Łańcuszek red.Adama

Obrazek użytkownika Anonymous
Blog

Redaktorze Adamie, wstaw się za nami gdzie trzeba, ponieważ siły ciemnogrodu i wstecznictwa, mimo klęsk im zadanych, ciągle swe łby nienawistne podnoszą i ośmieszając przed Światem, Ojczyznę naszą - sens naszej pracy wieloletniej podważają.

Redaktorze Adamie, natchnij nas wiarą w moc europejskiej transformacji!

Wskaż nam światło na lewicy, a ku niemu dążyć będziemy!

Spraw, o ty, który jesteś patronem naszej orki na ugorze tej niewdzięcznej krainy, by Twa gazeta odzyskała piorunującą moc kreowania rzeczywistości!

A za jej pomocą, oświeć umysły naszej młodzieży i daj jej zdolności, by twórczo rozwijała dzieło przez Ciebie zaczęte, a na starszych ześlij ukojenie relatywizmu.

My wszyscy za liczne intelektualne łaski, oraz przewagi jakie dzięki wydawanej przez Ciebie gazecie uzyskujemy w niekończącej się dyskusji z ciemnogrodem, zobowiązujemy się od dzisiaj kupować wszystkie numery Twojej gazety, wraz z załączonymi gadżetami, a przeczytane egzemplarze oddawać do czytania uboższym i mniej zorientowanym Polakom.

Ten list został napisany przez tajnego Blogera na Galapagos, tą drogą ma obejść cały Świat i pół Polski. Proszę nie przerywać łańcuszka i publikować przez 13 dni po jednym poście dziennie, a po 13 dniach spotka cię szczęście, o ile będziesz mógł wykazać niezbicie, że codziennie kupowałeś gazetę i przyswoiłeś sobie treści w nich zawarte, w stopniu zadowalającym.

Rodak z USA, nie doczytał tekstu do końca i krzyknął: - Co za brednie! - a po 13 dniach został zaatakowany w łazience przez panterę.

Inny człowiek, spełniając czynności łańcuszka, musiał zapłacić tylko 600 tys. złotych łapówki, choć zwyczajowo daje się bańkę, czyli można rzec, że wygrał 400tys.

Pewien Profesor kpiąco wyrażał się o łańcuszku a nawet podważał autorytet Redaktora, a po trzynastu dniach musiał ukorzyć się przed sądem.

Inny człowiek gorliwie studiował codzienną gazetę i choć łańcuszek nigdy do niego nie dotarł, urodziło mu się trzech zdrowych i rumianych chłopców.

Codziennie kupuj i czytaj gazetę a tym co wyczytasz dziel się z innymi na internetowych forach, a ludzi wątpiących w linię redakcji, staraj się naprowadzać na właściwą drogę łagodnymi słowy, a jeśli to nie pomoże, poszukaj pocieszenia w oglądaniu właściwej telewizji.

3 blogerów nie skopiowało Łańcuszka i wszyscy stracili miejsce na Stronie Głównej!

0
Brak głosów

Komentarze

Biedny Michnik - nikt nie chce czytać jego Agory - ucieka się do łańcuszków ;) Reakcją na łańcuszek jest zapewne małe ożywienie na giełdzie - inwestorzy są gotowi płacić ponad złotówkę więcej za akcję Agory - CAŁE 16ZŁ Z GROSZAMI!!

Vote up!
0
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#8182

"3 blogerów nie skopiowało Łańcuszka i wszyscy"...

a 3 komentatorów nie skopiowało Łańcuszka i wszyscy... zostali zniknięci... ;P

Vote up!
0
Vote down!
0
#8183

eeee, o co tu chodzi z tym łańcuszkiem...? 

Vote up!
0
Vote down!
0
#8201

martwi mnie ten ciągły spadek sprzedazy gazety, rok do roku zjazd 0 15%, co chwila zmaina prezesa agory. jak była rapaczyński to choc rywin przychodził do adama.
A teraz nudy!
W dzienicy willowej, w moim kiosku pani natychmiast robi tzw zwrot, bo wie , że poza jednym profesorem astrofizykiem, /jeden z pięciu na liście TW, już namierzono czterech!!!wszyscy nie szkodzili a szynkę krakus ham wyrzucali do Wisły!!/ nikt gazety adama już nie kupuje a i do pieca zbędna, bo ciepło im dostarcza za grosze dyr.Tadeusz ze swoich odwiertów geotermalnych.
pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#8226