Już 14 sierpnia 2014r. Ostrzegałem przed zalewem muzułmańskiej dziczy

Obrazek użytkownika Krystian Frelichowski
Idee

OSTRZEGALIŚMY !!!

Jeszcze przed tragedią, która wstrząsnęła Francją ostrzegaliśmy przed konsekwencjami nieodpowiedzialnej polityki emigracyjnej. Tu tylko przypomnienie :

]]>https://www.youtube.com/watch?v=6mLVMt4hy1s&feature=share]]>

I pełen zestaw pytań jakie skierowaliśmy do Pani Minister Teresy Piotrowskiej

http://niepoprawni.pl/blog/krystian-frelichowski/pytania-do-pani-minister-teresy-piotrowskiej

Ja jeszcze wcześnie bo już 14 sierpnia 2014r. ostrzegałem przed zalewem muzułmańskiej dziczy, wielu patrzyło na mnie wtedy z politowaniem, kpiną. Byli nawet tacy, którzy obrazili się na mnie za te słowa. A brzmiały one tak:

„Przez lata stawialiśmy czoła muzułmańskiej dziczy. Wystarczy wspomnieć choćby odsiecz wiedeńską. Czy dziś jesteśmy bezpieczni? Niestety nie. Dziś ten sam wróg co zagrażał nam od stuleci, działa sprytniej. Nie używa szabel, armat czy karabinów. Po cichu przenika przez nasze granice. Niszczy nas od środka. Uderza w rodzinę, bo człowiek bez wsparcia bliskich, staje się pionkiem, którego można zdeptać, przewrócić, czy zmusić do posłuszeństwa. Temu służy niszczenie moralności. Nie dalej jak wczoraj, czytałem wyniki badań naukowych. Rozwody wśród pary, które w czystości doczekały sakramentu małżeństwa, prawie się nie zdarzają, w pozostałych są powszechne. Czy lewacka ideologia jest jedynym zagrożeniem? Niestety nie. W Iraku, Syrii i wielu innych miejscach muzułmanie mordują chrześcijan. Mordują także tu w Europie. Czytaliście państwo zapewne o zgładzonych dziewczynach w Niemczech i w Polsce przez wyznawców Islamu, tylko za to że nosząc pod sercem dzieci oprawców nie zgodziły zmienić wiary. W Wielkiej Brytanii domagają się wprowadzania prawa szariatu w wybranych enklawach. Czy nasze miasto jest wolne od tego zagrożenia. Niestety nie. Przyjeżdżają tutaj, szukając niewolnic, które będą służyć im do rozmnażania, do szerzenia islamu. Kobiety zagubione, mniej urodziwe, może i mniej inteligentne dają się ”złapać” na chłopaka z zagranicy. W naszym mieście były już pobicia polskich dziewcząt przez muzułmanów. Za o co? Za wyciągnięcie ręki do mężczyzny (jak takie nic jak kobieta śmiała wyciągać rękę na powitanie do pana i władcy), za patrzenie prosto w oczy, bo to też przestępstwo. Musimy reagować. Nie możemy pozwalać by zło rozprzestrzeniało się w naszym mieście. Musimy bronić tych słabszych, zagubionych, na które zastawiane są sidła.

Źródło:http://niepoprawni.pl/blog/4739/bolszewika-gon-to-haslo-ciagle-aktualne

Przypomnę jeszcze ja grupa radnych PO (Monika Matowska, Lech Zagłoba - Zygler, Jakub Mikołajczak, Janusz Czwojda) po moim udziale w manifestacji odbywającej się pod hasłem „Chcemy repatriantów, nie emigrantów” zwołałali nadzwyczajną konferencje prasową podczas, której sugerowali, że jestem skrzyżowaniem nazisty z faszystą.

Na zakończanie zacytuję jeszcze słowa Stefana Żeromskiego dedykując je Panią: Ewie Kopacz i Teresie Piotrowskiej i radnym PO:

”Kto na ziemię ojczystą, chociażby grzeszną i złą, wroga odwiecznego naprowadził, zdeptał ją, splądrował, spalił, złupił rękoma cudzoziemskiego żołdactwa, ten się wyzuł z ojczyzny. Nie może ona być dla niego już nigdy domem, ni miejscem spoczynku. Na ziemi polskiej nie ma dla tych ludzi już ani tyle miejsca, ile zajmą stopy człowieka, ani tyle, ile zajmie mogiła."

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

ich ciągłe przypominanie.

pzdr

Vote up!
6
Vote down!
0

antysalon

#1498767

zmuszeni do samokontroli. Co głoszą w meczetach. Nauczyć sie ich rozpoznawać, dla własnego bezpieczeństwa.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1498810

mówię na NP.PL i ostrzegam od kiedy tu jestem, czyli od 5 lat. Wielu rysowało sobie kółka na czole, że contessa zwariowała.

Dziś mogę powiedzieć tylko tyle, że Francja zamiast zamknąć drzwi islamowi, jeszcze szerzej mu je otworzyła w imię "równości dla mniejszości etnicznych, integracji" i innych blebleble. Mało - ściągnęła szarańczę nie tylko na siebie, ściągnęła na całą Europę. Trzęsąca Unią Europejską Merkel dziś sama nie wie ilu "uchodźców" ma w Niemczech, wie tylko że "za dużo" i za tę jej niewiedzę mają płacić inni przyjmowaniem narzuconych kwot. 

Wystarczy znać realia np. na Bałkanach, zaludnionych etnicznymi mniejszościami - muzułmańską i nie tylko, pozostałością po osmańskiej ekspansji. Tu taki etniczny Turek ma więcej praw niż rdzenny mieszkaniec - np. dla serbskiego czy bułgarskiego dziecka nie ma miejsca w żłobku/przedszkolu ale dla tureckiego natychmiast jest bo inaczej Turek poskarży się do Strasburga na dyskryminację. I wygra. Podobnie z uzyskaniem pracy. 

To pierwsze lepsze przykłady z życia na unijnych Bałkanach wzięte. Drobne ale takich "drobnych" jest miliony. 

O ile muzułmaństwo pełzło powoli i w skarpetkach wnikało w struktury państwowe, dziś mamy eskalację bo daj takiemu palec, połknie ci ramię razem z głową.  

W październiku - jakiś Hasan ze Stambułu wysłał do Bundestagu protest by Niemcy zaprzestały świętować Bierfest bo obraża on uczucia muzułmanów...

Pozostawiam to bez komentarza.

Pozdrawiam.

Vote up!
2
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1498828