Powtarzam: TO BYŁO MORDERSTWO!

Obrazek użytkownika Anonymous
Blog

 

“Nie przekazuję wam, synkowie moi
Jasnej przyszłości, brzemiennej zwycięstwem,
Ale wam daje moją własną klęskę,
Miecz zardzewiały, szczątki niepotrzebnej zbroi.
To dla was pozostawiam ten kielich bezsiły,
Ale nie pijcie z niego – niech wam przypomina
O nocy pełnej zdrady, o lęku godzinach,
O Ojczyźnie wleczonej w grudniu do mogiły.

Nie zapomnijcie nigdy śmierci przepaścistej
Z pistoletowej lufy straszącej nicością,
Gdy do domów bezbronnych ze zwierzęcą złością,
Wdzierali się zaprzańcy swej ziemi ojczystej.
Smutku dziedzictwo obejmijcie po nas,
Synkowie moi, bo walka was czeka
O wolne życie wolnego człowieka,
By sen nas o wolności wraz z nami nie skonał.

Nie zostawię wam w spadku sławnego imienia,
Bo nas były miliony bezbronnych żołnierzy,
Gdyż wielkość nie przez bitwy wygrane się mierzy,
Ale przez klęsk przetrwanie, przez brzemię cierpienia.

Ja wam zostawię miłość do Ojczyzny,
Do zwykłych, steranych czarną praca ludzi,
I sen o wolności, który tak mnie łudził,
I moje klęski własne, rany oraz blizny.”

Morsik

Mija kolejny dzień polskiej tragedii narodowej. Dochodzą nowe fakty, rodzą się nowe pytania. Ilość artykułów poruszająca ten dramat jest przeogromna. Pojawiają się nowe hipotezy przyczyn “katastrofy”, publikowane są nowe materiały… Leją się łzy hipokrytów, którzy przez ostatnie lata celowali w najpaskudniejszych atakach na głowę naszego państwa i jego otoczenie. Komedianci występują z apelem do Rosjan o pojednanie (sic!). Rozgorzał spór o Wawel, czyli awantura o miejsce pochówku Lecha i Marii Kaczyńskich. Powoli sytaucja się “normalizuje”, czyli wracamy do piekła. Z jedną różnicą: teraz ci wszyscy, nasi wrogowie wewnetrzni i zewnętrzni, którzy tak jak premier Tusk uważają “Polskość za nienormalność”, mają ułatwione zadanie. Kolejne przeszkody zostały usunięte, patriotyczna “wataha” została brutalnie dorżnięta! A będzie gorzej. Dużo gorzej, będzie głośno: “Potężne wołanie wzoszące się ku gwiazdom, niczym wycie niezliczonych psów, by zjawił się ktoś lub coś i wszystkim się zajął” (Ortega y Gasset).

Tak więc mówi się wiele, ale pewne sprawy nie są w stanie przebić się do publicznego obiegu. Ciekawe dlaczego? “Otóż, w żadnym, ogólnopolskim medium nie ukazał się jak dotychczas materiał, w którym (nawet potencjalnie) rozważano by wersję zamachu, lub udziału „osób trzecich” w spowodowaniu katastrofy. To niezwykle ważna okoliczność, świadcząca, że główne media świadomie unikają rzetelnego i pełnego informowania o sprawie. Jest bowiem oczywiste, że w przypadku katastrofy lotniczej, w której ginie prezydent oraz inne, najważniejsze w państwie osoby jedną z wersji śledztwa prokuratorskiego musi być badanie możliwość zamachu. Jeśli taką ewentualność zakłada się w przypadku zdarzeń znacznie mniejszej wagi, tym bardziej podlega ona rozpatrzeniu w wypadku śmierci osób najważniejszych w państwie. Taki scenariusz jest zawsze traktowany serio, jako jeden z możliwych i wokół wątku zamachu musi toczyć się także śledztwo polskiej prokuratury” – pisze Aleksander Ścios. I co? Nic. Kompletne nic, które mnie kompletnie nie dziwi. I Wy się nie dziwcie. To jest kolejny element tej samej gry. Tylko “oszczercy” mojego pokroju stawiają “nieprawdopodobne” tezy. Ale nawet z takimi straceńcami walczy się zawczasu. Gdy opublikowałem swój tekst na Salonie 24, natychmiast został on usunięty a moje konto zablokowane. To samo spotkało wiele innych osób! Pierwszego dnia po smoleńskim morderstwie ukazał się na Wirtualnej Polsce wywiad z psycholog Anną Sarną o rzekomych “teoriach spiskowych”. Pani tłumaczy nam jak krowie na miedzy, że to normale, iż w obliczu takiej tragedii, będąc w szoku szukam irracjonalnych tłumaczeń i w ten sposób jesteśmy łatwym celem dla różnego rodzaju demagogów rzucających fałszywe oskarżenia i tezy. Taaa… Tak się czyści przedpole, tak się prowadzi wojnę informacyjną. Czysta dezinformacja! Jest to typowe uderzenie wyprzedzające, budowanie gruntu dla “obalenia” niewygodnych pytań i próba dyskredytacji ewentualnych śmiałków, którzy nie dają wiary “oficjalnym” ustaleniom, jakiekolwiek by one nie były. Tak na wszelki wypadek! Dziś w tym samym miejscu - Wirtualna Polska - ukazał się kolejny artykuł dezawuujacy i ośmieszający jakiekolwiek inne spojrzenie na sobotnie wydarzenia. W ciągu ostatnich dni powstało wiele tekstów, których autorzy zadali mnóstwo niewygodnych pytań. Prowadzą one wprost do tezy, którą sformułowałem parę godzin po tragedii. Tezy, którą będę powtarzał jak mantrę: to był zamach! I w tym artykule, który jest niejako kontynuacją wywiadu z panią psycholog, wszytkie te odmienne spojrzenia, dziwnym trafem, zostają w jakimś sensie “podsumowane”. Ostatni wyraz celowo wziąłem w cudzysłów, gdyż nie mamy do czynienia z rzeczową analizą, lecz ze zwykłym tzw. czarnym PR. Wyśmiewanie, wyszydzanie, szantaż emocjonalny. Wszystko to ma na celu zmylenie Czytelników i odciągniecie ich uwagi od wszelkich niejasności, nieścisłości w relacjach i poszlak pozwalających rzucić nawet najcięższe oskarżenia. O to chodzi, tak to się robi!

“Nie potrzebuję na to dowodów, analiz czy zapisów ‘czarnych skrzynek’” – napisałem w tekście “Morderstwo w rocznicę ludobójstwa!” Zostało to skomentowane, między innymi, w taki sposób: “Mam się śmiać czy płakać widząc taki argument?” Moi drodzy! Możecie się śmiać, możecie płakać lub możecie czekać na “dowody”, które w “racjonalny” sposób wytłumaczą Wam to, co się stało w zeszłą sobotę. Możecie apelować o “spokój”, możecie piętnować “histerię”, wzywać do “opamiętania” i zaprzestania rzucania “oszczerstw”! Możecie ignorować pewne fakty i unikać niebezpiecznych pytań. Możecie też, jeśli nie chcecie dyskutować ze mną, odnieść się do tekstów innych autorów, w tym tez postawionych przez Aleksandra Ściosa. Możecie wreszcie chować głowę w piasek, udawać tzw. “Greka”. Wolna wola… Tylko pamiętajcie: prawdy to nie zmieni! W jednej rozmów przytoczyłem casus katastrofy gibraltarskiej, do której zresztą odwołuje się prof. Krasnodębski , więc zapytam Was retorycznie: czy gen. Sikorski został zamordowany czy zginął w katastrofie lotniczej? To jak? Która odpowiedź jest prawidłowa? Dowodów na to, że było to morderstwo nie ma! To co? Jak myślicie? Można tak “gdybać” w nieskończoność udając racjonalizm. O to chodzi, pisałem o tym: “Choć minęło zaledwie parę godzin, które poprzedzają dziesiątki dni pustych, jałowych i  bezproduktywnych dyskusji pewne rzeczy trzeba nazwać po imieniu tu i teraz.” Można sobie zadawać pytania, szukać odpowiedzi, bla, bla bla… Nie potrzebuję tego, bo z góry doskonale znam te “odpowiedzi”. Wszystkie te “gdybania” trącą mi sporem między ludźmi wierzącymi a ateistami. Pokażcie dowody, że Bóg istnieje, mówią ci ostatni. Pokażcie dowody, że sobtnie wydarzenia pod Smoleńskiem były zamachem. Nie będzie dowodów, bo polityka to żywioł, a nie równanie matematyczne. Tu dwa plus dwa nigdy nie równa się cztery! Więc jeszcze raz nazywam rzeczy po imieniu, tu i teraz: to było morderstwo! W myśl łacińskiej maksymy “is fecit cui prodest”. “Uczynił ten, komu to przyniosło korzyść…” A komu przyniosło to największą korzyść? Opdowiedź na to pytanie jest jednocześnie wskazaniem zamachowców!

Na koniec jedną rzecz muszę sprecyzować. Zostałem poproszony o “opamiętanie się” i zaniechania ubliżania Czytelnikom (i wszystkim innym, którzy widzą sprawy inaczej) od “ludzkich szmat” i “skończonych idiotów”. Zauważyłem też, że wyrażenie “tertium non datur”, które zostało użyte w moim tekście a które tyczy stosunku do mojej tezy o morderstwie, nie wyczerpuje tematu. Są osoby, które nie mieszczą się w zbiorze “skończony idiota” czy “zwykła ludzka szmata”. Są też “uczciwie naiwni” – jak zauważyłem na swoim macierzystym blogu! Nie wiem skąd się to bierze i nie mam zamiaru tracić czasu na analizę. Urażonych przepraszam. Jednak głównej tezy mówiącej o tym, że było to MORDERSTWO nie zmienia to ani o jotę!!! I dla ścisłości: nikogo nie wyzywam od szmat czy idiotów. Jeżeli ktoś poczuwa się do przyporządkowania do któregoś z tych zbiorów, w myśl zasady “uderz w stół, a nożyce się odezwą”, to już nie ode mnie zależy. Zarzucono mi także napastliwość – niby takimi sformułowaniami rzucam się do gardeł niewinnych osób, które się ze mną nie zgadzają. Nie skaczę nikomu do gardła. Na razie…

Tak więc, drodzy Czytelnicy, zaklinam Was: nie wierzcie mi i nie powtarzajcie tych irracjonalnych “bzdur”, “teorii spiskowych” rodem z powieści s-f! A jeżeli znajdzie sie ktoś na tyle szalony, by podzielać moja pewność o tym, że 10 kwietnia br. dokonano zamachu na polskiej delgacji lecącej do Katynia, to pragnę przypomnieć słowa Borysa Pasternaka. Autor “Doktora Żywago”, który odważył się wydać swoje dzieło na Zachodzie, powiedział swojemu włoskiemu wydawcy: “Niech Pan się czuje zaproszony na moją egzekucję!” Wiersz mojego wirtualnego przyjaciela, który stanowi motto tego wpisu dedykuję wszystkim zainteresowanym Polską i polską Racją Stanu!

Polecam do poczytania:

http://cogito.salon24.pl/170815,niech-wawel-nas-podzieli

http://cogito.salon24.pl/170293,falsz-na-miare-tragedii

http://blogmedia24.pl/node/27741

http://www.rp.pl/artykul/461351_Krasnodebski__Juz_nie_przeszkadza.html

Samotny wilk w biegu

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

Skoro nie potrzeba ci badania czarnych skrzynek, to po co ta dyskusja? I tak już znasz prawdę... Gdzie tu sens?

Klimat w blogosferze zaczytna się pogarszać, chyba czas zwinąć manatki, przynajmniej na czas gdy emocje opadną.

Vote up!
0
Vote down!
0
#55386

Po co ta dyskusja? Po to by sobie uzmysłowić pewne fakty. Zapytam więc przekornie: czego się spodziewasz po "czarnych skrzynkach"? Jeżeli ich zapis "udowodni" Ci, że to był, dajmy na to, błąd pilota, to uznasz to za wystarczający dowód, by odrzucić tezę o zamachu? No bo niby co to ma do rzeczy? Czy jedno wyklucza drugie? Wiesz dobrze, jak my wszyscy, że Litwinienko został otruty polonem. Jest tajemnicą poliszynela, że dokonał tego rosyjski wywiad. I co? Nic. Potrzebujesz pisemnej deklaracji Putina, że tak właśnie było? Że co? Że to inna sprawa? Właśnie to chcę uzmysłowić Czytelnikom - to ten sam mecz! Dowody? Jakie dowody? O czym Ty w ogóle mówisz? Jakich dowodów potrzeba Ci, żeby uznać, że to była akcja służb? Ja wiem, że takim gadaniem Cię nie przekonam, bo zdaje się, że nadajemy na innych falach, inna mentalność. Na dzień dzisiejszy wyśmiewanie tezy o zamachu i całkowite, podkreślam: całkowite, milczenie na zadawane pytania, jest najlepszym dowodem, że jest tak jak piszę! To o czym pisał Aleksander Ścios - nie daje Ci to do myślenia? Zauważ, że nie analizuje żadnych nowych rewelacji. Mi to jest zwyczajnie niepotrzebne, bo to jest drugorzędna sprawa. Pytanie "jak jest wtórne wobec pytania "kto". Dla mnie wszystko jest jasne... I żadnych twardych dowodów nie będzie!

Pozdrawiam serdecznie

-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#55389

Podaje link do zdjęcia z którego jasno wynika, że samolot nie mógł wylądować, bo był za nisko.
Widoczny na zdjęciu tor rozpędzonego wraku, wyraźnie pokazuje, ze tor lotu przed uderzeniem, był niemal prostopadły do pasa lotniska.
Uderzenie nastąpiło dużo wcześniej i nikt mi nie wmówi,że pilot popełnił błąd.
Pilot nie znał wysokości,a jeśli widział jakąś na przyrządach to były to odczyty błędne, bądź też pilot kierował się wskazaniami z wierzy, które spowodowały katastrofę.
Dowódca wierzy został aresztowany i ślad po nim zaginął.

Oto link:

http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100413/KRAJ_SWIAT/678330140

Mam też prośbę do Doktora No.
Kiedyś szanowny Doktorze czytałem twoją "recenzję" na temat "Avatara".
Cieszę się, iż byłem na tym filmie wcześniej, gdyż po twojej naukowej wręcz rozprawie na jego temat, można by myśleć, że cały film to czołówka z "Matrixa" (ta z tymi zielonymi cyferkami).
Jednak chylę czoła przed pracą jaka sobie zadałeś polecam abyś zajął się tym filmem.

Podam tu link do filmu o którym już zapewne wszyscy wiecie i bardzo proszę kogoś kto jest biegły w takich rzeczach, o "prześwietlenie" tego filmu i tu liczę bardzo na Doktora No.

http://www.youtube.com/watch?v=q7yD_SVK7Yw

Nie trzeba być biegłym, ażeby stwierdzić, iż z za drzewa w czasie 40-43 sekunda filmu, wyłania się postać ludzka, której po powtórnym skierowaniu przez kamerzystę obiektywu na to same drzewo już nie ma.
Na trzeciej bodaj stronie komentarzy pod tym filmem (może już spadło), są sugestie, co słychać w tle.
Moi drodzy, słychać tam wystrzały z broni krótkiej.
Ewidentnie padają słowa :
-UBIJAJ !-dosłownie zabijaj
-UCHODIAT-
-PASKUDA-wielce obelżywy zwrot w j. rosyjskim

To słuchać na pewno.
Po wsłuchaniu się, polecam słuchawki i na maxa, wyraźnie też słuchać w języku polskim:
-ja wam dam kur..

Przeraźliwa syrena, która tam wyje w celu zagłuszenia strzałów, jest urządzeniem parowym i polecam sprawdzenie, czy takie urządzenie jest stosowane na co dzień na smoleńskim lotnisku.

Widzimy, że kabina pilotów jest cała.
Gdzie są ciała pilotów.
Słowa kamerzysty na tym filmie, potęgują jego groze, gdyż powtarza on "ni ch.uja siebie". Jest to idiom, ale można go odczytać : ni ch.ja, nie uda wam się".
Rzekomo jutro prokuratura ma opublikować raport na temat tego filmu, gdyż został on zbadany prze własnie prokurature.
Zobaczymy.
Proszę Państwa, gdyby się miało okazać, że tą straszna katastrofę ktoś przeżył,a ruskie służby dokonały tam egzekucji, to jest to najstraszniejszy zamach w historii i nie wróży światu nic dobrego.
To wszystko jest straszne.
Podziwiam naiwność co niektórych.
Co do czarnych skrzynek, to zapewniam,że po obróbce przez ruskie służby, są one tyle warte, co piłeczka na gumce z odpustu.

Vote up!
0
Vote down!
0

rusznikarz

#55397

*wieży

Vote up!
0
Vote down!
0

rusznikarz

#55398

Wpatrywałem się do bólu oczu, ale sugerowanych sylwetek ludzkich nie widziałem. Strzały natomiast słychać wyraźnie.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#55419

.... forum. Pewnie będziesz tam szybko miał szansę załapać się na admina.

Bye!

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#55393

Może ta tragedia jest związana z tym zasobami gazu łupkowego w naszym kraju. Jak by potwierdziły się informacje o ilości tych zasobów to okazało by się, że Rosja straci wielu jak nie wszystkich odbiorców w Europie Zachodniej.Dla Rosjan taki scenariusz to być albo nie być. Dlatego PO i inni jurgieltnicy juz przebierają nogami aby dorwać sie do pełnej władzy. Pewnie nastepnym krokiem może być spowodowanie wycofania amerykańskich koncernów a do nas wejdzie Gazprom. To bedzie taki kolejny rozbiór Polski. tyle, że gospodarczy. Bez czołgów, armat i wojska. A Polacy dalej bedą parobkami we własnym kraju lub parobkami za granicą.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#55409

Jeśli prokuratura podczas śledztwa natknie się na dowody zamachu, zbagatelizuje je, zniszczy lub sfałszuje.

Co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Prokuratorzy w Polsce nie są suwerenni i nie ma to nic wspólnego z rozdziałem funkcji Prokuratora Generalnego i Ministra Sprawiedliwości.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#55427

staryks Stare przyslowie'Od rzemyczka do koniczka"wprawdzie mowi o kradziezy,ale pokazuje tez zadufanie wzniesionych na piedestal.Raz sie udalo?Bedzie udawac sie zawsze"{NOCNA ZMIANA:Nic bardziej mylnego.Ze mozna postepowac normalnie pokazal w prosty sposob P.WILDSTEIN -Kiedy zaproponowano mu miejsce ,w miejsce P.Sakiewicza-odmowil.Takich ludzi nie trzeba uczyc jak maja postapic.Oni sami wiedza.Po prostu sa uczciwi,w przeciwienstwie do TYCH KTORZY DO TEGO DOCHODZA PO TRUPACH i w cudzyslowie i bez.

Vote up!
0
Vote down!
0

staryk

#55432

didi
samotny wilku biegnę gdzieś z tyłu za Tobą...,
nigdy nie uwierzę, że to był wypadek, tak samo jak z Popiełuszką, Pyjasem... odpowiedzialnych za to nie ma... tak samo jak wolnych mediów...

Vote up!
0
Vote down!
0

didi

#55492

Polecam obszerny wpis na salonie:

http://filipstankiewicz.salon24.pl/171706,to-mogl-byc-zamach-najwieksze-watpliwosci
Jest tam wiele wątpliwości i faktów.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#55496

NASZ RZAD CIAGLYM I UPORCZYWYM ZAPRZECZANIEM POTWIERDZA I TYM SAMYM DAJE DOWOD NA TO ZE TO JEDNAK BYL ZAMACH DO TEGO DOCHODZI JESZCZE PSEUDO SLEDZTWO KTORE JUZ W SOBOTE10.04.2010 PRAKTYCZNIE ,,ZARAZ,,PO KATASTROFIE WYKLUCZYLO:
ZAMACH,AWARIE I BLOND KNTROLERA Z WIEZY
POZOSTAWIONO DO ROZWAGI SLEDZTWA ZA TO ODRAZU NAZUCAJAC JEGO KIERUNEK:
BLOND PILOTOW I NACISKI PASAZEROW NA ZALOGE!?!?!
A TERAZ SLEDZTWO SKUPIA SIE NAD ,,UDOWODNIENIEM,, TEJ TEORJI
SZOK!!! PRZECIEZ TO JAWNA SCIEMA I PROBA UKRYCIA PRAWDZIWYCH PRZYCZYN I SPRAWCOW TRAGEDJI...PEWNIE W TYM TYGODNIU PRZED DRUGA TURA DOWIEMY SIE Z OFICJALNYCH KANALOW ZE ZA TRAGEDIE ODPOWIADA SP.P.PREZYDENT KTORY KAZAL LADOWAC ,,ZA WSZELKA CENE,,I OCZYWISCIE PRAWDA ZOSTANIE UJAWNIONA DLA SAMEJ PRAWDY A NIE W CELACH ZMIANY PREFERENCJI WYBORCOW...

POZDRAWIAM

Vote up!
0
Vote down!
0
#68421

... NA COMMODORE C64, CZY MOŻE NA SPECTRUM? ;-)

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów
http://triarius.com/blog - mój nowy angielskojęzyczny blogasek

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#68444

Europoseł Czarnecki zwrócił się do Europarlamentu , żeby ten oficjalnie zażądał od Rosji wyjaśnień w sprawie śledztwa smoleńskiego i ta sprawa już jest głośna za granicą ( np.mówiło o niej w wiadomościach radio czeskie i słowackie ) . Pete King i H.RES 1498 to też konkret.
Mieliśmy już w kwietniu oficjalny list rosyjskich dysydentów .
Jak mawiają nasi sąsiedzi : langsamm , langsamm aber sicher , po naszemu : kropla drąży skałę .
Czyli Alleluja i do przodu !
Niech każdy , któremu zależy na rozwiązaniu zagadki Smoleńska robi swoja robotę , w Polsce i zagranicą . Wtedy coraz bardziej śmieszne będą te wypowiedzi Grzesiów , Stefanów , Donków i Bronków , że to niepotrzebne , “pozwólmy prokuraturze robić swoją robotę” , “wszystko idzie dobrym torem” “państwo polskie zdało egzamin” i tego rodzaju złote myśli uczonych w Piśmie
http://smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.html

Vote up!
0
Vote down!
0
#88070