Podstawowe oszustwo Platformy

Obrazek użytkownika jasieńko
KawiarNIA

Nie, nie o metr w głąb czy jakieś inne obietnice przedwyborcze się rozchodzi. Można rzec, że o grzech pierworodny Platformy Obywatelskiej. Kłamstwo jest narzędziem pracy polityków, to coś w charakterze łyżki lub widelca przy stole. Postaci używających kłamstwa wśród polityków jest na pęczki i nie jest to domeną tylko jednej, czy konkretnie – właśnie tej partii. Podstawowym oszustwem Platformy Obywatelskiej, tak zwanej PO jest oszustwo wyborcze. Oszustwo gdyż nie ma czegoś takiego jak PO, jest natomiast - Platfoma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej, a w skrócie PORP. Czyżby jej członkowie nie byli obywatelami Platfomy Obywatelskiej? A może członkowie tej partii wstydzą się być obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej?

Występują kolejny raz na plakatach wyborczych jako banda oszustów, wszędzie tylko - Platforma Obywatelska. Czy tak trudno używać pełnego skrótu? Nie chodzi już o codzienność, w której funkcjonują jako Platforma, peło czy platfusy, ale to jest (powinna być) chwila doniosła w życiu społeczeństwa obywatelskiego, do którego przecież aspirujemy – to są wybory. Tak jak lekceważą obywateli Rzeczypospolitej Polskiej przed wyborami, tak też traktują ich potem.

Już to powinno dać wszystkim do myślenia. Tylko... tylko ilu mieszkańców Polski jeszcze myśli samodzielnie? To jest kolejne oszustwo i to na samym starcie! Oszustwo nie jednokrotne, a kilkukrotne – a to już recydywa.

Kiedyś mówiono:

Nie pomoże puder, róż,

Kiedy baba stara już.

Znowu rządy recydywistów?

Jeszcze w XX wieku społeczeństwa korzystały z doświadczeń wypracowanych przez pokolenia. Przykładem są ciągle aktualne i używane przez strategów (wojskowych i społecznych) zasady podane przez Sun-Zi czy umiejętność przewidywania pogody przez rolników. Właśnie zasady stratega Sun-Zi posłużyły do rozkładu obecnej Polski.

Dlaczego do tego doszło, skoro byliśmy światową kolebką hasła – bo nic więcej z niego nie zostało poza śmieciami – Solidarność? Czy nie z powodu rewelacyjnych postępów propagandy? Propaganda jest na poziomie, którego sobie przeciętny obywatel nawet nie uświadamia. To, że na przykład, stosowanie propagandy podprogowej jest zabronione, nie znaczy, że nie jest stosowane – bo jak wytłumaczyć głosowanie na tych, którzy obywatela okradają, pozwalają na jego poniżanie, osmieszanie, a czasem pluć mu prosto w twarz. Poza tym, kto może to sprawdzić? A kto będzie przy tym wiarygodny, skoro wszelkie instytucje państwowe straciły bezpowrotnie ten walor?

Jeśli w tej chwili technologia umożliwia przy pomocy „paru elektrod i okularów” staremu dziadowi nauczyć się 3 języków obcych w ciągu paru tygodni, to ta sama technologia z pewnością umożliwi wpływ na całe grupy ludzi lub populacje przy pomocy satelity i komórki.

Zauważmy jak celne były sformułowania przodków:

„Człowiek rodzi się ni złym ni dobrym, ni rozumnym, ni głupim; rodzi się on ze sposobnością stania się pierwszym lub drugim według okoliczności, które go w życiu otaczać będą”.

Otacza nas coraz piękniejszy, sterylnie gładki i czysty świat nowych budynków, czystych lśniących samochodów, ale medialnie żyjemy w gnoju. Kłamstwa polityków to nasz chleb powszedni, i tak jak chleb zrobił się byle jaki, tak i byle kto zostaje politykiem. Ze śmiecia śmieć, a z gów... pomarańczy nie zrobisz, jak kiedyś mawiano. Zakończę inną starą mądrością:

„Nie to tylko jest edukacyą czego się człek uczy z książki i od nauczyciela. Cokolwiek otacza nas od momentu urodzenia, aż do momentu śmierci, wszystko to uczy nas, formuje nas, słowem, robi nas tem, czem jesteśmy”.

I właśnie propaganda kształtuje nas dzień po dniu.

Jedyną nadzieją jest wyczyszczenie stajni... tyle, że ciągle brak Heraklesa.

 

Zdjęcie ze strony:

]]>http://www.blic.rs/Vesti/Bajke/540589/Prodaje-se-Zacarana-suma-sa-dvorci...]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

Oczywiście ordynarnie zakłamana propaganda PO-sitwy jest jednym z fundamentów utrzymania sie tej bandy u władzy...dlatego tak pielęgnuja i dopozsażają me(n)dialnych kuglarzy i funkcjonariuszy...

Yagon 12

#1495919

Kłamali, kłamią i będą kłamać, bo to nie Polacy chociaż mówią PO POlsku, ale już nie myślą po Polsku.

Wygaszanie i niszczenie Polski to ich główny cel, by Polska upadła goPOdarczo, finansowo, i duchowo.

Łatwiej kierować człowiekiem który niema zasad moralnych, wiary, historii swojego kraju, i tego co najważniejsze to korzenie Polskości.

Więc wprowadzają różne genderowskie multikulti do szkół, a nawet już do przedszkoli, by z młodych Polaków wyciąć korzenie Polskości, wiary w Boga, tradycji i obyczajów, oraz próbują wymarzać historie Polski.

Możemy 25 pażdziernika głosując na PIS, zatrzymać niszczenie i wygasanie Polski.

I dać jej znowu blask i chwałę, oraz Orła białego, który będzie wolny latał nad wolną Polską.

Pozdrawiam

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1495921

Nie czas by dawać głosy i je rozdrabniać na partie i ludzi z niskim procentowym poparciem.

Bo to głosy stracone, i pomoc dla PO, by mogła zawiązać koalicje, byle PIS nie wygrał.

Tak dużo mówicie i piszecie o wolności dla Polski, a wszytko robicie by tej wolności nie było.

Chcecie pokonać PO z 5 procentami poparcia, no to brawo za postawę patriotyczną, ale 1 za matematykę.

A te właśnie 5 procent które rozbijecie na partie kanapowe, może zabraknie by Polska stała się na powrót wolna i niepodległa.

Czy tak postępują patryioci, co mają w swych sercach miejsce dla Boga i Ojczyzny, że rozdrabniają głosy, bo prywata ważniejsza, i własne ego.

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1495928

Masz rację, namnożyło się teraz tych uzdrowicieli Polski, ale z matematyką u nich bardzo kiepsko, albo są mocni w matematyce i dlatego kandydują, aby nie doszło do żadnych zmian.

Pozdrawiam

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1495965

zwłaszcza wokół Brauna........
same służby i "pożyteczni", którzy dają sie wkręcać w banialuki.....
/żeby była jasność, jestem jednym z pełnomocników okregowych, wydymanych przez "Sierpień 80" w okr. 28/

zimny drań
 

#1495940

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

szczególnie po dzisiejszej sensacji związanej z publikacją listy "rady prezydenckiej"

która w moim rozumieniu jest "okrąglutkim i oślizgłym stoliczkiem"

plus milczenie w sprawie zalewu Polski przez islam

plus brak publikacjiw sławetnego aneksu

postscriptum

dziś na koncercie III etapu konkursu chopinowskiego pojawiła się w Filharmonii Warszawskiej pani Szydło, wywołując zamieszanie swoją obecnością.

Czy faktycznie jest  melomanką? O co chodzi?

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1495979

- urodzeni marzyciele, skłonni brać iluzje za rzeczywistość (i odwrotnie), wyhodowali sobie wielkie stado TRUTNI. A trutnie - jak to trutnie - jedzą. piją i zapładniają, aż bzyk idzie. Jednakże pszczoły mają tą przewagę, że ściśle kontrolują liczbę tych osobników. Na nic więc utyskiwania Autora na niegodziwości szamanów medialnych, szulerów politycznych i całej czeredy służącej im psiarni; pardon : miałem na myśli TYCH od tzw. kultury i sztuki. Z etyką, etosem jest tak, jak z frakiem na grzbiecie ...

Racjonał

#1495932