Gdzie szukać motywów smoleńskiego zamachu???

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

"..w mediach brylują Marek Dukaczewski, Gromosław Czempiński i Aleksander Makowski. Występują jako eksperci od wywiadu i obrońcy… polskiej racji stanu.."

 Długo i cierpliwie czekam  i obserwuję działania wszystkich wokół tzw. "katastrofy smoleńskiej" a w rzeczywistości brutalnego zamachu na Polskę i wojskowego przewrotu i choć wszyscy zajęli się rozpatrywaniem skutków, nikt nie próbuje rozpatrywać  wątku przyzczyn i źródła tego tragicznego faktu a przecie wiadomo jak nikt nie wie o co chodzi to chodzi o kasę i władzę /przyczyna może być prozaicznie prosta i leży bardzo blisko jak rzekł był nasz nieoceniony błazen rezydent/, więc i najprawdopodobniej tu chodzi też o te dwie "słodkości', które waliły w proch i pył starożytne imperia i do dziś nie dają wielu "wielkim" spokoju i spokojnego snu, kluczem do moich podejrzeń stał się wywiad "Gapola" ze Sławomirem Cenckiewiczem, a właściwie jego fragment dotyczący tajemniczej operacji "Kandaher" albo inaczej "ZEN" na którą podświadomie a może i nie zwrócił uwagę śp. gen. Petelicki zakładając Zespół Ekspertów Niezależnych w skrócie "ZEN" / prawda jaka dziwna zbieżność nazw / i co mogło być też przyczyną jego śmierci, ale ad rem wyczytałem byłem taki oto fragment w tym arcyciekawym wywiadzie a mianowicie:

"..Mam wrażenie, że to tragiczny finał III RP, która w desperacji sięga nawet po autorytet bezpieczniaków cywilnych i wojskowych. Oto jeden z nich – płk MO/SB Aleksander Makowski, wywodzący się z aparatu przemocy PR, a ideologicznie zanurzony w bolszewizmie – poprzez więzi rodzinne, karierę zaprogramowaną w SB, bezpośrednie związki z Sowietami, których odwiedzał „służbowo”, oraz realizowanie działań wymierzonych w Solidarność – jest przedstawiany jako autorytet podważający zasługi Macierewicza. Ten zawodowy dezinformator ujawniający bezkarnie w swoich książkach i wywiadach tajemnice związane ze współpracą z UOP i WSI, ale też bajki o tym, jak wytropił w Afganistanie Bin Ladena, był przez same WSI uznany za konfabulanta. W normalnie funkcjonującym państwie byłby rozliczony za swoją antypolską i antysolidarnościową przeszłość i uznany za człowieka niepoważnego. Zamiast tego zakolegowani z nim dziennikarze, byli pracownicy wspomnianego już „Dziennika”, opublikowali z nim wywiad rzekę. To w ogóle bardzo ciekawe, że właśnie Makowski stał się obecnie osią całej obrony WSI.

Byłem świadkiem i uczestnikiem pewnej rozgrywki w sierpniu 2006 r. Staraliśmy się odkodować operację „Kandahar”, zwaną też „Zen”, która jakoby miała służyć ochronie polskich żołnierzy w Afganistanie. Stało się to momentem zwrotnym w całym procesie likwidacji WSI. Okazało się, że nie chodziło w istocie o żadne działania wywiadowcze, tylko – jak słusznie zauważa raport Komisji Weryfikacyjnej – m.in. o wyprowadzenie potężnych kwot z pieniędzy publicznych przeznaczonych na ochronę naszych wojsk.I kiedy pewnej soboty zobaczyłem oficerów WSI ze łzami w oczach zagradzających Macierewiczowi i mnie dostęp do szafy z dokumentami Makowskiego i nerwowo wydzwaniających do ministra Sikorskiego z prośbą o interwencję, zrozumiałem, że WSI nam tego nie przepuści. Pojawiły się groźby, z grożeniem śmiercią włącznie, a minister Macierewicz i ja zaczęliśmy otrzymywać koperty z oficjalną korespondencją, w których nasze nazwiska wpisane były w coś, co przypominało nekrolog lub klepsydrę. Tak to się zaczęło. Trzeba przyznać, że przekaz tej wojny z nami jest jasny. Ale i tak ostatecznie wygramy..."

 ]]>http://niezalezna.pl/51981-trzecia-rp-w-desperacji-rozmowa-ze-slawomirem-cenckiewicz]]>

Dodać do tego należało by "nieoczekiwaną" /trzeba było odsiedzieć w ciszy aż się trochę uciszy/ obecność, po dłuższym okresie niebytu panów Dukaczewskiego i Czempińskiego ojców chrzestnych PO i nagłe zamilknięcie Maćka Laska, zaczęło mi się kojarzyć to ze Smoleńskim zamachem, wszak to prezydent Lech Kaczyński utrącił całą akcję i oberwał im "kurz", który dla nich jest ważniejszy od ojczyzny i innych wzniosłych wartości a, że mafia nie pozwoli bezkarnie sprzątnąć sobie spod nosa takiej forsy było to coś około 50 mln papiera więc i motyw wydaje się twardy a jak do tego dodać przechwycenie z nadania wspólnika i "strażnika pieczęci" / dowodów zamachu/ władzy w "Priwislinskiej Gubierni"całość zaczyna się układać nawet bardzo logicznie, dodając jeszcze do tego subtelny zapach czosnku w tle przeradza się to w twardą rzeczywistość i prozaicznie prostą, i nieodległą od realiów w których przyszło nam żyć pewność. ZAMACHU DOKONAŁ TEN, KTO ODNIÓSŁ KORZYŚĆ, a kto odniósł korzyść to wy wiecie a ja rozumiem.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Wielokrotnie pisałem, że przyczyn zamachu należy poszukiwać zadając sobie właśnie pytanie: Kto na nim skorzystał. Oczywiście odpowiedzią będzie to, że są to siły zewnętrzne czyli Rosja, USA i Izrael, ale moim zdaniem większe korzyści uzyskali nasi wrogowie wewnętrzni, czyli WSI i ich kandytat (wówczas) a teraz już rezydent... Ponadto jedną z ważniejszych kwestii jest treść aneksu do raportu z likwidacji WSI, który to raport zapewne zawiera bardzo ciekawe fakty i z pewnością takie, które pogrążyłyby jeszcze wiele osób publicznych w Polsce... Pamiętamy przecież jak szybko ludzie Komorowskiego weszli do BBN-u aby ten aneks przejąć. Powyższe to tylko hipotezy robocze, które oczywiście należy w przyszłości zweryfikować i stwierdzić czy są fałszywe czy prawdziwe...

Zadziwia mnie też obecna aktywność Dukaczewskiego, Czempińskiego i Makowskiego.... Czyżby chłopcy postanowili wyj ść z cienia i już teraz oficjalnie poczęli zarządzać Polską (do tej pory, czyli od 1980 roku rządzą przecież "z cienia" wojskowe służby specjalne, które po roku 1989 przyjęły sobie nazwę WSI). Zamach też mógł być zemstą za likwidację WSI... wszak samolotem miał też lecieć do Katynia A. Macierewicz i J. Kaczyński. Są to tylko domysły i hipotezy, które oczywiście mogą być fałszywe, ale pytania trzeba stawiać!

Pozdrawiam

Vote up!
13
Vote down!
-3

krzysztofjaw

#417729

"..Zadziwia mnie też obecna aktywność Dukaczewskiego, Czempińskiego i Makowskiego.... Czyżby chłopcy postanowili wyj ść z cienia i już teraz oficjalnie poczęli zarządzać Polską .."

Widocznie po odleżeniu w "barłogach" niebezpiecznego okresu w którym mogliby być zdemaskowani i całkowit doszli do wniosku że po całkowitym krachu "misji" Laska można już wyjść i zacząć dorzynać watachę czyli Macierewicza i Kaczyńskiego /bo idę o zakład że Jarek będzie następny jak uda się z Macierewiczem/ śledztwo jak myślą poszło porządanym torem. Więc hulaj dusza piekła nie ma, ale się "chłopcy" srodze oszukają. Pzdr

Vote up!
10
Vote down!
-3
#417737

...salut, szlachetny Rycerzu.

Jest wiele pytań "wytrychów", jedno zadałeś przed chwilą :

   " Zadziwia mnie obecna aktywność Dukaczewskiego, Czempińskiego i Makowskiego..."

A mnie frapuje : co aktualnie porabia, gdzie się ukrył taki mały człowieczek , generalik Maniuś, który miał z urzędu ochraniać Prezydenta RP  ! ???

pozdrawiam

ps.

...czytałem ten wpis i komentarze na NE..... no qoo...a , "krew się leje"

Nie mogłem komentować bo WSI-owa ferajna dała mi szlaban ...

Vote up!
8
Vote down!
-3
#417740

"..A mnie frapuje : co aktualnie porabia, gdzie się ukrył taki mały człowieczek , generalik Maniuś, który miał z urzędu ochraniać Prezydenta RP  ! ???.."

Pewnie na "Taryfie" lata, dorabia do emerytury, ale go dostaniemy nawet jakby się w M*****e ukrył ;) Pzdr

Vote up!
11
Vote down!
-3
#417751

Wymienione w "Aneksie do raportu o likwidacji WSI". Te motywy, to żywi degeneraci z WSI!. Prawdziwi panowie tego kraju. Jego władcy i protektorzy!. Z ukochanym przez naród prezydentem na czele!. Raport miał ujrzeć światło dzienne latem 2010 roku. W efekcie nadprezydent z kamarylą, zostałby potraktowany jak obywatel złodziej. Czekało go, wiele lat tiurmy!. No to trzask, prask, "prezydent gdzieś poleci i to wszystko zmieni!". Zmieniło!. Dzielni, nasi WSI-owi generałowie, dukający wymuszoną polszczyzną, z etatami w FSB, ratowali własne podpalone zadki!....

Vote up!
8
Vote down!
-3
#417781

Pan o motywach - racjonalnie! Ale czemu panuje milczenie, gdzie i jak "znikli" uczestnicy podróży do Katynia? Czemu nikt nie bada losów tych 96 osób od piątku 9 kwietnia? Czemu NIKt z zespołu laska czy Zespołu Maciereicza nie bada losów ciał ? Mówię o ciele Prezydenta (noga gen. Kwiatkowskiego w jego trumnie  - widzał Jaroslaw Kaczynski + sa na to dowody. Inscenizacja na Siewiernym jest udowodnionzm FAKTEM Czemu milczenie prawej strony.. Itp.

Vote up!
6
Vote down!
-4
#417811

Tak trzeba w tej sytuacji gdzie waży się każde słowo, może jeszcze nie pora to ujawniać? Jak pan myśli?

Vote up!
3
Vote down!
-3
#417892

A jak ów "zamach" przeprowadzono? Ktoś przystawił Protasiukowi nagana do głowy i zażądał "Leć na poziomie koniczyny"?

Vote up!
0
Vote down!
0
#1451720

Dziwnie ucichła kwestia - chyba nawet w kręgach zwolenników wersji zamachu - wstrząsających wyników badań archeologów w okolicach miejsca upadku samolotu. Znaleziono bowiem chyba tysiące drobnych szczątków pochodzących z rządowego samolotu - co jednoznacznie wskazuje na działanie o wiele potężniejszych sił niż tylko samo roztrzaskanie się na skutek grawitacji i pędu maszyny. Jednym słowem musiało jednak dojść do jakiejś eksplozji...

Vote up!
1
Vote down!
0
#1468396