Czy kolejny Cyba idzie po Kaczyńskiego?

Obrazek użytkownika Hoyt
Blog

Lewicowo liberalne media, które każdego roku tak głęboko ubolewają nad rzekomą ksenofobią, zaściankowością, rasizmem, czy homofobią polskiej prawicy, która wedle dominujących przekazów i głoszonej przez te ośrodki czwartej władzy narracji, wydarzyła się podczas „kolejnego Marszu Niepodległości”, z wielką radością oznajmiają swoim czytelnikom, informując edukacyjnie, że bycie „polskim karłem”, „pedałem”, „upośledzonym umysłowo” bawi większość Polaków, jeśli określenia te kierowane są do Prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

 

„Artykuł” na portalu Wirtualna Polska, który zatytułowano „Ostre żarty z Kaczyńskiego w „South Park” ucieszyły Polaków”, przekonuje czytelników, że nazywanie Kaczyńskiego „pedałem, upośledzonym karłem”, czy „retardem”, sam „Prezes i Polacy powinni uznać za komplement, a jeżeli ktoś poczuł się urażony, świadczy to tylko o nim samym”.

 

Jako koronny argument, Autor przypomina (prawicowym ksenofobom i oszołomom), że „serial South Park jest dla widzów dorosłych, którzy nie uznają tematów tabu, lubią czarny humor oraz surrealizm” i walą w każdego, bez względu na opcje polityczne.

 

Na potwierdzenie tej opinii, całość została „udokumentowana” sondażem przeprowadzonym dla Wirtualnej Polski na panelu Ariadna. Kreślą je piękne, kolorowe słupki partyjne, które mówią wyraźnie, że większość wyborców PiSu nie ma poczucia humoru, gdy Prezes nazywany jest „pedałem”, w przeciwieństwie do pozostałych opcji politycznych.

 

Jakże oprzeć się takim argumentom Autora publicysty – i tym myślicielom, reprezentującym światłe, nowoczesne, nieśredniowieczne poglądy, którzy z odsuniętą przyłbicą podzielają tę argumentację, prezentując ją na łamach swoich portali, telewizji i czasopism?!

 

Wspomniany „Artykuł”, przypomniał mi czasy nie tak odległe, gdy Janusz Palikot kpiąco sugerował, iż słabość Prezesa Kaczyńskiego do Zbigniew Ziobry ma „podłoże homoseksualne”, „gdyż Ziobro i Kaczyński mają wyraźne nuty homoseksualne”. Występował w ogólnopolskich liberalnych Radiach i zadawał „tylko” pytania w swoim stylu - „Czy Jarosław jest Jarosławą?” Jako człowiek postępu i nauki, powoływał się na tajemnicze wyniki prac medyków, stwierdzając, że „wśród bliźniaków jednojajowych, często jedno jest homoseksualistą”. W ten sam ton, uderzali następnie Biedroń, Wałęsa, a nawet poseł Godson.

 

Za pobłażliwym przyzwoleniem Donalda Tuska, liberalnych mediów, tworzących wówczas zwarty mainstream, wręcz ich akceptacji, coraz bardziej haniebnych, wulgarnych wypowiedzi posła z Biłgoraju, rozpoczął się etap, który przeszedł do historii trzeciej RP, pod nazwą „przemysłu pogardy”.

„Zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż w Europie”.

 

Posiane słowo, zebrało swoje żniwo. Marek Rosiak w biurze poselskim, zamiast Jarosława Kaczyńskiego, został brutalnie zamordowany przez byłego działacza Platformy Obywatelskiej.

Inni pracownicy biura, długo walczyli o życie.

 

Można by rzec – niemal cała intelektualna liberalna lewica oraz większość jej wyborców, deklarujących, że kocha czarny humor i nie uznaje tematów tabu, w istocie samej, jest w samym jądrze ciemności i gardzi jak nikt inny zarówno niepełnosprawnymi oraz upośledzonymi intelektualnie, homoseksualistami i transwestytami. I kiedy widzi w telewizji tego nieszczęsnego Biedronia, chichra się z niego, a każdy z nich w głębi ducha myśli sobie o nim „upośledzony umysłowo, pedał”. Wyobrażam sobie ten śmiech, gdy patrzą na byłego członka (Biedronia członka ha ha ha) z Ruchu Palikota (Pali kota ha ha ha). Wyobrażam sobie, jak pękają do rozpuku, kiedy widzą Ankę Grodzką vel Krzyśka i zastanawiają się, czy sika do PiSuaru (ha ha ha) i czy bierze pigułkę PO (ha ha ha). Założę się o majtki Najsztuba ( ha ha ha, Najsztub przecież nie nosi majtek), że kiedy Dorota Wellman opowiada Gazecie Wyborczej, jak „łapał ją za cycki na rynku w Krakowie zboczeniec”, wszyscy wyborcy PO, Nowoczesnej, Kukiza i PSLu, wybałuszają gały, a potem pytają – „cycki Wellman? Ha ha ha, za co? Jakie ona tam ma cycki ha ha ha!

 

I tak krotochwilnie moglibyśmy tę „zabawę” kontynuować w przestrzeni publicznej, namawiając do niej innych, a zakończyć takim wnioskiem - pokażemy twórcom „South Parków”, tym reżyserom nowoczesnych, łamiących tabu spektakli teatralnych, i tej aktorce, która na scenie robi laskę figurze Świętemu Janowi Pawłowi, i wielu, wielu niezliczonym „dziennikarzom” z czarnym poczuciem humoru, jak my potrafimy się z nimi zabawić. Ale tego nie zrobimy, ze względu na odpowiedzialność.

 

Możemy tylko w duchu chrześcijańskim apelować, prosić o opamiętanie, upominać, przestrzegać, aby za chwilę nie doszło do kolejnej tragedii i kolejnych morderstw, z powodu waszej chamskiej, prostackiej „zabawy”, jaką Wy „elity” epatujecie i wychowujecie ludzi. Już dawno wszelkie granice zostały przekroczone. Niektórzy otwarcie przyznają, że czekają z niecierpliwością na kolejne ofiary złożone na ołtarzu mediów, kolejnych publicznych samospaleń lub pojawienia się kolejnego Cyby.

 

Wczoraj w studiu TVP info, młody lewicowiec, przedstawiciel Inicjatywy Polskiej Barbary Nowackiej, pod wpływem medialnej propagandy, stwierdził, że „w Polsce mamy obecnie apogeum nazizmu”.

Tracąc absolutnie hegemonię medialną, gotowi jesteście stosować taktykę spalonej ziemi. Albo my albo nikt.

 

I choć jestem w pełni świadom, że jest to rzucanie grochem o ścianę, wierzę, że może ktoś usłyszy z Was słowa, człowieka odpowiedzialnego i rozumiejącego właściwie na czym polega dobra zabawa i humor, arcybiskupa, Ignacego Kraszewskiego i wyciągnie z nich wnioski:

Chłopcy wkoło biegały I na żaby czuwały:

Skoro która wypływała,

Kamieniem w łeb dostawała.

Jedna z nich, śmielszej natury,

Wystawiwszy łeb do góry,

Rzekła: „Chłopcy, przestańcie, bo się źle bawicie!

Dla was to jest igraszką, nam idzie o życie".

 

Tytuł, który Państwo przeczytaliście, jest prostą trawestacją najnowszego „Artykułu” z Newsweeka, który złowieszczo widnieje na tym portalu, jako „Narodowcy idą po Kaczyńskiego”.

 

                                                                                                                       Hoyt/2017

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Synem tej zdegenerowanejj lewaczki Barbary Nowickiej jest neostalinowski bandyta Michał Nowicki.

Na nieistniejącym już komunistycznym portalu LBC Nowicki wzywał m.in. do przeprowadzenia rewolucji komunistycznej w Polsce oraz napadów na księży i przedsiębiorców. Nowicki na tym portalu zapowiadał też, że komunistyczni bandyci: "Sami wykończymy polską burżuazję i jej łańcuchowe psy". Bolszewiccy neostalinowcy bandyci nawoływali także i do niszczenia miejsc pamięci narodowej związanych z działalnością antykomunistyczną.

W rezultacie tych nawoływać młodzi komunistyczni bandyci zdewastowali historyczny, patriotyczny obelisk w Górze Kalwarii[viii] oraz pomnik WiN w Lublinie. Zdjęcia tych zdewastowanych miejsc ci czerwoni kryminaliści zamieścili na swojej stronie w sieci. Postępowowe, postbolszewickie prokuratury w PRL-bis oczywiście umorzyły postępowanie w tej sprawie…. 

Red. Wybranowski napisał, iż w lutym 2009 roku Dawid Jakubowski: "były współpracownik Nowickiego, ujawnił ‘Rz’, że szefowi LBC marzyły się mordy polityczne. – Jedyne, co miał do powiedzenia, to, że napisze na nowo historię, a burżuazję trzeba wyrżnąć. [Nowicki — przyp. Andy] mówił: ‘Poleje się krew, ale tego nie trzeba się bać’ – relacjonował Jakubowski."

 Pochwała stalinowskich mordów w Katyniu przez Nowickiego

Na swoim internetowym portalu LBC Nowicki publicznie zachwalał działalność Stalina oraz stalinowskie masowe mordy polskich oficerów, pisząc m.in.:

"Czy można mordować bezbronnych? Z tym problemem od tysięcy lat musieli się uporać wszyscy rewolucjoniści, którzy osiągnęli jakieś sukcesy. (…) Sytuacja z polskimi oficerami była jednak inna. W ciągu tych kilku miesięcy między złożeniem przez nich broni a zakopaniem ich w ziemi wyłapano wszystkich, którzy dopuszczali możliwość współpracy z władzą radziecką. (…) Walka klasowa to walka o interesy milionów czy miliardów ludzi na tej planecie. W obliczu szczęścia miliardów ludzi zamordowanie cara i jego rodziny w czasie wojny domowej jest faktem zupełnie bez znaczenia. W tym kontekście podobnie mało istotnym faktem był Katyń. (…) ZSRR nie było stać na wyżywienie 20 tysięcy darmozjadów. Wystarczyło już tej bezczelności z czasów sanacji, gdy robotnicy i chłopi ich żywili.”

Tak więc na stronach LBC neostalinista Nowicki ewidentnie chwalił zbrodniarza Stalina — za wymordowanie przez stalinowskich zbrodniarzy kilkudziesięciu tysięcy polskich oficerów w mordzie katyńskm. Podobne były też i inne bolszewickie teksty publikowane na tym portalu. Jako ideolog zbrodniczego stalinowskiego komunizmu, twórca portalu LBC i neostalinista Michał Nowicki — pochwalał też wszystkie masowe mordy dokonywane przez bolszewików na ich przeciwnikach. Jak zwykle, w przypadku wszystkich bolszewickich politruków oraz komunistów, usprawiedliwieniem dla mordów dokonywanych przez komunistycznych bandytów ma być to, że wszystkie komunistyczne zbrodnie przeciwko ludzkości — mają na celu "szczęście ludzkości".

Na tym swoim portalu Nowicki pisał też, że błędem Stalina było zarówno "nie stworzenie zalążka polskiej republiki radzieckiej"[xii], jak i brak przygotowań do "pójścia nad Łabę, Ren, albo i Elbro".

Nowicki zapowiadał także, iż "terror rewolucyjny powinien uspokajać masy (…) Zadeklarowanych kontrrewolucjonistów najlepiej karać na miejscu (…) Kontrrewolucjonista zasługuje na najwyższy wymiar kary (…)!" [sic!!!]

We wrześniu 2008 roku w "Naszym Dzienniku" ukazała się informacja o tym — że Nowicki ujawnił na internetowych łamach LBC, iż warszawscy śledczy zaproponowali mu układ: "umorzenie postępowania w zamian za likwidację strony". Portal był domeną "Organizacji Młodzieżowej Lewica Bez Cenzury im. Feliksa Dzierżyńskiego" — "zrzeszającej młodych komunistów o różnych poglądach, od trockistów po zwolenników stalinizmu".

Nowicki zapowiedział jednak, że jego propagujące bolszewickie zbrodnie strony ponownie zaczną działać pod nową nazwą w rocznicę napaści sowieckiej na Polskę. Czyli, jak mówi ten zbolszewizowany neostalinowiec, w rocznicę "wyzwolenia Zachodniej Ukrainy i Zachodniej Białorusi przez Armię Czerwoną".

W artykule red. Wybranowskiego czytamy: "Prokurator zadecydował o umorzeniu postępowania w wątkach dotyczących publicznego nawoływania do popełnienia przestępstwa lub pochwalania go, propagowania totalitarnego ustroju państwa oraz publicznego znieważania grupy ludności z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej" —  co potwierdziła prokurator Agnieszka Muł.

Tak więc, ten publicznie nawołujący do komunistycznych zbrodni degenerat pozostał bezkarny...

Vote up!
12
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1553194

Szkalują, oczerniają, lżą, przeklinają, wyją, skomlą, wierzgają zdrajcy i zaprzańcy a Pan Naczelnik zawsze trzy ruchy do przodu

 

Vote up!
13
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1553195

Ile jest w stanie wytrzymać ten człowiek? Tyle obelg, kłamstw, szkalowania i wylanych pomyj. Tyle lat bez najmniejszego szacunku,. Wyszydzany i opluwany. A co on zrobił złego? Nie jest przestępcą, nikogo nie zabił, nie okradł, nie zhańbił, nie zbił majątku, nie opływa w luksusach. Całe swe życie oddał dla dobra ojczyzny naszej Polski.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1553259

co teraz poczyni A.Grodzka vel Krzysztof ?

Vote up!
4
Vote down!
-1

... to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

#1553225

podobną spiralę nienawiści obserwowaliśmy tuż przed 10 Kwietnia 2010 roku,tu na naszych Niepopkach,a dotyczyła pana Gosiewskiego,skandaliczna napaść ,skandaliczne wypowiedzi,może nawet pod jakims nikiem  nie naszym ukrywał sie sam nowicki

odrobinę stonowane zostały dopiero po wpisie kogoś z Nas,ze uraga  kalectwu "bestia " człowiekowi ,który nic mu złego nie zrobił,ze choroba zostawiła właśnie takie slady ,z których ów kretyn sie nabijał,pamietam te noce,gdy z wściekłoscia stukalismy w klawiatury i nagle przyszedł

 póżny RANEK i STAŁO się 

 Pan Gosiecki wraz z Resztą na zawsze odlecieli "wprost do Nieba Tranzytem"

a ten,co go Oskarem zowią,za chwilę przybijał "zółwika" z Putinem 

nad ciałem lezącego w smoleńskim błocie Prezydenta Najjaśniejszej Rzeczpospolitej POLSKI

Prezydenta i "kurdupla "Gosiewskiego

Boże ,przepraszam,ale ja im nigdy tego nie wybaczę,nie wybaczę ich nienawisci do POLSKI i tej ZBRODNI,do ktorej konsekwentnie prowadzili

 

Vote up!
9
Vote down!
0

gość z drogi

#1553238

Dziękuję, za przypomnienie nam kto jest kim. Bardzo dobrze pokazałeś zakłamanie elit bliskich neoliberałom. Bez złości, spokojnie i z wyważoną powagą powinniśmy społeczeństwu przypominać jak postrzegają demokrację i tolerancję nowocześni komuniści.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1553258

Bardzo wiele uwagi (i słusznie) poświęcamy działalności, kłamstwom, hipokryzji politykom lewicowym i liberalnym, dla których władza jest przede wszystkim środkiem do zdobycia nielegalnych fortun, pogłębienia rozwarstwienia społecznego i ekonomicznego, podporządkowania i niszczenia ludzi opierających swoje życie na dekalogu. Ci, którzy popierają z nienawiści do Kościoła,  obłudnych polityków i publicystów,  bądź otwarcie atakujących wartości chrześcijańskie, nie zdają sobie sprawy, że gdy braknie ludzi starających się stosować wartości zawarte w dekalogu, oni sami będą ich niewolnikami i za łyżkę strawy będą pracować na ich polach, latyfundiach, sprzątać im domy i są przez nich pogardzani nie mniej niż prawi, jeśli nie mają własnej, silnej pozycji z którą należy się liczyć. 

Media liberalno lewicowe można zaliczyć do polityków, gdyż z dziennikarstwem nie mają nic wspólnego. Swoich widzów mają w głębokiej pogardzie i zależy im tylko, aby zagłosowali tak, jak sobie życzą. Zniechęcają ludzi do polityki, obrzydzając im i przedstawiając politykę, jako kłamstwo i fałsz - zwłaszcza po prawej stronie. Ci, którzy są przy korytku zawsze chodzą na wybory i namawiają innych do głosowania. Bardziej niż strona prawicowa.

Dla mnie, osobiście najbardziej przykrą sprawą jest podszywanie się pod prawicę dziennikarzy, części polityków, a także blogerów lub komentatorów. Niektórzy podstawieni z zewnątrz,  ośmieszają w ten sposób prawicę.  Przypomina mi to słynne powiedzenie "jestem katolikiem, ale..." Sporą część z nich interesuje  wyłącznie własne towarzystwo, bądź interes jaki można ubić mówiąc : jestem prawicowcem. Aby rozróżnić ziarno od plew, należy bardzo uważnie się przyglądać jak rośnie, gdyż młody chwast, kiedy wyrasta z ziemi, często przypomina zdrowe zboże. A chwastu, działającego w mediach, w roli prawicowców jest bardzo dużo. To ich promuje lewica liberalna, ośmieszając tymi rękoma prawicę, która nie jest tak zwarta, nie ma tylu środków, co lewica liberalna. 

Vote up!
4
Vote down!
0

Hoyt

#1553270

Kawiorowi lewacy to tylko ciekawostka medialna - ale w PO i elycie nadal snute sa pomysły pozbycia się pana prezesa na zawsze...

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1553322

mam podobne odczucia ,ta nagonka ,to szczucie i te "fundacje" złowrogie  Już Jednego udało sie im wyeliminować na zawsze,ale została jeszcze Druga przeszkoda

Służby powinny być wyjątkowo czujne

Vote up!
3
Vote down!
0

gość z drogi

#1553327