Dlaczego mnie to nie dziwi?

Obrazek użytkownika hobo
Kraj

Ech, ci chińczycy wykradli tajne akta afery podsłuchowej z prokuratury tak się przecież nie robi! Nie widzieli że na teczkach  jak wół stoi TAJNE !  I jak tu nie wierzyć Sienkiewiczowi? Ja tu sobie dworuję a pan Wojtunik i wielu innych może być zagrożony. Tylko kto go ochroni jak własne słuzby nie mogą. Polecam pani Kopacz  pewną agencję która pilnuje sąsiedniego osiedla. Faceci z doświadczeniem, powyżej 60-ki. Wiadomośc na priva.

Ale powaznie; to już kompletny demontaż państwa. Widać nerwowośc w służbach i walenie na oślep na zasadzie mogę mocniej. Co z tego może wyniknąć? , która ze służb wyjdzie zwycięsko z tej nawalanki? To chyba nawet nie ważne, wszystkie będą poturbowane a to jest pretekstem do wyczyszczenia tej stajni Augiasza.

Myślę że co raz więcej osób skłania się do pokazania czerwonej kartki tej zbieraninie tanich cwaniaczków i złodziejaszków. A propos złodziejaszków; szybciutko  pracują aby w sejmie przepchnąc ustawę o możliwości sprzedarzy zabytków i zbiorów muzealnych. Widocznie jeszcze to jest im potrzebne. Tak PO tworzy klasę średnią Obraz przodka nie ważne czyjego ładnie się komponuje w salonie. Niemczycki i Kulczyk wżeniają się w stare arystokratyczne rody brakuje tylko tych fantów ktore lepsze miejsca znajdą w ich rezydencjach niż jakiś tam muzeach do których trzeba dopłacać.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (6 głosów)

Komentarze

Prokurator Generalny pod kontrolą Premiera, tfu Parlamentu.

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1483464