Nadchodzi szybki koniec PIS. Szansa dla Narodowców.

Obrazek użytkownika jjr
Blog

Nadchodzi szybki koniec PIS, pojawia się poważna szansa dla narodowców, o ile potrafią się zjednoczyć. Ma się pojawić zakaz hodowli zwierząt futerkowych, oraz drakońskie kary za zabicie świni, Za Niemca ryzykowałeś głową stawałeś się bohaterem, zmarłym śmiercią męczeńską poniesioną z rąk okupanta. Tera przyłapanemu na uboju świni grozić będzie długoletnie więzienie i po wyjściu śmierć głodowa z powodu konfiskacji majątku. Zresztą jaki pożytek z hodowli świni, jeśli nie można jej później zjeść. Ciekawe kto stoi za tą ustawę i ile wziął łapówki od zagranicznych koncernów. Władza zmierza do szybkiej likwidacji soli naszej ziemi polskich rolników.

Na filmiku więcej na ten temat. Głosowałem na PIS, ale stanowczo przebrał miarę, we łbach już się im zupełnie poprzewracało.

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.6 (16 głosów)

Komentarze

"Tera przyłapanemu na uboju świni grozić będzie długoletnie więzienie i po wyjściu śmierć głodowa..."

_____________________________________________________________________________

Zmień dealera, chłopie, bo ten u którego kupujesz - oszukuje Cię.

Vote up!
8
Vote down!
-4
#1564832

Przesada to też jakiś wyraz przekazu. Tak blisko mi do narodowca, jak do pisowca. W mojej rodzinie tak było już od 100 lat podział szedł przez rodzinę rodzina dziadka zajadli piłsudczycy, a babci narodowcy. Żyli razem szczęśliwi, a dziadek jak się ze szwagrem pokłócił to przez rok nie rozmawiali.

Pis robi mnóstwo niepotrzebnych nawet szkodliwych rzeczy, a narodowcy podzieleni są na 100 partyjek. Pis obecnie wziął się za Polaków, niszczy wolność obywatelską całkowicie się pogubił.. Narodowcy podzieleni na 100 partyjek już nawet nie wiadomo kto z kim i dlaczego. Został jeszcze Kukiz, który też prawdopodobnie niczego nie załatwi. Może  najmniej popsuje.       Po prostu tragedia.. Wielka zasługa PIS, że zmusił Platformersów i im podobnych do ujawnienia swojej podłości i prawdziwego oblicza. Ujawniła się jakaś nasza zbiorowa głupota, elity poszalały. Kilku ćwierć inteligentów zaczęło kręcić całym interesem nie dopuszczają narodu do żadnych decyzji, a te najważniejsze powinny być ustalane w referendach., Popadliśmy w szaleństwo.

Dziękuję za wpis. Pozdrawiam.

P.S.

Myśliwy może zabić w lesie dzika, a chłop nie może u siebie świni. Jest jeszcze jedno wyjście jak jest myśliwym będzie mógł wygonić ją do lasu, czy na pole i tam legalnie upolować. Komediowa sytuacja bodajże w którejś komedii o Kargulach i Pawlakach pokazali taką sytuację, nawet tą świnię wysmarowali pastą do butów, żeby polujący dygnitarz mógł się poszczycić sukcesem.

 

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1564834

Moje przemyślenia odnośnie twojego tekstu:

 

 

 

 

 

 

 

Przepraszam, ale cenzura Niepoprawnych zablokowała ich cytowanie.

Obyśmy się nigdy w życiu nie spotkali.

To moja nadzieja i marzenie.

Over

Vote up!
7
Vote down!
-5
#1564837

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1564839

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Pewnie tak wyglądało ich szczęście .. jak dzisiaj w Polsce. Te podziały nie przebiegają wzdłuż linii lewica-prawica ani wzdłuż narodowcy -piłsudczycy ale wg  linii z Bogiem czy bez Boga.

Absurd na absurdzie i absurdem pogania.

Vote up!
2
Vote down!
-4

Verita

#1564840

Jak to prawda, to leżą i kwiczą

Vote up!
7
Vote down!
-5

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1564846

Rozumiem jak najbardziej tego czlowieka z video. Rolnicy byli zawsze nasza ostoja  (tez w czasie  stanu wojennego.) .

Jego gniew skierowany jest przeciw PIS-owi, a winna jest przede wszystkim EU, ktora to karanie nakazuje.

Racja jest jedna - jezeli mamy swoich przedstawicieli w parlamencie europejskim( z wszystkich partii) - to powinni naszych interesow pilnowac i bronic polskich rolnikow. To co ostatnio widzimy - wyglada rzeczywiscie na nastepna probe niszczenia  Polski. Przemysl juz za komunistow i PO wyprzedany, teraz przyszla kolej na rolnikow.

Rolnik polski jest pracowity i dumny, i duzo zniesie.... ale gdy mu sie nadepnie na odcisk... to potrafi sie bronic. Ja w kadym badz razie popieram rolnikow i prosze o weryfikacje nieprzemyslanych ustaw.

Vote up!
8
Vote down!
0

Gosia

#1564854

Dodatek do poprzedniego tekstu:Tym razem mniej politycznie, natomiast praktycznie.

Pewna mozliwoscia byloby wymaganie od rolnika " atestu na poprawny uboj"

Pewien znajomy, inzynier rolnik musial w Niemczech zrobic kurs 2-dniowy na uboj drobiu" Od tej pory ma niemieckie przyzwolenie na uboj drobiu. Gdyby polskie urzedy takie kursy zorganizowaly ( niedrogo ) - byloby to ewentualnie pewnym wyjsciem z impasu.

Vote up!
3
Vote down!
0

Gosia

#1564908

To nie jest tak, że jak chłop zabije w domu to odbywa się to bez żadnego nadzoru. Każde gospodarstwo jest pod nadzorem weterynarza. Egzekucji dokonują "specjaliści", którzy pobierają jakąś niewielką opłatę, często jest to poczęstunek buteleczka alkoholu i smażona "świeżyzna" lub wątróbka. Po ubiciu próbka mięsa z reguły kilo schabu wożone jest do weterynarza, który to mięso bada, dopiero po pozytywnym wyniku badania mięso jest spożywane.

Poza tym są też inne zwierzęta niż świnie. Znajoma emerytka hoduje kilka owiec przy domu ma około hektara łąki  Dzięki temu nie ma kłopotu z koszeniem trawy, te owce też są przeznaczone do domowego spożycia, czasami jakąś kupi, jakąś sprzeda takie hobby jak hodowla gołębi, czy pszczół kilka uli też ma. Za to ani jednej kury. Kury przydomowe całkiem wyginęły z powodu lenistwa dam, brakuje chętnych do obdarcia z piór.

Przydomowe kury są bardzo pożyteczne ciągle grzebią w ziemi i wyjadają robaki dzięki temu nie było tyle co teraz w owocach robaków. Nie trzeba było pryskać. Było ekologicznie. Moda na strzyżone trawniki wszystko zepsuła.

Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1565653

Szanuję Ruch Narodowy, bo działają tam młodzi, wartościowi ludzie. Ale w wyborach samorządowych ta formacja nie ma szans i żeby nie rozbijać głosów obozu patriotycznego należy wesprzeć PiS, który daje gwarancję rozbicia lokalnych układów PO-PSL-SLD!

Vote up!
12
Vote down!
-1
#1564855

Są trzy rodzaje wyborów samorządowych.

  1. W dużych miastach oraz do sejmików itp. itd
  2. Na Wójtów i burmistrzów.
  3. W małych gminach.

W pierwszych dwóch wypadkach głosowanie na partie ma sens, w ostatnim nie. Głosuje się na ludzi. Mądrych i do których ma się zaufanie. Na razie w kraju narodowcy w żadnych wyborach samorządowych pod własnym szyldem nie występują. Żeby zaistnieć ich liderzy startują na prezydentów miast, ale są bez szans. Kukiz próbowal ich zebrać, ale bardziej mu zaszkodzili niż pomogli.

W mojej gminie od lat głosuję się na tych samych. Nawet w radzie przewodniczącego wybierają go jednomyślnie ostatnio z tej jednomyślności był bardzo zadowolony bo nawet PIS na niego głosował.

Po prostu mieszkańców się słucha. Jak pomysł jest kontrowersyjny oburzeni ludzie piszą petycję i pomysł upada. W ten sposób wszystkie pomysły ze składowiskami śmieci upadły. Gdy są jakieś naciski z "góry" Burmistrzowi łatwiej odmówić - no proszę naród się nie zgadza.

P.S. Niektórzy zarzucają mi stronniczość, gdy napiszę coś pozytywnego np. o Kukizie, to krzyczą Kukizowiec, gdy o PIS to Pisowiec, o Narodowcach narodowiec, szczęście że dawno nic pozytywnego o PO nie pisałem. Ostatnio trudno tam coś pozytywnego znaleźć. A o "nieboszczykach" trzeba dobrze lub wcale. No i Narodowców mimo sympatii się wystrzegam tylu ich jest nie wiadomo który z kim trzyma, Podgryzają się wzajemnie,  właściwie wszyscy wszystkich podgryzają nie wesoła sytuacja. Za dużo indywidualistów, jeśli któryś z "partyjniaków" co zdarza się rzadko myśli to o sobie myśli.

Co do PIS to myślę Józiu ze masz rację jeśli chodzi o kraj, ale lokalnie to różnie bywa. Zwłaszcza w małych gminach.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1565680

I to jest ważne w wyborach samorządowych.

To tam na dole toczy się walka o nasz kraj.

Trzymam kciuki za lokalne społeczności.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1565681