O dostosowaniu działań do portretów psychologicznych.

Obrazek użytkownika Janko Walski
Kraj

"Na zamkniętych imprezach SKOK-u Wołomin bawili się politycy wszystkich partii", nie bez złośliwej satysfakcji oznajmia były szef WSI.Być może to jest ten "atak jądrowy" zapowiadany przez PO. Skoro nie było kompromatów to WSI je wytworzyło. To, że ]]>PO/ZSL/PZPR to aferzyści]]>, przestępcy, zbrodniarze i zdrajcy coraz mocniej przebija się przez ściany medialne, więc trzeba uderzyć w ton tyle razy sprawdzony: wszyscy są tacy sami, nie ma lepszych. W pierwszej kolejności nie jest lepsze jedyne środowisko polityczne od początku toczące nierówną, a mimo to skuteczną walkę z UBekistanem. Tak dzieje się za każdym razem gdy widać, że już nie da się dłużej utrzymać  kukieł przy władzy - wytwarza się nowe i robi im miejsce. Na tej zasadzie pojawił się Tymiński, Janusz k. Mikke, Samoobrona, LPR, PO. W pracowniach UBekistanu trwają intensywne prace nad pokryciem nową farbą kukieł zapomnianych i szyciem nowych.Jakie to kompromaty WSI wytworzyło? ]]>Z notatki, która pojawiła się na portalu niezalezna.pl]]> wynika, że udało im się złapać  opozycję i niezależne media na zaproszenie do Wołomina. Tu nasuwa się parę pytań. Kiedy odbyła się impreza, z której pochodzą zdjęcia? Czy wszyscy wiedzieli o powiązaniach zapraszających z WSI?  W ilu takich imprezach uczestniczyli ludzie spoza UBekistanu, ludzie zaufania publicznego?Dlaczego wciąż dajemy się nabierać na  "czar" "tych sympatycznych panów", dla których bycie sympatycznym, wzbudzającym zaufanie to podstawowa kwalifikacja zawodowa, bez której nie istnieliby jako funkcjonariusze służb?Dlaczego nie pamiętamy, że podstawową metodą działania bezpieki jest dostosowanie działań do portretów psychologicznych ofiar - każdej oddzielnie? Pani Doroto, wygląda na to, że zapraszając Panią wzięli pod uwagę Pani determinację w tropieniu powiązań między nimi... Pani musiała spodziewać się tego nie tylko na podstawie wyjątkowej wiedzy, której jest Pani depozytariuszem. Złudzeń nie pozostawiają wstrząsające świadectwa pana Wojciecha Sumlińskiego m.in. o tym, jak posłużyli się jego wrażliwością na ludzkie nieszczęście,  nie cofając się przed wykorzystaniem do ubeckiej prowokacji (]]>afera marszałkowa]]>!) umierającej na raka żony zaangażowanego w nią funkcjonariusza. Nie mam wątpliwości, że Pani świadomnie podjęła ryzyko, podobnie jak inni dziennikarze niezależnych mediów, bo to wasz zawód, ale co z pozostałymi uczestnikami - politykami? Co nimi kierowało, gdy przyjmowali zaproszenia?Dlaczego nie konsultowano odpowiedzi na zaproszenie choćby właśnie z panią Redaktor czy z innymi osobami znającymi metody bezpieki, z panem ministrem Antonim Macierewiczem, z jego współpracownikami z Komisji Likwidacyjnej WSI, z dawnymi szefami CBA, ze wspomnianym panem Wojciechem Sumlińskim?  Czy nie czas powołać jakieś centrum kontrwywiadowcze rozpracowujące i przewidujące posunięcia UBekistanu i jego  rosyjskiej szpicy - ludzi skupionych wokół WSI, centrum przygotowujące metody postępowania w odpowiedzi na ich działania?

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

Wbrew pozorom nie takie to proste, i na takie działania

Prawicy służby się przygotowały.

W związku z tym, że Szechter pozostaje ministrem - koordynatorem

mediow masowego rażenia, to próba uniku

równałaby się ze zniknięciem Prawicy z przestrzeni publicznej.

A to już byłaby kompletna klęska, bo NIEOBECNI NIE MAJĄ RACJI.

Vote up!
4
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1471759

Niestety wielu ludzi PiS lubi bankiety, szczegolnie darmowe...czy sie zastanawiali? Pewnie nie - nie wiem co kierował pania Kanią, Pietrzakiem Rachoniem, Sasinem? Służby dlatego są skuteczne,że wiedzą czym kogo kupić....tu też się udało...

Vote up!
4
Vote down!
0

Yagon 12

#1471818

ale istotne byłyby odpowiedzi na pytania, które postawiłem. Czy wiedzieli do kogo idą?

Red Dorota Kania musiała wiedzieć, ale akurat ona miała powód. Bez wchodzenia w środowisko trudno byłoby jej tropić powiązania mafii. Oczywiście udział w bankiecie wyraźnie robionym pod narrację może budzić wątpliwości.

Vote up!
4
Vote down!
0

JW

#1471856

Wielu z PIS już tak daleko odjechało od oficjalnych haseł opozycyjnej partii, a zwłaszcza od problemów zwykłych ludzi, że niewiele się różnią od PeOwskich uczestników niekończących się balang za pieniądze podatników.  

Vote up!
3
Vote down!
-4

jan patmo

#1471861