Zrobiło się wesoło na Ukrainie.

Obrazek użytkownika jjr
Blog

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Po wczorajszych wydarzeniach we Lwowie ciekawi mnie bardzo po ile będziemy sprzedawali naszym ukraińskim wrogom gaz?????

Obawiam się że z dopłatą oby niewielką. Ci ukraińscy pisowcy ostatnią koszulę by nam Polakom z pleców zdarli i biegiem zanieśli na Ukrainę. Jak tak dalej będzie to zdziwią się po następnych wyborach. Kuźmiuk to już ma prze....

"Antypolski marsz na ulicach Lwowa! Korpus Narodowy: Lwów jest miastem banderowskim".

Pozdrawiam

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (8 głosów)

Komentarze

PiS wspiera bankruta Ukrainę i żyda Poroszenke, wiedząc że Ukraina nie spłaci pożyczek ani dostaw gazu, bo jest goła jak święty turecki i nie ma czym zapłacić.

Więc topią miliony Polskich pieniądze w Ukrainę z podatnika Polskiego, mimo że Ukraina coraz bardziej opluwa Polskę i Polaków.

Tylko jedna myśl mi przychodzi do głowy, czemu to robią.

Bo żydzi wspomagają żydów.

 

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1559407

JJJ nie świruj, to jest kwestia wiedzy i polityki (zastosowania) a nie dumania sobie o najdurniejszych spiskach, które wpisują sie w politykę naszych wrogów. neonitą chcesz zostać, czy jak? trzymaj umysl na wodzy, wytężaj i stój w prawdzie albo świruj bez hamulców a staniesz sie takim jak te szury z neonu.ru. zaniżasz wlasny poziom aż żal ujrzeć

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1559545

Byłem z Kaczyńskim od 1990, najpierw w PC, a potem w PiS i nie będą mnie więcej robić w wała i nabijać w butelkę

W 2017 r mieli żydo-komunę na talerzu i jej nie dobili, tylko pozwolili na dalszą egzystencje i dalsze sprawowanie władzy tak jak w sądach. 

Duda zawetował ustawy, a Kaczyński poparł i jeszcze rozwalił patriotyczny rząd, a wstawił przybłędów z UW i PO.

I teatrum dla gawiedzi, dobry i zły polityk, by gawiedź biła brawa, a w jedną żydowską trąbkę dmuchają.

Wydają miliony na żydowskie cmentarze, teatry, muzea i na banderowską Ukrainę, a skąpią by sprowadzić Polaków ze wschodu.

Więc mi nie pierdziel że świruje, byłem ślepy, a odzyskałem wzrok, byłem głuchy, a odzyskałem słuch.

Dalej wyznaje Bóg Honor Ojczyzna, ale już jako Narodowiec, bo u nich te słowa coś znaczą, a w PiS-ie to tylko slogan i reklama, by przyciągnąć prawicowych ludzi.

Nie ty będziesz mnie osądzał, za moje życie i postawę względem Boga i Ojczyzny.

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1559574

/W 2017 r mieli żydo-komunę na talerzu i jej nie dobili, tylko pozwolili na dalszą egzystencje i dalsze sprawowanie władzy tak jak w sądach./ 
nie mieli i nie chodzi o żydo-komunę a poza tym tak się nie robi i tego nie obiecali. naprawdę uważasz, że w 2017. jakaś dyktatura Kaczyńskiego miała lub mogła usunąć wszystkich "żydo-komunistów" (sic!)? czy nie padłeś czasem ofiarą własnych dziwacznych oczekiwań? skonfrontuj się z realem, przez grzeczność nie zapytam, gdzie dalej we władzy jest "żydo-komuna". chcesz widzieć świat, kręcący sie wokół tego- świruj na swój sposób, obruszaj się na zwracanie uwagi, miej tylko świadomość, że niekoniecznie tak wygląda świat. 

wgl co to za żenada, z PiS-em od 1990. a teraz cudowny zwrot i brednie typu że to "żydzi popierają żydów". nie wyciągniesz wniosku (nawet w tej własnej narracji), że skoro dałeś sie tumanić latami, to być może i teraz sie mylisz. zwł. jakby polityka względem żydów i Ukrainy była inna teraz (tj. do niedawna) niż kiedyś! zmienia się to, że rząd zmuszony jest do wystapień sugerujących jej zmianę, za to w takim momencie, Ty walisz swoje o zdradzie i spiskach z żydami! nie widzisz absurdalnej głupoty? wczesniej było wszystko OK, dopiero teraz, gdy rząd rewiduje tematy zydowskie i ukraińskie, to Ty na odwrót- teraz się właśnie obrażasz na rzeczywistość! ręce opadają.

I ofc, wynajdujesz spisek żydowski zydów z PiS-u w momencie, gdy stawiają sie żydom. wcześniej nie, teraz- tak. takie masz rozeznanie. nagle też cudownie wynajdujesz zarzut o miliony na kulturę żydowską kosztem sprowadzania wschodnich repatriantów. rozumiem, że wcześniej tak nie było? a tłumy chętnych Polaków na Wschodzie czekają w łagrach NKWD, że jakoś od dekad trafić nie mogą? sam wierzysz w pomoc ale sie tym nie zajmiesz, bo to tylko rząd ma sie tym chwalić, byś nie mógł stawiać zarzutu.

duda zawetował ustawy, to winny Kaczyński i ogłaszasz PiS żydami i zostajesz narodowcem. nie dla idei i zycia ideą, tylko z obrażenia sie na PiS. no tak.

nie będę dobijał, więc nie nie spytam, jakie masz pojęcie o nacjonalizmie i co robisz w tym kierunku.

bądź poważny, po cholerę pchasz się na afisz z takimi głupotami?

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1559639

Pokaz mi państwo które tłumaczy się ze swoich ustaw innym państwom, a Polska jedzie do Izraela i się tłumaczy jak dziecko które coś zbroiło.

I to ma być państwo suwerenne i nie podlegle, które konsultuje swoje ustawy i prawo z żydami, czy jest dobre czy złe.

Nie rób się śmieszny 

A dla Polaków ze wschodu nie ma funduszy by ich ściągnąć do Polski, ale na cmentarze kulturę, teatry i muzeum żydowskie Polska wydaje ponad 100 milionów, i miliony dla bankruta Ukraińskiego, to uważasz że jest to w porządku.

Żydzi i banderowcy opluwają Polskę na cały świat, a rząd im daje setki milionów, gdzie tu honor i duma Polski.

A Polska podkuliła ogon jak wystraszony kundel, bo żydzi pogrozili koszernym paluchem.

Ja na taki PiS nie głosowałem, gdzie słowa Bóg Honor Ojczyzna, w ustach polityków z PiS stał się farsą, sloganem, oraz reklamą, by przyciągać prawicowych wyborców.

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1559642

jeśli to sprawa międzynarodowa bądź są istotne zapytania, to się "tłumaczy". lepiiej milczeć?
Polska nie jedzie do Izraela, by sie tlumaczyć, tylko na zaproszenie, by wyjaśnić i podjąć dialog a również i łagodzić napięcia. lepiej się obrazić i nabluzgać czy co? chyba lepsze dobre stosunki niż złe?

konsultacja projektów ustaw nie jest niczym dziwnym. zgłoszone uwagi, których część została uwzględniona. odbyło sie to w legalnej działalności a nie spisku pisania na kolanie założenia pod dyktando. Polska sama to ogłosiła.

aż dziwne, że wolisz spiseq z tajnymi wpływami żydowskimi za to nie zechcesz widzieć lepszego, powiedzmy takiego, że po konsultacjach strona polska powiedziała, że wstrzyma się z publikacją, nie uwzględniła wszystkich uwag a nagle odpaliła ustawę. dlaczego nie ma być to najtajniejszy genialny polski spisek, tylko zawsze musi byc żydowski, w którym nasi przegrywają? protestuję! duma, duma, narodowa duma!

pokaż mi tych Polaków ze Wschodu. od czasów stalinizmu jakoś tu nie dotarli, tak kochają Polskę. rząd ma załatwić, i już, bo tak sobie wymyśliłeś. a czy wiesz wgl, że zajmuje sie tym wojewoda wraz z gminami? samorządność mamy. gminy znajdują lokum, przyznaje się uchwałą i pomagają z pracą, miejscem w szkole, może i nauką polskiego- muszą być warunki. już widzę, jak sam walczyłeś o to i zaoferowałeś pomoc.
doskonale wiesz, że to PiS załatwił nową ustawę o repatriacji i zabukował kasę na to (liczył się z wydatkiem w budżecie, w tym dotacji do gmin itp.) ale jak widać to nie przeszkadza krytykowaniu. pretekst musi być.zdaje się, że to sprawa setek milionów PLN ale rozłożonych na lata. teraz bezczelnie poudawaj, że z winy PiSu a nie poprzednich rządów, nie ma na to funduszy ani woli. wstydu nie masz? sorry, mi rząd nie daje 50 tys. PLN na zakup mieszkania

 

Polska nie podkuliła żadnego ogona, tylko dzielnie odgryza się przesladowcom z prasłowiańskiej gruszy.
trzeba być ślepym, by tego nie widzieć. oczywiscie wiem o co chodzi- dla szurów i hurra-patryjotów to za słabe, stąd krytykują a nawet posądzają o zdradę i spiski. bo trzeba bic żyda. będzie jakaś manifa czy łgarstwa, to nie odpowiadac dyplomatycznie, tylko jechać na maxa, nieważne czy sie opłaca, czy to pułapka, czy to godne- byle zaspokajać najprymitywniejsze myśli. 

i jeszcze rozdawanie kasy a biedne dzieci głodują. stary chwyt, zresztą i w repertuarze ruskich

 

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1559648

Aż boli.

Czy, Niemcy, Francja, USA, oraz inne państwa konsultują swoje ustawy z Polską, tak jak my z Izraelem.

Czy inne państwa wydają tyle pieniędzy, jak my na żydów i banderowców, wiedząc że to pieniądze są rzucone w błoto i nie będzie ich zwrotu.

Wiesz ile dobra można by było zrobić dla Polski i Polaków, za te setki milionów podarowane żydom i banderowcom 

Pobudka Kontrik i przestań wciskać ciemnotę.

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1559651

I po co manipulować? bo jest pretekst do hejtu?
gdzie Polski rząd bezwarunkowo wspiera, pewnie jeszcze tam, gdzie nie ma w tym interesu?

nackorpus przegiął ale z różnych swoich powodów. mozna powiedzieć "wewnętrznych" a nie skierowanych przeciw Polsce. nie obciązaja one rządów.

zgodnie z logiką wpisu, oczekują całej ogromnej listy niepodobających się incydentów z najrożniejszych krajów, na postawie których można uznać za wrogów całe państwa a przy okazji jeszcze oskarżyć własny rząd.

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1559544