Uwaga KOD: zmiana narracji

Obrazek użytkownika Honic
Kraj

Sądziłem, że to kolejny objaw lemingozy ostrej - od znajomych mi lemingów dowiedziałem się nagle (jeden dzień!) że jestem faszystą czy też narodowym socjalistą - to chyba im się miesza. Z dwóch niezależnych "źródeł".
Po kilku godzinach przeczytałem co następuje: "Długie nosy to symbol kłamstwa, więc obśmiejmy tę „noc długich nosów”, która obecnie się dzieje. Wprawdzie protoplasta wielu lansowanych dziś koncepcji robił „noc długich noży”, a nie „długich nosów”, ale może dlatego, iż umiał posługiwać się nożem (i widelcem). Jego naśladowcom zostały już tylko długie nosy. Jak mawiał pewien klasyk: historia się powtarza, ale jako farsa". Nie jestem idiotą, wiem do kogo "pije" autor tych słów, Krzysztof Łoziński, link tu: ]]>http://studioopinii.pl/krzysztof-lozinski-noc-dlugich-nosow/]]>. Chodzi oczywiście o portal "studio opinii" redagowany przez Stefana Bratkowskiego, człowieka którego kiedyś, gdy byłem jeszcze młody, bardzo szanowałem za jego, jak sądziłem, bezkompromisowość wobec komuny. No cóż, "Errare humanum est". Zmądrzałem.
Zgodnie z najnowszą, do tego sprawnie zorganizowaną, narracją jesteśmy my - zwolennicy Niepodległej Polski, Prawa i Sprawiedliwości, czy po prostu uczciwości w polityce - znów wyzywani od faszystów, nazistów i tym podobnych. Podobnie jak czyniło to lewactwo w latach 2010-2013 (zwłaszcza).
Jak temu zaradzić?
Oczywiście, ze względów na humanizm i prawa człowieka nie nawołuję do fizycznej walki z tą hołotą. Ale uważam, że sprawdzona za niemieckiej (nie: "nazistowskiej") i bolszewickiej okupacji metoda piętnowania i publicznego ujawniania nieprawości jakich się dopuszczają, jest moralnie uprawniona i powinna odnieść pożądany skutek - taki delikwent musi pomyśleć co najmniej dwa razy, zanim popełni kolejną intelektualną nieuczciwość. Mówiąc w skrócie - nie będzie mnie jakiś młot bolszewicki czy WSI-owy wyzywał od nazistów. Mój świętej pamięci Ojciec walczył w Powstaniu Warszawskim. Jeśli będzie trzeba, ja też będę.
Przepraszam, wku...łem się.
Mimo wszystko wierzę, że akcja "KOD" która posługuje się powtarzaniem haseł i gestów już kiedyś wymyślonych i stosowanych w uczciwym celu, parafrazując słowa niejakiego Krzysztofa Łozińskiego, "powtórzyć się może tylko jako farsa".


P.S. Nie boję się mistrzów wschodnich sztuk walki, pomimo, że dziś piątek. Ulubiony dzień seryjnego samobójcy.
 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

Vote up!
6
Vote down!
0
#1503569

Lewacka banda nie zmienia narracji, zgodnie z leninowska wskazówka, śwaitle rozwinięta przez Stalina, jak juz nie ma przeciwnika czym walnąc to trzeba nazwać go faszystą, antysemitą, nazistą - i powtarzac aż przylgnie...KOD-ziści stosuja te metode bo sa potomkami komunistów...

Vote up!
4
Vote down!
0

Yagon 12

#1503585

Moją troskę budzi fakt że pewna ilość ludzi w Polsce uwierzyła w toto. Tak było zawsze w historii, ale zawsze też łączyło się z pewnym ryzykiem. A co do "zmiany narracji" - nie upieram się przy moim sformułowaniu, niech więc będzie "zmiana konfiguracji akcentów".

Zauważyłem, że na "manifę KOD-u" 12 grudnia w Warszawie poszły między innymi osoby które nigdy w takich imprezach nie uczestniczyły. Wciąż nie wiem, jaka akcja spowodowała że poszły. Nie ogladałem mediów "mainstreamowych" i nie bardzo wiem kto i jakich argumentów użył że towarzystwo to ruszyło d... sprzed telewizorów.

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0
#1503709

jeszcze trochę i swetrowe głupki będą nazywały Polaków, Patriotów zaplutymi karłami reakcji.

To jest wyjątkowa banda kretynów. Wystarczy popatrzeć na te wypasione buźki, posłuchać wystarczy jak bredzą głupole. Pozaglądać wystarczy w CV.                                                                                                                                                         Już samo słowo - demokracja, w ustach tych łajdaków co są nakręcani i nadymani jak balony

przez banksterów Balcerowicza i inne ścierwa tej międzynarodówki mega banksterów spod znaku Soros & s ka, jest debilne i kretyńske, dla każdego, kto choć trochę zaposiada wiedzy jak gigantyczne pieniądze ta banda łotrów wytransferowała nielegalnie z Naszej Polski. Dziesiątki miliardów dolarów każdego roku przez ostatnie lata od czasu mega przekrętu, tego s......syna Balcerowicza, co jeździ teraz ścierwo po Ameryce z wykładami właśnie na temat:  

Polska - OD KOMUNIZMU DO KAPITALIZMU ! 

Miałem dokładny namiar, gdzie i kiedy ten s......yn, miał bredzić i tak błąkała mi się myśl gdzieś tam, żeby jechać i dać mu z liścia, no ale poźniej pomyślałem sobie, że taki bydlak, to pewnie nie bywa nigdzie bez obstawy goryli opłacanych sowicie przez ojców chrzestnych tej przemiany dokonanej wtedy w Naszej Polsce. I dałem sobie spokój z tym liściem. Na goryli bankstera, co swetru zrodził, to ja jestem za mikrej postury no i żaden ze mnie Bruce Lee.......

Vote up!
4
Vote down!
0
#1503648