A może tak Niemcy zapłacą Żydom za mienie bezspadkowe na terenie Polski?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Świat

Za nim po raz kolejny raz zostanę okrzyknięty "antysemitą" i przed publikacją kolejnych materiałów na temat żydowskiego Talmudu pragnę tylko zwrócić uwagę, że nie zawsze Polska musi słuchać amerykańskich Żydów, tak samo jak owi Żydzi byli głusi na Holocaust ich "pośrednich" i biednych aszkenazyjskich współplemieńców z rąk Niemców w latach 1941-1945/1946.

I ci Żydzi lub ich potomkowie dzisiaj uważają się za jedynych przedstawicieli narodu żydowskiego i chcą od Polski odzyskać bezprawnie tzw. bezspadkowe  mienie pożydowskie z tamtych czasów, ale też z czasów komuny. Wielkość tej spodziewanej gratyfikacji rośnie niesamowicie: było niedawno 65 mld USD a teraz już niemal 330 mld USD, czyli około 1,6 biliona złotych. 

Słynny już (z podziękowania dla amerykańskiej i kanadyjskiej Polonii) dokument prawny podpisany przez D. Trumpa jako "447 act" może w znacznym stopniu w przyszłości przyczynić się do tego, iż faktycznie organizacje żydowskie (syjonistyczne) dostaną odpowiednie podstawy do żądania od Polski owych roszczeń, czyli ich zbrodniczego wyłudzenia i kradzieży naszej, polskiej własności. Przeciw tej a'la ustawie winna protestować nie tylko polska Polonia, ale wszystkie partie w Polsce i sami Polacy. To jest dziś najważniejsze dla przyszłości Polski! I na nic się tu nie zdadzą zapewnienia, że te "acta" są tylko czymś niewinnym... Są bardzo niebezpieczne dla Polski i nas wszystkich.

Tylko śmiesznym jest, że jak dotychczas te odzyskiwane przez gminy żydowskie mienie (m.in. od Niemiec) tak naprawdę trafiało i trafia jedynie do organizacji żydowskich (gmin, związków, kongresów, itp.) – 90% a tylko niecałe 10% trafiało i trafia do faktycznych ofiar Holocaustu lub ich potomków. Tak wskazuje też Żyd Norman Finkelstein w swojej książce "Przedsiębiorstwo Holocaust". Pisze o tym, że restytucja mienia i te nikłe odszkodowania dla Żydów i lokalnych gmin żydowskich są tylko wymysłem chciwców z owego przedsiębiorstwa, a ja dodam od siebie, że żądanie odszkodowań  za bezspakowe mienie jest niezgodne nie tylko z prawem polskim, ale i międzynarodowym.

Są różne szacunki, ile Polsce i Polakom w ramach odszkodowań są winne Niemcy za II Wojnę Światową. Szczuje się, iż może to być kwota około 3 bilionów złotych! [1], choć ja uważam, że jest co najmniej wyższa o 50% t.j. 4,5 biliona złotych... w zależności od metodologii liczenia.

Zauważmy, że tak naprawdę przez dziesiątki lat Niemcy i Żydzi walczyli o to, aby zatrzeć winę Niemców za II WŚ i przypisać ją mitycznym nazistom, gdzie  Polacy też tak byli i są nazywani, nazywani jako pogromcy Żydów, prawie takich samych jak Niemcy. I teraz mamy nagły wysyp tego sposobu myślenia i szkalowania Polski na arenie międzynarodowej.

Polska stara się dotrzeć z prawdziwą historią II WŚ i Holocaustu Żydów na ziemiach polskich dokonanej przez Niemców, w których 90% ludności popierało A. Hitlera! Niestety jest to praca na lata i nie znamy jej skuteczności.

Proponuję w takiej sytuacji zejść z piedestałów etycznej historii i ideologii, i zawrzeć z Żydami porozumienie finansowe, które dla obu państw byłoby korzystne właśnie w tym obszarze, obszarze tak bliskim Żydom, obszarze finansów, banków, lichwy i handlu.   

Może dobrze by było aby - z poparciem USA, Izraela i żydowskich organizacji – wystąpić do Niemców  o odszkodowania wojenne dla Polski, których część poprzez Polskę trafiałoby do Żydów w ramach dalszych reparacji wojennych, bo przecież to Niemcy wybili Żydów w Europie Wschodniej, Polsce i oni winni za to płacić a nie my jako takie same ofiary Niemców.  Podobno Niemcy już stwierdziły, że nie są obecnie nic winni Żydom, ale przecież wizja dodatkowych środków finansowych może być bardzo skuteczna dla Żydów w obszarze tegoż pomysłu. 

Licząc niekorzystnie dla Polski to Żydzi otrzymaliby 1,6 biliona złotych a Polska 1,4 biliona złotych. Licząc średnio pozytywnie dla nas, to Polska uzyskała by około 2,9 biliona, przy założeniu 4,5 bilionowych polskich żądań odszkodowawczych. 

[1]  ]]>https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/34283/3-biliony-zlotych-Tyle-Niemc...]]>,

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Krzysztofie szwaby już za to zapłaciły, ale znasz pazerność żydowską.

Po im wcześniej obiecało, a teraz PiS, nie ma jak dwie pieczenie na jednym ogniu.

Złoty wytrych 447 otworzy każdy sejf w Europie.

Pozdrawiam.

Vote up!
9
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585159

Brak wystarczającej świadomości Polaków o tym akcie. Również niestety rząd nie pomaga jak w przypadku Jedwabnego. A szkoda. Jest inicjatywa MN organizacji w Polsce ( nie w USA) masowych demonstracji przeciw. Ja tokupuję. 

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1585208

"mienie" bezspadkowe

niech bioroooo

Vote up!
9
Vote down!
0
#1585175

Chyba nikt jeszcze na takim "porozumieniu" dobrze nie wyszedł. Dla Żyda nie ma z gojem żadnego porozumienia i złamie go przy pierwszej sposobności poczytując to jeszcze sobie za dobry uczynek i zasługę. A porządnego kija, bo to jedyny sposób żeby takie porozumienie wyegzekwować, nie mamy.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1585235

Odpowiadam nie tylko Tobie, ale wszystkim. 

Mój tekst jest lekko prowokacyjny, ale bez lektury moich dwóch postów na temat Talmudu trudno na to wpaść, bo teksty były napisane dawno przed moją chorobą. Jestem niemal przygotowany na dwie ostatnie części. I co z nich wynika i będzie wynikało? Ano to, że z Żydami nie ma się co układać... Talmud to potwierdza i potwierdza to też nasz filozof F. Koneczny pisząc o zderzeniu różnych cywilizacji. 

To jedno, ale tekst też miał na celu zwrócenie uwagi na repRACJE I ODSZKODOWANIA WOJENNE nIEMIEC DLA pOLSKI. i TU JUŻ NIE MA ŻADNEJ PROWOKACJI. tO REALIZM. mUSIMY O TEŻ ODSZKODOWANIA WALCZYĆ. 

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1585311

nie ma takiej opcji.

chcesz coś podarować z naszej kasy? jakim prawem?

co takiego ci Żydzi mają załatwic, czego Polacy nie mogą?

pomijając już to, że mamy i żydowskich Polaków...

moze jeszcze oddając im kasę, automatycznie przyznać rację? skoro Polacy im zapłacą, no to mają cos za uszami- taki będzie przekaz.

taki kulawy pomysł forsuje skrajnie syjonistyczna, antypolska sekta chojeckiego.

ciekawe, czy jest w interesie Żydów, zwł. "przedsiębiorstwa Holocaust"?

ciekawe, co by na taki pomysł powiedzieli nasi dziadkowie, którym zniszczono i zagrabiono majątki- że po latach może i Niemcy zapłacą ale z ich krwawicy trzeba zapłacić Żydom.

to chora propaganda- robić z Żydów nadludzi, którzy wszystko załatwią, bo najpewniej to i rządzą światem.

 

do tego, zamiast drobnej sumki, przyznac im niemal połowę z polskiej puli. TO CHORE.

 

Przypomnę tez, że Polska straciła Kresy- połowę kraju, za tamto mienie nie możemy odpowiadać, bo sami je stracilismy.

Ziemie Zachodnie- były niemieckie, więc za zagrabione mienie na nich odpowiadają Niemcy. My przejeliśmy resztki po nich- to sprawa między nami a Niemcami. Żydom nic do tego.

Zupełnie więc odpada kwestia mienia na wiekszości obszaru. A, że to mienie poniemieckie, zniszczone, bezspadkowe- nic sie nie należy.

 

jeśli zaś liczyć, że USA ZMUSI Niemcy do zapłaty, będzie to rozbójnictwo a nie czyn zgodny z duchem sprawiedliwości czy prawem międzynarodowym. Niemcy zresztą przekazały reparacje dla nas sowietom, to z ich puli mieliśmy otrzymać 15%. gdyby reparacje były możliwe, już byłaby lawina sukcesów przed sądami niemieckimi oraz międzynarodowym. Możliwe jest na pewno dochodzić poszczególnych roszczeń, indywidualnych (rekompensaty i odszkodowań) ale bardzo wątpliwe jest uzyskanie całości reparacji.

Vote up!
2
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1585236

 jak tofaszystwo pejsate hamerykańskie rozwiąże problem początku holokaustu. Czyli tego co stałosiem z pasażerami MS St Louis. Wygląda na to, że to żydzi żydom zgotowali ten los:

https://www.teoma.us/web?qo=semQuery&ad=semA&q=ms%20st%20louis&o=768680&ag=fw4&an=google_s&rch=intl286&msclkid=679df45b4c1117a0f00ca8fdf82ce821

https://www.facebook.com/watch/?v=2719137538311314

oglądałem ten film "Przeklęta podróż". Przeraźliwe doświadczenie. Szczególnie tego powrotu. W tamtą stronę była nadzieja, a z powrotem........Jedna scena jest najbardziej dla mnie dramatyczna i jednocześnie posiadająca dla mnie niezwykłe piękno. Piękno uczucia, piękno miłości...... Zakochała się jedna z pasażerek w młodym chłopaku, marynarzu z załogi statku. On także obdarzył ją uczuciem. Spotkali się w kabinie u niej, siedzieli, rozmawiali, czuło się to uczucie jakie ich połączyło. Na koniec podali sobie nawzajem puchary z winem..... Trzymali się za ręce, patrzyli sobie w oczy, i przyszła do nich wtedy śmierć. Była w tych pucharkach z winem. Do końca byli razem. Nie pozwolili by ich śmierć rozłączyła, gdzieś w  niemieckich obozach. Woleli zejść z tego świata trzymając się za ręce. Są pewnie razem gdzieś tam, na niebiańskich łąkach...... A dziś ich współplemieńcy szaleją, i chcą od Polaków zadośćuczynienia. A swoich wtedy skazywali na śmierć. Zaiste - żmijowe, szatańskie plemię - przemysłowcy holokaustu........

&

Kolega podesłał mi dzisiaj link, który niżej. Link dotykający swą treścią istoty tego żmijowego plemienia. Coś jest bardzo na rzeczy, że jak Ziemia długa i szeroka jest, wszędzie są żydzi i wszędzie od zawsze są gonieni precz. Niby istnieją, żyją obok siebie, różne nacje, najróżniejsze, a żydowska wspólnota przecież wszędzie podobna, i zewsząd goniona jest. Za swoją dobrość ???

Lektura obszerna, ale interesująca. Dotyka chyba sedna tej "żydowskości" . Tak nie do zaakceptowania od wieków, przez ludzi różnych bardzo narodów - jak świat długi i szeroki jest. Dlaczego tacy są szkodliwi dla wszystkich ? No bo to są czyniciele zła, dzieci Szatana, żmijowe plemię, mordercy Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Czy TO może być jakiś antysemityzm ? Czy TO

TYLKO 

potwierdzenie oczywistej oczywistości................

:

http://www.polishclub.org/2018/06/20/to-moze-nie-byc-przypadkiem-ze-antagonizm-antyzydowski-znajduje-sie-prawie-wszedzie-tam-gdzie-wspolistnieja-zydzi-i-nie-zydzi/  

Vote up!
7
Vote down!
0
#1585237

Rozlicza żyd : dla mnie jeden, u ciebie jeden; dla mnie dwa, u ciebie dwa; dla mnie trzy, u ciebie trzy ...... itd...

Vote up!
4
Vote down!
0

antyleming

#1585238

Witaj!

W natłoku zdarzeń odkładałem sobie Twój artykuł, ale w końcu jestem.

Chyba rok temu zaświeciła mi lampkę wypowiedź z pomysłowym rozwiązaniem stacjonującego w Berlinie mecenasa Hambury.

To on wydumał, jak pogodzić ogień z wodą.

Żydzi, których nasi koledzy całkiem słusznie nienawidzą niestety są silni. Ciągle dla nas za silni. Przypomnę, że to państwo atomowe, więc ma lewar do szantażu. Bo cała ich siła pochodzi z wpływów na Amerykę i londyńskie City. Czyli niestety nie możemy ich olać, jak by chcieli nasi dumni, lecz naiwni koledzy.

My też mamy lewar - to olbrzymie pieniądze z reparacji wojennych, które nam się należą, jak psu kość. Lecz co z tego, że się należą, gdy nie mamy potencjału by je zyskać.

Lecz skuteczny efekt można uprawdopodobnić. I tu jest mecenas Hambura.

Powinniśmy nawiązać ścisły kontakt z najpotężniejszymi nowojorskimi kancelariami adwokackimi, które na szczęście też w dużym stopniu są żydowskie.

Zawieramy umowę ze Światowym Kongresem Żydów (który pluje na Polskę, bo jest wściekły, gdyż Komorowski i Tusk obiecali wypłaty odszkodowań), że jeśli oni od Polski się odczepią, to będziemy współpracować poprzez ich prawników w uzyskaniu niemieckich reparacji dla Polski, a oni jako zapłatę dostaną swoją pierwotną działkę, to jest ok.85 miliardów USD.

Jeżeli reparacje ustali się na tych 3 bilionach złotych (naszych bilionach,nie anglosaskich), czyli 3 tysiącach miliardów zł., to jest to na dzisiaj 789 miliardów dolarów. Gdy damy żydom, co chcą, to nam zostanie jeszcze 700 mld USD.

Jak sądzisz, żydzi by na to poszli?

Vote up!
1
Vote down!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1585345

"Jeżeli reparacje ustali się na tych 3 bilionach złotych (naszych bilionach,nie anglosaskich), czyli 3 tysiącach miliardów zł., to jest to na dzisiaj 789 miliardów dolarów. Gdy damy żydom, co chcą, to nam zostanie jeszcze 700 mld USD.

Jak sądzisz, żydzi by na to poszli?".

Tekst dobry na 1 kwietnia. Przyznam, że w pierwszej chwili sprawdziłem datę zamieszczenia tekstu.
Jak na dorosłego faceta, to tekst troszkę jakby dziecinny...
Do tej pory Polska dawała im co chcieli, teraz czas z tym skończyć raz na zawsze, bo żydostwu nigdy dość. Im więcej dostają, tym więcej chcą.
Czytam te Twoje teksty i już jakiś czas temu zacząłem się zastanawiać, czyje interesy reprezentujesz na tym, i nie tylko tym portalu. Jak Ty pięknie to sobie wszystko wyliczyłeś... Dziwnie łatwo rozdajesz należne Polsce pieniądze.
Z żydami żadnych ustępstw !!!.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1585347

Pamiętaj, że chytry dwa razy traci.

I to nie jest MÓJ POMYSŁ. Więc ja nic nie rozdaję.

Opisuję potencjalne możliwości rozwiązania problemu. Podobnie jak Krzysztof..

I zapamiętaj to sobie - zawsze chodzi mi o dobro Polski. Nawet, jak tobie się to nie podoba.

Vote up!
2
Vote down!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1585353

Skoro jak piszesz "chytry dwa razy traci", to dlaczego powiedzenie to Twoim zdaniem miałoby dotyczyć Polaków, a nijak nie pasuje do podłego zachowania żydów ?.
Żydy zachowują się jak reketier, a Ty radzisz ewidentnemu bandycie płacić naszymi pieniędzmi za "święty spokój ?.
Czy ty masz nas "Niepoprawnych" za idiotów ?.
W tej sytuacji uważam , że to twoje "zawsze chodzi mi o dobro Polski" to "gówno prawda"...

Vote up!
2
Vote down!
0
#1585429

to rebe z dyni powinien byc adresatem Twojego komentarza..., bo do jego slow powyzej sie odnosisz.

pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

chris

#1585435

Oczywiście, przepraszam :). Pisałem szybko i nie zauważyłem, że "wskoczył " mi Twój nick :).

Vote up!
1
Vote down!
0
#1585441

To napisał Jazgdyni

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585438

Czyzby ? a jezeli tak, to jakiej ? czyz nie takiej od 45 ` ?

Tate wjechal na ruskim czolgu ? synalek juz sie wyuczyl i wie, ze nie nalezy nadal pala, ale subtelnie piorem i slowem agitowac i manipulowac...

rebe ty nawet, gdy spisz, to grzeszysz...

ty powiesz czasami prawde, ale tylko , gdy sie pomylisz...

przyczepiasz sie wielokrotnie do porzadnych ludzi i piszesz " pod dyktando potrzeby chwili ", slowem naginasz sie w zaleznosci do sytuacji, byleby uspic czujnosc...

tobie chodzi o dobro Polski ? jasssssssneeee :-)))))

tak samo jak twoim kolesiom ... wszyscy jestescie z tego samego miotu... narybek rowniez...

wystarczy poczytac cie na przestrzeni wielu lat... i te twoje niespojnosci :-)))) umyslu :-)))) czy tez moze lepiej napisac ... pogladow :-)))

Vote up!
2
Vote down!
0

chris

#1585433

Jeżeli dyskutować z Żydami o tylko za pomocą kasy a nie polityki. I ą cierpliwi w swoich interesach. Zauważ, że pierwsza polska informacja o tym, że Żydzi chcą od nas reparacji została uwypuklona gdzieś w latach 6-tych XX wieku. 

Faktycznie Żydzi są dla nas za silni i argument dobrego, ale okraszonego prawnymi określeniami i obostrzeniami. nawet Trump liczy się z Żydami, choć to Żydzi winny się liczyć z USA. 

Musimy dbać o polskie interesy, nawet pośrednio. 

I teraz zasadnicze pytani: rzucamy na szalę Żydów. To jest jednoznaczne z zaprzestaniem pomocy USA dla Polski. To z kolei zwiększy radykalnie wpływy niemieckie w Polsce. A Niemcy to UE... i Rosja niestety. To już przerabialiśmy w 1939 roku i później w okresie komuny. 

Z wielu przyczyn jestem raczej za współpracą z USA i Izraelem niż za kondominium niemiecko-rosyjskim, tym bardziej, że Żydzi też by się do niego dałączyli. 

Pozdrawiam serdecznie 

Vote up!
1
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1585416

"Z wielu przyczyn jestem raczej za współpracą z USA i Izraelem niż za kondominium niemiecko-rosyjskim, tym bardziej, że Żydzi też by się do niego dałączyli."...

To troszkę jak zamiana ostrej grypy, na wyniszczającą sraczkę.
Na prawdę nie mamy innej alternatywy ?.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1585442

Ten kretyn  wpadl na pomysl zawierania umowy... no koltun nie wie, kto rzadzi GmbH Niemcy...

no doprawdy kolejny cwaj sztajn...

 

Vote up!
2
Vote down!
0

chris

#1585434