Teraz trochę o mnie

Obrazek użytkownika Koteusz
Blog

Jestem członkiem PiS od roku 2010. Wedle Gazety Wyborczej oraz TVN od tej pory jestem też faszystą; mam to w dupie tzn. GW oraz TVN. Dodam, że od roku 2006 nie oglądam telewizji; jakiejkolwiek telewizji; telewizję mam po prostu w dupie; w zasadzie dosłownie. 
W nadchodzących wyborach samorządowych zamierzam kandydować; na radnego Rady Miejskiej we Fromborku; z ramienia PiS. Może mi się uda zyskać mandat. 
Dwa dni temu zostałęm zablokowany na facebooku na 24 godziny; więc postanowiłem "olać" fb na nieco dłużej - co najmniej do końca wakacji, ale niewykluczone, że na dłużej. 
Na portalu "Niepoprawni" - takie mam wrażenie - zawsze byłem traktowany dość przychylnie, dlatego - po dość długiej przerwie - postanowiłem odnowić tę dobrą znajomość i wrócić tu; hasła do blogu były aktualne, z czego się cieszę. 
Przy okazji pozdrawiam wszystkich starych znajomych, jak róznież równie serdecznie witam się ze znacznie młodszymi stażem blogerami (mój staż na "Niepoprawnych" to prawie 8 lat (konkretnie 7 lat i 11 miesięcy). 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

Lecz co kiedyś sam  pisałeś nie ciekawe

Startowanie z PIS to nie da dzisiaj rady

Po zmianach rządów nie są dla PIS łaskawe

Pozdrawiam

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1564180

to dodanie jakiegoś obrazka profilowego. Coś przemyślanego - abyś był rozpoznawalny. Koniecznie kwadratowy  Może być gif. 

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1564196

Witaj!

 

Sprawdziłem, jesteś na tym portalu dłużej ode mnie. Ale miałeś przerwę. Napisałeś ZARAZ WRACAM i zniknąłeś na pięć lat. To kupa czasu. Czujesz to chyba.

Piszesz, co mnie cieszy, że jesteś człowiekiem PISu. Ja członkiem nie jestem, ale PIS wspieram ze wszystkich sił. Nie, żebym nie widział wielu wad, o czym zresztą piszę, lecz dlatego, że dzisiaj nie ma dla nas żadnej alternatywy. Poza tym bardzo szanuję Jarosława Kaczyńskiego, który dla mnie, jako mąż stanu, stał się już postacią historyczną.

Jako pisowiec nie będziesz tutaj miał łatwo. Do czasu odebrania szubrawcom władzy wszyscy byliśmy mniej więcej zgodni. Potem jednak, każdy miał swoją indywidualną wizję naprawy RP. Więc zaczęli jeździć po PISie. A to żydzi, a to wetujący Duda, po co zmienili Szydlo, dlaczego odsunięto Macierewicza, bandyci z Ukrainy; wyszliśmy z ruskiej niewoli i wpadliśmy w amerykańsko - żydowską podległość. Dużą rolę w tych rozterkach mają trolle i agenci wpływu, których mnóstwo jest w internecie, by mącić i kształtować opinię publiczną. A wielu z nas ma spaczone poczucie czasu i nie wie, co jest potrzebne na dzisiaj, a co na jutro.

Poprzyglądasz się i wyrobisz sobie własne zdanie.

 

Pozdrawiam

Janusz Kamiński / jazgdyni

 

Ps. Może nie jako pierwszy, ale upowszechniłem tu pisanie pod własnym nazwiskiem. Ci nieliczni, co za wszelką cenę walczą, by pozostać anonimowymi, zazwyczaj są najmniej godni zaufania. A już najbardziej ci, co zmieniają nicki, jak rękawiczki.

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1564202

Jak ten czas, cholera, zleciał. :) 
Poważniej: tak długa nieobecność wynikła z konieczności ograniczenie mojej aktywności w sieci z powodu zmiany pracy. 
Natomiast określenie "zaraz" jest przecież subiektywne. :)  
Poza tym wiem, że tutaj będzie mi łatwiej niż gdzie indziej, ale nawet jako członek PiS potrafię się zdobyć na krytykę działań partii - w tej chwili mogę powiedzieć, że marszałek robi głupotę, gdy wcześniej dopuścił do "zasiedzenia się" w Sejmie protestu matek dzieci niepełnosprawnych, a teraz zabrania innym, także dziennikarzom spotykania się z protestującymi; widzę tu brak konsekwencji w działaniach. 

Niebawem zmienię awatar i najprawdopodobniej, jeśli będę potrafił, zmienię także nick na bardziej identyfikujący mnie. 
p.s. mam propozycję: na pewno jesienią odbędzie się spotkanie blogerów w Gdańsku, w których to spotkaniach uczestniczę od szeregu lat, więc przekażę Ci taką informację. Dodatkowo co środę nieco skromniejsza grupa blogerów z Gdańska spotyka się na piwku - tu z racji obowiązków w pracy nie jestem w stanie rónie często uczestniczyć w piwkowaniu, ale też nie omijam każdej możliwości spotkania się. Najlepiej byłoby skontaktować się telefonicznie, więc podają swój nr 506 313 317 

pozdrawiam Krzysztof Koteusz Kotowski vel Mikołaj Kopernik. :) 

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#1564208

Mój staż jest nieco mniejszy od twojego bo tylko 6 lat i 5 miesięcy. Nie jestem członkiem PiS chociaż dawniej byłem członkiem Porozumienia Centrum, przebyta choroba nowotworowa znacznie ograniczyła moją działalność społeczną. Jestem sympatykiem Dobrej Zmiany wprowadzanej przez rządzący obecnie ugrupowanie. Podobnie jak Janusz uważam Jarosława Kaczyńskiego za wybitnego Męża Stanu, któremu czasami zdarza się popełniać błędy (a kto ich nie popełnia?), jednak moim zdaniem prowadzi nas w dobrym kierunku. Razem budujemy Polskę naszych marzeń. Mieszkam w mieście w którym dominują byli pracownicy zlikwidowanych już zakładów radiowych, włókienniczych i mechanicznych. Zakładów nie ma, ale pozostali ludzie skażeni PRLem. Nadal mentalnie tkwią w poprzednim systemie co odzwierciedla się w wyborach samorządowych i parlamentarnych. Byłbym niesprawiedliwy w swojej ocenie twierdząc, że nic się nie zmienia, powoli, ale coraz wyraźniej następują zmiany w mentalności i postrzeganiu rzeczywistości przez mieszkańców. Jest nadzieja, że zmiany przyśpieszą, kiedy w życiu codziennym będziemy co raz bardziej odczuwać efekty Dobrej Zmiany.

Co do anonimowości blogerów to sprawa osobista, ja nie wstydzę się swojego nazwiska i często podpisuję się pod tekstami co czynię obecnie.

Pozdrawiam wszystkich
Kazimierz M. Janeczko

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1564203

Tylko ten co siedzi na dupie i inic nie robi. 

pozdrawiam

Krzysztof Koteusz Kotowski 

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#1564209