Joe Chal: - Czy Izrael oskarży Polskę o negowanie Holokaustu ?

Obrazek użytkownika Joe Chal
Historia

"Ten artykuł może szokować, ponieważ pokazuje jak wyreżyserowano naszą przyszłość. Wywiad z Davidem Rockefellerem. Polecam!" JC

Zdecydowana większość Żydów na całym świecie od jakiegoś czasu z wielką napastliwością  atakuje Polskę i Polaków chcąc dla propagandy wszystkim wmówić, że to Polacy są winni za Holokaust.

Już od dawna prowadzone są przygotowania, aby Polskę dopisać do sprawców Holokaustu obok takich krajów jak: Austria, Niemcy, Węgry czy Rumunia a ustawa 447 Senatu USA ma otworzyć Izraelowi wielką bramę i początek do niekończącego się pasma roszczeń majątkowych od naszego kraju.

W Knesecie 61 deputowanych na 120 popiera projekt ustawy, na mocy której Polska zostałaby oskarżona o negowanie Holokaustu.

Mamy pierwszego w historii wolnej Polski premiera, który bez ogródek mówi historyczną prawdę popartą wieloma faktami, która od zakończenia II wojny światowej była tematem tabu i właśnie z tego powodu staliśmy się obiektem poniżeń i kolejną próbą zeszmacenia naszego Narodu, „ludźmi” których można bezkarnie opluć czy zbesztać i zmieszać z błotem do woli.

Pan Morawiecki powiedział na konferencji w Berlinie, że „Żydzi również kolaborowali z Nazistami” i właśnie z powodu tych słów powstał wielki „jazgot” ze strony Semitów.

„Jak to można porównywać kolaborantów żydowskich, którzy walczyli o przetrwanie a na których zostały wydane wyroki śmierci z kolaborantami polskimi”, krzyczał Netanyahu w Knessecie.

Odpowiedź na te wątpliwości premiera Izraela może być tylko jedna „Jeśli były wyroki śmierci na Żydów to taki plan mieli Niemcy, bo Polacy jako Naród nigdy nie mieli żadnych planów zagłady Semitów a sami walczyli zbrojnie przeciwko Niemcom o przetrwanie dla wszystkich Polaków, Żydów polskiego pochodzenia, Żydów z innych krajów, którzy znaleźli się na okupowanym terenie Polski i innych narodowości.

Oczywiście AK (Polska podziemna) wykonywała wyroki na zbrodniarzach i kolaborantach, których udało się „dopaść” a wśród zdrajców były osoby różnej narodowości. Ojciec opowiadał mi, że przed wyrokiem osoba skazana podziemnym wyrokiem dostawała wcześniej pisemny wyrok (śmierci).

Spośród 2 tys kolaborujących w Auschwitz Żydów (funkcyjni) tylko kilku zostało skazanych przez sąd w Tel Awiwie, ale i tych sąd wyższej instancji uniewinnił po odwołaniu się od wyroku pierwszej instancji.

W dalekiej Australii, która stała się dla mnie drugą ojczyzną a do której trafiłem po wprowadzeniu stanu wojennego i tam dowiedziałem się, że pierwsze (niektóre) powstałe polskie kluby zakładali w dużej mierze byli zbrodniarze ukraińscy czy Volksdeutsche nawet nie mówiący po polsku a podszywający się pod Polaków (armia Własowa), ale wraz z napływem emigrantów pochodzenia polskiego (więźniów z różnych obozów lub ludzi uciekających przed armią radziecką), nastąpiła samoistna weryfikacja i ukrywający się pod płaszczykiem poszkodowanych kryminaliści wojenni zostawali szybko demaskowani. Jednak rząd australijski w tamtych czasach nie był zbytnio zainteresowanym, aby ścigać i skazywać zbrodniarzy III Rzeszy.

„Ukraińców najczęściej tych (twierdzących, ze są Polakami ) można było bardzo łatwo rozpoznać po tym, że gdy przychodzili do klubu to zamawiali już w drzwiach „śledziki” i zjadali ich dość pokaźne ilości”.JC

“Poskręcana historia” - Polish Association of Newcastle

Nawet jeszcze dziś są ślady z tamtych czasów i okazuje się, że „Dom Polski w Newcastle, NSW Australia nie jest tak całkowicie polskim a z rozmowy jaką odbyłem wiele lat temu ze starszymi członkami tego klubu wynikało, że jest tylko stowarzyszonym domem polskim, co dość mocno podkreślali moi rozmówcy chcąc zapewne zachować jakąś odrębność i dystans – ale do czego?.

Wyjaśniam słowo Volksdeutsche, które często jest źle interpretowane i przypisywane tylko Polakom

„Volksdeutsche (etniczni Niemcy po polsku - folksdojcze) określenie to bylo stosowane do 1945 roku wobec osób pochodzenia niemieckiego, mieszkających poza granicami Niemiec według stanu granic na koniec 1937 roku, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa (Reichsdeutscher) w takich państwach jak Francja, Belgia, Dania, Luksemburg, część Szwajcarii oraz na obszarach dawnego osadnictwa niemieckiego w Polsce (Poznańskie, Górny Śląsk, Pomorze Gdańskie, Łódź i inne), w Czechosłowacji (Kraj Sudetów i Karpaty, głównie Spisz), Rumunii, Litwie (okręg Kłajpedy) czy na Węgrzech”. Nazwa ta jeszcze była używana po 1945 roku, ale tylko w Austrii.

Znam osobiście kilka kobiet żydowskiego pochodzenia, które pełniły funkcje w obozie w Oświęcimiu i żyją sobie beztrosko w pięknych posiadłościach najbogatszej dzielnicy Sydney, Woollahra NSW 2025, Australia. Nikt ich nigdy nawet nie przesłuchiwał. Dla ciekawości podam, iż znajduje się w tej części stolicy NSW również polski konsulat RP.

Konsulat Generalny RP

w Sydney

10 Trelawney Street

Woollahra NSW 2025

Australia

Jakie funkcje pełnili kolaboranci żydowscy w obozach zagłady (Polacy nie nadawali się do pełnienia większości tych funkcji, chociaż takowe pełnili)

- Lagerältester (starszy obozu)

- Blockältester (starszy bloku)

- Stubendienst (sztubowi)

- Blockschreiber (pisarz blokowy)

- Läufer (goniec)

Pion więźniów funkcyjnych w komandzie

- Kapo (Capo)

- Hilfskapo podzielone były na; Lagerkapo (kapo obozu) Oberkapo (nadkapo) i Unterkapo (podkapo)

- Vorarbeiterów (przodowników pracy)

Zapewne wielu zada sobie pytania;

– „Dlaczego Semici, którzy żyli w przyjaźni z Polakami do 1939 roku a których potem ratowali od śmierci oskarżają nas, że braliśmy czynny udział w ich zagładzie”?

- „Dlaczego nikt nie czepia się Francji, Holandii czy Danii, które już nie kolaborowały z Niemcami a oficjalnie współpracowały z III Rzeszą jak np: rząd Vichy (potoczne określenie państwa francuskiego, istniejącego w latach 1940–1944)”?

- „Dlaczego Semici milczą i nie upominają się o swych braci, którzy zapewne znaleźli się wśród 60 mln pomordowanych przez komunistów radzieckich w czasach leninizmu i stalinizmu w ZSRR”?

Z punktu widzenia prawa i sumienia morderca, który zabija tylko aby przetrwać będzie zawsze mordercą a okoliczności łagodzące mogą jedynie zmniejszyć jego winę, ale nie powinny go usprawiedliwiać.

Zaniedbania w propagowaniu prawdy historycznej o II wojnie światowej mszczą się teraz na niewinnych Polakach i wolnej Polsce

Zaniedbania jakie powstały w polityce dyplomatycznej w czasach PRL-u mszczą się teraz na Polsce i Polakach. Brak aktywności propagującej naszą historię i kulturę przez placówki dyplomatyczne i bycie za żelazną kurtyną spowodowały zerwanie wszelkiej więzi i braku kontaktu z Polonia a pamięć po polskich bohaterach z tamtych czasów – tych, którzy walczyli o wolność innych narodów brutalnie została usunięta z podręczników szkolnych na zachodzie bez jakiegokolwiek protestu komunistycznej władzy w naszym kraju.

Ze względu na niedoinformowanie i brak reakcji w odpowiednich ministerstwach szkolnictwa innych krajów o wiarygodnym i zgodnym z prawdą przekazywaniu faktów historycznych w czasie ostatniej wojny - spowodowało, że w powstałe puste miejsce historii Polski celowo wkładano kłamstwa i bezkarne hańbiące oszczerstwa o polskim narodzie.

Tych zaniedbań nie da się tak łatwo wyprostować \z dnia na dzień a spiętrzone skrzywienia mają właśnie taki efekt, jaki w tej chwili doświadczamy. Polska zasługuje na godniejsze miejsce w historii ziemskiej cywilizacji i o to walczy nasz obecny rząd.

Od autora

Mój felieton proszę traktować jako poparcie dla polityki Pana premiera RP Mateusza Morawieckiego.

Zwracam się jednocześnie do wszystkich piszących o nagłaśnianie tego tematu i wsparcie polityki polskiego rządu. Być może zorganizowanie wielkiej manifestacji pokazałoby, że Polska to wartościowy kraj a Polacy to Naród dobrych,mądrych i pomagających obywateli nie mający ze zbrodniami i zbrodniarzami nic wspólnego.

Nad Polską zbierają się czarne chmury, które jak określił nieżyjący już i najbogatszy magnat świata David Rockefeler rozmontowały najsilniejszy pod względem militarnym kraj Europy, jakim była jeszcze nie tak dawno Jugosławia.

]]>https://www.youtube.com/watch?v=H2wM7TaUE3g]]>

]]>https://www.youtube.com/watch?v=Veyt5_1kOaU]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (9 głosów)

Komentarze

Wartosciowe teksty: dziennikarzy, blogierow i wszystkich piszacych prawde o historii Polski powinny byc tlumaczone przynajmniej na jezyk angielski i puszczane w swiat. Mamy jak dotad wolny internet, ktory nadaje sie wspaniale do tego celu.

 

Joe Chal

#1558665

Natomiast polski rzad milczy. Chowa sie, nie reaguje, szuka wykretow i uzgodnien z oczywistym wrogiem.
Niedlugo przekonamy sie, czy slowa Churchilla o Polakach byly i sa prawda:

– „Najdzielniejsi z dzielnych, rzadzeni przez najpodlejszych z podlych”.

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1558705