Europa chce być pedalska

Obrazek użytkownika Koteusz
Blog

W czwartek na masztach przed europarlamentem zawiśnie po raz pierwszy tęczowa flaga. 

W zasadzie niech se pedały zawieszają, tyle że taka szmata wisząca na maszcie obok flagi europejskiej, deprecjonuje wartość  oraz symbolikę tej ostatniej. 

Ciekaw jestem czy pedały już otworzyły ambasdę w Brukseli, bo wówczas można by uznać za zasadne wywieszenie takiej flagi. 
Ja pie*dolę, do czego to dochodzi? 
Później przed tym europarlemntem niech się sami powieszą na tych masztach. 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (22 głosy)

Komentarze

Odnoszę wrażenie że jest. Ta flaga to kropka nad "i".

Vote up!
7
Vote down!
-1

rumjal

#1564252

......męstwo jest darem Ducha Świętego. Po temu niepoprawni blogerzy wyprowadźcie mnie proszę z tego niewinnego jeno przypuszczenia, iż brak Waszych komentarzy jest spowodowany tym właśnie, iż trzęsiecie dupami przed zdecydowaną reakcją środowisk polskich homoseksualistów i lesbijek i nie tylko! Wystarczy jeno popatrzeć: 11 polizań i 658 otwarć ale komentarzy ono tylko jeden prawiczek się znalazł i to jeszcze jednozdaniowy! Czyżbyżmy się bali własnych może wypowiedzi, czyżbyśmy nawet na stronie niepoprawnych w portki i rzadziutko robili?! Otóż jeśli wierzymy w Chrystusa Pana i poważnie traktujemy naukę ewangeliczną, KKK, czy zwykły rachunek sumienia, to naprawdę nie musimy się niczego obawiać, gdyż zawsze jest tam napisane czarno na białym, iż czyny homoseksualne są grzechami ciężkimi, śmiertelnymi, wbrew naturze i nadto wołającymi o pomstę do nieba. Raczej bójmy się kłamstwa i tchórzostwa!

Koteusz piąteczka za odwagę! Co prawda ja przed laty, już dobrowolnie po modlitwie i długim namyślunku, odrzuciłem nazwanie tych ludzi pedałami ale śmiertełnym grzechem się brzydzę, bo to mój święty obowięzek katolika i w tym znaczeniu czyny homoseksualne są bez dwóch zdań zboczeniem i to b. cieżkim! Zawsze znajdziesz na tym polu moje szczere poparcie, gdyż tylko miłość powiedziana w prawdzie jest naprawdę miłością, wszystko inne w kłamstwie jest ukrytą nieczystością, a to znaczy iż jest de facto nienawiścią, czyli zaprzeczeniem samej miłości. Raz jeszcze zatem wzywam niepoprawnych blogerów do wypowiedzenia się otwarcie i z odwagą na forum, bo nie tylko warto ale właściwie to nawet b. trzeba. Pozdrawiam b. serdecznie

Vote up!
11
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1564282

... młówić wprost. Cenię sobie również takie wypowiedzi, choćby najbardziej krytyczne, skierowane pod moim adresem. Nienawidzę szeptanek za plecami. 

pozdrawiam 
Krzysztof Kotowski

Vote up!
4
Vote down!
0

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#1564340

a czego tu się obawiać, jaka to odwaga. raczej każdy tu wie, jak ta mniejszość jest używana politycznie, ich lewicowi aktywiści nawet nie są głosem tego towarzystwa. tolerować każdy normalny potrafi, gorzej że to politycy uginają się i powstaje mechanizm "od rzemyczka do koniczka", lewackim środowiskom nie chodzi o żadną wolność tylko nowego człowieka i przywileje, do tego z silnym rysem antykatolickim. metodą jest narzucanie i zmuszanie do akceptacji a wszelkie dyskusje są już na Zachodzie faszyzmem. niech sobie edukują swoich czerwonych i nachodźców, wbrew pozorom to środowiska lewicowe dokonują więcej przestępstw z nienawiści

Vote up!
4
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1564371

Zachodniej Europy już raczej się nie da ocalić (przynajmnie w łatwy i pokojowy sposób) jedyny sposób to wyjście z Unii i dawanie świadectwa, że bez tego marksistowskiego twora jakim teraz jest Unia można żyć dostatnio i godnie. Inaczej te idee dojdą do nas i będą się rozwijały jak wirus.

Vote up!
3
Vote down!
0

Grzesiek

#1564516

Tak to wiedzę:

Vote up!
10
Vote down!
0

M-)

#1564288

Pedalstwo i lesby i to całe europejskie łajdactwo  służą EU by rozwaliły europejską tradycję,  a w tym kontekście by zniszczyć rodzinę. Rodzinę jako podstawę i sens egzystencji tego kontynentu. EU jest narzędziem NWO- nowego porządku Świata ...wszelakie grupy interesu czasami sprzeczajace się to zwykły dym.

Dlatego potrzebujemy referendum o opuszczenia tego europejskiego burdelu i to natychmiast...

Vote up!
12
Vote down!
0

chris

#1564322

To zażydzony PiS  i Juda, a nie Polacy.,

Głosowaliśmy na PiS, bo nikt się nie spodziewał że Bóg Honor Ojczyzna jest dla tych zażydzonych z PiS-u tylko reklamą i sloganem, by przyciągnąć ludzi prawicowych, bo zydo-komuchy lewicowe POszły do PO, N i SLD.

Ja mam w swoim sercu miejsce dla Boga i Ojczyzny i nie boję się mówić o pedalstwie wszelakim, jaku złu.

Pozdrawiam.

 

Vote up!
7
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1564325

"Głosowaliśmy na PiS, bo nikt się nie spodziewał że Bóg Honor Ojczyzna jest dla tych zażydzonych z PiS-u tylko reklamą i sloganem,"...

Powinieneś mówić raczej za siebie.
Wielu na tym portalu, a między innymi ja , przestrzegaliśmy przed bezkrytycznym oddaniem pełni władzy w łapy PISu i obdarzanie ich bezgranicznym zaufaniem.
Wielokrotnie powtarzałem, żeby od samego początku patrzeć im na łapy, bo władza (absolutna) deprawuje...

Wtedy dzisiejsi portalowi mądrale pałowali nas bezlitośnie i wyzywali od ruskich onuc i kacapskich trolli.

A nie warto czasami wsłuchiwać się w głos ludzi spoza "głównego nurtu" nie oglądając się na "ogólnie panującą" modę na "debilny patriotyzm" ?.
Najpierw trzeba wiedzieć co to jest patriotyzm, żeby obnosić się z tym po choćby portalach.
W przeciwnym razie łatwo później wyjść na idiotę...

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1564326

To widzę że jesteś Alfom i Omegą i jasnowidzem, ja niestety nie miałem takiej wiedzy i daru przewidywania jako jasnowidz, jak ty guru.

Vote up!
6
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1564329

...a tymbardziej   jasnowidzem. Wystarczy mieć oczy i uszy otwarte na rzeczywistość. Byłeś wpatrzony w bandę czworga i lazłeś za nimi jak ślepy. Dobrze,że przejrzałeś....Przyznaj się po prostu do błędu.

Trzeba jak najszybciej opuścić Unię...tylko kto się na to zdobędzie?

Vote up!
5
Vote down!
-1

Verita

#1564332

My...Naród się na to zdobędzie i to już niedługo...

Vote up!
2
Vote down!
0

chris

#1564334

już myślałem naprawdę, iż poproszę Cię specjalnie do wzmożonej aktywności, a tu proszę taki kwiatuszek. Nie trzepiaj się Jestem Jaki Jestem bo On w swoim szczerym oddaniu Bogu i ojczyźnie od lat jest konsekwentny, nadto zaświadczył o tym swoim świadectwem, już powielokroć i banajmniej niedwuznacznie. Natomiast spójrz na siebie Verito! Ten wpis mocny i odważny koteusza jest w temacie niezwykle groźnego zboczenia, które rozlewa się po świecie i w samej Europie, lecz o tym nie raczyłaś pisnąć póki co ani słówkiem! Popraw się i nie daj nam długo czekać prosiemy.

Vote up!
6
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1564335

Przecież napisałam wyraźnie....jak najszybciej  należy opuścić Unię .Nie będę się babrać w grzechach cudzych i wchodzić w szczegóły.A co do wpisu...koteusza , widać, że nie całkiem to miał na myśli co odczytałeś.  To jest problem.

A więc niepotrzebnie się sprzeczacie...jak napisał koteusz :-)

Vote up!
1
Vote down!
0

Verita

#1564347

"już myślałem naprawdę, iż poproszę Cię specjalnie do wzmożonej aktywności, a tu proszę taki kwiatuszek.... Popraw się i nie daj nam długo czekać prosiemy."...

A kim Ty jesteś i kim są "wy", że pouczasz Veritę i mamisz ją obietnicą przyjęcia w krąg "was" nieomylnych i "jedynie słusznych" ?.
Verita, to niezwykle mądra kobieta, która w przewidywaniu zagrożeń dla Polski, jest 2 kilometry przed "wami".
Dziś czasy "poetyckiego patriotyzmu" już minęły, dziś o ojczyznę trzeba walczyć bezwzględnie, tak jak bezwzględny jest otaczający nas świat . W przeciwnym razie będzie po nas...

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1564353

Już mnie klatka piersiowa boli od bicia się w piersi i powtarzania, moja wina, moja wielka wina.

To co mam jeszcze się biczować???

Vote up!
6
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1564336

Już nic więcej nie trzeba ...ale to nie wynikało z twego komentarza.

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

Verita

#1564343

Ale nie potrafi odwołać własnych, kretyńskich peanów na cześć hochsztaplera/oszusta/zadaniowca/paranoika (niepotrzebne skreślić) Jana Zbigniewa Potockiego. 

Medice, cura te ipsum. 

To co - będzie może przyznanie się do błędu?

A teraz na Ukrainie - epidemia odry. No to dalej - "reklamujmy" antyszczepionkowców.

Tak - głupota nie boli głupiego, jest bolesna dla tych, co go otaczają.

Vote up!
5
Vote down!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1564339

i właśnie popisała (podpisała!) się - jako pałkarka-cichodajka!

Gratulacje!

Vote up!
3
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1564342

Widzisz Marku... mi nie o to chodzi, żeby wytykać wam wasze pomyłki, uwierz.
Ja doskonale wiem, że zarówno Ty, jak i wielu innych "Niepoprawnych" którzy dali się "uwieść" kolejnym oszustom, kochamy naszą ojczyznę podobną miłością. Ważne jest to, żebyście wy myśleli o nas podobnie...

Vote up!
3
Vote down!
0
#1564349

......tym dosłownie jest każdorazowo świadome i dobrowolne, czynienie grzechów nieczystych. Problem polega na tym, iż środowiska zainteresowane takim stylem życia, uczynią wszystko, by tak zakłamać ową opłakaną rzeczywistość, by to tak demonicznie zgoła nie wyglądało. Temu służy właśnie cała maszyneria cywilizacji śmierci! Zbałamuceni najczęściej młodzi ludzie idą za tzw. świecidełkami, nocnymi barwami życia i popadają w sidła najróżniejszych uzależnień! Potem już tak łatwo i pięknie nie jest i trzeba za przyjemności płacić. Do najbardziej wpływowych i najlepiej zorganizowanych grup zaliczają się właśnie homoseksualiści i lesbijki.

Póki był to margines właściwie każdego społeczeństwa, póty rozpatrywano to wyłącznie w aspekcie subkultury, groźnej ale żyjącej gdzieś tam po przeróżnych dziurach i kanałach. Jednakowoż nie tak dawno demolewica wpadła na szatański pomysł, by wmówić ludziom, iż taki styl życia można a nawet trzeba zwyczajowo przyjąć i zaakceptować. I tak zaczęło się piekło na ziemi, gdyż to co jest ze śmierci nie może wnieść, ani pokoju, ani tym samym jakiekolwiek dobra. Dla przeciętnego zjadacza chleba nie było z tym problemu, póki na straży prawdy i porządku Bożego, wiernie stał Kościół katolicki. Poza wymogiem delikatności i zwykłego szacunku należnego każdemu człowiekowi, wszędzie głoszono stanowczą, jasną i klarowną wykładnię teologiczną co do sodomy i gomory. Obecnie za pontyfikatu papieża Franciszka, już w samym Kościele katolickim pojawiają się niestety wypowiedzi, które wprowadzają powszechny zamęt i zgorszenie.

Naturalnie nie ma świętych krów i nikt nie ma prawa babrać się w świńskich odchodach! Jeśli ktoś jednak pozostaje na świeczniku, nosi kardynalskie purpury, absolutnie nie ma żadnego moralnego prawa pochwalać publicznie homoseksualnego stylu życia! To jest wielka podłość, gigantyczne zgorszenie i partycypowanie w owym odrażającym paplaniu się w świńskim, chlewnym błotku! Po temu dziś nie wolno nam milczeć, za nic w świecie nie wolno nam tchórzyć, a bo policję naślą, a bo po sądach będą ciągać ale tym bardziej trzeba mieć coraz b. jednoznaczną, wyrazistą postawę, gdyż tylko tak może przyjść zwycięstwo Bożego Królestwa. Pozdrawiam niepoprawnych blogerów!

Vote up!
5
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1564338

Zupełnie niepotrzebnie sprzeczacie się. Ja osobiście do postaw homoseksualnych nie mam specjalnych pretensji, toleruję je. Z jednym wszakże zastrzeżeniem: wku*wia mnie, gdy homoseksualizm wyłazi na ulicę i wywrzaskuje swoje hasła. Staram się nie wtrącać do tego co kto robi w domu - jego prywatna sprawa. Ale, gdy taki ktoś z gołym dupskiem wyłazi na ulicę i wywrzaskuje np. że chce adoptować dzieci, to mnie krew zalewa i od razu zaczynam poszukiwać jakigoś kija, żeby po łbie przyłożyć. Jestem więc tolerancyjny do pewnego stopnia. 
I zwrócę jeszcze uwagę na to, że w preambule Konstytucji europejskiej nie przyjęto sformułowania o chrześcijańskich korzeniach Europy. Teraz widać dlaczego. 

pozdr 

Vote up!
8
Vote down!
0

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#1564344

Generalnie to jest mi obojętne co ze swoim ciałem robią inni mężczyźni.Kobiety również. Jednak obrzydliwym i poniżającym jest dla mnie akt nurzania najcenniejszego dla mężczyzny organu w gów..ie !!!! Rrrrrrr !!! Ohyda .....No ale kibel z nimi . Tylko że pederaści nie mogą mieć POTOMSTWA , które będzie im opierać na starość rozkalibrowane tyłki . "Związki partnerskie" niech sobie będą , ale niech płacą na rzecz urodzonych dzieci . W tym na dzieci niepełnosprawne, które z mamusiami żądają pieniędzy od Państwa. A więc moczcie prącie w gnojówce i płaćcie za swoją prokreacyjną bezużyteczność.

 

 

 

 

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1564377

Jest masa różnych innych zboczeń i odchyleń albo deformacji albo uzależnień i jakoś większość tym dotkniętych nie stara się nikogo przekonywać jakie to fajne , wzbogacające i normalne tak jak pedały. Żyją sobie tacy ludzie gdzieś na skraju albo nawet całkiem normalnie społecznie funkcjonują poza chwilami zatracenia. Nie zrzeszają się i nie znajdują upodobania w atakowaniu wściekłym wolnych od ich słabości. Dla mnie pedalstwo to jest choroba, która zwykle prędzej czy później prowadzi do kolejnej psychicznej tak jak narkomania czy opilstwo. Ale dlaczego? - to tak dokładnie , medycznie nie jest jasne. 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1564387

Kornik drukarz dobrał się lewactwu do dupy.

Vote up!
2
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1564476