mocne wsparcie

Obrazek użytkownika jan patmo
Humor i satyra

 

 

 

mocne wsparcie

 

austriaccy esesmani

i masoński Berg

mocne ma wsparcie

reżyser Spielberg!

 

w mundurze esesmana...

 

w mundurze esesmana

do Polski się wybiera

by za austriackie pieniądze

bronić honoru Hitlera!

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

Gdy mu doradzają tacy żydzi polakożercy jak Gross i inni.

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1563267

On i bez takich jak Gross wie, czego od niego oczekują ci, co wykładają ogromne pieniądze na wściekle antypolskie nagonki o czysto rasistowskim podłożu. I nie ma znaczenia kto za to płaci, choćby i byli to dawni austriaccy esesmani!  Taka pogarda dla prawdy jest cechą iście szatańską, ale przynosi tym, którzy dążą do odwrócenia ról, do uczynienia z ofiary kata, wymierne i ogromne korzyści. Czyż nie ma bowiem bardziej niewinnego kraju niż Austria, która przedstawiana jest w światowych merdiach jedynie jako "niewinna ofiara Hitlera"?! 

Jest to również  jeden z efektów filmu Lista Schindlera, w reżyserii Spielberga. I co ciekawe do dawnej fabryki Schindlera w Krakowie, w której utworzono muzeum za pieniądze polskich podatników, ciągną pielgrzymki z całego świata wyznawców religii Holokaustu. Czy któremuś z tych "pielgrzymów" po obejrzeniu filmu przyjdzie do głowy, że Austriacy mogli być katami Polaków?!  A dodać trzeba, że wcale nie mniej zdziczałymi niż niemieckie czy rosyjskie bestie!  

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

jan patmo

#1563283

Mógł by długo mówić o swoim ojcu esesmanie, komendancie obozu zagłady w Austrii, jak w Austrii mordowali ludzi w obozach zagłady

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1563290

A który z nich nie ma takich "chwalebnych" rodzinnych tradycji.?! 

Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1563382

mają robić na zawsze Polacy i Katolicy. Bo barbarzyństwo, kłamstwo, złodziejstwo i szaleństwo nie istnieje i nigdy nie istniało  pośród tych wydelegowanych do "tworzenia sztuki" kabareciarzy i artystów (koniecznie o poglądach  lewackich!), propagandystów lewackich, zwanych dla zmylenia dziennikarzami, zatrudnionych do roli siepaczy katolickich. Te dwie grupy są gorsze niż politycy lewaccy i opłacani aktywiści, którzy bez nich byliby mikroskopijnym skansenem i przykładem ludzkiej głupoty dla miażdżącej większości ( nawet tej gnuśnej i obojętnej, gdyż nie słuchaliby bredni wylewającej się z mediów). Ale pieniądze, które leją się na lewackie portale, w gardła polityków, dziennikarzy- celebrytów (gdzieś w końcu ostatnie 17 mld dolarów, które przeznaczył Soros - inwestuje; Solorz z Walterem robi do czego zostali powołani ), zbierają żniwo pośród ludzi żyjących na co dzień, jak konik polny lub burek spuszczony z łańcucha. Ludzi gnuśnych i zajętych wyłącznie sobą.

Oprócz wyżej wymienionych Państw dodałbym Szwajcarię, która oczywiście tak jak Niemcy, Rosja, Austria, Włochy,  nie odpowiada i nie odpowiadała za nic podczas wojny, bo oczywiście była neutralna. A jaka była? Kogo to dzisiaj interesuje? Ważne, co klepie dyżurny, wydelegowany do roli reżysera  S. Spielberg, czy w kółko na onecie , wyborczej i tvnnie jakiś "autorytet" moralny Stuhr z Holland. Ogólnie tego procesu szaleństwa i medialnej manipulacji już się nie zatrzyma - oczywiście nie powstrzyma tego sam człowiek. A jeśli spróbuje, będzie w stosunku do niego agresja oraz nazywanie rozsądku takiego człowieka - szaleństwem, przez wariatów i opłaconych.

Nie będę pisał o polskich filmowcach, producentach, ale i  z nimi jest równie źle, nie lepiej niż ze Spielbergiem. Liczy się pieniądz, sława, a sztuka jest na końcu. Jak spreparowane jest wszystko, wystarczy zobaczyć salon24, kto zatrudniony jest przez portal w roli blogera prawicowego, a kto lewicowego w imię....wolności i prawdy. Choć oczywiście według lewicy prawdy nie ma.

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
4
Vote down!
0

Hoyt

#1563298

Pycha dzisiejszych władców mediów jest chyba jeszcze większa niż tych, którzy wykreowali dwie największe bestie XX wieku - czerwoną i brunatną (a raczej jedną tylko o janusowych twarzach). Zresztą mają ku temu powody, wydaje im się bowiem, że mogą narzucić ogłupionym masom taką prawdę jaka im odpowiada  i przynosi profity. Pozostaje jedynie wyeliminować, a jeśli się nie da to zepchnąć do podziemia Prawdę, która stoi w opozycji do tych kreowanych prawd. Nowa bestia, nie mniej krwiożercza niż poprzednie, domaga się poza tym nieustannych i wiernopoddańczych hołdów. Im bardziej się jej wyznawcy płaszczą przed nią, tym większego od nich wymaga poddaństwa, aż ich pożre! 

Serdecznie pozdrawiam

 

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1563380

Bardzo mi się spodobało to określenie odnośnie Spielberga - jakże wiele mówiące, tak jak rzucony na odcinek filmowy, co można zastosować do wielu "tfurców"  zaśmiecających bliższe nam podwórko filmowe!

Pozdrowienia 

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1563383

Teraz nawet centrali na Mysiej im nie potrzeba. Jedna wielka wioska globalna "twurców"

Pozdrawiam słonecznie.. 

Vote up!
2
Vote down!
0

Hoyt

#1563392