Joe Chal: - Czy moje pisanie dociera do przeciętnego czytelnika?

Obrazek użytkownika Joe Chal
Kultura

Rozumiem i akceptuję fakt, że ktoś może nie zgadzać się z moimi wpisami w części lub w całości, ale ja bardzo dużo czasu poświęcam na napisanie każdego artykułu, wyszukując najodpowiedniejsze materiały w internecie czy bibliotekach uniwersyteckich w różnych krajach, które wykorzystuję do budowania podstaw koncepcji każdego felietonu ważąc przy tym wszystkie moje słowa, które używam w tekście tak aby nie urazić nikogo.

Jeśli ktoś chce wyrazić swoją opinię,/ inną od mojej/ powinien napisać „moim zdaniem nie zgadzam się z tym czy z tamtym” a jeżeli tego nie zrobi powinien podeprzeć się autorytatywnymi linkami, być może coś pominąłem, lub się źle wyraziłem a ja zaraz to skoryguję i podziękuję za wskazanie „błędu”.

Cenię sobie opinie blogerów, ale moje teksty kieruję przede wszystkim do zwykłych zjadaczy chleba i tym bardziej muszę uważać na to co piszę i jak to odbiorą czytający a jest ich wiele tysięcy.

Nie jestem Tomaszem Lisem, który przez celowe dobieranie odpowiednich dla niego słów” rozpala do czerwoności” swoich słuchaczy i widzów a swoim wykładowcom prawdopodobnie przynosi tylko wstyd.

Niepoprawni.po – to jeden z wielu blogów na którym administratorzy pozwolili mi publikować moje teksty za co im serdecznie dziękuję!

Lubię być krytykowanym, ale krytyka musi być konstruktywna i dawać autorowi możliwość zastanowienia się nad tym co pisze, czy swoim wpisem osiągnął zamierzony przez siebie cel i powodować u niego - sprzężenie zwrotne dla jego całej przyszłej twórczości.

Chciałbym podziękować tym wszystkim, którzy doceniają to co piszę i za umożliwianie mi docierania do większych mas przez ten portal, obiecując przy okazji, że postawię na szalę wszystko co najcenniejsze w moim życiu, aby odkryć prawdę, która celowo i z uporem maniaka jest cały czas zacierana i manipulowana dla benefitu pewnych grup narodowych.

Joe Chal vel Chalubowicz

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

W imieniu Redakcji i my chcielibyśmy podziękować, za to że publikuje Pan u nas swoje artykuły. Są one bardzo cenne i jak widać znakomicie oceniane przez czytelników. Życzymy Panu dalszych sukcesów w tworzeniu nowych, ciekawych tekstów.

Pozdrawiam serdecznie!

Mała Mi

Vote up!
10
Vote down!
0
#1504492

Właściwie, wpis będzie kopią tego co napisałem jednemu z poetów. 

Dobry materiał często wyglada na niedoceniony bo mało jest komentarzy, kiepski materiał wymagający poprawek wzbudza szeroką dyskusję, często emocjonalną. W zaufaniu powiem, że są blogerzy celowo pozostawiają na widoku oczywisty babol, by zachęcić do pierwszego wpisu ;-)))

Pozdrawiam i dziękuję za dawniejsze notki, które pozwoliły wyrobić sobie opinię o p.Oparze.

Vote up!
11
Vote down!
0


#1504500

Dociera czego moj komentarz jest przykladem

6+

Vote up!
9
Vote down!
0
#1504502

Zawsze z zainteresowaniem czytam Twoje publikacje na Niepoprawnych. Nie zdarzyło mi się, bym je ocenił nisko (zawsze "na maxa"). Dlaczego? Ano dlatego, że są merytoryczne i napisane poprawną polszczyzną.

Zapytujesz, czy Twoje pisanie dociera do przeciętnego czytelnika? - Myślę, że tak. Twoje teksty nie zawierają określeń, jakie ja jako naukowiec stosuję w rozprawach naukowych czy sprawozdaniach z naukowych prac badawczych. Ot, piszesz zrozumiałym językiem nawet dla tych, którzy pochłonięci są walką o egzystencję na chociażby dostatecznym poziomie, uganiający się "za groszem" - i już nie mający czasu na tzw. dokształt. W swych artykułach poruszasz sprawy nam bliskie, zmuszające do refleksji. Otwierasz lemingom oczy szerzej, by dostrzegali to, co my Niepoprawni widzimy i również od dawna o tym piszemy.

Jestem Tobie Joe winien przeprosiny.
Otóż pod jednym z Twoich artykułów "dałem popalić" komentatorowi o nicku "Wilk na kacapy" (tutaj: http://niepoprawni.pl/comment/1500772#comment-1500772) - nie odnosząc sie merytorycznie do treści Twojego przekazu. Zatem bardzo Cię przepraszam i obiecuję w podobnym przypadku wpierw odnieść się do treści Twojego artykułu. Nic na to nie poradzę, że mam alergię na wtórnych analfabetów, którzy uzurpowują sobie prawo do komentowania, - nie mając do tego absolutnie żadnych predyspozycji. I właśnie dlatego nigdy się nie odważyłem brać udziału w konkursie tańca, choć teoretycznie znam niemal wszystkie popularne tańce na świecie, a praktycznie - wg ocen moich przyjaciół - nawet dość dobrze tańczę.  

Serdecznie pozdrawiam i życzę Ci dalszych bardzo dobrych wpisów na NP,

P.S.
Czy nie uważasz, że mógłbyś sie podzielić z Niepoprawnymi i Czytelnikami naszego portalu filmami z Twoich podwodnych wojaży? Byłaby to swego rodzaju "odskocznia" od tzw. bieżączki (aktualnych wydarzeń politycznych), którym nasi Szanowni Użytkownicy poświęcają gro czasu. Przemyśl to. A jeśli już przemyślisz i podejmiesz decyzję na "tak", a miałbyś kłopot z zamieszczeniem owych fimów na NP, zawsze możesz się poradzić Gawriona lub mnie, jak zamieścić film na Niepoprawni.pl. Zawsze (nawet kosztem swojego czasu przeznaczonego na sen) pomogę Ci. 

Vote up!
10
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1504503

ja jestem zwykłym zjadaczem chleba i dziękuje Panu  za trud i prace jaka Pan wkłada w swe artykuły , moze byc Pan pewien ze to nie Syzyfowa praca , ja dowiaduje się wiele i przynosi mi to korzyści wiedzy .

Trudno  mi mowic za innych,  lecz jestem pewien ze czytają inni także Pana prace ludzie z zainteresowaniem .

Vote up!
10
Vote down!
0
#1504513

Chcialbym wszystkim serdecznie podziekowac za mile slowa. Jestem prawdziwie wzruszonym.

Dziekuje!

Joe Chal vel Chalubowicz

Vote up!
10
Vote down!
0

Joe Chal

#1504514

C*** od casium.

Doceniam i proszę nie spocząć na laurach hihi

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
6
Vote down!
0

casium

#1504517

Pańskie artykuły są bardzo ciekawe, są czytane, kopiowane i przesyłane dalej. Na "niepoprawnych" zawsze otrzymuje Pan "wysokie plusy" i to chyba dodaje Panu energii do dalszego pisania.

Pozdrawiam, Roman.

Vote up!
5
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1504561

Serdeczne dzięki, postanawiam zwiększyć aktywność :-))))))

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1504564

ten komentarz nie był do Ciebie, a do pana Chalubowicza.

Vote up!
4
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1504569

A szkoda ;-)))))
 
Oczywiście że wiem do kogo był ,ale chciałem się upewnić czy aby coś się w Twoim postrzeganiu mnie nie zmieniło ;-))))
Vote up!
2
Vote down!
-1
#1504579

co się tyczy postrzegania Ciebie, to  nie może się ono zmienić zanim napiszesz, że nie miałeś racji w starych komentarzach i dopóki nie przeprosisz tych, których nazywałeś "udających katolików". Pisałeś, że w Londynie czujesz się bezpieczny, wiedząc dobrze o "wybrykach" muzułków w tym mieście i wielu innych, wspomnę chociażby o odcięciu Anglikowi nożem głowy, na ulicy i w biały dzień.

Vote up!
4
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1504597

Polsce piszczy w obcej prasie. Tego co ostatnio Pan publikuje - o Polsce i ogólnie - raczej nie dowiemy się z naszych mediów, a są to bardzo cenne informacje (z mego punktu widzenia) i staram się je podać dalej. 

Dziękuję za tłumaczenia z niemieckiego i angielskiego + własny komentarz.

Zachęcam do kontynuacji. :):)

Pozdrawiam. 

Vote up!
6
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1504586

jest jeszcze kategoria "czytaczy". Rzadko komentują ale czytają z prawdziwą przyjemnością. Pozdrawiam i proszę o nastepne teksty.

Vote up!
1
Vote down!
0

ess

#1504680