"Czy możliwe jest życie komucha po obaleniu komuny?"

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

W Europejskim Centrum Drużyny Agenta Bolka (d. Solidarności) odbyła się konferencja pt. "Czy możliwe jest życie komucha po obaleniu komuny?" W konferencji wzięły udział trupy po postkomunie i trupy po drużynie agenta Bolka. A więc te trupy, które uratowały listę PZPR wyciętą przez Polaków w częściowo wolnych wyborach w dniu 4 czerwca 1989 roku. Niestety – na konferencję nie przybyły trupy po PZPR, uratowane przez stratega Schetynę, który umieścił je na liście Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego... 

Jak bowiem stwierdził po wybraniu go do PE sekretarz KC PZPR tow. Miller – nie jest on już zainteresowany losem trupów po Platformie Obywatelskiej, PSL i partii Nowoczesna, które poległy na wojnie z PIS-em. Czy tow. Miller miał też na myśli Grzegorza Schetynę, który nagle zapadł się pod ziemię i nie pojawił w Gdańsku?

Siłą rzeczy konferencja pt.”Czy możliwe jest życie komucha po obaleniu komuny?” skoncentrowała się na problematyce ożywienia postkomuny, która przerżnęła z PIS-em kolejne wybory – skazując się na życie z dala od koryta. W przeciwieństwie do towarzyszy z PZPR, którzy do końca żywota żyć będą w luksusie, los takiego Schetyny, który komuchów umieścił na liście Koalicji Europejskiej czarno widzę…

Zatem zanim się konferencja zaczęła,wszyscy już wiedzieli, że obalona w 89 roku komuna nie tylko żyje, ale także otrzymała nowe, wykwintne życie w Brukseli. I to z takim uposażeniem, o jakim mógłby dziś marzyć twórca drużyny agenta Bolka, a także jego syn, który także przerżnął wybory do Parlamentu Europejskiego. Nie wspomnę już o wybitnym strategu Schetynie, który nie pojawił się na uroczystych obchodach 30-lecia sfałszowania pierwszych, częściowo wolnych wyborów.

Nic więc dziwnego, że konferencja w Europejskim Centrum Drużyny Agenta Bolka (d. Solidarności) zamieniła się w żałobne lamenty trupów po Platformie - po ich kolejnej klęsce wyborczej. Prezydentessa wolnego miasta Gdańska- Dulkiewicz wyraziła nawet opinię, że na jesieni będzie musiała zabierać zabawki i ewakuować się do RFN-u! A przecież nie taki był zamiar wszystkich, postępowych funkcjonariuszy Platformy Obywatelskiej!  Nie tak miało być! Zamiarem Platformy Obywatelskiej było przekształcenie samorządów w oddzielne księstewka, które ogłosiły by niezależność od państwa polskiego, a następnie stały się niemieckimi landami. A nad tymi landami – uwolnionymi od nienormalności, jaką jest polskość - pieczę miał sprawować namiestnik Angeli Merkel – Donald Tusk do spółki z niezawodnym Grzegorzem!

Śmiały pomysł Platformy Obywatelskiej na podział Polski na landy, które stały by się częścią Niemiec a więc Europy – jednak nie wypalił. I to zanim ten projekt zdążyć ogłosić Donald Tusk, który miał przybyć do Gdańska na dorodnej, siwej klaczy meklemburskiej! Wspierana bowiem przez Tuska Koalicja Europejska wybory do PE przerżnęła i to zdecydowanie! 26 maja 2019 roku Platforma Obywatelska straciła w PE kolejne 5 mandatów, a jej wynik 14:27 na korzyść PIS-u, to klęska jakiej PO nigdy nie zaznała….

Gdańska konferencja z trupami po postkomunie udowodniła tylko to, że po 30 latach od „obalenia komuny” przez TW Bolka – trupy po komunie otrzymały kolejne, nowe życie w Brukseli - dzięki słusznej linii Tuska – Schetyny.

Co jednak zrobić, by ożywić trupy po postkomunie? A więc nie tylko Platformę Obywatelską ale także PSL i skonsumowaną już przez Platformę Nowoczesną partię? Na to pytanie nikt jednak nie znalazł odpowiedzi na konferencji w Europejskim Centrum Drużyny Agenta Bolka (d. Solidarności). Wprawdzie Schetyna zapewnił przed konferencją, że „Program jest - tylko trzeba go znaleźć”, ale jego nieobecność w Gdańsku tylko potwierdza, że Schetyna niczego jeszcze nie znalazł. A czas goni, bo wybory już w październiku... 

Po klęsce Schetyny - totalnej opozycji pozostał już tylko agent Bolek. I właśnie Bolka namiestnik Angeli Merkel Donald Tusk zachęcił w Gdańsku do zorganizowania powtórki z 1989 roku. Tusk, jako historyk powinien jednak wiedzieć, że historia się powtarza, ale wyłącznie w formie groteski. Ale cóż robić w sytuacji, gdy wszyscy Angelę Merkel zawiedli, włącznie z Tuskiem?

Krótko mówiąc: do wyborów będziemy mieli Kosmiczne Jaja, w których główną rolę odegra agent Bolek: Wielki OTUA z trzeciego kręgu inteligencji galaktycznej – Przywódca Totalitarnej Opozycji!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (27 głosów)

Komentarze

(vud_sum:15) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:10) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:8) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:0) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:14) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:-6) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:5) ($vud_dim_threshold:-2) (vud_sum:2) ($vud_dim_threshold:-2)
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1.8 -2 -4 -6 -8 -11
statusy do css: comment-published

-jak odebrać czerwonym bandytom majątki które oni ukradli Narodowi Polskiemu ?

- jeśli podkopiemy ekonomiczne fundamenty czerwonych morderców to oni sami wyzdychają bo komunista żyje tylko dla władzy i pieniędzy.

To są ich dwa bożki !

UWAGA - prawie we wszystkich gminach w Polsce komuniści uwłaszają się na mieniu i działkach budowlanych po wymordowanych w wojnę Żydach i Polakach. Robią to po przez fikcyjne zasiedzenia lub sfałszowene akty darowizny. Warszawska mafijna reprywatyzacja to wierzchołek góry lodowej.

Dlaczego Rząd nie przejmuje mienia bezspadkowego ? - tym trzeba się zająć w trybie najpilnieszym z możliwych !!!

To dlatego sworzyła się w Polsce taka przestępcza symbioza-komunistów z bandytami w togach którzy legelizują za łapówki ukradzione mienie.

Vote up!
16
Vote down!
-1

***** tvn.

#1593535
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 [8] => Komentator 5 [9] => Komentator 6 [10] => Bloger 1 [11] => Bloger 2 [12] => Bloger 4 [13] => Bloger 5 [15] => Bloger 3 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
2.2 -2 -4 -6 -8 -11
statusy do css: comment-published

"przestępcza symbioza-komunistów z bandytami w togach"

czyli "krysza", rosyjsko sowiecki wynalazek.

Vote up!
10
Vote down!
0
#1593551
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1.8 -2 -4 -6 -8 -11
statusy do css: comment-published

- przez 50 lat w sprawie zniewolenia i okradania z PKB narodów jak doktorek Niemiec- faszysta  mengele robił doświadczenia na żywych dzieciach - zszywał je plecami i łączył im eksperymentalnie żyły w krwioobieg.

Eksperymentował też na nowo narodzonych dzieciach i trzymał je bez picia i jedzenia aż umrą. To porównanie nie jest przypadkowe bo dowodzi wykolejonych umysłów i anty człowieczeństwa w nich

Czy normalny umysłowo człowiek jest w stanie zrobić coć takiego ?

Komunizm to ideologiczna maska na ryju bandyty-ludobójcy w celu zniewolenia i pasożytowania na podbitym narodzie. Teraz sobie za cel do pasożytowania obrali Wenezuelę.

 

 

Vote up!
8
Vote down!
0

***** tvn.

#1593558
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [11] => Bloger 2 [23] => Karany ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
0.25 -2 -1 -2 -3 -4
statusy do css: comment-published

zostala w Polsce obalona.
Drogi Nemo,a gdzie ty widzisz ta obalona komune? W tym polacy dostali paszporty i najwartosciowszy wyjechali za chlebem i nie beda sie buntowac przeciw post komunistycznej obecnej wladzy pomagdalenkowego ukladu?
Nie po to komuna sie samoobalila za pomoca agentury w Solidarnosci zeby teraz oddac to co raz ukradli.
Teraz wlasnie komuchom sie dobrze zyje bo moga korzytac w pelnej wolnosci z tego co za PRLu ukradli i po 89 roku przeksztalcili i dlaej przeksztalcaja bez zadnej przeszkody wrecz za pozwoleniem kolejnych nierzadow tzw.polskich.
Tak ze pytanie czy komuchy moga zyc po obaleniu komuy jest smieszne dla trzezwowidzacych.
PIS pilnuje zeby uklad magdalenkowy trwal co widac na co dzien malo tego wprowadza wieksze restrykcje obywatelskie jakie byly za PRLu.
Tak ze komuna w Polsce wciaz ma sie dobrze nawet bym powiedzil lepiej niz kiedys.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1593743
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [10] => Bloger 1 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1.2 -2 -2 -4 -6 -9
statusy do css: comment-published

Twoja teza:  "Zamiarem Platformy Obywatelskiej było przekształcenie samorządów w oddzielne księstewka, które ogłosiły by niezależność od państwa polskiego, a następnie stały się niemieckimi landami. A nad tymi landami – uwolnionymi od nienormalności, jaką jest polskość - pieczę miał sprawować namiestnik Angeli Merkel – Donald Tusk do spółki z niezawodnym Grzegorzem!"... jest w 100% trafna. Można tylko dodać, że opublikowanie przez PO "21 gdańskich postulatów" jest potwierdzeniem tej tezy i stało się swoistym opuszczenie gardy, które należy wykorzystać do bólu... do bólu, czyli do zupełnego pozbawienia komunistów z PO - także tych podających się za samorządowców - wszelkich szans na zdobycie władzy gdziekolwiek, i w Parlamencie i w terenie

Vote up!
15
Vote down!
-1

1normalnyczlowiek

#1593548
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
1 -2 -2 -4 -6 -9
statusy do css: comment-published vud-comment-dimmed3

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Polak Polak został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

TK. Wystrczył zPSć sę d zkn PC późnj p jg mtcj d PS jk np. twrzysz Kryż, czy twrzysz Ptrwcz.... Bądź zrz n pczątk tzw. przmn z bzcn włszczyć sę n mjątk Pństwwym czyl Plskm jk t śwtn d prfkcj pnwł kczlnk z czsów słszn nby mnnych
#1593615
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 [8] => Komentator 5 [9] => Komentator 6 [10] => Bloger 1 [11] => Bloger 2 [12] => Bloger 4 [13] => Bloger 5 [15] => Bloger 3 ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
2.2 -2 -4 -6 -8 -11
statusy do css: comment-published

Uwierzą w to jedynia na ścierwoneonówce...

Vote up!
6
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1593632
Przepraszam ale muszę debugować na żywym organiźmie :D
Gawrion
Autor tego komentarza ma rangi:Array ( [2] => authenticated user [4] => Komentator 1 [5] => Komentator 2 [6] => Komentator 3 [7] => Komentator 4 [8] => Komentator 5 [9] => Komentator 6 [23] => Karany ) progi dla tego uzytkownika (wspolczynnik, baza, prog1, prog2, prog3, prog4):
0.25 -2 -1 -2 -3 -4
statusy do css: comment-published

Kto ty jesteś, człowieku 
Zbrodniarz, czy bohater? 
Ty, którego do czynu 
Wychowała noc 
Oto starca i dziecka 
W ręku dzierżysz los 
I twarz twoja zakryta 
Jak Golem nad światem 
Kto ty jesteś, człowieku? 

...

https://www.youtube.com/watch?v=9QYZY17kZE8

PS

Jest takie miejsce gdzie się uczciwość,
z życiem nie styka,
to polityka!

Pozdrawiam

 

Vote up!
3
Vote down!
-1

casium

#1593647