Donos na Polskę w Irlandii

Obrazek użytkownika hrabiaEryk
Świat

Dwie Polki z Amnesty International opowiadają w Irlandii o faszyźmie w Polsce i atakują Marsz Niepodległości.

Poniżej link do artykułu

]]>https://www.rte.ie/news/analysis-and-comment/2019/0322/1038069-poland-fa...]]>

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

to właśnie efekt niewłaściwego wyboru zajęć w szkole elementarnej - masturbacja zamiat fizyki. No i takie branzle nie potrafią zrozumieć później jak to się dzieje, że 60-cio tysięczny tłum tratuje 14 wjeżdżających mu pod trzewiki dykes with a banner and no bikes.
Dah! Czysty faszyzm!

Vote up!
3
Vote down!
0
#1584211

Mam nadzieję że ktoś wysłał protest do tego portalu że bezpodstawne szkalowanie jest karalne. Ten artykuł szkaluje i to bezpodstawnie. 

Chyba najlepszą ilustracją do tego co napisali było by rozwinięcie banera "STOP Faszyzmowi" przed siedzibą ich redakcji. Ciekawe jak by to przyjęli?

Rozwijając swój banner te kobiety jednoznacznie oskarżały uczestników marszu o popieranie faszyzmu. One powinny były stanąć przed sądem za bezpodstawne oskarżenie a nie produkować się na różnych łamach. Oto co napisano  w RTE:

"attempted to unveil a "Stop Fascism" banner during the Independence Day celebrations". I co - że niby miały do tego prawo?

Powtarzam - równie dobrze można by rozwinąć taki banner przed siedzibą redakcji RTE. Ciekawe jak by to przyjęli? Że niby prawo do wypowiedzi?... Już to widzę...

Vote up!
0
Vote down!
0
#1584245

czy z LGBT?

Tak jakoś lesbijsko "patrzy im" z oczu.

Tak, czy inaczej - dewiantki.

Vote up!
1
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1584247

niestety nie ukazala sie z tej normalnej strony, mysle tu o ich nowych rozporzadzeniach odnosnie dewiatow seksualnych. Dlatego zadnego normalnego oddzwieku ze strony Irlandczykow zapewne nie uslyszymy...Ongis tak katolicki kraj jako kolejny pada ofiara pedalstwa i lesbijek... Dlatego wlasnie te dwa qrwiszony akurat tam sie produkuja. Coz ? Swiat stoi na glowie i nic poradzic na to nie mozna. Ludzie dostali jakis wariacji i obserwuje to juz od dobrych 20 lat i to we wszystkich europejskich krajach...Europa stala sie jakims dziwnym ludzkim qrwidolkiem... Od Skandynawi do buta wloskiego, od Francji do Moldawii..., cos nieslychanego... Potrzeba bylo jedynie piecdziesieciu lat, by juz calkowicie zdeprawowac Europejczykow...

I nie mysle tu jedynie o upadku wiary katolickiej, ale o obyczajowosci mieszkancow naszego kontynentu. Qrestwo stalo sie norma zycia, a dewiaci seksualni i inni zboczency,pedofile, to obecnie jest elita... do ktorej dazy wiekszosc narodow Europy. Mlodzi Europejczycy zyja pomiedzy ciaglymi party i chwila , zeby na ta zabawe zarobic kilka groszy. Kopulowac ile sie da i z kim sie da i nie ponosic za to zadnych konsekwencji, a jezeli juz sie zdarzy, to wowczas po prostu MORD-aborcja... Krew niewinnych dzieci leje sie w Europie niczym wszystkie duze rzeki tego Kontynentu.

Nic dziwnego, ze oczekuje nas Apokalipsa. Stworca tak sobie tego nie wyobrazal...

Vote up!
2
Vote down!
0

chris

#1584251