WYJŚCIE AWARYJNE

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj

 

 

 

 

 

 

TVN wyje jak stado kojotów. Ich "eksperci" plotą bez sensu. A jutro poczytamy sobie ( tak się mówi, ale ja od lat nie czytam) w Wyborczej humoreski podszyte paniką.

 

Wieszcz przewidział:

 

Już był w ogródku, już witał się z gąską;

Kiedy skok robiąc wpadł w beczkę wkopaną,

Gdzie wodę zbierano;

Ani pomyślić o wyskoczeniu.

Chociaż wody nie było i nawet nie grząsko:

Studnia na półczwarta łokcia,

Za wysokie progi

Na lisie nogi;

 

A lisem tutaj (oprócz Tomasza) jest cały lewacki antypis. Wpadli do dziury, którą sami wykopali.

 

..........

 

Zgodnie z oświadczeniem PKW, wybory prezydenckie nie mogą się odbyć w ustalonym 10 maja terminie.Wobec tego wybory zostają uznane za nieważne i marszałek Sejmu musi jak najszybciej rozpisać nowe wybory. Zapewne uczyni to natychmiast.

 

Cały proces wyborczy wraz z wyłonieniem nowego prezydenta musi się zakończyć przed 6 sierpnia, w dniu w którym kończy się kadencja Andrzeja Dudy.

 

Od uznania wyborów za nieważne do tegorocznego sierpnia jest do dyspozycji nieco ponad 80 dni. W tym okresie muszą być przeprowadzone wszystkie procedury wyborcze.

 

Sąd Najwyższy swoim wyrokiem musi stwierdzić nieważność wyborów z 10 maja. Nie powinno mu to zająć więcej niż 2 tygodnie. W tym samym czasie Senat przez 30 dni, a jakże, będzie rozmyślał, a marszałek Grodzki w sprawach nie finansowych myśli wolno, nad nowelizacją ustawy o głosowaniu korespondencyjnym ( ustawy którą własnie odrzucił, ha, ha...), która to nowelizacja dodaje obowiązek dostarczenia pakietu wyborczego do rąk własnych, identycznie jak z przesyłkami poleconymi.

 

Około 10 czerwca całe te wstępne korowody zostają zakończone. Rusza nowa/stara kampania wyborcza, na co, wraz z wyborami mamy 50 dni.

Obecni kandydaci mają już prawa nabyte. Jeśli pojawią się nowi, to muszą oczywiście zebrać 100 tysięcy podpisów poparcia, by przyłączyć się do kandydowania. To także dotyczy partii i ugrupowań, które chciałyby wymienić obecnego kandydata na nowego. Na przykład Hołownię na Palikota, lub Kidawę Błońską na Wałęsę.

 

Ostatecznym terminem nowych wyborów będzie prawdopodobnie niedziela 19 lipca, bo trzeba jeszcze zagwarantować dwa tygodnie na ewentualną drugą turę w niedzielę 2 sierpnia.

Nowy prezydent niemalże natychmiast zostanie zaprzysiężony, tak więc nie powstanie choćby jeden pusty dzień w sprawowaniu władzy przez prezydenta.

 

..........

 

Czy to oznacza, że to koniec wojny o władzę w Polsce pod pretekstem wyborów prezydenckich w czasie pandemii? Gdzież tam!

Jest nowa sytuacja w której antypis i antypolskie siły w Unii Europejskiej muszą ociosać nowe kłody do rzucania władzy pod nogi. Pomysły im się kończą, naród chce spokoju i ma inne kłopoty, a kandydaci pokazali w debacie jacy są niepoważni i ciency w porównaniu z obecnym prezydentem.

 

Dzisiejszy czwartek kiedyś zostanie nazwany Dniem Wrzasku.

Popatrzyłem sobie nad ranem na TVN24, by się rozkoszować widokiem, jak anty-polacy wiją się jak dżdżownice na haczyku, jak biegają tam i z powrotem, jak sztywnieje im język w gębie, a oczy zdradzają obłęd i panikę.

Już byli w ogródku, już witali się z gąską...

Wycie usłyszymy dzisiaj z mównicy sejmowej. GieWu odświętnie wyda wielokrotnie wzmocniony, typowy dla nich bełkot. Wrzask będzie okrutny.

W internecie również dyżurni właśnie czytają komunikaty i polecenia z centrali, co robić, co mówić, jak mącić, podważać i ośmieszać. Po nich jazgot podejmą nasi biedni pożyteczni idioci.

 

Bo dwóch starców, Kaczyński i Gowin, bez pytania się narodu, bez długich konsultacji z ekspertami a'la Grodzki, dogadali się i wysmażyli opozycji takie świństwo. Jak mogli! To koniec demokracji! To autorytaryzm na granicy dyktatury!

 

To kpiny !!!

Rzeczywiście... Nie powinno się z głupców naśmiewać.

 

 

.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (18 głosów)

Komentarze

Teraz, o 5:30

 

adwokat Krzyszysztof Izdebski, z "eksperckiej" stajni TVNu stwierdził z goryczą i obolałą głową:

Wszyscy dziś rano mamy dużego kaca.

No tak... pewnie nalewał Grodzki.

 

 

.

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1629491

Podrzucam reprint dawnego komentarza z dnia 4 kwietnia 2020 roku zatytułowanego "@37. NIE DUŻEJ TRZEBA INTELIGENCJI, BY POJĄĆ PROJEKT PANA GOWINA", który jest klasycznym przykładem praktycznej zdolności przewidywania przyszłości prowadzącej do logicznego wniosku - polegającego na tym, że totalitarna opozycja z powodu swojej własnej pychy i pogardy do polskiego interesu narodowego dała z siebie zrobić głupa.

Nabiegali się, nadymali wszędzie gdzie było dość piekielnych oparów, by nadąć się dostatecznie toksycznie, wrzeszczeli, jęczeli i tryskali jadem w Senacie. w Brukseli i na skrzyżowaniu ulic w Na Rozdrożu, niepomni na wszelkie polskie interesy, mając w rzyci zdrowie i życie Polaków, usiłując  sparaliżować naszą państwowość, zdeptać Niepodległość, a nawet doprowadzić do tego, by między Niemcami a Rosją Polski wcale nie było - i wszystko na nic.

Dali zrobić z siebie głupa.

To jeszcze za mało, to jest zbyt niewspółmierna kara za tak haniebną zdradę. Zawsze uważałem, że zgubi ich własna pycha, buta i nienawiść. Las Birnamski już idzie po nich.

MANE TEKEL FARES

michael

#1629509

Pamiętam, pamiętam ten Twój profetyczny tekst.

Sam gdzieś tam coś podobnego pisałem, bo często, widzę, z czego jestem dumny, iż myślimy jakby równolegle (co nb. dowodzi mojego przywiązania do teorii, że ludzka świadomość jest poza mózgiem, w sferze transcendentalnej i gdy dochodzi do rezonansu myśli dwóch osób, to powstaje albo telepatia, albo jednoczesne dochodzenie do identycznych wniosków).

Dawno lansuję tezę, że PJK jest mistrzem skomplikowanych rozgrywek politycznych, a że jest cierpliwy, to jest nad wyraz skuteczny. Wielokrotnie byłem wyśmiewany za taki pogląd. Bo tego typu ludzie jak on, albo są podziwiani, albo znienawidzeni.

Poczytuję sobie za zaszczyt, że też posiadam liczne grono nienawistników.

Co Drogi Michaelu, nie przeszkadza temu, że raczej ciągle wygrywamy. A to zresztą doprowadza do szału biednych pożytecznych idiotów (wg. Lenina поле́зный идиот, transkrypcja polska: poleznyj idiot).

Serdecznie pozdrawiam

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1629544

Tak bardzo "promowała" Tuska i Komorowskiego?

Czy może teraz ma jakąś nową propozycję kandydata/kandydaty na prezydenta/prezydentę?

Chciałoby się przypomnieć dawny, analityczny wpis Jwp, z roku 2011, na Niepoprawnych:

https://niepoprawni.pl/blog/1821/rrk-na-sygnale

Pozdrawiam,

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1629553

światowe żydki sobie redzą - co zrobić z Polakami w Polsce!

i głosują bardzo zgodnie, prawie jednomyślnie !

:

https://youtu.be/Fg1zkrK3R30

#1629614

Umieszczając link do tego filmu, chyba się naraziłeś wielu na tym forum.

Być, czy nie być Polakiem?
To nie jest właściwe pytanie.
Być dobrym Polakiem!
Oto właściwa odpowiedź.

#1629618

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika olononame nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Szybko działają. Denuncjacja z tego forum?

Być, czy nie być Polakiem?
To nie jest właściwe pytanie.
Być dobrym Polakiem!
Oto właściwa odpowiedź.

#1629654

czyli TU cosik jest na rzeczy. 

Stara prawda - PRAWDA uwiera winowatych. Więc najlepiej jak JEJ nie widać. Zamieść PRAWDĘ wystarczy pod dywan, i cicho sza! Niech nikt nie wie co pejsaci planują! 

A oni wciąż tylko knują, i knują, i knują. 

Wyssali knucie z mlekiem matki. 

polin im się jakiś w NASZEJ Polsce marzy. 

pejsate państwo lichwiarzy.

WON! 

marzyciele gdzieś do Syjamu, albo na jakieś Dardanele................

&

Gdyby wszyscy żydzi byli jak TA WIELKA Prof. DORA KACNELSON

:

https://niezlomni.com/wielka-zydowka-wielkiej-polskiej-po-przeczytaniu-zadaj-sobie-pytanie-dlaczego-nie-znales-jej-wczesniej/

niechby sobie byli............

#1629724