Koniec świata nadchodzi. Janusz Górzyński odkrył Antychrysta :)

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Humor i satyra

Pewnie już się domyślacie – właśnie na facebooku określił mnie „pierworodnym synem Szatana”.

 

Zupełnie na poważnie pisze:

Pierworodny syn szatana - Jerzy Trojanowski z Gliwic, członek antypolskich band ludobójczych i złodziejskich przeczy Biblii, która głosi, że ZAPŁATĄ ZA GRZECH JEST ŚMIERĆ !!!


Sowiecki diabeł Trojanowski zamiast wystąpić ze struktur zła i wyrzec się zbrodniczych grzechów i ich skutków, to domaga się oznak uznania i chwały dla swej nikczemności oraz udziału w ludobójczej i antypolskiej propagandzie. Oczywiście jak każdy sowiet jest upośledzony na umyśle, niedojrzały moralnie i zaburzony, a nawet opętany i dlatego utracił rozeznanie co jest dobrem a co złem oraz co jest cnotą a co wadą, a także co jest sprawiedliwe a co niegodziwe.

(…)

Trojanowski zasługuje na najwyższy wymiar kary i wyrok za jego działalność nie podlega żadnej apelacji ani łasce. Jednak wyłącznie dlatego, że ma zarazę i umrze na koniowirusa, to został wydany losowi i dopustowi Boga.

Biblia nie pozostawia złudzeń co do przyszłości sowieta Trojanowskiego.

(…)

TROJANOWSKIEGO WIĘC CZEKA ZAGŁADA!!!!

ZATEM BIADA MU !!! BIADA, BIADA, BIADA !!

]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2566633773581386&id=100007043649342]]>

 

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, co do poczytalności tego błazna, który niespełna rok temu „nauczał” za pośrednictwem Internetu m. in. o…Prawie Bożym?

 

Rebeliantko, puk, puk! dalej będziesz twierdzić, że twój brat jest wspaniały i normalny, i że taki oszołom był „świetnym menedżerem”? Ba, przedsiębiorcą?

Toż widać jak na dłoni, że nie poradziłby sobie nawet na terapii zajęciowej w szpitalu dla obłąkanych. ;)

 

Na dodatek swój bluzg okrasza bogatymi cytatami z Biblii, bo przecież to wyjątkowo religijny człowiek. I teologicznie wykształcony w odróżnieniu od takiego pseudoteologa jak Prymas Polski. :)

Zapewne taką samą teologinią jest Rebeliantka.

Pardons, teologinią i dziennikarzycą w jednym. :)

A, i jeszcze były nauczyciel religii w szkole podstawowej Sławuś Dul, najwyraźniej ukrywający się przed polskim wymiarem sprawiedliwości. ;)

On też odnajduje sie doskonale w towarzystwie Januszka.

Super towarzystwo. No jednym słowem modelowi wyborcy Konfederacji.

 

Wg Krystyny Górzyńskiej jestem zerem, bądź też windykatorem etc. i nieudacznikiem życiowym, choć osiągnąłem o wiele więcej, niż cała jej rodzina. Natomiast zdaniem jej arcykatolickiego braciszka Janusza jestem uosobieniem zła – pierworodnym synem Szatana.

Jakby tego było za mało zarzuca mi jeszcze członkostwo w antypolskich bandach ludobójczych i złodziejskich.

I tego ostatniego nie mogę zrozumieć, bo to nie ja usiłowałem wyłudzić miliony od Państwa za krzywdy, których nie było.

A poza tym jako Ancykryst powinienem być hersztem nad hersztami, a nie tylko jakimś członkiem.

 

Mniejsza z tym. Górzyński zafundował mi ubaw po pachy po wspaniałym filmie. ;)

Aż z niecierpliwością czekam, co przyniesie noc – kim będę jutro?

Zdolność mnożenia epitetów przez tego „arcykatolika” jest wprost proporcjonalna do jego wagi.

 

I jeszcze potrafi odnaleźć biblijne uzasadnienie do swoich kocopałów. ;)

No „prorok” po prostu.

 

Czekam zatem na więcej.

I ty, Krycha, też sobie folguj. Pokaż wszystkim, że nie jesteś gorsza od sporo młodszego braciszka.

Jesteście oboje tak wiarygodni, jak trybuna ludu za Bieruta. ;)

 

Kolejnej nieprzespanej nocy przez Ancykrysta życzę. ;)

 

23.03 2020

 

Ps.: A może byście założyli kabaret? Już sam wasz wygląd jest ucieszny, a jak do tego zaczniecie przeplatać wyzwiska cytatami z Pisma Świętego to nagroda murowana.Może lepiej w ten sposób zarabiać pieniądze, niż zakładac w tym celu kolejny kościółek?

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.1 (6 głosów)

Komentarze

Powtórzę:

Arcygrafoman J. Trojanowski dostał ciężkiej gorączki i odchodzi od zmysłów, jak najciężsi pacjenci szpitala przy ul Gliwickiej 33. Ów pisarz prowincjonalny, parciany, pozbawiony talentu i zanurzający pióro w najgłębszych pokładach szamba, aby gryzmolić swoje cuchnące pamflety, inkrustowane arogancją, ignorancją i obłędem, uznał w swoim szaleństwie, iż zapisze swymi gryzmołami wszystkie dostępne mu strony internetowe.

Zaiste pasja godna megaparanoika z rozdętym ego, jak potężny i pomarszczony zad starej słonicy.

End.

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1622795

jesteś "upośledzony na umyśle, niedojrzały moralnie i zaburzony, a nawet opętany i utraciłeś rozeznanie co jest dobrem a co złem oraz co jest cnotą a co wadą, a także co jest sprawiedliwe a co niegodziwe".

Takie exemplum to niewątpliwie postać szatańska i sowiecka jednocześnie.

Normalny człowiek nie prześladuje żadnej osoby pokrzywdzonej przez organa państwa. A ty stajesz od roku po stronie urzędowych drani, z chorą satysfakcją i paranoicznym zaangażowaniem. Napisałeś na ten temat - w ciągu niecałego roku kilkadziesiąt notek. Wg tagów na twojej tablicy bohaterami twoich notek - przedstawianymi kłamliwie, grubiańsko, wyszydzająco - są:

Janusz Górzyński (41 notek), krystyna górzyńska (21), rebeliantka (15), pseudodziennikarka Krystyna Górzyńska (12)

Czy tak się zachowuje człowiek mający jakieś nomy moralne? Nie. Janusz nazwał cię antychrystem i to prawda, że masz takie cechy. Poza tym - jak sam wcześniej pisałeś - jesteś inspirowany z zewnątrz, więc ewidentnie należysz do antypolskich band.

Prosiłeś o opinię na temat twojej osoby, więc z grzeczności wobec czytelników ją przedstawiłam.

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1622796

to podkreślający swoją "katolickość" otyły cukrzyk z Czechowic może w ten sposób złorzeczyć? Jesteś zaburzona całkowicie, "rebeliantko". A przecież oboje wiemy, że ta wasza furia nie jest spowodowana moimi demaskującymi was tekstami, ale postępowaniami karnymi. Ubzduraliście sobie bowiem, że ja się kryję za nimi. A to kolejna potwarz w długim łańcuchu pomówień, jakich nie szczędzicie swoim "wrogom". Nawet red. Wybranowski, który jako pierwszy napisał, że swoje urojenia bierzesz za prawdę wg ciebie to "lewak". Przypominam, ze ani jeden sąd nie podzielił waszych imaginacji. Tak samo nigdy żaden lekarz nie potwierdził, by januszek odniósł jakiekolwiek obrażenia w wyniku pobicia.

Dlatego ja i wielu innych jesteśmy nie przeciwko ofierze, ale przeciwko oszustom usiłującym odnieść korzyść materialną kosztem naprawdę potrzebujących. I jeśli naprawdę wierzysz (czytając twoje kocopały mocno w to wątpię!) idź do spowiedzi, pojednaj się z Bogiem. Ponad 10 lat zatruwasz nienawiścią internet i popatrz - stałaś się zgorzkniałą, zionącą nienawiścią starą babą.

Szaleje wirus, oboje jesteście w grupie podwyższonego ryzyka - pora na nawrócenie się, a nie na brnięcie w grzechu. Mam nadzieję, że ktoś za was się modli. I że kiedyś zrozumiesz, jak złą kobietą jesteś, i jak bardzo zakłamaną.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1622805