Manifestacja poparcia dla Prezydenta A. Dudy

Obrazek użytkownika Krystian Frelichowski
Idee

 W związku z nasilającymi się atakami polityków, mediów, pseudo autorytetów na Prezydenta Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Andrzeja Dudę, środowiska patriotyczne organizują manifestacje poparcia dla głowy państwa. Wszystkich, tych którzy kierując się dobrem Ojczyzny pragną zademonstrować swoje uznanie dla działań urzędującego Prezydenta zapraszamy w środę 9 grudnia o godzinie 17.30 na Stary Rynek w Bydgoszczy. Pokażmy wszystkim, że za Andrzejem Dudą stoi naród !!!

 

Stowarzyszenie Osób Represjonowanych w PRL „Przymierze”

Jan Raczycki

Idee Solidarności 1980-89

Barbara Wojciechowska

Solidarni2010

Maciej Różycki

Klub Gazety Polskiej

Krystian Frelichowski

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

dla prez. A. Dudy powinny odbyc sie w kazdym miescie i powinny byc bardzo duze. Wegrzy w trudnym dla Orbana okresie udzielili jemu niesamowitego poparcia, on wiedzial, ze ma za soba prawie caly narod. Brawo Bydgoszcz!

Vote up!
11
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1500816

Pomysł świetny- gratulacje. Ukoronowaniem takich manifestacji powinna byc największa w stolicy w niedzielę 13-go grudnia...

Vote up!
9
Vote down!
0

Yagon 12

#1500818

>>>>Komitety Poparcia Andrzeja Dudy<<<<<
Czyli wszyscy Polacy, a nie zdrajcy i renegaci.....

Vote up!
8
Vote down!
0
#1500821

Nagonka na Prezydenta, jest wywołana przez ludzi, z listy płac Sorosa!. Ten nienawidzący Polski "mędrzec Syjonu", od czasów okrągłego stołu, steruje polską polityką. Każdy kto przeciwstawi się jego idee fix, powstania Judeopolonii, jest skazany na przegraną. Ten arcygudłaj, skupił w swoich łapach media i polityków. Każdy z poprzednich prezydentów, z wyjątkiem Lecha Kaczyńskiego, był jego człowiekiem w Warszawie!. Elektryk łasy na dolary, filipińczyk pijący do śniadania i żydomason w cudzym sygnecie. Taka była ta "polska elyta" władzy. Kiedy Lech Kaczyński, postanowił repolonizować ten zażydzony kraj, spotkała go śmierć!. Dziś trwa werbunek medialny, wrogów Prezydenta Dudy. Pamiętamy przemysł nienawiści, skierowany na ten urząd w latach 2007-2010. Tak splugawiono w sorosowskich mediach, wizerunek polskiego patrioty, że nawet po śmierci był ofiarą kpin!. To było celowe wywołanie nienawiści, żeby wkurzony zbrodnią naród, nie zrobił im rewolucji!. Było to skierowane do specyficznej klienteli. Dla miłośników TVN i Polsatu!. Dla obcych narodowościowo i kulturowo, portali internetowych. Interia, Onet i WP, to skumulowane śmietnisko antypolskości i rasowych uprzedzeń. Nie dajmy się zwieść, spolonizowanym nazwiskom i fryzurom bez pejsów. Oni nie przyjechali do Polski w 1945 roku, żeby się zintegrować. Przyjechali z woli Stalina i własnej potrzeby, żeby nas wytępić. Powstały ich partie, skryte jak loże masońskie, żeby ten cel osiągnąć. Ostatnim osiągnięciem, jest partia niejakiego Petru!. Proroka z narodu wybranego. Ich potomkowie tu są i dalej nami sterują, dalej rządzą!. Nie spotkałem w mediach jednej przychylnej PiS i Dudzie, publikacji. Najmniejszej!. Nie wiem jak to osiągnąć!. Dopóki łżemedia, służą złej sprawie, nie ma mowy o normalnym rządzeniu i władzy. Czy musimy się zjednoczyć na ulicach, wyrżnąć w pień tę hołotę, żeby mogło być normalnie?....

Vote up!
3
Vote down!
0
#1500838

Wieczór autorski Sławomira Kmiecika "Przemysł pogardy – Cel: Andrzej Duda" (5.11.2015)

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1500971

Niszczenie wizerunku oraz ataki na Prezydenta Lecha Kaczyńskiego przez postbolszewicką mafię oraz lewactwo w PRL-bis.

Medialny przemysł pogardy

Vote up!
1
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1500974

Życzę prezydentowi mądrości i suwerenności. 

Na głupotę Pan dał ludziom zielę !!!

 

Jak na razie pierwszą zagraniczną "osobistością", która odwiedziła Andrzeja Dudę był Jeb Bush członek bandy Skull & Bones, wnuk Prescotta Busha, który w 1926 roku zajął zrabowaną m.in. rodzinom Spyrów i Kołdów ziemię - centralny obszar Górnego Śląska - Rozbark - prowadząć na niej rabunkową eksploatację złóż naturalnych i niewolniczy wyzysk miejscowej polskiej ludności. 

W latach 30-tych do zatruwającej środowisko od XVII wieku germańsko-żydowskiej firmy (Henckel-Giesche-Rothschild-Rockefeller-Bush) przyłączył się Herrmann Göring, którego spadkobiercom zarządzanym przez Anielę Kaźmierczak-Wojciechowską (Merkel), wciąż okupowana, Polska wypłaca dziś procenty za zanieczyszczanie środowiska. 

Na okupowanych już od 1200 lat łużyckich polach Dzierżoniów, Kołodziejów i Spyrów niemieccy terroryści eksploatują największe w Europie odkrywkowe kopalnie węgla brunatnego zasilające budowane wciąż elektrownie węglowe i zasilające przemysł zbrojeniowy okupantów. 

W okupowanym przez Saksonów Dreźnie budowane jest nowe wielkie więzienie dla bombardowanych w Syrii uciekinierów. 

Nasi (?) politycy nadal, grzecznie uśmiechając się, przytakują temu odwiecznemu procederowi. 

 

Czy może być coś bardziej absurdalnego ??? 

 

 

Tymczasem ród Spyrów (Pernus), który wprowadził za panowania Bolesława Chrobrego pierwszą polską walutę - Denar Princes Polonie - bitą z masywnego srebra (z kogutem - godłem Spyrów zamiast popularnego w ówczesnej Europie orła) a następnie wspomagał Jaksę z Miechowa podczas Powstania Słowiańskiego i przy wzmocnieniu Księstwa Kopanickiego bijąc za panowania Bolesława Kędzierzawego wraz z Piotrem Włostowicem srebrne brakteaty Jaksy, wraz z sąsiadem Janem Kołdą (Nankierem) wspomagał zjednoczenie i suwerenność Polski pod panowaniem Władysława Łokietka, obronił Kraków przed zajęciem przez niemieckich terrorystów-krzyżaków Maksymiliana III, wraz z Janem Zamoyskim pojmał wielkiego mistrza zakonu, księcia "Austrii", czy wreszcie przez ponad 800 lat niemieckiej okupacji Śląska zachował polską kulturę - wciąż, po wymordowaniu i sowieckich represjach, z narażeniem życia i zdrowia zmuszony jest przebywać na obczyźnie. 

Niedopuszczalne i absurdalne jest trwonienie społecznych pieniędzy na utrzymanie sowieckiego aparatu terroru i represji, wypłaty, renty i emerytury dla przestępców i.t.p.

Jednym z kroków do uzyskania normalności w Polsce powinno być natychmiastowe zlikwidowanie, utrzymywanych z przymusowych składek ZUS, sowieckich obozów koncentracyjnych (Stargard Szczeciński, Stargard Gdański, Grudziądz, Kraków-Kobierzyn, Rybnik, Lubliniec, Toszek…), czasami nazywanych polskimi obozami koncentracyjnymi i oczywiście mylonymi z niemieckimi obozami koncentracyjnymi.

 

 

Zobacz też: 

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/1289-ostatni-sejm-cywilizacji-piastow

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/terroryzm-w-europie

http://niepoprawni.pl/blog/krzysztofjaw/wielka-niemiecko-rosyjska-unia-euroazjatycka-koleny-sen-szalencow-nwo

http://niepoprawni.pl/blog/slawomir-tomasz-roch/o-macie-jedna-polaczke-to-rezaty

Sowieci i Ukraińcy kontrolujący nawet "ofcjalną" historię mieszkańców Śląska (większość osób na zdjęciach to Ukraińcy, ukraińskie dziewczynki-statystki poubierane w "śląskie stroje rozbarskie" z małopolskiej Cepelii z okolic Krakowa):

http://bytom.naszemiasto.pl/artykul/prezydent-bronislaw-komorowski-w-bytomiu-zdjecia-wideo,1870963,artgal,t,id,tm.html

http://niepoprawni.pl/blog/marek-ciesielczyk/polski-biegun-korupcji-tarnow

http://niepoprawni.pl/blog/yagon-12/ani-kroku-w-tyl-mimo-jazgotu-elyty-od-jutrzejszego-switu

http://sbb-music.jimdo.com

Vote up!
1
Vote down!
0
#1500983