Victoria, wywieśmy flagi !!!

Obrazek użytkownika Krystian Frelichowski
Idee

Victoria, wywieśmy flagi !!!

Andrzeja Dudy Prezydenta naszej Ojczyzny

Jak staropolski obyczaj nakazuje uczcijmy zwycięstwo Polski opartej na wartościach, patriotyzmie i kulturze chrześcijańskich, poprzez wywieszenie flag biało czerwonych. Niech pozostaną one w naszych oknach przynajmniej do środy i pojawią się tam ponownie w dzień zaprzysiężenia głowy państwa. Ciesząc się z naszego wspólnego zwycięstwa pamiętajmy, że decydującym starciem w walce o losy naszej Ojczyzny będą planowane na jesień tego roku wybory parlamentarne. Nie wolno nam spocząć. „zwyciężyć i spocząć na laurach – to klęska.” (J. Piłsudski)

 

Stowarzyszenie Idee Solidarności 1980-89

Barbara Wojciechowska, Krystyna Sawicka

Stowarzyszenie Osób Represjonowanych w PRL Przymierze

Jan Raczycki

Solidarni2010

Maciej Różycki

Klub Gazety Polskiej

Krystian Frelichowski

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (20 głosów)

Komentarze

Już dumnie powiewa Biało - Czerwona!

Pozdrawiam

Vote up!
13
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1480834

Flaga dumnie już powiewa ale... na Pana ręce składam serdeczme podziękowania wszystkim Krystianom Frelichowskim w całej Polsce i na całym świecie za starania i oddaną pracę u podstaw.. Bez niej nic się nie uda. 

Pozdrawiam serdecznie..

Vote up!
16
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1480860

http://bit.ly/1F4AoD7

Vote up!
11
Vote down!
0

Poloniatube

#1480866

Witam! Wreszcie mamy mala Polske pod wielkim przywodztwem! Walczymy dalej, a jesienia musimy nasza ojczyzne wyczyscic ze szczurow! Sami nie odejda,wiec trzeba im pomoc,a zapewnimy wielka przyszlosc mlodemu pokoleniu w wielkiej godnej Polsce! Pozdrawiam!

Vote up!
12
Vote down!
0

ronin

#1480870

Nigdzie nie mogę znaleźć oficjalnych wyników głosowania w Chicago, tutejsza Polonia zawsze głosowała na polityków wiernie służących Polsce. Nigdzie Komorowski nie dostał takich batów jak właśnie w tym mieście. Wyniki, które tu podam cytuję za komentatorem  jednego z portali internetowych  i jak to się mówi, nie dam za nie głowy ale są one bardzo prawdopodobne. Patologia Obywatelska nie ma tu wielu sympatyków a wręcz odwrotnie. Polonia w Chicago jest bardzo dobrze poinformowana o sytuacji w Polsce nie tylko dzięki internetowi i lokalnej polonijnej prasie ale także dzięki najbardziej popularnemu programowi radiowemu pani Łucji Śliwy, OTWARTY MIKROFON i popularnym w tym programie felietonom pana Jana Sordyla z Polski. Według wspomnianego komentatora, A. Duda otrzymał w Chicago 90,5% glosów a "gajowy" Bronek tylko 9,5%. Na sześć punktów wyborczych znajdujących się w Chicago, Bronek największe baty dostał w punkcie znajdującym się na południu miasta, w Domu Podhalan oraz w płn. zachodniej dzielnicy a mianowicie w puncie znajdującym się przy kościele Św. Jacka. Cieszyłbym się bardzo, gdyby takie były wyniki były w Polsce, nie martwiłbym się wtedy o przyszłośc naszej Ojczyzny.

Vote up!
11
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1480879

Tachwila radości jest potrzebna, bo tylko wtedy praca i wysiłek sie opłacają, ale potem trzeba zejśc na ziemię. PO-szuści nie wyjada do anglii, oni tu są ,beda kłamać, dzielić, kraść bo nic innego nie potrafią. A strach tylko im dodaje szybkości...

Vote up!
9
Vote down!
0

Yagon 12

#1480886

błogosławieństwo

 

kto jak prezydent Duda

wczesnym rankiem wstaje

temu to Pan Bóg darzy

temu błogosławieństwo daje

Vote up!
7
Vote down!
0

jan patmo

#1480892

już wywieszona! Łopce energicznie na wietrze, "jeszcze Polska nie zginęła"

Vote up!
10
Vote down!
0

viki

#1480893

U mnie też, a i sporo sąsiadów też wywiesiło, co mnie bardzo cieszy.

Pozdrawiam cię serdecznie.

Vote up!
7
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1480942

Od wczoraj śpię spokojnie! Wróciłam późno! Jak wiesz, przedłużono komisjom czas, na posterunku czuwania nad dobrym przebiegiem demokracji! I o to przede wszystkim chodziło! Ale opłacało sie to czuwanie! Koniec niewoli! Resztę ze spokojem, pozostawiam nowemu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie! Choć "licho nie śpi" to ja mogę spać spokojnie! A również Ci, co zawierzyli swoje głosy B. Komorowskiemu, choć o tym jeszcze nie wiedzą, że o mały włos, ich idol zdeptałby ich, jak natrętne muchy bez jakiegokolwiek zażenowania! Jestem przekonana, że wyborcy B. Komorowskiego jeszcze nam podziękują! Ale nie wymagam tego od nich! Niech wszyscy Polacy zakosztują normalności! Tego życzę sobie i całemu naszemu narodowi! Dziękuje Ci za dotychczasowe mądre słowa! Witaj nowa Polsko! Cała naprzód! 

Vote up!
7
Vote down!
0

viki

#1480953

... już powiewa na szczycie budynku.

Jeszcze Polska Nie Zginęła !!!

Vote up!
5
Vote down!
0
#1481019