudowano administrację. Państwo stało się mniej sterowne, a pełne jego funkcje zanikały przez "reformy PO/PSL". Można wskazać działanie prokuratury, raczej brak działań tejże. Dodajmy do tego rozszerzanie się korupcji, nepotyzmu, przestępczości i zwykłych oszustw. Trzeba to po prostu zmienić, bo kontynuacja tej polityki to katastrofa blisko. Nie wiem czy RP przeżyłaby jeszcze jedną kadencję PO/PSL.

"Rozdawnictwo". Proszę powiedzieć czy nie było "rozdawnictwem" publicznych opieniędzy, poprzez podwieszenie najróżniejszych firm prywatnych pod struktury administracyjne, sądowe, SSP, któe wykonywały fikcyjne świadczenia (ekspertyzy, PR, itd) Po rpostu ROZDAWANO forsę pu bliczną swoim za fikcyjne świadczenia. Dobrym przykładem jest Sąd Apelacyjny w Krakowie, który "rozdał" oszustom kilkanaście milionów za ekspertyzy dotyczące działąń tegoż Sądu, pisanych przez sędziów i pracowników tegoż Sądu. Ciekawe czy takie numery robiono tylko w Krakowie, czy też inne "Sądy" uprawiały podobne "rozdawnictwo". Osobiście wolę "rozdawnictwo PiSu" niż "rozdawnictwo PO". A przewały na VATcie? unikanie podatków, przewały paliwowe itp. Rozdawnictwo PiSu ma na celu nie tylko wsparcie rodzin -  coś trzeba było zrobić. Ujemny przyrost mamy od 16 lat i dodajmy jeszcze do tego emigrację. Zwijamy się, czyż nie? Trzeba byłoo to zatrzymać. Program 500+ to typowa polityka interwancjonistyczna, uprawiana przez sanację i całą Europę i US w latach 30-tych, no i dziś także. Prócz tego - i nie wiem czy to jest cel zasadniczy tego programu - MA ON DAĆ OSŁONĘ dla reform które PiS chce przeprowadzić. Najważniejsze z nich to reforma armii, sądownictwa, aparatu skarbowego, prawa. 500+ na to osłonić. Wyobraźmy sobie, że PiS robi to co robi bez 500+. Propaganda opozycji waliła by jak w masło. 

Natomiast to co Autor komentarza napisał o Macierewiczu i zmianach w armii całkowicie akceptuję i podobnie oceniam. Na tym tle sprawa Misiewicza to pryszcz - i jak wyżej napisano zwykły pretekst. Ale i tu AM i sam Misiewicz popełnili trochę blędów, wizerunkowych przede wszystkim.Niepotrzebnie odznaczano Misiewicza po paru miesiącach pracy, wpychano do Rad Nadzorczych a uprawnień nie miał, źle że otrzymywał honory ceremonialne - nie wuem czy Mu się należały. No i "media" utzyniły z niego tarczę strzelnicza, rozkręcono akcję propagandowa. Kaczyński postanowił to skończyć i właśnie sprawę zamknięto. Misiewicz zniknie, powinien skończyć studia, zyskać uprawnienia których nie ma w sprawach biznesowych. Powinien zaskarżyć Rzepę i Fakt jeśli kłamały w sprawie Jego umowy z PGZ. I może powrócić, ale niekoniecznie zaraz do polityki. "Robi" dziś za płachtę na byka. On przecież nie popełnił przestępstwa czy wykroczenia. Więc co? Zły bo tylko młody? Trochę sodówy miał w głowie trochę arogancji, niezręczności no i się sypnęło.

A Antek ma harowa w MONie, a nie forować faworytów i gadać mniej.

Vote up!
8
Vote down!
0

Traczew

#1537143

Nie on jeden... Na Misiewicze.pl na ta chwilę jest 364 Misiewiczów-Pisiewiczów.

(...)Powinien zaskarżyć Rzepę i Fakt jeśli kłamały w sprawie Jego umowy z PGZ.(...)
I komisję, za potwierdzenie tych kłamstw. Ponadto ta komisja nie zamknęła żadnej sprawy... bo zostają pytanie o to kto:
- wręczał medal
- mianował
- zmieniał ustawę
- dawał mu te 50 tys. pensji
?

Wszystkie te pytania naprowadzają na wniosek, że w PISie, no przynajmniej w MONie, jest układ korupcyjny. A powierzchowność Misiewicza i Janningera nasuwają, że ten układ może mieć podobny charakter do tego w episkopacie...

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Vote up!
0
Vote down!
-10

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1537144

Misiewicz, z Misiewiczem, o Misiewiczu, Misiewiczowi...

Szczęśliwy kraj, bezproblemowe życie,

poważne media.

Vote up!
10
Vote down!
-1
#1537120

takie dobre zmiany.

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Vote up!
1
Vote down!
-12

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1537125

A ja ufam temu Panu Kaczyńskiemu. 

Cokolwiek nie zrobi będę Go popierał.

Niech zmienia Polskę i dobiera sobie ludzi wg. własnej wizji.

 

Vote up!
14
Vote down!
0
#1537121

Rzeczpospolitej Polski Referendalnej.

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusująego.

Vote up!
1
Vote down!
-12

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1537126

Typowy wyznawca...

Vote up!
1
Vote down!
-8
#1537147

a ty wyznawca sekty pancernej brzozy

Vote up!
10
Vote down!
0
#1537149

I tu wychodzi prawda o tym, że nigdy nie czytasz tego co piszę , bezmyślnie, złośliwie,bez zastanowienia minusując każdy mój tekst.
Jesteś małym, złosliwym człowieczkiem.
Z Londynu oczywiście:).

Vote up!
0
Vote down!
-7
#1537159

Najsłynniejszy Misiewicz w Europie (merkelowy Misiewicz) zarabia ponad 100 tysięcy złotych miesięcznie

Vote up!
11
Vote down!
0
#1537128

100 tysięcy na miesiąc, za sprzedanie Polski, by nie była konkurencją dla niemieckich stoczni i hut

Sorry Polsko, ale biznes to biznes 
          TuSSek.

Vote up!
15
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1537130

gratuluję dobrej zmiany. A ja się zapytam ile Tchórzewski bierze za uwalania ponoć dochodowych kopalni... Krupiński już jest w trakcie egzekucji, 3 kolejne nadal siedzą w SRK.

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Vote up!
0
Vote down!
-11

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1537132

Teraz Misiewicz powinien im zrobić na złość i pójść do PO!

Vote up!
7
Vote down!
0
#1537140

to walną innyn Janningerem:
http://natemat.pl/201327,kolejny-niezatapialny-pupil-macierewicza-z-umowa-o-prace-w-mon-tak-chodzi-o-edmunda-jannigera
i dobiorą się do Macierewicza choćby poskarżeniem o pedalstwo... a ogólnie wczoraj Misiewicz, teraz Janninger. Przypadek? Nie sądzę.
Znacie tą narrację... Przecież sami się w niej lubujecie.

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Vote up!
0
Vote down!
-11

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1537141

ponadto uwazam, tak samo jak większość komentujacych, że nalezy ci sie kolejny minus...

w związku z czym życzę powodzenia w śledzeniu swojego układu minusującego.

Vote up!
11
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1537155

proponował mi ukrócenie tego procederu... jak zamierzał to zrealizować? Jeśli jest osoba, która może wygasić tą akcję to mamy kierownictwo, a zatem i układ zamknięty... w tym wypadku minusujący.

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusujący.

Vote up!
0
Vote down!
-11

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1537160

Jakże trzeba być naiwnym żeby wierzyć, że w "aferze" z Misiewiczem chodzi o Misiewicza.Celem jest AM, mld. na zbrojenie i komisja smoleńska

Vote up!
13
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1537163

to wystarczyłoby powiedzieć, że to kolejny akt wojny informacyjnej... no właśnie, gdzie podziali się autorzy tej narracji? Tak liczyłem na Warto rozmawiać (https://vod.tvp.pl/28410120/19012017) przyzna się do spinowania ściemy, ale widać stracił zdolność honorową.

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Vote up!
0
Vote down!
-11

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1537165

Pełna zgoda i poparcie dla Autora. Jaroslaw Kaczynski najlepszy dowódca Polski, a Macierewicz najlepszy jego żołnierz. Wyrazy sympatii dla Pani Katarzyny i Pana Józia. JCS - wyjatkowo upierdliwy Troll- mysli, ze mu sie uda zamieszac w glowach Polakow na tym portalu. Bardzo sie myli.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1537189

Jak zauważyłeś, JSC pisze coraz ostrzej. Nawet jemu "puścił zwieracz", kiedy to obrzucił paskudnym epitetem Katarzynę Tarnawską. To nie jest adwersarz, z którym możemy prowadzić dysputy.

Pozdrawiam świątecznie,

Satyr

Vote up!
5
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1537360

Szanowny Adminie. Wychowałem się w prl-u, gdzie obok godła - orła bez korony wisiały portrety; Rokosowkiego, Cyrankiewicza, Ochaba itd i nie kojarzę żeby w szkołach uczono nas takiej agresji do jakiej dopuszcza się autor postów podpisujący się JSC. Jeżeli ten autor zamierza dalej znieważać piszących tu Polaków, jak ostatnio Panią Katarzynę T., to chyba najwyższy czas coś z tym zrobić. Są tu wspaniałe artykuły. Merytoryczne komentarze poza szczególnie jednym. To forum to też Polska. A my Polacy, szczególnie wychowani w rygorze, lubimy porządek i poszanowanie drugiego, i apeluję o nie. Na koniec życzenia RADOSNYCH ŚWIĄT ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO wszystkim piszącym i czytającym.

Vote up!
6
Vote down!
0

Kolejorz

#1537380

"O trollach jako takich nie ma co się rozpisywać. Są trolle bardzo prymitywne, przeszczepy z onetu, ale ich żywot w Salonie jest dość krótki, jako że jedyne, co taki najprymitywniejszy troll potrafi, to naubliżać adwersarzowi, często dość niewybrednie, w związku z czym dość szybko zostaje odstrzelony przez gajowego, czyli moderatora. Nie ma co się takimi zajmować, aliści taki troll czasem dość szybko ewoluuje i zagnieżdża się na dłużej. Najczęściej w nowej skórze, czyli pod innym nickiem."

http://zezem.salon24.pl/328788,masc-na-trolle-i-inne-pozyteczne-rady

Vote up!
4
Vote down!
0
#1537382

Niczym jak płatny kaPO Bolek i płatni folksdojcze z PO-PSL-Nowoczesna.

Najgorszy sort śmieci, upadłych ludzi.

Vote up!
5
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1537389

bo wychodzi na to, że jest tyle wart co WSI...
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/macierewicz-chcia%C5%82-przej%C4%85%C4%87-cz%C5%82onk%C3%B3w-komisji-millera-dajemy-wam-szans%C4%99/ar-BBzPxZa?li=AA4WWV

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Vote up!
0
Vote down!
-12

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1537192

wpuszcza do rządu Wacława "To ja wykończyłem Caracale" Berczyńskiego to strach pomyśleć o zasługach innych ministrów.

Vote up!
0
Vote down!
-7

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1537361

Im więcej psów wiesza tzw.totalna opozycja na jakimkolwiek ministrze w gabinecie B.Szydło - tym bardziej był to trafny wybór na obsadzenie ministerialnego fotela. 

A.Macierewicz "przeszkadza" lewactwu od dawna (obojętnie jaką dziedziną polskiej polityki się para) i wojna o jego utrącenie również trwa od dawna. Nawet gdyby był zwykłym kierowcą, nawet gdyby w ogóle nie zajmował się polityką, był zwykłym szeregowym "Kowalskim", to też by im przeszkadzał i był solą w oku.... Podobnie jest z kilkoma innymi ministrami premier Szydło. Spójrzmy którzy ministrowie, które programy rządu są prawie bez przerwy na celowniku totalnej opluwacji -  min.Zalewska, Ziobro, Rafalska, Waszczykowski, Macierewicz i Morawiecki (za "całokształt"), minister cyfryzacji Streżyńska - jej totalna opluwacja wymyśliła wojnę z Macierewiczem, podobnie jak wojnę prezydent Duda-min.Macierewicz. PiSofrenia zapędziła totalną opluwację   w kozi róg - do tego stopnia, że jej gwiazdy Budki, Grabce, Tomczyki, Neumanny, Kierwińskie, Szczerby, Nitrasy itd. mają nawet problem  z semantyką  np. w  kategoryzacji  stosunków  np.na linii Pałac-KPRM - dla tych rozhisteryzowanych i znerwicowanych "superpolityków"  nawet normalna, zwyczajna różnica w punkcie widzenia np.ministra i prezydenta urasta do gigantycznego problemu "megawojny", w której rząd kopie dołki pod prezydentem&vice versa, premier Szydło kopie dołki pod Kaczyńskim, a Kaczyński dokłada do ognia pod tym kotłem i niszczy Polskę, wyprowadza z Europy " itd.duperele... Histerię opozycyjnej koalicji totalnej opluwacji Schetyny z totalną impotencją PSL i z totalną idiotką Nowoczesną dopełniają Czerska i Wiernicza. Tego akurat chyba nie trzeba wyjaśniać, zwłaszcza w chwili gdy "prestiżu" obu świątyń propagandy - coraz tańszej i coraz grubszymi nićmi szytej za judaszowe srebrniki - rzuca się bronić własną piersią sama "centrala" imperium Axela cośtam. Ale Axel Axelem, wciąż nie jest bezpośrednio zagrożony, natomiast bezpośrednio zagrożony jest żywot totalnej opluwacji bo rząd mimo jej starań w dyskredytacji najniewygodniejszych dla niej ministrów robi swoje, a nawet więcej. I robi dobrze, coraz lepiej, co jemu i Polsce  przynosi  konkretne dywidendy na arenie międzynarodowej. I te dywidendy rosną, a totalnej opluwacji wciąż już tylko spada! Już nie mają Martina Schulza w Brukseli, ostał im się wiecznie zamroczony Juncker, psychopaci Timmermans i Verhofstadt, a największa duma totalnej opluwacji zaczyna peregrynację do przybytków Temidy i w mediach europejskich będzie częściej określana jako świadek niż  "dyrektor Europy". 

I jak tu żyć gdy wunderwaffe totalnej opluwacji - Misiewicz -  padł?

Hehehehe! Czekajmy - by obalać Macierewicza totalna opluwacja wkrótce "urodzi" sobie nowego. Własnymi siłami po prostu nie jest w stanie tego zrobić.

 

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1537426