Joe Chal: – Być Polakiem to brzmi dumnie!

Obrazek użytkownika Joe Chal
Kraj

Foto: Cmentarz żołnierzy niemieckich (hitlerowców), którzy zginęli w walkach o Monte Cassino jest dziś pod protektoratem UE!

Rudyment

 

To co najbardziej drażni i boli z czym uczciwy człowiek zgodzić się nie może w dzisiejszym świecie to – zakłamywanie prawdy historycznej. Słowa takie jak: honor, godność narodowa przesłoniły kłamstwa i haniebne oszczerstwa polityczne. Doszło nawet do tego, że UE zaczęła uhonorowywać zbrodniczą armię niemiecką – wyjaśnienia w tekście.

 

„To co najbardziej drażni i ból powoduje

z czym uczciwy Polak zgodzić się nie może

- to zakłamywanie naszej narodowej historii!

Czas powiedzieć dość a Bóg nam pomoże”!.

Joe Chal

 

Sprawy i fakty tutaj opisane a które sam doświadczyłem pokazują jak ludzie na zachodzie utożsamiają Polskę, Polaków i Polonię ze strasznymi czasami II wojny światowej.

 

Osobiście zderzyłem się z olbrzymim brakiem wiedzy lub też z celowymi skrzywianiami historii w szkołach krajów zachodnich nazywanych „wysoko rozwiniętymi” na temat zbrodni dokonanej podczas II wojny światowej przez (?).

 

Gdyby spytać młodzież w USA, Kanadzie, Australii czy innych krajach z państwowych  szkół podstawowych i gimnazjalnych „ Co wiedzą na temat II wojny światowej” odpowiedź nie sprawiłaby im najmniejszej trudności i chórem odpowiedzieliby – Holokaust i nic więcej.

 

W prywatnych jednak szkołach nauka historii jest bardziej rozszerzona i to tam właśnie przyszłe elity dowiadują się od swoich „nauczycieli” o wiele więcej na temat przeszłości naszej cywilizacji, problem w tym, że przekaz ten nie zawsze jest prawdziwy, przykład prezydenta USA Baraka Obamy i jego kłamliwe wypowiedzi o „polskich obozach śmierci” a szczytem głupoty było twierdzenie, ze „ jego wujek wyzwalał Auschwitz”. link poniżej;

]]>https://www.youtube.com/watch?v=8JN6w6icrmk]]>

Dziś ci ludzie, którym zaszczepiono w młodości zmanipulowane informacje są dorosłymi osobami i zapewne przekazują to co im wciśnięto w szkołach swoim dzieciom a na dodatek media ciągle podtrzymują i z biegiem czasu ciągle jeszcze bardziej skrzywiają historyczną przeszłość.

Po części jest to wina wprowadzenia pewnych uregulowań prawnych jak: „poprawności politycznej, zakazu negowania holokaustu, ustawy o antysemityźmie i wielu innym.

Jeśli ktoś wybiera się do Włoch, aby odwiedzić m/innymi cmentarz polskich żołnierzy, którzy zginęli pod Monte Cassino to proponowałbym z ciekawości i dla porównania odwiedzić również cmentarz żołnierzy hitlerowskich (Niemieckich) położony w Caira w pobliżu Monte Cassino niedaleko pochowanych Polaków, którzy oddali życie w walce o wolność - będzie to dla każdego rodaka wielki szok połączony ze szczęko zgrzytem i łzami goryczy, albowiem zobaczy wybudowane wielkim kosztem Mauzoleum z powiewającymi flagami Unii Europejskiej w towarzystwie flagi niemieckiej i włoskiej - (nie będę tego komentował, ponieważ robi mi się niedobrze).

]]>https://www.123rf.com/photo_73514495_the-german-war-cemetery-of-the-city...]]>

„Polskie obozy zagłady”

Termin „Polskie obozy zagłady” nie powstał wczoraj a był to proces powolnego wpajania dzieciom we wszystkich krajach zachodnich i zapewne polskie władze PRL-u poprzez ośrodki polonijne były informowane o tym zjawisku i wiedziały, ale reakcja dyplomacji była żadna.

Nasilenie się oskarżeń o współudział naszego kraju w zbrodniach hitlerowskich (niemieckich) nastąpiło po roku 1988, kiedy to formalnie Polska odłączyła się od bloku wschodniego pozostając w osamotnieniu, ale jednocześnie nasz „przyjaciel z czasów PRL” pod postacią Rosji stał się dla naszego kraju wrogiem nr 1.

Każdy z polskich emigrantów gdziekolwiek by nie był zapewne doświadczył przykrości jakie ciągle spadają na naszych rodaków ze strony rodowitych mieszkańców i nie jest to spowodowane celowym działanie a nabytymi i zmanipulowanymi wiadomościami przekazywanymi przez tamtejsze media czy ministerstwa oświaty. Dziwne bo nigdy tego nie doświadczają Niemcy czy Rosjanie?.

Znakomita australijska aktorka Magda Szubanski z polskimi korzeniami to tylko przykład medialny i mała cząstka tego z czym się spotykają Polacy, którzy zdecydowali się opuścić swój własny kraj.

Magda Szubanski ur. w Liverpool, Anglia z matki Szkotki i polskiego żołnierza. W latach 60-tych wyemigrowała wraz z całą rodziną do Australii.

Znana jako aktorka komiczna (komediowa) starająca się pokazać styl życia Australijczyków „Australian way of life” takimi jakimi ona ich widzi, czyli „Nieskomplikowanymi prymitywami” w formie komedii personifikacyjnej przed kamerami TV, wprawiając prawie całą Australię w śmiech.

/Specjalnie wstawiłem tutaj słowo „prawie”, ponieważ jej specyficzna forma przekazu nie przemawia do wszystkich/.

Nie śmiejmy się z nikogo – chyba, że śmiejemy się sami z siebie!”

Magda Szubanski od urodzenia miała kłopoty z nadwagą i kiedy jej kariera chyliła się ku upadkowi chcąc utrzymać się na „topie” weszła w układ z firmą reklamującą produkty odchudzające – Jenny Craig.

Po dwu latach stosowania tej diety bez żadnych rezultatów utraty wagi a przy odrobinie makijażu zaczęła ludziom wmawiać, że chudnie po 20 kg na miesiąc co spotkało się z atakiem na jej osobę w mediach – 2DayFM – bardzo popularnej stacji radiowej.

Jeden kontrowersyjny komentator tej stacji Kyle Sandiland żartując sobie w programie na żywo powiedział: „Magdzie Szubanskiej to i nawet Auschwitz by nic nie pomógł!”.

Po tej wypowiedzi nastąpiła prawdziwa burza w mediach a sama bohaterka mówiąc na ten temat nie potrafiła zlokalizować gdzie ten „Auschwitz jest i co tam było?”.

Jeremy Jones, z Australijko-Izraelskiej Rady do Spraw Żydowskich. oficjalnie wystąpił z protestem po czym Kyle Sandiland za ten żart na antenie został zawieszonym i odsuniętym od mikrofonu.

Przypominam, ze w maju 2010 roku rząd australijski wydalił izraelskiego dyplomatę w związku z wykorzystaniem australijskich paszportów w zamachu i zabójstwie politycznym Mahmouda al-Mabhouha. Minister spraw zagranicznych Stephen Smith powiedział, że „nadużycie paszportowe nie było aktem przyjaźni”.

A co zrobili polscy dyplomaci z placówki dyplomatycznej PRL w Australii – Nic!

Przykład Magdy Szubanski to zapewne jej walka wewnętrzna (tak jak większości polskich emigrantów), która próbuje w swoich występach estradowych być tym kim nie jest a co w niej zabito, zniszczono i poskręcano. Bo zwykle tak się dzieje, że najwięksi komedianci w życiu prywatnym przeżywają głęboki stres połączony z depresją nie mogąc poradzić sobie ze swym psychicznym skrzywieniem. „Stan psychiczny jaki doświadcza Magda często dotyka dzieci z rodzin mieszanych”.

Piszę to i alarmuję, ponieważ jestem zaniepokojonym patrząc jak na całym świecie próbuje się już od dawna upodlić Polskę i za ten stan nie są winne żadne Narody a ośrodki propagandowe chcące, aby prawda nie ujrzała światła dziennego!

Polonia nasza jeszcze walczy ale przegrywa  z zakłamaniami skierowanymi przeciwko Polsce mimo, że jesteśmy i byliśmy zawsze dobrymi ambasadorami naszej Ojczyzny – tylko rząd polski w przeszłości traktował nas na równi z „wrogami” – (na całe szczęście te czasy mijają).

To sprzężenie zwrotne, które mogło dawać Polsce „politycznego i gospodarczego kopa” przestaje działać - i to jest zadanie dla polskiej dyplomacji, ponieważ wspólnie można więcej i nigdy nie będzie za późno!

W USA gdzie jest nas ponad 10 mln nie mamy żadnego reprezentanta w kongresie, podobnie jest w Australii, Nowej Zelandii czy Afryce Południowej, aby móc wcześnie zareagować i zaprotestować przeciwko najmniejszym aktom zniesławiania Ojczyzny i Polaków.

 „ Co to były za polskie konsulaty w czasach PRL-u do którego zwróciłem się o wspólne wsparcie moich działań na rzecz pomocy nielegalnym emigrantom z Polaki a trzymanym w więzieniu w ]]>Villawood Immigration Detention Centre in Sydney]]>, który mi odpowiedział, „My się w te sprawy nie mieszamy!”

Zadaję sobie cały czas pytanie:

„Komu zależy na tym, aby Polska i Polacy na świecie – nie znaczyli tyle na ile jesteśmy warci?”

Najbardziej przykre jest oglądanie w TV różnego rodzaju: zdrajców, kanalii i szujów, którzy mówią o sobie „jestem polskim patriotą” jak ten doradca z Nałęczówka.

Już najwyższy czas by opozycja zrozumiała, że Polska jest tylko jedna i szkalowanie własnego kraju jest obrzydliwe. Całe szczęście, że na prawdzie umacnia się władza tworzona przez Prawo i Sprawiedliwość i inne partie prawicowe jak np: WiS.

Mam nadzieję, że Nowelizacja ustawy o IPN i kary za "polskie obozy zagłady" przetrwa i jest to czas zwycięskiej próby poparty zdecydowaną większością polskiego społeczeństwa i polski rząd nie ugnie się pod naporem zakłamanego świata oszczerców naszej Ojczyzny.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

Istnieje pewna nadzieja w tym, ze polscy Zydzi prawdopodobnie wreszcie zrozumieli, ze sa troche wiecej warci "niz jedna krowa w Palestynie".
Gorzej z neofitami, bo ci nie posiadaja wlasnego kregoslupa, za to wielka zarliwosc w wyznawaniu nowej wiary.
Dlatego boje sie, ze skolowany do cna prezydent bedzie bardzo dlugo zwlekal z podpisem.

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1557236

Witam!

Mam te same obawy, ze prezydent Duda moze sie wahac z podjeciem decyzji i podpisaniem ustawy? Najgorsze byloby to, jak 

powstana watpliwosci i zacznie sie odsylc te dokumenty, do poprawki, bo to "woda na mlyn naszych wrogow". Mam nadzieje, ze za dzien lub dwa zostana one podpisane.

Pozdrawiam

Joe Chal

#1557238